Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
25. sep 2009

Ivuš, tak můžeš hned poslad Mišce do IP údaje, ať jsi taky v tabuli 🙂

ciknori
25. sep 2009

Ahoj Ivi, vítám tě, máš termín skoro jako já 🙂

andelka
25. sep 2009

Všechny nové májovky vítám 🙂
misicka: Takže bude jen jeden přírůstek? No to je nakonec jedno, když bude mimi zdravé. 🙂 a gratuluju k srdíčku a těhu průkazce.

iva.4
25. sep 2009

Jake udaje? Nevim co presne.Kouknu trosicku zpatky snad to najdu.

iva.4
25. sep 2009

Jejda tak my jeste nic nemame nevime jeste jemno npremysleli jsme nat tim, to je jeste cas ne??

iva.4
25. sep 2009

ciknori no tak se mouna potkame v porodnici svet je maly 😉

iva.4
25. sep 2009

omlouvam se za preklepy vsechno se mi mlzi pred ocima

aktaka
25. sep 2009

Ivuš, to nevadí, že nevíte jména, my je taky ještě nevíme. budeš mít místo toho pár otazníků, to je taky pěkné jméno, ne? 😀

andelka
25. sep 2009

My jsme pro kluka jednu dobu jméno měli a už ho zas nemáme a fakt je to složité. Asi pomůže Knappová. Anebo teda fakt nevím a bude se jmenovat Otazník 😀

aktaka
25. sep 2009

u nás budou jména strašný boj, my se neshodneme lautr na žádném 🙄

bondy1
25. sep 2009

Michalag, krásna tabuľka 🙂 Iva4, Strunka gratulujem k babatkam, už nás je tu kopec 🙂

bondy1
25. sep 2009

Andelka 😀 Otazník, Otík... celkom pekné 🙂

misicka85
25. sep 2009

Míšo - tabulka je super, jsi šikulka!!!!!!!! 😉

Taky vítám nově příchozí a přeji pohodové těhulkování!!!

My jména taky zatím nevíme, líbí se mi hodně jmen, pro holčičku Nikolka,Anetka,Terezka,Anička, kluka bych chtěla Jakuba, no ale ten mi asi neprojde,páč Petr chce Honzíčka... Takže to bude opět boj stejně jako v prvním těhu 😀

samurajka
25. sep 2009

Ahoj holky, tak se k vám taky hlásím, jestli tu pro mě je ještě místečko 🙂 Čárečku jsem objevila minulý týden a bylo to velký překvápko. Vzhledem k tomu, že je to už druhý pokus, tak jsem trošku vyděšená, ale doufám, že tentokrát už to bude v poho 🙂 K Dr. jdu ve čtvrtek 8. 10. a asi to do tý doby nevydržím ☹

aktaka
25. sep 2009

Samurajko bojovničko vítej mezi námi 🙂
můžeme nevydržet spolu, já až sedmého 🙂

strunka
25. sep 2009

samurajka, to sme na tom skoro rovnako a tiez idm 8.10. na sono a tiez sa neviem dockat 😵

samurajka
25. sep 2009

No, tak to se nám spolu bude určitě čekat líp, holky 🙂 A jak to máte s prací? Chodíte? Já teda jo, ale dost mě to tam s..e 😅

aktaka
25. sep 2009

já jsem na PN a vůbec si neumím představit, že bych chodila do práce, jsem jak chodící reklama na prášky na spaní 😀

samurajka
25. sep 2009

Viď, já jsem taky teď pořád nějaká unavená... i když mám spíš pocit, že jsem prostě líná 😀 Ale doma to ještě jde, ale v práci jsem strašně protivná na všechny, kdo po mně něco chtěj, tak trochu sprostě nadávám a tak 😅 No, ale můžu já za to, že jsou všichni tak neschopní a nedokáží si to udělat sami? 😀

shaarka
25. sep 2009

aj ja idem 8.10. 😀
inak spava som stale, ale ja to neriesim, lebo predtym to bolo zo znizenej funkcie ŠŽ a teraz je to z tehu (kedze uz beriem lieky) ale som strasne rada, ze som doma na PN 😉

baby, taka mala anketova otazka:
kolko ste sa snazili o babatko? ako dlho?

olga77
25. sep 2009

Ahojte babuľky 🙂 na mňa ste asi už aj zabudli 🙂 písala som často zo začiatku a teraz som tu dosť dlho nebola nejak sa mi nedarí medzi Vás ☹ ale zvyknem večer aspoň čo to z vás prečítať..sranda čo všetko ste už prebrali...
tabuľka je super nápad a je fakt pekná...som rada,že sa tu držíte viaceré čo som čítala ako prvé prispievateľky 🙂 .
Držím palce nech to v zdraví dotiahneme spolu až do pôrodu...

mayočka mi máme rovnaký TP 🙂 🙂 🙂

samurajka
25. sep 2009

ahoj shaarka, nám to vyšlo napoprvé... jenže následoval potrat... no, a druhý pokus opět na poprvé, tak jen aby nedopadl jako ten první 😅

aktaka
25. sep 2009

já si pořád namlouvám, že těhu příznaky nejsou těhu. únava je z nicnedělání, bolest hlavy z málo pití, když mě sem tam bolí žaludek, tak to je z přejedení.... pak jsem ve stresu, že nemám žádné těhotenské příznaky 😀

Shaarka, my tři roky

samurajka
25. sep 2009

aktaka... haha, tak to máme podobně 😀 Ale zaplaťpámbu zatím žádné větší nevolnosti, jen poránu mívám žaludek na vodě a tak nějak se mi střídá pocit přejedení a hladu, ale jinak žádné objímání WC 🙂

Tý brďo, 3 roky, tak to gratulka veliká, to musela být radost 😵

olga77
25. sep 2009

K ankete : bolo to skôr prekvapko planovali sme byba tak o rok a ono sa zadarilo teraz na dovolenke 🙂)

aktaka
25. sep 2009

mně zrovna dneska je ale blbě po každém jídle, co jsem si dala. asi se mi ty nevolnosti nakonec fakt nevyhnout ☹

radost určitě je, ale zatím taková vnitřní, ještě se držíme při zemi. aspoň do toho první utz 🙂

aktaka
25. sep 2009

tak já se s vámi pro dnešek a víkend loučím. moc toho nenakecejte, a´t to zvládnu v úterý dočíst 🙂

krásný slunečný víkend všem

iva.4
25. sep 2009

Tak ctu a ctu a snazim se s vami seznamit. My jsme se taky snazili terim rokem dokonce jsme podstoupili vysetreni a umele oplodneni ale nevyslo nam to. Tak uz jsme se tak nejak srovnali s tim ze my miminko spolu mit nebudem a ono prislo takove velike prekvapeni. Jo ty prvni dny nez bude nejaka ta kontrola utikaji strasne pomalu ja uz se taky nemuzu dockat az pujdeme k doktorce. Je fajn ze se to nakonec podarilo snad kazde z nas.

strunka
25. sep 2009

k ankete: my sme tiez planovali najskor tento rok , ale potom som mala zdrav. problemy a tak sme ze buduci a nakoniec prekvapko ako hrom teraz 🙂 ako nas maly... my by sme sa cielene ani neviem kedy odhodlali 😀
ja tomu ste akosi stale neverim, sice tri testy uz su ako tak dianicove, ale asi az ten UTZ ma uisti 🙂

halintoa
25. sep 2009

ahojček, dnes som doma z práce výnimočne skoro 😵 . Prvý raz som mala žalúdok na vode,a le ustála som to bez problémov. Už sa neviem dočkať toho pondelka, keď pôjdem k doktorke, zobrala som si dovolenku, nech si s juniorom oddýchneme 😀 .
Aktaka:mne sa zdá, že mám výraznejšie tehu príznaky odkedy som zvýšila dávku kyseliny listovej. To som inak mala aj počas snaženia sa - pokiaľ som kyselinu brala, bolievali ma prsia a pobruško, keď nie, mala som pokoj od ,,planých príznakov".
Shaarka: snažili sme sa pol roka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre