Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
10. feb 2010

zuzu, bud podle rucicek, jestli je nema studene, nebo za krckem, tam nesmi byt studene, rucicky nekdy muze na chvili. Vedro jsem poznala podle cecpicky propocene jinak nevim

matpaj
10. feb 2010

hm, zuzul, niekto tu zavesil dobry clanok na tuto temu,neviem ho najst......

ale vraj zima sa zistuje podla nosteka.......a teplo.....ked je babo spotene a je nespokojne....to su moje laicke uvahy, ale kde je ten clanok...... 😒

matpaj
10. feb 2010

a vraj babo by malo mat o jednu vrstvu viac ako my.....pretoze lezka...nema taky pohyb ako my.....

nikkka
10. feb 2010

ten clanok nebol o obliekani? matne si spominam, viem ze tam bolo pisane, ze sa ma davat o jednu vrstvu oblecenia viac ako ma mamina..

adelka89
10. feb 2010

Zdeni snad se nepletu, ptala jsem se maminek odtud z Brna a ty mi rekli, ze staci kdyz za pediatrem prijdes po porodu /nebo spis manzel. A veskerou dokumentaci o miminku beres pro sveho pediatra z porodnice ty, mam takovy pocit, ze tady to porodnice pediatrum neposila.

nikkka
10. feb 2010

a ked ma babatko potnicky tak mu je asi horko..

matpaj
10. feb 2010

ano nikka to tam bolo...ten clanok tu niekto hodil, ked som sa ja pytala na nosenie ciapky v lete.....

yanika
10. feb 2010

zdenka: jasne ze uz je tomaly zavislak, nebola som u nej dlhsie, tak neviem ako to vyriesila, ale uz bola z toho na nervy....
matpaj: ja tiez nakoniic asi zoberiem tu bezovu farbu, lebo kocik mam jasnomodry zvonku a bledohnedy zvnutra....
anty,matpaj: tak tie ceny su fakt obrovsky rozdiel! Ja som kupila presne tento cumlik 1ks=4.58€.. 😒
Ale nejdem sa rozculovat, co narobim... Ked bude mimi vacsie budeme chodit shoppingovat ku vam 😀

antynka1
10. feb 2010

4,58 za jeden? Tak to je drsný to je pomalu dvojnásobek.... no holky, to vám tedy nezávidím....

mishah
10. feb 2010

yanika: a přitom ted někde psali,jak jsou v ČR ty dětské věci atd předražené...

yanika
10. feb 2010

Aj podla nasich mam a starych mam.. by dietatko malo mat o jednu vrstvu viac ako rodic.
Ja by som to dala ako vyucovaci predmet do zakladnych skol hlavne pre mlade anglicanky! Urcite ste to videli - zenska v tych kozusinovych cizmach a dieta v kociku s holymi nohami.. my slovenky sme v Anglicku inak trpeli kvoli tomu - a potom preco su vsetci anglicania taki hlupi, ked ich matky trapili od detstva 😀

nikkka
10. feb 2010

strasne zarabaju na tych detskych veciach..idu na istotu, vedia ze to musime kupit, tak si dovolia dat vysoku cenu..

nikkka
10. feb 2010

yanika no ja som mala v anglicku dost, ked som videla ako zenska je vonku s malym chlapcom, sam este nebehal za rucicky ho drzala a ten maly bol BOSY ziadne ponozky ani topanky a to bol januar alebo februar...mala som sto chuti ist kupit tomu malemu aspon ponozky a darovat jej ich..

nikkka
10. feb 2010

a toto iste s tym obliekanim deti som aj vo francuzsku zazila..tam tusim pancusky detske ani nie je dostat kupit.

yanika
10. feb 2010

Co sa tyka tych cien, tak pri nakupovani takychto drobnosti moc ceny neporovnavam, skor uz pri tych vacsich kuskoch si dam zalezat a pohladam aj na nete. V meste nakupujem podla toho kde je aka obsluha a ktory obchod sa mi pozdava, ale ako som pisala v Martine kde zijem je to bieda.. 😠

Len pre ilustraciu: mala som vybraty kocik Casualplay S6 - na jednom konci Ziliny mi ho ponukli za 480 a na druhom za 760, tak to bola haluz!!!! skoro 300 Euracov rozdiel.

zzuzullka
10. feb 2010

ďakujem za tipy 🙂

yanika, tak to je teda dobrý rozdiel...asi nemusím ani hádať ktorý by si si vybrala 😀

matpaj
10. feb 2010

yanika aj tak ta co ja v babymaxe je za 500kc, ale nieje tam napisane pri nej to co je na tej drahsej u nas....tak neviem ci je to ona.....som uz z toho debil.....

http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

no su rovnake????????pozrite..... 😲

yanika
10. feb 2010

matpaj: napis rovno do toho shopu, aby si si bola ista - pripoj link z original stranky z emitexu, a budes vediet na com si...

voilaaaa - moj pupok je uz tiez medzi Vasimi v albume 🙂

antynka1
10. feb 2010

Matpaj - byla jsem na tom stejně, pořd jsem nevěděla která je která, tak jeslti se z toho nechceš zbláznit tak je neporovnávej s názvem v jiném obchodě - hlavně babymax.cz to má psané úplně jinak než výrobce - ten mě taky hodně mátl....

nikkka
10. feb 2010

este k tej MD, idete niektora uz 8tyzdnov pred TP na MD alebo iba 6tyzdnov?
ja asi pojdem uz 8..nemozem tu uz teraz obsediet...
a dovolenku si chcem dat preplatit, tak dufam, ze mi vyhoveju..

pugie
10. feb 2010

Ahoj holky, tak mi zjistili těhu cukrovku 😖 ach jo.. v pátek jdu teprve k dr. se domluvit kvůli diabet.poradně, tak uvidim, co mě čeká... ještě jsem si včera stihla udělat trhanec s malinama a vanilkovou omáčkou..mmmmm..bohužel to byla taková sladká tečka na ty zbývající 3měsíce 😒
Volala mi tchyně, že přišlo to křesílko z Malvíka, ale počká na mě, že se to bojí otevřít 🤐 tak pak dám vědět, jestli už konečně poslali to správný.
Anty, taky jsem objednávala ty dudlíky od Aventu, jen trochu jinej druh, mají tam asi nejlepší ceny, co jsem kde viděla - jen jsem to objednala z toho ráje maminek, co jim vlastně taky patří 😉

yanika
10. feb 2010

zuzul: nakoniec som vybrala uplne iny kocik😉 ale ten rozdiel bol ohromny.. kazdy obchodnik si dava inu marzu na to, ale toto bolo fakt moc...
anty: presne🙂 ja som tiez mala sto chuti sa vyzliect a zakryt tym malym anglicanom ich hole nozky vlastnymi vecami hihi... ale co sa cudujes, ved tam kazda druha dievcina otehotnela pred 18timi narodkami a popritom sa stihli spijat a drogovat aj v tehotenstve...

xxx.klarka
10. feb 2010

Mám nervy, snad nám vyjde byt, protože tady byla nějáká učetní která má plnou moc od majitele bytovky kde jsme v pronájmu a bude zase měnit smlouvy a všechno 😒 Přitom movou smlouvu máme od listopadu 😠 To je něco, už aby se to dohodlo a klaplo to. Jinak mě trefí z toho všeho.

matpaj
10. feb 2010

och pugie, to je mi luto...... 😒

nikka, ja idem na MD 6 tyzdnov pred TP.....a dovolenku si musim vybrat.....takze ja robim do 5.3. .......

antynka1
10. feb 2010

Pugie - to mě mrzí..... a máš jen zvýšené hodnoty nebo fakt cukrovku? Jinak já hledám vždy nejevnější ceny na vyhledávači Zbozi.cz a pak porovnávám. A máš pravdu, mají více e-shopů, takže je to vlastně to samé 🙂
Klárko, budu držet palečky. A co ten byt, co jste měly kupovat, to už úplně padlo? Psala jsi o tom už před delší dobou.....

antynka1
10. feb 2010

Zdeni - kdysi jsi tu psala o lahvičkách Avent, že když se vyvařejí ve vodě (a to my máme hodně tvrdou vodu), tak že na nich zůstáv nějaký povlak a že jsi o tom někde četla, nepamatuješ si prosím kde? A platí to i o šidítkách? Chci si k tomu něco zjistit, protože nevím jestli budu kupovat ten sterilizátor - nevím jestli budu lahvičky potřebovat dříve jak v 6 měsících pak už se nevyvařuje, ne? No a na sterilizaci šidítek mi to přide zbytečný komfort....

xxx.klarka
10. feb 2010

pegie, to mě mrzí.... 😒 ☹

Anty, ten 4+1 myslíš? Ty paka nejsou schopný se vyjádřit co a jak. Řekliv prosinci že ho nechají tomu kdo jim dá více. Nejsme tak blbý, aby jsme jim za něj dali bůhví kolik a zaplatiili jim jejich úvěr na barák. Se jich doprošovat nebudeme. Jinak děkuju, tohle vypadá nadějně, snad to klapne.

antynka1
10. feb 2010

Jj Klárko, ten jsem myslela. Tak snad to vyjde ted, držím palečky 🙂

xxx.klarka
10. feb 2010

anty, snad ano. Uvidíme, teď jde o to aby si ta paní vyřídila svůj problém s exekucí co má na O2, jelikož jí dali exekuci na čenská práva v družtvu, proto se to nemůže převést už teď. Tak dneska mu měla volat, tak uvidíme až jí budeme potom volat co řekne. Snad se to nějak hne a bude to pak rychlý.

zdenkapo
10. feb 2010

Dudlíky
nejvíc se mi osvědčili Avent sensitiv- je to silikon...

Adelka
to si prvni,kdo to takhle má,co já vim,tak všude to chtěl v porodce nahlásit a papíry posílaj doktorce, mi jsme jí nic nedávali, jen očkovací průkaz

Anty
šidítka normoš ve vodě,ony ani ty lahvičky nejsou na závadu ve vodě,jen nejsou pak třeba průhledné,ale Tomáškovi jsem je tak vyvářela ve vodě asi do roka... myslim,že to bylo přímo na stránkách aventu... sterilizátor nakonec kupovat teď nebudu,až jestli uvidim,že nebudu moc koujit,tak pak si ten od aventu koupim,stejně jako lahvičku- teď mám od něj jen tu 125ml případně na čaj a to hodim kdyžtak taky do vody v případě nouze,než ster. koupim...

Matpaj
musíš koukat na složení té zavinky a ne na název- nejlepší je ale fakt na to období od dubna a na podzim ta jakoby letní na stažení,protože má uvnitř bavlnu a je termoregulační,když není taková zima a pokud už bude fakt zima,tak jít do zimního fusaku- taky mám od emitex-combi

Zuzu
ty druky by nebyly špatné,ale zase většinou to jde ztěžka odepínat a ramínka prožej,tak bych se s tim asi prala 😀
pokud mám mimčo potničky,tak to už bylo přehřáté... většinou jsem šahala na tělíčko,ale to za chvíli vychytáš podle teploty venku a větru... v létě byl Tomášek v kočárku i třeba jen v bodyčku s kr.rukávem nebo tílku a plence... a doma i jen v plence při velkých vedrech...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre