Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
22. mar 2010

aaadus no já jsem se v létě fotila pro manžela u jedné fotografky a to jsem problém taky neměla, ale jak je tohle fotograf a navíc ho už docela dobře známe, tykáme si a tak, tak to bylo takový divný, myslim že bylo trapně nám všem 😀 😀 😀

yanika
22. mar 2010

haha, tak vidim ze mastis sa budeme mat cim 😉
hepinka a luciik: fotky su krasnucke.. super.. ja neviem co by som si na take fotenie obliekla, tehu rifle su mi uz male, stare nemam sancu prevliect cez stehna no a v teplakoch sa fotit predsa nebudem hihi 😅 potom uz jedine v spodnom pradle a to by drahy nezvladol...
aktaka: moje chlapca sa tiez len tak prevaluje, kopance ziadne, len take pohyby zo strany na stranu a vystrkuje na mna tu malu ritku furt.. aj teraz, a to som si dala "len" jogurt... ale po sladkostiach je riadne hyperaktivny 😀

lucik...
22. mar 2010

yani děkuji 😉 No tohle byli jediný džíny, který jsem na sebe narvala, jinak všechny staré sice obleču ale mám pocit že každou chvíli prasknou 😀

yanika
22. mar 2010

lucik: ja som ani neriskovala obliect si veci co som nosila predtym... nebudem sa zbytocne deprimovat😉
Cas obeda a tu ani nohy! Typicke tehulky... 😀 Tak dobru chut...

antynka1
22. mar 2010

Yanika - nevím jak slovenský koník, ale ten český měl až do teď výpadek....

nikkka
22. mar 2010

aj slovensky konik mal vypadok..

lucik...
22. mar 2010

tyy jo holky, dneska v 10.59 se narodil kamarádce Matěj - 3390g a 49cm.. Chuděrka měla bolesti už od soboty asi od 6 večer, v noci jeli do porodky a narodil se až před hodkou 😔

zdenkapo
22. mar 2010

no já bych do toho kopla 😀 měla jsem napsaný příspěvek a pak to vypadlo,takže ve zkratce....

Zuzana
nenervujse,bude to ok....

Yanika
Autex je super, i věci x krát prané po Tomáškovi jsou jak nové
super je i madarský Scamp-Prince Oliver
mám i třeba G.mini,věci z Tesca a Kiku a taky to je dobré...
hodně věcí od tchánovců jsme na TOmáška dostali od místní české firmy Vejnar a ta je taky fajn http://obchod.vejnartextil.cz/

aktaka
22. mar 2010

Yani, děkuju moc, jsem ráda, že to má i někdo jiný. akorát návaznost na sladké jsem nevysledovala, moje si prostě žije vlastním životem bez ohledu na mě 🙂

pipussa
22. mar 2010

kocky,
plienky z DMky v tych krabiciach... babylove jumbo pack, su aj vo velkosti 2 ???

zdenkapo
22. mar 2010

Lucik
tak to běžná doba,zvlášť u prvorodiček,já měla bolesti tak už 5.6. odpoledne a TOmášek se narodil 6.6.v 18:45 hodin a to sem musela tlačit na 8cm,takže kdyby čekali na těch běžných 10cm,tak by to bůhví kdy.... doufám,že teď to bude mnooooohem rychlejší 😖

lucik...
22. mar 2010

zdeni ale ona měla bolesti už v sobotu večer.. takže celou sobotní noc, celou neděli, celou nedělní noc a až dnes ráno porodila

arcik
22. mar 2010

Luci to je ještě dobrý kámoška když rodila měla bolesti docela pekelný celej víkend a pondělí a vlastn skoro celýúterý páč se malej narodil v úterý v 17:05 😒

zdenkapo
22. mar 2010

Lucik
tak je ale asi neměla tak pravidelné,ony někdy začnou jako poslící a změní se to v pravidelné kontrakce... určitě neměla dva dny stahy po třeba 10 minutách, to už by bylo divné,že by nebyla otevřená ... ale hlavně,že to má za sebou,já už chci taky....

aaadus
22. mar 2010

lucik to teda děkuji pěkně za takový zdlouhavý porod. To už musí být na nervy jak furt nic nic nic a tak dlouho trpíš

lucik...
22. mar 2010

zdeni jela do porodnice že je měla po 5ti minutách a pak celý den po 7.. vážně

yanika
22. mar 2010

lucik: ja si tiez myslim ze je to relativne "normalne", ked rodila moja sestra, tak tam v ten isty den doviezli zienku, ktora porodila o 48 hodin.. chudak manzel, sedel na tej chodbe a cakal a my sme sa uz vytesovali z malickeho... ale nakoniec vsetko dobre dopadlo🙂

lucik...
22. mar 2010

hele holky nestrašte mě jo 😀 Já furt doufám že to budu mít jak moje mamka, za 3 hodky od přijezdu do porodnice a bude 😀 😀 😀
Ne já vim, že to trvá, ale i tak se těšim, úplně mě to dneska navnadilo jak mi psala, až sem si i zaslzela 😵 😵

blanka.k
22. mar 2010

Ahoj holky,
Luci - krásné fotky, já nás taky musím rychle objednat na focení... dokud se vlezu do objektivu 😀
Jinak kontrola super, čípek je ok, CS1, a už vím, proč jsem včera měla bolesti a malej se vlnil jak Vetřelec... chlapec se nám včera otočil prdelí nahoru, hurá.... mudr. z toho měla snad větší radost než já 😀 Tak jsem hrozně šťastná. Ještě jsem se jí ptala na ty různé masáže hráze, a říkala, že určo je to dobrá věc, že to doporučuje. že je jedno čím a jak se to bude dělat, prostě to rostahovat a rostahovat 😉 Tak šup sem, jestli víte, kde koupit nejlevněji epi-no. 😉

mishah
22. mar 2010

Ahoj holky, tak k nám konečně dorazilo jaro 🙂

My jsme byli dneska na UTZ, mimís má odhadem 1780g, prý docela má moc pěkné míry (už si to ale nepamatuju..), kontroloval orgány atd, byl se podívat i manžel s malým, tak to bylo docela hezké 😉 Brali mi krev, další kontrola 8.4. a to mi vypíše už mateřskou(tj.6 týdnů před TP). No a dobrá zpráva, jsme hlavičkou dolů 😉

Nestíhám dočítat, jdem za chvilku na cvíčo s Lukáškem,jen jsem zkoukla fotečky od lucika:moc pěkné 😎 😉
My plánujem fotografa, až se narodí miminko, s oběma dětma🙂byli jsme s lukym, když měl rok a fotky jsou opravdu moc hezké.

mishah
22. mar 2010

blani: tak supr 🙂 nám se mimís taky otočil včera 😉

lucik...
22. mar 2010

blani to je super zpráva, gratuluju 🙂

jo jo, rychle se objednej, je to moc krásná památka 😵 😵 😵

blani epino stojí asi všude stejně pokud teda nebudeš kupovat od někoho a to se zeptej holek na diskuzi EPI-NO tam to po porodu vždycky prodávají 😉

xxx.klarka
22. mar 2010

čau ženy moje,

já jsem tak ráda, že se k Vám mohu připojit.

Ráno to moc nadějne nevypadalo, výsledky z kultivace furt nebyli, tak je sestra sháněla telefonicky.Nakonec sehnala, uff, pak mi přišla říct že doktor operuje, tak že pro mě pak přijde na vyšetření, že neví jak dlouho to bude trvat. 10 minut na to přišla jiná sestra, že už můžu jít doktor koukl, prohmatal čípek, udělal vnitřní UTZ a říkal že to vypadá fajn, že mě pustí. Jsem byla tak ráda, jsem vyběhla z té ordinace ani ruku mu nepodala 😀 😒 Ale bála jsem se, ráno mi tvrdne břicho docela často, aby zrovna nepřišel když ho budu mít tvrdé, ale to mu přeci nebudu říkat. Stejně mi nic nedělali po tom co vysadioi infuze mg. Prášky můžu brát i doma. 🙂

Jinak co jsem koukala do zprávy tak tam mám napsáno:

Při pouštění: bez obtíží, bez bolestí, PP cití
tvrdnutí v normě, děloha normotoniská, DK bpn.
peg vag: hrdlo 2,5cm, mediosakrálně, polotuhé, zevní branka pro špičku prstu, dále uzavřená, hlavička naléhá na vchod pánevní
cervikometrie:hrdlo dílky 31mm, vnitřní branka zavřená

Nadále doma klidový režim a magnezium 3x2tbl. Prý mám alespoň ještě 2 týdny vydržet aby se překonalo to kritické období. Pak by se to prý už dalo. I když říkal že by mě tam radši viděl až v 37tt. 🙂 Tak uvidíme.

Ze zprávy jsem usoudila, že maličká se otočila 🙂 Tak snad tak zůstane. Volala jsem moje dr. tak do poradny jdu v pondělí. Jinak jsem se vážila a od minulé poradny mám -0,3kg 😀 tak alespon něco k dobru. Jinak za těch 5dní v nemocnici mám +4cm v pase. 😀 Musím vyfotit taky pupík a hodin do galerky až se tady zorientuju. 🙂

lucik...
22. mar 2010

klari vitej doma, dneska samé dobré zprávy, jupíííí 😵 😵 😵

antynka1
22. mar 2010

Klárko - tak hurá! Už jsi doma 🙂 Tak hlavně odpočívej 🙂

blanka.k
22. mar 2010

Klárko - vítej doma, tak pěkně odpočívej, ať je ti líp.
Mishah - taky gratuluji k prdelce nahoru 😀

nikkka
22. mar 2010

ja dufam, ze aj ten moj drobec sa spravne otoci..vobec netusim ako je teraz, mam pocit, ze uz som aj citila ako stikuta a citila som to v lavo..tak asi hlavickou dolu nie je..

lucik...
22. mar 2010

holky já mizim ven, když je tak krásně, tak ať tu nesedim 😵 😵 😵

mishah
22. mar 2010

Klárko:super,že jste už doma 🙂 a hezky vydržte 2v1 😉

aaadus
22. mar 2010

klarko vítej doma, to je hned lépe viď? 😉
blanka gratuluji k přetočení a k dobrým výsledkům 🙂
mishah taky gratuluji 🙂

Tam je dneska tak krásně, až je mi líto, že ještě nemůžu vyrazit s kočárkem 😀 Já už se tak na toho našeho pidižvíka těšííííííím 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre