Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
20. jan 2010

mishu fotbal.. hraje 3.ligu snad, nebo co 😀

mishutka
20. jan 2010

tak to je frajer 😔 😀

lucik...
20. jan 2010

mishu no 😀 😀 😀 On je celkově "jinej" 😀

cumelila
20. jan 2010

ahojte dievcence...aj mate niektoré už mamičky skusenosti s touto odsavaćkou Baby vac?

http://www.babytelevize.cz/?video=3

lucik...
20. jan 2010

cumelia myslím že holky které už prcky mají jí jen a jen doporučovali

michalag
autor
20. jan 2010

cumelia, my mame a som s nou spokojna 🙂 😉

blanka.k
20. jan 2010

Cum - holky z BRM co mají holky j všechny doporučovaly, tak už ji taky mám objednanou 😉
lucik- jsem ukazovala M. to tvoje video, rozzářil se u toho jak měsíček na hnoju a prý : zajímavý....a usmíval se, tak snad ho to trochu navnadilo, dnes fakt říkal, že ho kolega od toho zrazoval, že je to o ničem 😅

lucik...
20. jan 2010

blani vidíš a to není jeho prcek, uvidíš že zítra bude zářit mnoooooooohem víc 😵 😵 😵

mishutka
20. jan 2010

blanka.co je o ničem??

doli1
20. jan 2010

lucik mě zas švagr říká jen sed zdenek to udělá,první tři měsíce jsou moc důležitý tak si je uživej.musela jsem se smát a říkám ale já už jdu skoro na 7 😀 😀 😀 😀
cum určitě si ji kup

blanka.k
20. jan 2010

Mishut - 4D, on říkal v práci, že zítra si bere volno, že jdeme na 4D a pak někam na nákupy, tak prý kolega, že na tom byli, a klas. fotka z UZ je lepší atd. Tak muž mi to říkal, ale ne, že by tam nechtěl, tak jsem se ho ptala, jeslti ví, jak ten výstup z 4D vypadá, tak nevěděl, tak sjem mu pustila to Lucikovo video, aby měl představu.

blanka.k
20. jan 2010

Jo a říkala jsem si, že to DVD okopíruju , udělám tomu obal a pošlu jako překvápko tchánovcům 😀 Přehrávač mají, tak snad si to budou umět pustit, tyhle "moderní"věci totiž moc obsluhovat neumí 😅

mishutka
20. jan 2010

My byli 2x na 3D a můj mnžel to nevzdává 😉

lucik...
20. jan 2010

blani my to máme na flashce 🙂 A před chvílí sem to ukazovala tchánovcům tak se tady na to usmívali 😀 😀 😀 A ukazovala sem jim i tu fotku jak je vidět pohlaví a tchýně mi řiká že by jí teda zajímalo jak to vypadá když je to kluk.. Tak sem řikala že nevim a když odešli tak sem si vzpomněla na tu tvou super fotku 😀 😀 😀 Tu sem jim měla ukázat 😀 😀 Sem jí ukázala aspon manželovi tak se smál a řikal že teď mu teda nikdo nevnutí že nemáme holku 😀

pralinka25
20. jan 2010

blani 4D je uplne super. My sme tiez boli a bol to zazitok. Drahy bol z toho uplne hotovy.
Mozno zalezi aj od toho ako je doktor sikovny. Nam dal k tomu vybrat aj hudbu.

Lucik malinka nema chybu 😵

lucik...
20. jan 2010

prali jo je to fakt, hodně záleží na doktorovi. My byli minulý týden u jiné doktorky a nebylo to vidět vůbec tak hezky jako dneska

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - tak jsem říkalal M., že to chic poslat tchánovcům, tchýně by určo měla velkou radost, ona je zlatíčko,..., ale potvrdil moje obavy, že DVD přehrávač sice mají, ale pochybuje, že ho umí obsluhovat 😅
Teď koukám na ˇočko, jsou tam hity 80.let a je tam klid písničky, kterou jsem chtěla na nástup při obřadu (v konečném pořadí byla 4., ještě si to pamatuju, ty naše Best of) na svatbě, tak mě to nějak dojalo 😢

lucik...
20. jan 2010

blani tak jim k tomu musíš poslat návod 😀 😀 😀

blanka.k
20. jan 2010

Doufám, že něco vidět bude, za ty prachy....ještě musím vybrat někde bankomat, mám v peněžence 100,- 😅 ale už se těším, ještě je musím poprotosit, ať mu kouknou na ledviny,jeslti se lepší to zvětšení nebo ne 😅

lucik...
20. jan 2010

já si pamatuju jak sem se furt dohadovala skrz hudbu na svatbě 😀 Já strašně chtěla na můj nástup zahrát (hráli nám na el.varhany) písničku "because of you" dala jsem jim i noty a oni mi furt tvridili že neví a bla bla bla tak sem jim teda poslala jinou písničku z jejich výběru a když jsem pak slyšela že hrajou tu co sem chtěla tak sem straaaaaaaaašně brečela 😵 😵 😵

mishutka
20. jan 2010

o svatbě mi ani nemluvte, hned bych se vdávala znova a znova 😀

lucik...
20. jan 2010

mishu to já taky 😀 V srpnu se mi vdává kamarádka, sem s ni byla zkoušet šaty a taaaaaaaak ji závidim 😀

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - my věděli, že jejich klasiku nechceme, nějaké barokní fidlání či co to bylo,... tak sjme si dovezli vlaastní hudbu... původně jsem chtěla Nightwish, ale pak zvhledem ke starším jsme od toho ustoupili 😀 A v den D jsem měla taková okno, že jak s oblibou říkám, zpívat tam Kája Včelku Máju,tak je mi to jedno... 😀 😀 😀

doli1
20. jan 2010

já jsem vždy tvrdila že svatební den byl ten nejkrásnější a neee porod byl ještě lepší ale na oboje moc ráda vzpomínám.písničky jsem si vybírala sama a ještě ted mě to dojímá když na to koukám a ráda se divám.

lucik...
20. jan 2010

blani no oni mi dali nějaký seznam (jako vybrat se z toho dalo byli tam i hezké písničky) nebo že si můžu dodat vlastní ale musim mít i noty.. Tak sem si dodala a oni že neví jestli to půjde a bla bla bla a pak když jsem s taťkou šla tak sem "zaslechla" že hraje ta moje tak i když sem se snažila nebrečet tak to nešlo 😀 Jinak taky vůbec nevim co hráli 😀

lucik...
20. jan 2010

doli fakt, tak to se těšim na porod když je to krásnější než svatba 😀 😀 😀 My měli svatbu nedávno 😀
V červnu 😀 Takže docela čerstvý, ale když koukám na to DVD tak vždycky řvu 😀

blanka.k
20. jan 2010

pro mě svatební den nebyl nejkrásnější, docela jsem ho den poté obrečela a i další dny, ale co s tím už nadělám, že 😀 Takže si myslím, že teď se na první místo dostane porod 😉 zatím mám spíš spoustu kásných chvil - třeba žádost o ruku, ale ten den jsem jela nějakou nocovku v práci a vrítila se domů totálně KO a netušila co muž chystá, nebo pak objevení // a zonámení manželovi,....

mishutka
20. jan 2010

My na obřadě měli nějakou jejich hudbu kterou jsme si z toho mála vybrali 😉 Ale vím, že po slibu nám hrálo Život je bílý dům...od Gotta mě se to líbí ta melodie.
A na rautu jsme měli živ.hudbu a náš song je My Way(Sinatra)ale my měli verzi od Robbie Williemse na CD.

blanka.k
20. jan 2010

Nám naštěstí za peníze povolili všechno co jsme chtěli 😅

lucik...
20. jan 2010

blani já když objevila // tak jsem byla trošku v šoku 😀 Strašně jsem to chtěla ale otěhotněla jsem to hned tak jsem to vůbec nečekala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre