Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
13. apr 2010

anty tak aspon si mozem vybrat 😝 😀

aaadus nepredbiehaj sa!!!! 😅 😀

aaadus
13. apr 2010

michala tebe myslím nepředběhnu, ale ostatní co mají termín jako já bych mohla 😀

michalag
autor
13. apr 2010

baby aj vy mate niekedy pocit ze vas ma prehnat na velku?

aaadus
13. apr 2010

michalag mě to tak dělá, když mám poslíčky, takže i když beru železo, nemám s tím problém

gabap
13. apr 2010

michalag ja myslim, ze ti kleslo 🙂

holky ta zatka jde ze me porad,normalne me to vystrasilo 😀 musela jsem to hned ukazat manzelovi,videl ji driv nez obed 😀 😀 😀

lucik...
13. apr 2010

mili no mě nevyšetřoval, to máš pravdu že je možná jemnější než ty doktorky... Vyšetřovali mě dvě a pokaždý jsem špinila... 😖 Ale mě nesedí jako člověk, přijde mi takovej divnej 😀 A navíc mě nechtěl pustit domu 😀 😀 😀

lucik...
13. apr 2010

gabap no to chudák manžel 😀 😀 😀 Však už máš, ale nic to neznamená, můžeš porodit klíďo v termínu 😵

gabap
13. apr 2010

videl zatku ktera je do cervena a pak dostal gulas skoro ve stejne barve 😀 😀 😀 😀 😀

antynka1
13. apr 2010

Gabap - ty jsi éro 😀

michalag
autor
13. apr 2010

gabap, trosku sprijemnenie obeda 😅 😀 😀 😀

adelka89
13. apr 2010

co to vidim??? Novinka? Bibi uz ma miminko? Gratuluju 🙂

gabap
13. apr 2010

fuuuj ja vim 😔

matpaj
13. apr 2010

bibi, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyy 😵 😵 drzkajte sa ........

michal ja v poslednom case nic normalne"nevyaam". bud dlllllho nic alebo ma prehana.......zacala som zasa jest probiotika...dufam, ze pomozu, lebo moje travenie je uplne rozhadzane.....

matpaj
13. apr 2010

gabap..... 😀 moj mm by odpadol........... 😀

antynka1
13. apr 2010
m.c.
13. apr 2010

Holky češky, máme znovu naději🙂 http://www.novinky.cz/domaci/197438-snemovna-pr...

aaadus
13. apr 2010

gabab tož to by se ten můj asi pozvracel 😀
matpaj zkus lněné semínko. Já ho jím každý den a zácpu neznám 😉

toto jsem dneska koupila malému na léto, jsem nemohla odolat 😵

sonita
13. apr 2010

bibi-gratulujem krásny 🙂 a aký je poslúcha spí či veľa plače? Adelka neviem či som to prešla že si písala aj ti niečo o pôrode lebo si písala že budeš,že aký si mala zážitok z pôrodu 🙂 😒 Jaj aj ja idem konečne už po 5tich týždnoch na kontrolu som zvedavá čo bude.

aaadus
13. apr 2010

m.c. já už to raději pouštím jedním uchem tam, druhým ven. Až to bude na tuty, tak jim to uvěřím.
Taky se vám dneska tak strašně "chce"? Tady je pěkně hnusně, venku lije jako z konve a chce se mi strašně spát

lucik...
13. apr 2010

m.c. vzhledem k tomu že to vetuje prezident tak neřeším 😀

Holky od té doby co jsem přišla od Dr. tak když jdu na záchod a utřu se tak je tam krev.. Myslíte že to je tím jak mě vyšetřovala?

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

m.c a to musí jít ještě k prezidentovi ne?On to nepodepíše ale bylo by to super

aaadus
13. apr 2010

lucik a jasná krev? A neříkala ti, že můžeš špinit?

lucik...
13. apr 2010

aaadus neřikala ale pochybuju že na to upozorňuje.. Jasná krev, ale ne moc, jen trošičku

m.c.
13. apr 2010

jasně že to Klaus bude protahovat, beztak až do voleb a nestihnou ho přehlasovat 😉 . Já tomu nevěřím, ale aspoň nějaká minimální naděje tu pořád je🙂

Lucik, mě dneska Dr. výslovně řekl, že po vyšetření můžu špinit nebo i krvácet jasně červenou krví. Zatím teda jenom špiním.

lucik...
13. apr 2010

m.c. tak máš asi lepšího doktora který na to upozorní 😀 Já myslím že je to z toho, protože krvácení jinak znamená něco s placentou a to by viděla když mi dělala UTZ

andelka
13. apr 2010

lucik: Mně taky upozorňuje. Ale zatím jsem s tím problém měla jen jednou a to ještě nevím, jestli to bylo tím vyšetřením. Snad to brzy přejde.

adus: Jé, to je krása...a kdes to koupila?

aaadus
13. apr 2010

lucik kdyby jsi krvácela kvůli předčasně odcházející placentě, tak by to bylo jako při mrše a pořád by to sílilo. Pokud to je jenom když jdeš na záchod a jinak nic, mělo by to být ok. A jak píše m.c., dr. by tě měl upozornit, že můžeš špinit

aaadus
13. apr 2010

andelka v Marks and Spencer 😉

lucik...
13. apr 2010

je to jen když jdu na záchod a teď už to není ani jasná krev, spíš jako špinění tak to bude z toho si myslim. Já vím že by mě měla upozornit ale neupozornila no 😔

andelka
13. apr 2010

adus: dík. Já už jsem se zařekla, nic nekupovat, ale když pak vidím takovou pěknou věcičku.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre