Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
4. feb 2010

Nemyslim si nic len ze mas dobru naladu ,pockaj dojde moj s prace a dufame ze s toho humoru nebude plac ...pojdem radsej spat 😝

matpaj
4. feb 2010

on vyzera vladka ako taky mafian, ze? 😀

ale mne sa vzdy pacili velke chlapiska, vies aky je fajny...... 🙂

antynka1
4. feb 2010

Holky, tak jestli už máte nakoupené plínky, tak je můžete už hned vykoušet 😀 Sice je nezapnete, ale když si na ně sednete, tak se snad trefíte, ne? 😀

matpaj
4. feb 2010

no fajn, idem aj ja hajat, kym nepride MM so smradlavymi nohami.... 😀

antynka1
4. feb 2010

Taky jdu spinkat, tak dobrou 🙂

matpaj
4. feb 2010

antynka, ja nemam este plienky, iba latkove a to by som precurala...... 😀

jemrykka
5. feb 2010

Dobré ránko,
no vidím, že večer bola dobrá naladička 😀
Dnes idem už na do 3D, dúfam, že bude malá dobre otočená a poriadne ju bude vidno, tak držte palce
😉

michalag
autor
5. feb 2010

Dobre ranko 🙂
jemrykka, drzim palce 😉

greeri
5. feb 2010

dobré ránko tehuľky 🙂
vidím, že ste tu včera skončili vo veselom tóne 😀 ono si myslím, že chlapi a smradľavé nohy/ponožky sú kapitola sama o sebe 😅
inak babenky ako som čítala zopár stránok vopred, baby neopúšťajme sa! 😀 myslím, že bude čím ďalej tým horšie 😀 😀 😀 ale o pár mesiacov prídu iné starosti 😵 a na svoje boliestky zabudneme 😵
a ešte jednu vec som chcela, čo ste sa bavili asi na strane 607 😉 o tom, že po MD preplatí zamestnávateľ dovolenku a popritom máte nárok aj na príspevok na RD, tak na Slovensku je to tak, že ak vám po MD preplatí zamestnávateľ celý mesiac, v tom mesiaci nárok na príspevok na RD nemáme, ak by ostal čo len jeden deň nepreplatený dovolenkou, tak až vtedy máme nárok aj na preplatenie dovolenky aj na prísevok na RD za celý mesiac, to len aby aj slovenské babenky boli v obraze 😉 😉

matpaj
5. feb 2010

ahojte...... 🙂

tak som sa vyspala zo smradlavych noh.... 😉

jemrykka, drzim palusky..... 😉

greeri, ja si beriem dovolenku pred materskou, vraj mi ju nepreplatia a musela by som ju cerpat p materskej....ale radsej by som si ju dala preplatit..... 😒

blanka.k
5. feb 2010

Dobré ránko,
nevím, jak o je s tou dovčou u nás, ale kdybych si ji vzala před MD, tak už jsem na ní, ještě mi zbyla loňská 😅 To by bylo fajn, ale po MD mě to vyjde líp a stejně teď furt ležím doma, jinak jsem si ji taky chtěla původně vybrat před MD. Já mám z té porodnice tak rozházený biorymus, v 9 večer si musím i dávat budík na braní ATB, a před 6 ráno už jsem vhůru 😝

blanka.k
5. feb 2010

kdybych se neozvala, tak nejsem v porodnici, ale mám notes na reklamaci, on se mi co 10 sec.vypíná monitor a teď píšu po p paměti a nevidím co píšu 🙂 A druhej notes nemamá aktualizovaný antivirák, atd., takže ten asi používat nebudu, dokud ho nějak nezprovozním, ta se nelekejte, že nepíšu.

vladinka
5. feb 2010

čaute baby, píšem sem asi 2.x v živote. môžem sa pridať k májovkám?čakáme chlapčeka, meno zatiaľ netušíme 🙂 a termín 27.5.2010

vladinka
5. feb 2010

viete niekto poradiť? som tehu a som PN od 1.2. platím si aj dobrovolné nem.poist. Chodí kontrola zo sociálky aj tehotným?

aaadus
5. feb 2010

Dobré ráno,
vítám nové těhule 🙂
matpaj hlásím se k smradlavým ponožkám, mám je doma taky 😀 a když ještě uschnou to je jak kámen 😀
blanka bereme na vědomí 😉

pralinka25
5. feb 2010

dobre ranko 🙂

vladinka to je tazko povedat. niekomu neprisla ani raz ale poznam aj baby co kontrolu uz mali 😒
ja som tiez na PN a kontrolu som este nemala.

co sa tyka cerpania dovolenky na SK je lepsie si ju vycerpat pred nastupom na MD. da sa cerpat aj medzi MD a rodicovskym prispevkom ale po novom je to tak ze keby ste si cerpali v tomto obdobi zanikne vam narok na tu vyssiu matersku. To mi povedali u nas na personalnom

kajamatus
5. feb 2010

Ahojky Vladinka, jasne ze sa mozes pridat.

tak ja nie som na PN-ke, ale chodim casto na poradnu a tam sa buduce maminy o tam bavili, ze zatial ziadnej co je na PN kontrola neprisla. Ja som na PN bola cele prve tehulkovanie 3 roky dozadu od 11t.t. az do porodu a ziadna kontrola nebola.

pralinka25
5. feb 2010

s tou kontrolou je to tazko povedat ale vraj teraz chodia hlavne tym co si platia DPO. ja si tiez platim a radsej to moc neriskujem, aj ked obcas to porusim.

kajamatus
5. feb 2010

tak smradlave ponozky mame a to 2x do tyzdna ked pride polovicka z futbalu, tak to je taky zahul, ze az...................a k tomu kopacky hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza, vsetko pekne da vysusit na balkon, lebo by mi spinave pradlo napachlo

doli1
5. feb 2010

ahojky a vítám novou těhulku
kontroli chodí jen když mají záminku.pošle je tam zeměstnavatel nebo někdo s okolí si bude stěžovat jinak sama od sebe nepřijde.taky jsem byla při prvnim těhu PN a nikdo nepřišel
holky už mi je trochu líp tak mám radost

matpaj
5. feb 2010

jééééj aaadus, "som rada" 😀 ze aj ty poznas co je to smrad ponoziek, vcera sa mi vsetci smiali a vsetky mi tvrdili, ze maju cistotnych manzelov......uz som o tom mojom zacala uvazovat...... 😒

a ked ich vyberam z kosa na pradlo a davam do pracky.....to je zazitok...... 😝

kajamatus
5. feb 2010

Ozaj s tou PN ma napadlo, ze mne potom dali vychadzky od 10-12hod a od 14-16 hod. teda nic moc ,ale mohla som vystrcit nos z domu

matpaj
5. feb 2010

doli 😉 super drz sa!!! 🙂

simi.w
5. feb 2010

Dobré ránko,
vítám vladinku.........

zuzanky
5. feb 2010

Ahojte
Ja sa dnes teším lebo sme sa z manželom rozhodli, že v sobotu pôjdeme pozrieť kočíky a konečne si aj vybrať. 🙂
Teda ak sa nič MM nevyskytne v práci a bude mať čas. 😒
Dnes mám na pláne dorobiť tortu pre krstniatko a potom si spravím čas aj na seba (kúpeľ, pomasírujem si bruško, pretrhám obočie,....) aby som sa MM pačila.

aaadus
5. feb 2010

matpaj já co jsem doma tak peru skoro každý den. akorát že manžel si vysleče ponožky tak, že je nechá obrácené naruby nebo ještě lépe jsou v takovém klubíčku, to je pak zážitek je obracet 😀 ale manžel si každý den bere čisté ponožky, jen se mu prostě potí nohy jak je celý den v těžkých pracovních botech
doli hlavně to pořádně vyléčit ať se ti to nevrátí

vladkaz1
5. feb 2010

Dobre ranko ,zdravim nove kocky, 😵
baby co idete na 3D a sono a este neviem drzim palceky ....nehc sa deticky ukazu v plnej krase a chore bambulky sa co najskor uzdravte 😵

simi.w
5. feb 2010

tak obrácené ponožky naruby nebo v klubíčku znám taky, obracím zásadně až po vyprání 😎

doli1
5. feb 2010

ponožkoví hnus mám taky doma.manža trpí na nohy takže i v létě nosí dá se říct teplé ponožky(nějaký spec.musí mít)a to je pak zážitek.na střeše musí mít pracovní obuv a pak přijde dom a je to děs.hned se jde teda koupat a pro nové ale někdy ten koš pěkně páchne.nějaké obracení nehrozí to bych na ně nešáhla

matpaj
5. feb 2010

moj ich nastastie neobracia......a chvalabohu si ich kazdy den meni..... 😉 to by som umrela..... 😀

vsak to ked periem tak vacsinou su tam jeho ponozky....a potom ked ich musim triedit- parovat, to neznasam..... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre