Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

olga77
12. sep 2009

caute babulky
tak Vás zdravim z práce je to tu hrozná nuda a radšej by som bola zostala doma v postielke a lenošila 🙂

zdravím simlenku a dakujem,v pondelok budem držat palce nech ti to dobre dopadne 🙂

vidím,že sú tu teda aj staršie maminy ako ja 😉

erikasadek 🙂 co sa týka tých termínov ani mne nejak nesedí nechám sa prekvapiť..

olga77
12. sep 2009

Baby hodte typ čo navariť.. 🙂 niečo čo je rýchlo lebo do 12-tej som v práci a včera sa mi už nechcelo večer vobec nič 😀 ...

helka1
12. sep 2009

Ahojky majovky 😉 😉 😉

dezyre
12. sep 2009

Ahoj holky ..
Tak Oli já budu smažit květák 🙂.. mňam, ten mám moc ráda..
ale jelikož už tři dny nemůžu skoro nic pozřít.. tak asi zůstane jen u toho vaření, když žaludek dovolí alespoň to... :(

simlenka
12. sep 2009

Oli,diky,uz se tam tesim,snad ten vikend a pul pondeli rychle utece. Ja dneska,protoze jsem s Tercou doma sama,zvolila sladkej obed - nasladko zapecene testoviny,Terinka to miluje 🙂 a je to rychlovka.V podstate jen ze 3 bilku uslehas snih,zloutky smichas s tvarohem,cukrem a hrozinkama,pak zamichas do sebe,potom to cely zamichas do testovin posypes lehce skorici a navrch dam trosinku masla a da se to na chvilinku zapict,staci 15 minut tak na 180 st. Ja moc sladky jidla nemusim a ani testoviny,ale tohle mi jednou uvarila kamoska a bylo to vyborny,tak jednou za cas to upatlam a udelam hlavne prckum radost 🙂 tak smudla se nacpala,usnula a jdu na to odlozene zehleni,snad me to zas neprestane bavit driv nez zacnu ☹ jo,ja to tu asi nepsala,mne je 25 a s Pavlem jsem od 16,od 19 s nim bydlim a tim,ze jsem uz tak dlouho ve vztahu,tak se tak nejak citim starsi,proti mym kamaradkam a spoluzackam.Ale mnd to nevadi,role mamky me fakt bavi 🙂 tak dost,jdu makat.Dobrou chut

bramburka
12. sep 2009

Simlenka, dobrý tip,

já dělala kruti prsa na zampionech, na smetaně...aspon byla dobra stolice 😀 😀 😀 jedeme na divadýlko!

dezyre
12. sep 2009

Teda ty sladký těstoviny vypadají výborně.. musím vyzkoušet 😉

erikasadek
12. sep 2009

baby, ja len na skok...
uz k vam bohuzial nepatrim, io ked som tu bola len kratko..
rano som potratila.. ☹

drzte sa.. az do konca vsetky.. 😉

simlenka
12. sep 2009

Eri,je mi to lito ☹ doufam,ze to brzy preboli a co nejdriv to pujde se budete s rodinou tesit z rostouciho briska.Hodne stesti

andelka
12. sep 2009

eri: to mě mrzí, strašně moc. Drž se 😔

bramurka: Mně se taky trochu zhoršil exém. Teda už někdy v červenci, dostala jsem mastičky, jenže ty teď nesmím a u kožního je vždycky děs než mě objedná. Zabírá ti na to něco? Něco co se v těhu může?

anarida
12. sep 2009

Ahojte ako sa tu máte?Ja mám málo času na net 😒 sem tam nakuknem ale nepíšem vždy.
Erika je mi to ľúto.Držím palčeky 😉

babara
12. sep 2009

Erika, je mi to moc lito, drzim palce, urcite se holcicky dockate!

mayocka, cuculik, parada!
eliz, uzijte si svatbu!

Ja byla na UZ v utery a bylo tam vse, srdicko, mimi 12mm, odpovida tem 7-8tydnum, uz by mi asi dali prukazku, ale trvalo by to dlouho a oni koncili, mela jsem jit ve ctvrtek na odbery ale pujdu az pristi ctvrtek a to uz mi prukazku asi daj.

Holky, vek vubec nereste, co maj rikat maminy po ctyricitce a ze je jich dnes hodne! Mne bude pristi mesic 28 a s drahym budem 6 let a teprv mame rok po svatbe. Hynecek byl neplanovany, ale o to povedenejsi 😉

Zavidim Vam chute, ja dnes blinkala celkem rekordne z cesty autem, jeste ze mam zasobu pytliku :( Ale mozna lepsi mit co, nez to daveni po ranu.

zuzub
12. sep 2009

erika, veľmi mi je to ľúto, viem ako sa cítiš, držkaj sa 😔

tikara
12. sep 2009

Ahojte, tiez cakame babo v maji, rada sa k vam pridam 😉

zuzka1982
12. sep 2009

ahojte, aj my cakame babo v maji .... zatial vsetko v pohode, az na bolesti v bruchu, niekedy dost bolestive, ale da sa to vydrzat

olga77
12. sep 2009

Ahojte 🙂

eri je mi to luto,drž sa

simlinka super tip vdaka vyzera to super,musim to spravit

v robote sa to nejak pred 12-tou rozbehlo a tak som musela z netu a až teraz čítam tie cestoviny ja som narychlo spraskla rizoto z kuracím maskom a brokolicovú polievku navalila som sa jakprasatko 🙂 teraz ma už od piatej drží pocit hladu len neviem co by som si dala otvorím chladničku kopec jedla a sama neviem co chcem,hruza ☹

doli1
12. sep 2009

eri to je blbé držim palečky aby přístí vyšlona sto procent.
zoo byla super malej lítal a vše musel důkladně vidět.nejvíc se mu líbili rybičky.hlavně když tam poznal Nema a v jiném akvárku Dori to bylo radosti.trochu byl sklamaný že tam neměli slony.
žaludek mi stále nepracuje jak by měl 😠 kdybych zvracela měla bych pokoj aspon myslim 😅
mám taky lupenku a už se mě začíná rozjíždět a po porodu to ani nechci vidět to bude úplná krize.
udělal se mi děsný opar 😢
další maminky tu vítám

doli1
12. sep 2009

babare gratuluji k super zpravičkám hlavně k srdíčku.

olga77
12. sep 2009

Babulky tak ja vas opustam necakana navsteva 🙂

držte sa všetky.....pa

brisilda
12. sep 2009

kocky tak konecne som nakukla aj k vam 😉 pisete toho strasne vela nestiham citat 😀
erika je mi to strasen luuuto 😢 drzkaj sa
doli mna zaludok tiez nepocuva 😠 boli boli zvracam minimalne nikdy nie cely obsah zaludka 😖 a potom celodenne bolesti juuuj to si este uzijeme 😀 ale verim, ze to bude stat za vytuzeny vysledok 😀

bramburka
12. sep 2009

Ahoj holky,
Eri ☹

my byi cely den venku a jeste jsem jela s mamou koupit novou sedacku do Aska, dnes byl den Marianne, tak jsem mela 20% slevu, tak to vyuzila, tak jsem grogy, ted jsme prijeli...

Ale kupodivu unava jakoby spadla a citim se aktivni...mozna ze jsem se nadopovala vit. C, ten na to dost zabírá. Musim ale makat do práce a zítra jdu k našim vyklízet...

Jen mne zacali strasne pnout prsa, ale aspon uz nejsou takove rozinky jako byli dosud... 😀

bramburka
12. sep 2009

na ten ekzem mam Ambiderman, ale neni to nic, jen promastovací mast...no moc to nezabírá, kdyz se nedrbu, je to dobrý

erikasadek
12. sep 2009

dakujem vam vsetkym za podporu.. ste zlate...

drzte sa vsetky a krasne tehotenstvo prajem... 😉 a zdravucke deticky..

doli1
12. sep 2009

začala jsem krvácet valíme do nemocnice

petul.a
12. sep 2009

Ahoj, květnovky 🙂

Hlásí se další předloňská květnovka. Strašně to letí. Já našla vytoužené // 19. 9. 2007. Holky, moc vám gratuluju a přeju, ať je vše v pohodě. Užijte si těch krásných devět měsíců, jak to jen jde. Je to nádherné období (i když ne vždy jednoduché, hlavně ze začátku, že ano 😉), uběhne to, ani nebudete vědět jak, a najednou budete mít ty své uzlíčky štěstí u sebe. A s nimi si vychutnávejte každou chviličku. Ať jsou vaše květňátka 2010 stejně úžasná jako ta loňská i letošní. Mezi námi - květňátka jsou prostě nej... 😉 😀 A květen je úžasný měsíc k narození miminka - vemte si, že už bude teplo, ale ne vedro, navíc ten největší břuch nebudete muset vláčet v zimě, ale zas ne v horku... prostě jste si dobře vybraly 😀 😀 😀 Tak ať se vám i mimískům daří.

bramburka
12. sep 2009

Doli, držte se, snad to je jen uhnizdování...

babara
12. sep 2009

jejda mane, doli, drz se, at je to v poradku!

babara
12. sep 2009

Xen, my byli dnes taky v ASKU, ale pred polednem.
To je mi lito s tim ekzemem, ja to ted mam trochu lepsi, ale nemyslim, ze tehu/porod na to u me ma vliv. Asi, ze ted toho moc nesnim, zrejme jsem alergicka na neco co jim normalne furt a nevim o tom 🙂
Uz se tesim na dovcu, jedem snad za 2 tydny na tu Floridu, more urcite pomuze, kez by mi uz nebylo tak spatne.

bramburka
12. sep 2009

Baru jedete, jo? no to je super! tak to si privez nejaky vecicky na miminka, v USA to maji strasne levný! kdyz se i vejdou nejaky bodíčka... 😉 zaplatím...

my byli v Askua odchazeli jsme v 11:15 🙂

anarida
12. sep 2009

Ahojte kočky vítam nové tehulky 😵 My sme boli s Emi na nákupoch prišli sme okolo 9tej 🙂 Som si kúpila do tlačiarne také fotopapiere prvý krát tak si sama doma tlačím fotky mám z nich veľkú radosť aj albumček som si pekný kúpila tak sa hrám 🙂 My sme nedávali robiť žiadne fotky asi od 6tich m.Takže mám čo robiť hh 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre