Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
10. apr 2010

Ahoj holky 🙂 chvilku tady nejsme a koukám,že nám přibylo další květňátko 😵

Ika: obrovská gratulace k nádherné holčičce 😵 😵 😵 A´t vám dělá jen radost! 😵 🙂

zdeni: s tou váhou se nestresuj, mě zas stresovali,jak je Lukášek malý, nakonec opravdu menší byl,ale byl zdravoučký a to je určitě to hlavní🙂)Jo a co si pamatuju, tak v jednom dni dělali váhový odhad na dvou různých UTZ a rozdíl byl skoro 500g!!! podotýkám,že šlo o jednu a tutéž porodnici,jenom dva odlišné přístroje..(mmch. se trefil ten menší váhový odhad)

mishah
10. apr 2010

Jinak já se teda taky přidávám k těm, co domlouvají mimískům, at hezky vydrží v bříšku🙂)Taky mám pořád pocit,že ještě tolik věcí nemám nachystaných....Taška pobalená sice skoro,ale pořád tam není všechno...Dneska jsme doma dělali generální úklid, ale ještě to chce pár vychytávek...no,nakonec se to snad nějak utřepe s miminkem, uvidíme,co bude líp vyhovovat..

klari:moc pěkná postýlka, taky se chystám vyzkoušet nebesa,ale ještě jsem je neprala a venku dneska pořád poprchává...Máš určitě radost z bydlení,co?? je to supr,že vám to nakonec tak pěkně vyšlo 😉 🙂

miska1981
10. apr 2010

baby tak to je dnes na h.... pocasie uz neviem co so sebou 😒
muz pozera futbal a ja si neviem najst miesto. tak vyjedam chladnicku.

ja po vcerajsku tiez malej dohovaram, nech vydrzi do maja, je to fakt lepsie pre dietatko co najviac byt v brusku pokym sa samozrejme da.

preco mi nejdu pridat fotky??? uz druhy den to skusam 😠
zevraj uz sa nemusia zmensovat, ale aj tak mi nejdu, je tu nejaka odbornicka?

michalag
autor
10. apr 2010

miska a kde ich chces pridat - do albumu alebo sem do fora???

zdenkapo
10. apr 2010

Mishah
no mě právě zase při TOmáškovi řekli 3 dny před porodem 2700g a měl 3200g a teĎ mě mě to právě proto šokoje,že řekli tolik a hlavně,že by byl za 9 dní rozdíl 800g,to mi přijde dost...

miska1981
10. apr 2010

do albumu a nejdu....

mishah
10. apr 2010

zdeni: a bylo to na stejném přístroji??právě, že u mně to dělali v jednom dni na dvou různých a opravdu byl rozdíl dkoro 500g(na jednom odhad 2500g a na druhém 2040)..malý měl nakonec 2140..(o den později se narodil)

simi.w
10. apr 2010

Ika 🙂 , moc gratulujeme k nádherné holčičce 😵

michalag
autor
10. apr 2010

miska, ani mne to nejde, alebo ide no strasne dlho to nacitava, tak mozno maju nieco oni

zdenkapo
10. apr 2010

Mishah
jj,bylo to na stejném přístroji v porodnici- pokaždé ale jiný sloužící lékař. ..... v 32tt -1800g, 23.3.-2700g, po 7 dnech 30.3.-2900g a po 9 dnech 9.4.-3700g,tak je mi to divné právě,že jako takový skok najednou....

matpaj
10. apr 2010

Ahojte............ 🙂
Ika gratulujem!!!!!

Konečne som vas docitala......uf....

Inak ja dnes oficialne nastupujem na MD.....idem si otvorit sampus.......inak to je tiez moja tehu uchylka....mnam sampanske 😝 a milujem hubert de luxe, je sladuckyyyyy.....ale dam si len len tak obcas a trosicka aby ste si nemysleli ze opijam pravidelne babo..................

mishah
10. apr 2010

zdeni: a ptala ses toho doktora, co on na to??Podle mě to je fakt orientační a záleží asi i na tom,jak to změří(taky miminko nemusí asi bát pokaždé ve stejné poloze)a ber to opravdu,že je to +-půl kila🙂))

mishah
10. apr 2010

matpaj:gratulace k MD🙂 Koukám,že máš stejný TP,jako já 😉 Mně teda dr vypsal MD od 8.4.(a dle účtárny je to OK,tak snad jo..)

mishah
10. apr 2010

jj,já si právě dávám svatovavřinecké 🙂 😎

zdenkapo
10. apr 2010

Mishah
no říkala jsem mu to a on se tak zatvářil co jako,že si myslim,že to změřil špatně- no asi to taky znáš... prý i to je možné,jdu zase v pondělí,tak snad mi budou zas dělat UTZ tam a nebudu muset k mojí gyn,protože porodku začínají malovat na UTZ a od 19.porodní sály,tak to snad stihnem do toho týdne...

iwonka
10. apr 2010

ahojte baby..
prvom rade gratulujem dalsiemu narodenemu mimi🙂))
a tiez sa pridavam k babam ja idem na MD od pondelka🙂)))))) 🙂
baby mam na vas otazocku do akych ortopedickych nohaviciek budete balit mimi???

matpaj
10. apr 2010

mishah, ja mam TP 22.5...........neviem, ako som to zadavala pri registacii....takze MD ti pasuje.....

inak ked pisete o vahe babatka....aj ja pocitam s tym, ze moja dr. sa zmylila a moje babo vazi viac.....to by sa mi narodil riadny drobec......

mishah
10. apr 2010

zdeni:držím pěstičky, určitě bude Anička akorát miminko, uvidíš 😉 a at to pěkně stihneš do malování(a kdyby ne,tak je určo v záloze jiná porodnice-i když asi bys raději tu,kam ted chodíš, co..)Jinak já jsem dneska dost uklízela a pěkně mě teda pak pobolívalo břicho,tak bych řekla,že tohle asi může někdy docela zabírat(vytírala jsem podlahu atd...)

matpaj
10. apr 2010

iwon, ja som si kupila take spevnene aj s takou vlozkou, ale tu dam prec a dam pampers, na to nohavicky.....mam ich v albume.....kukni

matpaj
10. apr 2010

mishah, pre mna je vysavanie a v ytieranie podlahy zabijak, ja vecer potom nemozem chodit tak ma bolia krize...........

michalag
autor
10. apr 2010

matpaj, klikni si na nastavenia a dalej "tehotenstvo a rodina" , zadaj si kedy ti vychadza TP a malo by sa ti to upravit 😉

iwonka
10. apr 2010

matpaj..,mas peknu vybavicku.)))ja som zatial kupila take obycajne ale su na suchy zips ..jedna kamoska povedala ze su dobre a druha ta ze by ich nechcela ani zadarmo..tak ze ci nemate aj vy tu niektora skusenost... 😒

matpaj
10. apr 2010

michal dakujem, uz som vykonala, tak je to ok.....

zdenkapo
10. apr 2010

Iwonka
speciální kalhotky jsou podle mě zbytečné, budu zase balit naširoko a úplně to stačí...

Mishah
děkuji... já v to doufám,že to stihnem,právě,že pak není vůbec dané,kde bych skončila,vozej prostě tam,kde je na okolí volno... a to bych nerada skončila někdě daleko i kvůli návštěvám a TOmáškovi,tahat ho tak daleko... no snad to všechno klapne a Anička je v první řadě zdravá a porod bude doufám v pohodě...

matpaj
10. apr 2010

iwon, dakujem......tieto co mam ja, su fakt super, odporucila mi ich kamoska a su kvalitne.....ona ich prala milion krat a vraj boli stale rovnake.....

no a k vybavicke nam chyba uz len kocik....pobehali sme uz kopu obchodov a miest ale nikde sme ho nenasli......je to nova kolekcia 2010 a povedali nam, ze bude az tak koncom aprila, zaciatkom maja, tak dufam, ze to stihnem a drobec pocka........

miska1981
10. apr 2010

michalag tak ja neviem mne to vobec nejde, vzdy mi ukaze, ze na stranke sa vyskytla chyba a ani jedna fotka mi nesla natiahnut.

inak ja mam take obycajne ortoped. nohavicky na suchy zips, tak neviem ci budu dobre, zdaju sa mi male ked si pod nimi predstavim pampersku a obyc. plienku.

iwonka
10. apr 2010

matpaj...my este nemame postielku takze tie som dohovarala ze musi este vydrzat kym nebude postielka🙂))))kocik uz mame ale pekne schovany ..ten som zdedila po kamoske🙂)))my sme inak aj chceli jedem kupit ani nebol drahy stal len 7500sk..tak este uvidime ked uz sa mu bude chciet prist ze ci kupit aj ten druhy..

vladkaz1
10. apr 2010

cafte kocky malujeme sme uniceny este to stale nemame lebo ta umyvatelna farba to je tak na hovno robota ... uz len jednu stenu a hotovo ...

matpaj
10. apr 2010

fiha vladka, riadne farby....nebudete mat tmu z takych tmavych farieb?

vladkaz1
10. apr 2010

nie nebudeme mame velmi vsetlu izbu a po jednej strane su same okna ,cely den svieti slniecko ,na zivo ta modra nieje modra ale tyrkisova .... a jedna stena je zlta a dalsia bledunko zelenkava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre