Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mayocka
25. sep 2009

myslela som ale nase pocity aby sa to porovnavalo co budeme mat co asi tusime ze budeme mat a potom aj slpcek s tym co nam ukazal ultrazvuk ci sa to potvrdi 😉

ciknori
25. sep 2009

Jsem zvědavá kolik nás tu vlastně je, úplně jsem se ztratila 🙂

doli1
25. sep 2009

já bych se taky chtěla přidat do seznamku květnovek.co vše mám napsat a vyplnit?

doli1
25. sep 2009

asi jsem trdlo ale jak se mám podivat do toho alba píše mi to že tam už nic neni 😒

kitty123
25. sep 2009

Ahoj holky 🙂
doli, píše mi to samé, takže taky nevím jaké informace poslat

mayocka
25. sep 2009

je to pravda uz tam nic nie je asi to Miska upravuje postupne ked jej niekto posle udaje,tak nebojte sa ukaze sa to ked to tam zase vlozi 😉

aktaka
25. sep 2009

Míša to asi upravuje 🙂
byl tam nick, věk, jména pro holku a kluka, porodnice, bydliště a termín porodu

kitty123
25. sep 2009

aktaka, díky za info 🙂

aktaka
25. sep 2009

snad si to pamatuju dobře a nebylo tam něco úplně jiného 😅

kitty123
25. sep 2009

to by nevadilo, mouchy se vychytají později 🙂

michalag
autor
25. sep 2009

baby, vidite to v tej tabulke dobre? Lebo viac sa mi to uz neda, iba ak by som dala tucne pismo na celu tabulku

zuzub
25. sep 2009

miška ja vidím ok 😉 dakujeme za tabulečku, teraz nech nám už len tt pribúdajú 🙂

michalag
autor
25. sep 2009

mayocka, kludne mozem spravit tabulku aj s pohlavim, ale zvlast, aby to bolo dobre vidiet 😉

kitty123
25. sep 2009

michalag, tabulka je moc pěkná, paráda 🙂 Ale jak je na pozadí ten obrázek, tak je prostředek hůř viditelný.

aktaka
25. sep 2009

já už to taky rozluštím 🙂

strunka
25. sep 2009

Ahojte majovky 🙂
tak si vas tu už tri dni čitam, odkedy som si robila tes a zvažujem či sa pridam, ked to ešte nemam plne potvrdene, ale adam sa nič zle nestane 🙂 ja som taky povercivy trulko, a nechcem to ešte ani doma nikomu povedat, dohodli sme sa ze az po prvom sone ked bude minimalne iste ci je babatko tam kde ma byt, ale uz to nevydrzim byt na to skoro sama 🙂)) som rada ze je vas tu tolko a dokonca aj zilina, ako ja 🙂
tak sa predbezne hlasim do poctu, termin by sme mali mat 31.5.2010 ale kedze nas maly bol skor trosku a dost dlho som koli otvaraniu lezala pred porodom, predpokladam, ze ten maj to isti 🙂

shaarka
25. sep 2009

ja tabulecku zas nevidim 😒

mayocka, nie som maniak na pohlavie, nechcem si to kupit, len som sa pytala. a tie linky su z googlu 😀

shaarka
25. sep 2009

to akoze mam chapat tak, ze tabulka ma vlastny nick???

kacenka24
25. sep 2009

Ahoj Struni. Tak pozerám, že aj Ty si zo ZA. To sme tu už tri. 🙂 🙂 🙂

shaarka
25. sep 2009

😀

strunka
25. sep 2009

Ahoj Kacenka24 veru veru a to sa nam to ešte len začina, ktovie kolko nas nakoniec bude, asi obsadime pol namestia s kocikmi 🙂))

misicka85
25. sep 2009

Ahoj holky,

tak jsem doma od GynDr. Mimi je teda nakonec 1, takže jsem ráda, má 8,2mm, vše je v pořádku, TP mám 16.5., dostala jsem i průkazku už.. Na další KO jdu 23.10 a to udělají i ten NT screening

shaarka
25. sep 2009

misicka, gratulujem 😵

michalag
autor
25. sep 2009

misicka, aj ja sa pridavam ku gratulacii 🙂 😵

shaarka a tu najdes tabulku 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ja sa s nou este pohram, lebo stale to nie je ono (aspon podla mna), ale az cez vikend lebo uz idem pre maleho do skolky a zatial mi mozete posielat udaje do IP 😉

strunka
25. sep 2009

misicka aj ja sa pripajam ku gratulaci a tebe i ostatnym nam zelam bezkomplikove tehu so stastnym koncom 🙂

mayocka
25. sep 2009

Miska nie nemusis robit dve tabulky to bol len navrh ked si sa pytala tusim ze co tam chceme mat a tak,tabulka je krasna nemusis uz s nou podla mna robit nic aj viditelna aj vsetko 😉

iva.4
25. sep 2009

Ahoj a preji krasne odpoledne, nezlobte se ze jsem tu k vam jen tak vpadla ale hledala jsem neco kde bych mohla zapadnout tak pokud to nebude vadit rada se pridam.

mayocka
25. sep 2009

Ahoj Ivanka 🙂 tak gratulujem vitam ta medzi nami nevpadla si ale zapadla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aktaka
25. sep 2009

Misicka gratulace

Iva, vítej mezi námi 🙂

iva.4
25. sep 2009

Tak dekuji za mile privitani jsem to necekala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre