Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bondy1
17. feb 2010

To Blanka, pranielehátka ešte netuším, máme ho u kamarátov v UK doručiť by ho mali niekedy v marci - ale veľmi sa nám páčilo, viem o ňom len vďaka tebe 🙂 do vianoc sme nevedeli pohlavie, tak som výbavičku neriešila - takže v januári sme dobiehali sklz - tu sa už dávno živo debatilo čo kde ako 🙂
Kupovala som ho cez e-bay, v rámci UK vyšlo o čosi lacnejšie ale nie oveľa - doprava bude nakoniec kuriérom (spolu s inými vecami) lebo sa nezmestí do lietadla - poštovné vychádza cca 600 Sk do 15 kg - to je super pre tých, kt. zháňajú kočík - nový bugaboo camaleon sa dá kúpiť už za 300 libier - u nás sa stále predáva za nehorázne ceny - aj s kuriérom vychádza oveľa lacnejšie... ťažko povedať... Idem ešte trošku ťukať do kláves,
dobrú noc 🙂

lucik...
17. feb 2010

Dobrou 😉
Já chtěla koukat na House a muž čučí na olympiádu.. Ch jo 😒

michalag
autor
17. feb 2010

pralinka zmenene 😉

michalag
autor
17. feb 2010

mate niektora skusenost aj s obycajnym poporodnymi sietkovanymi nohavickami zo zdravotnickych potrieb? chcem vediet ci su lepsie tie od Chicco alebo si kludne mozem kupit aj tieto

lucik...
17. feb 2010

michal myslím že je to fuk. Ty chicco sou třeba dobré, ale mám spoustu kamarádek co měli ty obyč a byli spokojené

michalag
autor
17. feb 2010

lucik, v podstate u tych Chicco zaplatim viac za znacku a aj tak ich neskor vyhodim 😝 , aj ked neviem kolko stoja tie zo zdrav. potrieb

zzuzullka
17. feb 2010

babulky ak tu ešte niektoré ste, čo myslíte, ktorá prebalovacia podložka je lepšia s pevnou doskou, napr:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=67794

alebo bez tej dosky, napr.:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=67787

michalag
autor
17. feb 2010

zzuzul, mne sa viac pozdava ta prva s tou doskou ...

zzuzullka
17. feb 2010

michalag, tá je asi praktickejšia, že sa môže na hocičo položiť, napr. na postieľku, ale keby som mala bez tej dosky tak by sa asi prehybala napr. keby som chcela bábo prebalovať na posteli, či sa mýlim? 😅

janulka04
17. feb 2010

zuzul, bez dosky sa dava na pultik alebo komodu a s doskou je urcena na polozenie tusim na postielku, ak tam su take zarazky, nozicky, neviem ako to opisat...zalezi kam ju chces dat 😉

lucik...
17. feb 2010

michal já myslim že je to tak, že tam platíš za značku, ale fakt nevim, maminy ti určo poradí 😉

zzuzullka
17. feb 2010

no ja komodu na prebalovanie nebudem mať, takže plánujem že by som si ju prenášala buď do kúpeľne na práčku, kde by som bábo ošetrovala po kúpaní alebo potom v izbe napr. na posteli kde by som ho prebalovala...takže asi vyberiem nejakú s tou doskou

michalag
autor
17. feb 2010

zzuzul, tak to by som urcite tu prvu 😉

zzuzullka
17. feb 2010

ďakujem za radu,vyberiem teda tú s tou doskou

idem do postele, dobrú noc 🙂

janulka04
17. feb 2010

tak to urcite s doskou, zuzul..
dobru...

michalag
autor
17. feb 2010

idem uz aj ja
dobruuu noc 🙂

adelka89
18. feb 2010

dobre rano holky, jdu vas omrknout 🙂 a tady se jeste spinka 🙂 jaktoze nesledujete hokej? 🙂
my jedem za chvilicku do poradny tak snad to bude vsechno OK.

yanika
18. feb 2010

Dobre ranko, sledujeme🙂 teda manzel ma vytiahol z postele, inak by som este spala...
Adel: tak to budu urcite len same dobre spravy..
Bibi: gratulacia ku chlapcekovi 😵
Ja som dnes nevstala do prace, celu noc sa mali mrvil, tak sombola kazdu chvilu hore, nehrozilo vstat 5.30 😒 mozno zajtra hihi...

jemrykka
18. feb 2010

Dobré ranko kočky, no ten hokej teda nič moc...síce už neviem aké je skóre, ale zase sa naši ,,predvedú" 🙂
Včera som si bola zarezrevnúť 4D súpravu do postielky takže budúci týžden ju pofotím ked príde, strašne sa mi páč i🙂) A už som sa rozhodla pre meno bude to Olivia 😉

jemrykka
18. feb 2010

no pekne 3:1 sme prehrali....

m.c.
18. feb 2010

michalka, já jsem měla obyč siťovaný ze zdrav. potřeb, ty co mám vyfocený v albu a byla jsem s nima fakt spokojená. Ale nemám porovnání s těma od Chicco, i když netuším v čem by moholy být lepší🙂.

Včera jsem byla poprvé na těhu cvičení s přednáškou, bylo to supr, poprvé jsem si připadla jako těhule a že fakt asi budu muset porodit 😀 . Zrovna se bavily o křečových žilách, tak sem se dozvěděla nový věci a koupila sem si olejíček na křečový žíly. Jo a nevěděla jsem že musím v porodnici nahlásit že mám křečový žíly, že u porodu automaticky píchají něco na ředění krve, at se prý žíly neucpou 😕 .

matpaj
18. feb 2010

ahojte..... 🙂

no baby zo SR, sa hambime, ze?..... 😝

jemrykka
18. feb 2010

matpaj, no klasika 😖

jemrykka
18. feb 2010

inak klarka. máme rovnaký denníček mám ho aj v albume aj mne sa najviac páčil🙂

pralinka25
18. feb 2010

dobre ranko.
michalag dakujem 🙂

aaadus
18. feb 2010

Dobré ráno,
adelka budu držet palce ať poradna dopadne dobře 😉
m.c. to je novinka pro mě s těmi křečovými žílami. Já už totiž 2 mám z dob, kdy jsem chodila do práce. A co to je za olejíček? Zítra se chystám na nájezd do lékárny, že bych si ho rovnou koupila + ty sexy punčochy 😅

xxx.klarka
18. feb 2010

dobré ráno,

holky, se stěhováním to záleží na tom, jak rychle stáhnout tu exekuci a pak na nás jak rychle ho dáme dohromady. Ale počítám snad nejpozději do konce dubna. 🙂

jemrykka, je krásnej 🙂

zzuzullka
18. feb 2010

dobré ráno babuľky 🙂

klárka, dúfam, že to všetko stihnete kým sa Natálka narodí, aj keď teraz to bude pre teba asi dosť náročné už v poslednom trimestri, ale hlavne sa moc nenamáhaj a skorej len rob dozor nad mm 😀

mňa čaká dnes kopa práce, musím sa vrhnúť na dokončovanie diplomky, plus včera nám doviezli novú postel, tak už máme izbu konečne kompletne vybavenú a dnes musím ešte urobiť posledné úpravy v skriniach a vyhradiť miesto pre drobcove veci...

xxx.klarka
18. feb 2010

zzuzul, chtěli by jsme to stuhnout než s emalinká narodí no 🙂 Tak snad jo. Co já budu moc, doma si tam zbalit věci do tašek a připravit vše na stěhování. V bytě toho moc neudělám, tak je potřeba vyštukovat, položit podlahy, zabudovat linku, a takový těžký věci. 🙂

matpaj
18. feb 2010

no klarka, ale ja ti zavidim, ze sa stahujes....my byvame v 3izbovom byte a ja by som sa prestahovala tak do vacsieho alebo do domceka 😀 haha domcek- to jedine ze by sme vyhrali v lote......
ja doma teraz len prehadzujem veci, mame stale malo miesta a skrine ani komody nemozeme dokupit, nemame ich uz kam dat......tak by sa mi zisla aspon jedna izba navyse......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre