Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
14. jan 2010

klarka, já na opary netrpím, ale ten kosmín to je mast bylinková, ne ? to snad můžeš ......

blanka.k
14. jan 2010

Antyn - my máme doma už od loňské zimy v obýváku rozdělaný motor z jendoho takového autíčka (teda možná jsou rozdělaná obě, prd se v tom vyznám, je tam hromada nějakého "šrotu")... 😅 taky pořád říkám, ať ho složí nebo dá někam do krabice 😀 Pojízdné to asi není, většinou to docela rychle rozbil o obrubník a pak čekal měsíc než mu dojdou nové náhradní díly z USA 😀 Tak teď má playstation, ten s ebohužel ještě nerozbil 😠 😠

xxx.klarka
14. jan 2010

simi, mělo by to být jen bylinková. Tak myslím že bych to mohla, jinak budu muset použít starou metodu - vypalování feferonou😀 a do toho se mi moc nechce.

simi.w
14. jan 2010

klarka, raději si dej ten kosmín 😀

antynka1
14. jan 2010

Klárko - zkus to napatlat zubní pastou - vysuší ho to.
Blani - jak říkám všcihni stejný... Ale to je ještě prd. Jednou, když jsem šla z práce mi manža volal ať se neleknu až přijdu domu. Tak samozřejmě jsem se bát začala. Přijdu domu - v té době jsem bydlely v bytě 2+kk a on na mé úžasné a hýčkané plovoucí podlaze v obýváku měl rozdělaný motor z motorky celý od oleje!!! Já myslela, že mě odvezou a on se na mě jen tak podíval a povídá:" no a kde to mám asi dělat? No a vždyť jsem pod to šoupnul noviny!" Takže v porovnání s tímto považuji rozdělaná autíčka za ještě v pohodě. A můj táta - aby se to nepletlo, koupil synovci mašinky, když bylo malýmu asi měsíc a teď když jsou mu tři, tak mu koupil Merkura - akorát, že mu ho nedal, prý mu ho schová u něj, aby se na to těšil až pojede k dědovi 😀

antynka1
14. jan 2010

Jo a když můj táta ukazoval mýmu manžovi, co koupil malýmu, tak to doapdlo tak, že u toho oba celý den seděly a stavěly rypadlo 🙂 A před pár dny táta volal, že k tomu přikoupil ještě elektrickou sadu - prý na motůrky 🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

anty, ta pasta mi na to vadi, pak mi to hodně praská a krvácí, to radši ten kosmín, at je to pěkně mazlavé.

simi, tak jsem to vypalova v létě, čerstvýma ze skleníku 😀 a za pár dní nebyli.

blanka.k
14. jan 2010

Antyn - 😀 😀 😀 Tak můj milý manžel si napřed ty autíčka vyzkoušel v obýváku, že je pořádně "natůroval" a pak s nima dělala kruhy na plovoučce,...a vzhledem k tomu, že to nejsou autíčka z hračkářství, ale i rychlost v obci dokážou překročit, tak tam udělal tím smykem krásný černý šmouhy na parketách....to bych ho taky zabila. 😅 No, hlavně že chlapi mají radost a nenudí se, holt lepš než kdyby chodili za milenkama, že 😀

antynka1
14. jan 2010

JJ, přesně, kdo si hraje, nezlobí. Takže ať si radji hrajou. On se mi manža přiznal, že za nich tohle nebylo, o Merkuru a autech na dálkový ovládání jen snily, takže přiznal, že ty hračky, pokud to bude kluk bude kupovat i pro sebe a vracet se tak do dětství. A když to prý bude holka, tak taky, že prý holky taky rády autíčka 🙂

blanka.k
14. jan 2010

Antyn - no přesně, já se taky ptala, co když to bude holka, tak ta prý si bude hrát taky 😀 je fakt, že třeba já zas te´d ulítávám na věcech pro malýho, až teď řeknu mámě, co vše plánuju koupit, tak taky asi bude říkat, že za nás to nebylo a o nic jsme nepřišli, atd....ale když ta možnost teď je, proč mu to nedopřát, že? 😅

aaadus
14. jan 2010

to můj manžel takový hračička není, až mě to mrzí jak si to tady čtu. on se 6 dní v týdnu hrabe v normálních autech, tak toho má asi plné zuby. naštěstí můj taťka je jak puberťák, asi tak před 2 roky mi dal dva modely aut co dostal za jakési nasbírané body na benzince prý kdyby jednou náhodou 😀

antynka1
14. jan 2010

Aaadus - neboj, ono ho to chytne a za chvíli budeš mít doma autodráhu 😀

m.c.
14. jan 2010

tak my máme holku a manža stejně má doma 2 auta na dálkový ovládání, prej si s něma může hrát i holka 😀 . Hlavně že se jich Peťula doteď bojí.....

zdenkapo
14. jan 2010

M.c.
jj,nakonec růžovou 😉 tak snad mi přijde brzo,pani psala,že jí dnes pošle poštou spolu s ostatním objednaným a že mi pošle podací číslo,ale ještě se mi neozvala,tak doufám ☹
tak rybilka mi smrděla akorát pár prvních užití,ale teď teda vůbec ne a musím fakt říct,že je to nejúčinnější,co jsem zkusila,ale nijak na oprizeniny Tomášek netrpěl...budu jí používat i u Aničky,holčičky prý víc trpí na opruzení,tak nevim

Anty
no tak to asi bude kluk,chlapi mají intuici na tohle

blanka.k
14. jan 2010

adus - no, někdy je to nazabití...jdeme přes dětskou ikeu, M. uvidí nachystaný dtěský koutek s vláčkama, tak si s tím začal hrát, vydávat zvuky, simulovat hromadnou srážku vlaků,... já stála bokem a tiše se začínala stydět a on zahulákal, že to bylo slyšt myslím i na WC: Ženo, ty se za mě stydíš? 😀 😀 😀 😀 Tak udělal ještě "Hu hůůůů" a přenechal to teda dětem nno 😀

aaadus
14. jan 2010

blanka tak takové situace v obchodech znám 😀 třeba ve zverimexu v oddělení pískacích hraček, vezme jich do ruky co nejvíce a najednou zmáčkne 😀 já se raději klidím o hoooodně regálů dál a dělám, že toho člověka neznám 😀

dezyre
14. jan 2010

Ahoj holky 😉
musím jít na vás zase kouknout. Už jsem tu snad dva, tři dny nebyla. Včera jsem byla na kontrolním ultrazvuku na Veveří a oproti tomu ve 20tt nám tento dopadl na jedničku. Mám taky novou fotečku 3D malýho. Ještě ji musím vyfotit a dát do albíčka 😉 A dnes jsem byla u doktora v poradně a posunul mi termín porodu na 20.4. Pokud bych se nějak do tohoto termínu trefila tak budu rodit mezi prvníma .. Teda už abych to měla za sebou. Takhle by se mi to mohlo dál posouvat 😀
Tak a ještě vás jdu trochu dočíst .. ať jsem v obraze 😝

aaadus
14. jan 2010

dezy ty jo, z 1.5. na 20.4., dobrý skok 😅 a gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

vladkaz1
14. jan 2010

cvte mne zas posunul datum porodu na 4 teho .6 ty asi ma porazi neviem podla coho to zistil ked nema sono moj doki a na sone mi povedal 26 maja 😀 ,ja uz tomu nechapem 😕

dezyre
14. jan 2010

Vladi, tak já měla to samé. Ještě včera na ultrazvuku mi říkali, že vše odpovídá, že jsem tak jak jsem podle menstruace, takže 24plus4 a dnes doktor v poradně jen koukl na výsledky u ultrazvuku a prohmatal mě.. vzal počítací kolečku a napsal mi tam 20.4. Čuměla jsem jak péro z divanu... Každopádně jsem radši, že se to posouvá do dubna než dál do května 😝
Adus díky.. 😉

aaadus
14. jan 2010

ono to je stejně fuk, děti se nám narodí až se jim na svět bude chtít a nějaké datum stanovené dr je může nechat chladnými bych řekla 😀

vladkaz1
14. jan 2010

no ja fakt neviem podla coho to pocita ???? 😕 😅 akoze takym koleckom tam sestricka nieco pocitala a dosla na ten datum .. no a predpokladany termin porodu mam od 12 teho maja idealny do 26 maja podla posl. menstruacie .. nechapem kde dosla moja setricka s tym koleckom na 4 ty jun 😀 no nevadi ..
28 teraz idem na to velke sono a poviem mi doktor ako je to somnou a 10 febr. idem na cukor uz mam aj doma tu glukozu myslim sa to vola a dal mi nejake lactabacili do posvy pritom mykozu nemam ,asi nemam idealne PH v posve 😝

zdenkapo
14. jan 2010

Dezyre-
termín už neřešim , mě řekla gyndr.termín dle pohybů dokonce 3.4. 🙂 ,takže ať si člověk vybere,ale mimi si stejně rozhodne samo samo,kdy chce ven, Tomášek chtěl na 39 +0tt

vladkaz1
14. jan 2010

Aaadus no pri malej mi to tak jedno nebolo ,lebo ma nechali dlho tak kedze som sa neotvarala, bola som davno po termine a mala ma problem s pokozkou .. takze tento raz by som sa tomu chcela vyvarovat veru 😉 a rodit normalne na termin ...

aaadus
14. jan 2010

já se řídím podle utz z NT screeningu, takže pokud do 1.5. neporodím, začnu zkoušet všemožné i nemožné babské rady

dezyre
14. jan 2010

Ady tak to nejpříjemnější babská rada je červené víno 😀 , které prý rozšiřuje porodní cesty 😝

aaadus
14. jan 2010

dezy červené víno mi smrdí, fuj. jedině jako svařák ho pozřu. zatím mám v plánu ricinový koktejl, ananasový kompot, masáž bradavek a sex 😀

dezyre
14. jan 2010

Taková těhotenská obdoba chilli sex a samba 😀 😀 😀

aaadus
14. jan 2010

jenom se teda sex v 9 měsíci neumím představit 😀 😀 😀

dezyre
14. jan 2010

Ani já ne .. ale tak myslím že to půjde na pejska a nebo v leže v boku ze zadu 😀 .. Jinou polohu si moc představit neumím 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre