Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
23. feb 2010

adelka, presne ako pise matpaj, mozno sa len nejako otocilo a preto ta tlaci, ale ak sa to bude nedajboze zhorsovat tak racsej chodte na pohotovost, ale teraz hlavne lezkaj!!!!!! 😉 ....

ja mam pri dlhsej chodzi alebo vacsej namahe pocit akoby ma pichalo v krcku, ale to je asi len tym ze uz nalieha hlavickou a ked si sadnem alebo lahnem tak to prejde

adelka89
23. feb 2010

pralinka vyzkousim to
matpaj tady nikoho nemame, musim pockat na manzela, ale neni to tak hrozne, myslim, ze to brzy prejde.

michalag
autor
23. feb 2010

adelka a nezabralo by na toto magnezko

pralinka25
23. feb 2010

mne to tiez casom prejde. asi hybe rucickami zrovna v tom mieste. mne to tiez s oblubou robi a uz len cakam kedy vystrci ruku alebo nohu von 😅

pralinka25
23. feb 2010

babulky tvrdne vam niektorej brucho? mne posledne dni ano a hlavne vecer. a to uzivam magnezko a cely den prevazne lezim.

adelka89
23. feb 2010

mich vezmu si ho a jdu lezet 🙂
mejte se holky krasne, ja jdu podlozit zadek

antynka1
23. feb 2010

Pralinka - me zatim ztvrdlo jen jednou- ono pry do 10 epizod denne je to normalni deloha trenuje na porod) - proste by to pry nemelo byt casto a v pravidelnych intervalech. Cetla jsi ten clanek o tvrdnuti bricha? Zkusim ho nekde najit.

antynka1
23. feb 2010

Tak tady:
http://www.emimino.cz/denicky/tvrdnuti-a-bolest...

A Adelko odpocivej a dej vedet, jak ti je.

pralinka25
23. feb 2010

no ja to cely den nemam a potom vecer aj tych 10x za sebou. a cez den zas pohoda 😕

pralinka25
23. feb 2010

adel tak nech sa mimi pekne posunie hore.

anty dik idem citat 🙂

antynka1
23. feb 2010

Oni v tom clanku pisou, ze v druhe pulce gravidity se da tolerovat i vice epizod. Ale je zvlastni, ze to mas jen vecer.

pralinka25
23. feb 2010

aj mna to udivuje ze len vecer. stale citam 😅

antynka1
23. feb 2010

Pralinka - takze vecer u toho sedis? To je mozna ten duvod 😉

pralinka25
23. feb 2010

prave ze nie. lezim cely den kvoli skratenemu krcku.

blanka.k
23. feb 2010

Adel - pěkně lež, dej si 2 Mg a ať je ti líp
Mě mudr. říkala, že většinou břicho tvrdne víc večer, že jak je člověk ráno odpočatý a vyspaný, ž eje mu líp 😉

pralinka25
23. feb 2010

no blani super budem sa tejto teorie drzat 🙂

matpaj
23. feb 2010

inak, blanka to je pravda, vecer moze brusko tvrdnut viac......

pralinka25
23. feb 2010

super. tak budem panikarit trosku menej 😎

matpaj
23. feb 2010

keby ste videli teraz moje brucho.....mam ho uplne zdeformovane.... 🙂
no babky, idem radsej hajat, lebo sa neovladnem a pojem vsetko co najdem......tak mi drzte zajtra palusky....

pralinka25
23. feb 2010

dobru noc a zajtra sa drz 😉

michalag
autor
23. feb 2010

matpaj, zajtra sa drzkaj 😉

bruuu noc 😔

antynka1
24. feb 2010

Ahojky,
právě koukám na zprávy - dnes se bude hlasovat o mateřské a ODS to už nebude blokovat. HURÁ - to vypadá hodně nadějně.
No jinak jsem myslela, že ráno vstanu, kouknu jak jsme zatočily s Lotyšskem a ono bylo prodloužení a před pár minutami teprve naši vyhrály v prodloužení!!!!! No to je tedy něco..... Sice vyhráli, ale prodloužení s Lotyšskem, tak to je moc...
Adelko, doufám, že je dnes už lépe.
Tak hezký den, já jedu zase makat ☹

adelka89
24. feb 2010

anty jojo uz je to lepsi, ale v noci jsem moc nespala, nastesti mam na dnesek uvareno, takze mam volny den 🙂 jen vyprat jednu pracku musim 🙂
jinak jsme vstavali v pet abysme stihli jeste kousek hokeje, ale ani trosku nas to nebavilo.... fakt me to uplne nudilo, pokud je pro nas Lotyssko takovy souper, tak nevim, co budou delat zitra nasi s Finama 🙄

bramburka
24. feb 2010

Holk,y voni jsou ti naši hokejisti proste psychicky labilní, meli by to hrat zensky 😀

yanika
24. feb 2010

Dobre ranko, ja som dnes tiez v praci a hned zarana ma kolegyna riadne vytocila ☹ a to som sa rano zobudila s takym nizkym tlakom, ze som fakt bojovala so sebou, ci ist ci neist... ach jaj...

Vcera som bola prvy krat na predporodnej priprave, chodite uz niektora na to? 🙂
Bolo to fajn, polhodka cvicenie (fitlopty) a hodinka a pol teoria...

nikkka
24. feb 2010

dobre ranko...
ja nemozem ten hokej pocuvat...nastastie uz je koniec...

michalag
autor
24. feb 2010

nikkka, ja som to nemohla pozerat, hlavne tu 2 tretinu ale aspon ze vyhrali aj ked neviem ako dopadneme zajtra so Svedmi 😅

michalag
autor
24. feb 2010

Inak dobre ranko 🙂

adelka, je super ze ti je lepsie ale racsej naozaj oddychuj pokial sa ti da 😉

adelka89
24. feb 2010

mich jj odpocivam 🙂
dneska jedem pro kocarek 🙂 tak uuz e tesim.
yanika my nechodime a uz asi ani chodit nebudeme ☹ nestihneme to ☹

janulka04
24. feb 2010

ahojte, kocky...
tak ja som nejako mimo diania, kedze som mimo domova 😀
ozaj babulky....vyhlasujem ANKETU, 😀
potrebujem trosku poradit...aku farbu by ste si vybrali z tych kocikov, co mam v albume?
lebo ta hnedo-zlta, pomaly dochadza, tak som s dodavatelom dohodla, ze by mi vedel vybavit aj z novej kolekcie, ale nevie,, ci ten zeleno-cierny, ci ten modry...tak cakam vase postrehy. 😕

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre