Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
11. sep 2009

anetta, jasne ze mozes ... vitaj 🙂 😉

cuculik, ty si teda sikovna 🙂 , ja som si nastastie navarila uz vcera 🙂 .... sice o den skor, ale neviem kedy sa zajtra dostanem k PC, tak ti prajem vsetko najlepsie k zajtrajsej 30-tke, hlavne vela zdravicka a aby sa ti splnilo vsetko po com tvoje srdiecko tuzi 😵

simlenka
11. sep 2009

Cuculik,neboj holka,dobre to dopadne! Vim jak se citis,uplne to same jsem prozivala pred dvema lety,drzim ti palecky a gratuluju ke kulatinam.Mimis bude tresnicka na dortu,uvidis 😉 a jestli se nudis,tak ja mam strudl taky rada 😀 anett,vitej mezi nami 😉

anetta1
11. sep 2009

dakujem michala 🙂 inak Samuela by sme aj my chceli ak to bude chlapec 😉

wobludka
11. sep 2009

ale no tak - je to jen názor 😉 někomu se to zdá málo, někomu hodně, kdyby byli všichni lidé stejní, tak by to byla na světě pěkná nuda 🙂
akorát jsem četla, že babyboom se zastavil, ale tady se to rozrůstá krásně 😵

michalag
autor
11. sep 2009

anett, mne sa to meno vtedy strasne pacilo a aj drahemu 🙂 , ale okrem toho aj Jakub, no teraz vobec netusim co by sme chceli dat, lebo mne sa paci strasne vela chlapcenskych a drahemu sa akurat tie nepacia z dievcenskych vobec netusim

dezyre
11. sep 2009

Dobré ráno.. vítám tě Any a přeju hooodně štěstí a zdravíčka pro tvé začínající těhotenství.. ať se jen a jen daří 😉 Kdy se chystáš k doktorovi?
Holky.. teda už dva dny mi je táááák špatně ☹ Včera to začalo a dnes pokračuje.. jsem úplně KO.. žaludek a únava, to je fakt kombinace jako noha ..
Cuculi .. držím pěsti (tj. štěstí... palce jsou kopance 🙂 ).. byla jsi poprvé u doktora.. nebo už víckrát?

doli1
11. sep 2009

holky pěkné stránečky http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=2

cuculik vše nej k 30 a zítra to pořádně oslavte.vysledky budou určitě dobré a budeš mít ten nej dárek

erikasadek
11. sep 2009

ahojte mozem sa pridat, vcera mi test ukazal ze cakame babo... 😉

dezyre
11. sep 2009

Gratuluju Eri 😉

erikasadek
11. sep 2009

dakujem dezyre...

chceme dievcatko na treti pokus tak dufam ze to do tretice vyjde..

wobludka
11. sep 2009

Doli, moc hezké 🙂

doli1
11. sep 2009

gratuluji novím maminkám už jsem si říkala jestli se už nikdo nepřidá.do červnovího termínu daleko.
zrovna piji tu vašu kávu je docela dobrá jen musim vychytat poměr aby byla podle mě

dezyre
11. sep 2009

Doli myslíš Caro? .. Já jsem si ji taky koupila a piju ju asi třetí den teprve.. ale moc mi chutná.. s mlíčkem .. mňam..
To já se pořád nemůžu rozhodnout jestli chlapečka nebo holčičku 🙂 nejraději bych oboje zaráz 😝
Holky včera jsem byla u kamarádky, která je cca v šestém měsíci.. a má bříško menší než já .. já jsem jakási nafouklá.. a na ní to nejde skoro vidět.. dokonce nosí rifle co nosila pořád.. a já už některý nedopnu teď 😒

doli1
11. sep 2009

dezyre jj to caro taky mi moc chutná.
mě při prvnim začalo růst bříško až v 5 měsíci možná i později.ted jsi spíše nafouklá s mimi to pravé miminkovské bříško teprve přijde a to ti poroste pomalu.za to nám druhorodičkám to povalí.
holky jsem zvědavá jsetli tu někdo bude mít dvojčátka.u mě je to noční můra.hned jsem se dr ptala jestli je jedno tak řekl že jo ale že se to může změnit dvojčata vidí až později.

wobludka
11. sep 2009

🙂 já kalhoty nedopnu už od stimulace, ale to je těmi hormony a navíc Utrogestan = progesteron způsobuje a zhoršuje rannou těhotenskou zácpu, takže prťata byla ještě v laboratoři a já už měla břicho ,,druhotrimestrové". Embrya nám zavedli 2, takže 2 klidně mohou být, doufám tedy, že dělit se na jednovaječná dál nebudou 😅

simlenka
11. sep 2009

Dezyre z toho si nic nedelej 😉 kazda mame jiny telo a kazdy tehupupik je krasny 🙂 Eri,gratulace k tehu... Ja teda kafe piju treba jedno dve za tyden,nekdy ani to ne a navic pul hrnku mlika,takze zustanu u normalniho kafca.Terezce taky ta troska co jsem vypila nijak neublizila.

doli1
11. sep 2009

wobludko obě byli 100% ?kámoška měla jedno 70% a jedno 100% a naštěstí pro ni se narodila jedna dračice to jedno se chvíli vyvijelo a pak odešlo

terkajesterka
11. sep 2009

Ahojky, jde vás jen pozdravit, nějak jsem neměla přes týden vůbec čas ani zapnout PC 😒 . Jak se máte? Koukám, že přibyly nové tváře 😉

Kafíčko si dám jen občas, jinak taky piju Caro, chutná mi moc 😉

wobludka
11. sep 2009

Měli být osmibuněčná a jedno bylo deseti a druhé dokonce dvanáctibuněčné, takže krásná 🙂 ale pravděpodobnost, že se chytnou obě, není zase tak velká 😉 podle hcg to vypadá spíš asi jen na jedno, ale to je jen velmi velmi hrubý odhad, protože jsem byla na krvi dost brzo. Ve středu by nám měli říct 🙂 Samozřejmě se mohou ještě rozdělit na jednovaječná dvojčata jako u normálního těhotenství, to by mě asi švihlo 😀

olga77
11. sep 2009

Ahojte babulky tak som zasa spat... 🙂 kým som Vás dočítala tak mam z toho total mišmaš 😀
Vítam nové tehulky a držím palčeky 😉
dva dni mi bolo tak príšerne,že som sa len dovliekla z práce a odpadla rovno do postele chúda moj Paliček sa musel trošku o seba postarať sám,ale bol zlatý na babatko sa teší a tak nechal maminu odpočívať...

čo sa týka toho priberania priznám sa pri prvom som do 5 mesiaca nič z oblečenia nemenila až potom to nabralo na obrátkach a kedže to bolo v lete dalo sa niečo natiahnuť.. 😀 no teraz už dva dni nosím odopnutý zips proste sa nevpracem do nohavíc 🙂 asi to pri druhom rastie rýchlejšie,čo poviete? 🙂 🙂

dnes mám o pol jednej sono tak som stráášne zvedavá čo sa deje tam vnutri 🙂 a či mi dr. dá už knižku

ráno ma nejak pobolievalo brucho tak som aj trochu vyplašenáá, babuly držte mi palce nech sme ok...

terkajesterka
11. sep 2009

oli, držím palce, ať je všechno v pořádku. Bude, uvidíš.

terkajesterka
11. sep 2009

já jsem taky zvědavá, k dr. jdu v úterý, tak snad uvidíme srdíčko. Taky se bojím, aby se neopakovala jedna smutná zkušenost, uvidíme. Dle velikosti břicha vypadám stále na 5. měsíc, všichni, kdo mě vidí, si myslí, že budu nejpozději v prosinci rodit. A to jsme ještě ani neřekli druhým rodičům......

olga77
11. sep 2009

terkajesterka 🙂 🙂 to sme teda na tom rovnako s tým bruškom sama nechápem ako sa tak mohlo vyvaliť veď fakt ma ešťe čas
😝

simlenka
11. sep 2009

Oli,to vis,ze budem drzet palecky 😉 a zavidim,ja jdu k dr.v pondeli,ale zda bude sono,to nevim ☹ minule ta prvni prohlidka byla superrychla,pze jsem byla az koncem prac.doby a ted to asi bude nastejno,mam rozbity auto a tak musim cekat,az se nam tatka vrati z prace a budu moct vyrazit.No a pondelky ma dlouhy... Na me pri prvnim tehu,taky dlouho nic videt nebylo,ale ono to pres ty moje speky ani nebylo mozny a pribrala jsem jen 7 kg,doufam,ze to tak bude i ted,protoze,kdybych pribrala vic jak 10,tak pode mnou rupne porodni stul,brrr!No snad po druhym prckovi najdu silu na dietku nebo jeste lip,zmenu zivotniho stylu.Mame se v lednu stehovat,tak to vezmu jako prilezitost zacit znovu a lip. Je pred nami vikend,chystate neco? My mame oslavu,tchyne je Maruska,tak se sejde familie,uz se "tesim" na svagrovou,ma 3 deti a radi a radi a vsechno delam spatne... Ale dost,jdu myslet pozitivne,nakrmim malou,dam ji spat a minimalne 1 hodinu mam pro sebe,tralala

erikasadek
11. sep 2009

dakujem za privitanie...
este sa v rychlosti predstavim , mam 33 rokov a mam dvoch chlapcov....
a teraz by sme uz konecne radi , dievcatko...

zijem v parizi.. no neviem co by som vam este rychlo , napisala...

olga ps.. uricite teraz uz to , brusko bude rast rychlostou , hub.. 😀

olga77
11. sep 2009

dakujem simlenka..
no ja som mala pred tehu 49kg taka mušia váha 🙂 takže teraz fakt každý vali na mna oči že či sa doktor nekopol v týždnoch a vraj ak tak budem pokračovať tak ma v takom 6 mesiaci budu voziť na táčkach 😀 😀 a ja že nech aspon bude sranda a konečne aj mna bude niekto opatrovať he 😀

ja som teraz v práci a nenormálne mi to ide pomaly... ☹ chytá ma aj hlad ale viem že keď sa bude blížiť čas sona nedam do ust ani vodu stressss 😉

simlenka ja by som rada bola pevnejšia plnšie ženy su krajšie ako také tenke ako ja a pri prvom som mala aj koli tomu problémy bola som od 5 mesiaca zašitá ležala nohy hore a umierala lebo ja som hyperaktivita tak to boli muky....nakonec sa mi malý odtrhol s placentou a museli sme

olga77
11. sep 2009

do prčic nejak mi zblbol comp chcela som anpísať že sme skončili pod nožom v hodine dvanástej ☹ ale chvalabohu všetko dopadlo dobre..

takže si myslím, že v tehotenstve je lepšie ak je žena pevnejšia

anetta1
11. sep 2009

jejda michalag tak to si ma dostala Jakub je moj druhy favorit! ale zijeme v zahranici a nepaci sa mi english Jacob :( este sme rozmyslali ze by sme to pisali Yacoub aby to citali vsetci po slovensky Jakub hmm neviem... a este sa mi celkom paci Lukas. Z dievcenskymi mam tiez problem... Paci sa mi Ella Zoe Tayia ale nepacia sa mi ich zdrobneniny v slovencine... ako by ich babky volali... takze zatial asi Natalka...

anetta1
11. sep 2009

vdaka dezyre k lekarovi idem v pondelok 🙂

doli1
11. sep 2009

Jukub je pěkné jméno ale už jich je fakt hodně.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre