Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
19. jan 2010

Blani
jj tu plenku přesně myslím,ale myslela jsem teda že to je lepší,měkkčí a ten výkroj není zas tak moc hluboký,jak jsem myslela,takže zkusim pak v praxi a uvidim... na TOmáška jsme používali jenom Pampersky do roka,pak jsme zkudili Huggiesky a na pupíček jsem je jenom ohrnula na bříšku,takže to zase takový problém není .... a ubrousky první měsíce jenom Pampers Sensitiv,ty budu mít i teď na Aničku,už mám koupené i s tím plastovým boxem bílým na ně.... a pak přejdem zase na Linteo,ty jsou nej

Anty
jj,prát normálka na 30°C v pračce s LOvelou a dvojí máchání ze začátku,ale na málo otáček zdímat a žehlit zvenku ne,jen asi zevnitř tu bavlnu,uvidim jak se to pokrčí... takhle jsem prala i fusak combi od emitexu už x krát a je jak nový pořád

mishutka
19. jan 2010

simi.to jsou postupy jak byč 😠

simi.w
19. jan 2010

Bibi, tak to máš úspěšně za sebou, super... 🙂

simi.w
19. jan 2010

Michal, už máš výsledky ?

michalag
autor
19. jan 2010

tak uz som volala a vysledky su v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

xxx.klarka
19. jan 2010

bibi, já jdu až někdy v únoru. když jsem byla v poradně, tak mě dr objednala na 8.února do poradny a že pak přijdu na odběry na cukr. Tak vůbec nevím jak to bude.

michal, super🙂

bibi13
19. jan 2010

gratulujeeeeeeeeme.. 😀 😀

simi.w
19. jan 2010

My máme pokojíček docela zařízený, ale pořád něco vylepšuju a vymýšlím, chtěla jsem ho udělat typicky holčičí, nalepit na zeď květinky, princezničky a tak, ale ještě počkáme na sourozence, aby pak v tom nebyl zmatek 😀

yanika
19. jan 2010

bibi: super, gratulujem k vysledkom..
michalaq: drzim palcoky...

My sme tiez dostavali v poradni ten Prenatal, ale okrem kopy letakov a vzorky prasku na pranie nic moc 😒 ale vypisovala somlistok, na zaklade ktoreho potom v porodnici dostanem nejaky hodnotnejsi box..
Dobru chut k obedu babky... my sme uz taki hladni xixi 😅 😅

simi.w
19. jan 2010

Michal, taky super, můžete mlsat o stošest 😵 Gratulacéééé

doli1
19. jan 2010

já se právě dovolala chtěla mě vzít ještě tento týden ale ukecala jsem to na příští takže ve středu mě čeká test na cukrovku ☹ ☹
my zas máme kmotru ažažaž.já už jsem kmotra dvoch dětí a je pravda že jim věnuji víc penez než bych měla.u nás kmatra nebo kmotr kupuje naušnice holčičce a u šimka jsme dostali připojištění na rok zaplacený.na kulatiny něco pěkného a většim oslavám jsem já dostala k 15 řetízek zlatý a k 18 prstýnek.tak mám isnpiraci co bych tak měla dávat až holky vyrostou.
moc vám holky gratuluji co máte dobré výsledky

simi.w
19. jan 2010

yanika, už k obědu ?? my jsme teprve dosnídali a chystám se do obchodu nakoupit a pak teprve vařit, ale všem dobrou chuť

aaadus
19. jan 2010

michalag gratuluju 🙂
doli já jdu taky ve středu 😝
fuj, mi je furt šoufl od žaludku, já už nechciiiii

michalag
autor
19. jan 2010

babenky dakujeme 🙂

simi, no kebyze mi maju robit oGTT vcera poobede tak ju mam na 1000% lebo co som pojedla sladkeho 😝 🤐 😀

doli1
19. jan 2010

adus no jo ale v ostravě.potřebuji podporu tady v Brně 😀 ale budu na tebe myslet že netrpim sama.mám stoho fakt hrůzu.
jak mohou chtět po těhulík 12h nejíst 😠

bibi13
19. jan 2010

ja sa teraz plním koláčom... mnaaam.. 😀

zdenkapo
19. jan 2010

gratulace k výsledkům

Doli
tak snad to budeš mít taky dobré,byla jsem taky tak nějak na to oGTT 26 +0tt

holky
tak TOmášek už krásně chodí na záchod,takže co nám zbyli plenky číslo 4,tak schováme pro Aničku 😉 ,ale nastal problém- má nějakou zácpu nebo co,prostě hrozně tuhé a jde mu to zděžka chudáček,četla jsme na natu,že se u dětí 2-5 let objevuje a taky v období,kdy začínají bez plenek a když jdou do školky a tak,tak hledám,jak mu pomoct, nakoupíme nějaké tmavé pečivo se zrníčkama a ovesné vločky přidávat do polívky,zas mu nechci dávat žádné prášky nebo probiotika,aby si na to nezvykl a pak mu to nepůjde normálně bez toho ☹

michalag
autor
19. jan 2010

doli, ja som to tentokrat zvladla lepsie, mozno to bolo aj tym ze ma bolelo hrdlo a velmi mi nechutilo ... pri Samkovi som doslova trpela

simi.w
19. jan 2010

michal, však sis to alespoň vynahradila 😉

michalag
autor
19. jan 2010

simi tak to teda hej 😀 😀 😀

zzuzullka
19. jan 2010

michalag gratulujem k výsledkom 🙂

práve som možno cítila ako mal drobec štikútku, ale nie som si istá. cítila som pravidelné akoby "kopančeky", ktoré trvali asi tak minútu a bolo to cítiť na jednom mieste a stále rovnako silno. a nebolo to úplne jemnučké ale ani nie nejaké silné, také akurát 😀 čo myslíte?

michalag
autor
19. jan 2010

zuzul, ano to moze byt stikutka 😉 🙂

doli1
19. jan 2010

zdenka zkus zavařené ovoce hlavně tu vodu stoho nebo fíky,švestky.juice pomerančovího na lačno.hodně mlíka.kámoška stim dost bojovala tak vim

zzuzullka
19. jan 2010

michalag,to je super, bolo to fest krásne 🙂

aaadus
19. jan 2010

zdenka mě prohnala čerstvá hruška a jablko 😅

michalag
autor
19. jan 2010

zuzul 🙂

arcik
19. jan 2010

čauwes holky,
tak jsem dneska obsolvovala tu blicí cukrovku a vše máme v cajku.. 😀 😀

yanika
19. jan 2010

michal: super, gratulacie k dobrym vysledkom..
Tym padom mame uz vlastne vsetky testy za sebou vsak????

simi: ja zacinam v praci o 7mej a vstavam nieco po piatej, takze o jedenastej obed je akurat 😉

zdenkapo
19. jan 2010

no jo holky,jenže právě u něj problém,že není žádný jedlík,má 11,5 kg v 31 měsících, je vysoký a štíhlý a na to kolik má furt pohybu se mi zdá,že moc nejí,ale nikdy se stolicí problém neby,ale mysli,že to bude fakt ten přechod z plínek a upraví se to, je bude asi problém do něj dostat něco prospěšného,taky jsme myslela udělat vývar ze švestek a tak ,ale uvidim,zda to bude chtít a když,tak jen trochu 😒 přitom sní denně jogurt,tak nevim... musíme něco nakopit a vyzkoušet...

a něco na podporu chuti k jídlu asi nevíte co pro děti,že? třeba poraděj v lékárně něco na přírodní bázi ☹

mishutka
19. jan 2010

holky, co dneska vaříte, nevím co si uvařit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre