Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
30. mar 2010

No někteří fakt nepřemýšlí... Třeba nepochopí, že už ani te'd nechci jezdit přes půl republiky na navštěvy.... Ale ještě pojedu - ale už je mi to nepříjemný a hlavně spaní v cizí psoteli, když se pořádně nevyspím ani ve své...

andelka
30. mar 2010

Tak my asi taky škytáme, podle popisu - a já si furt říkala, co to může být 😀

Jinak manželovi rodiče jsou relativně mladí (kolem 50ti), tohle bude jejich třetí vnoučátko, mají dvě vnučky. Moje mamka je teda starší, 61 a bude to pro ni vnouče první. Jelikož bydlíme spolu, tak má přehled co a jak, co máme koupené (často chodí na nákupy se mnou, manžel bývá dýl v práci), co a jak která kontrola. Tchánovci taky vědí, vždycky se ptají když si voláme, ale už to tak neprožívají. Nejvíc mě zaskočil můj brácha se švagrovou, ti se tváří jakože nic a nevím, jestli se to po porodu změní. Vzhledem k tomu, jaké máme normálně vztahy, mě to překvapilo (negativně). 😒

antynka1
30. mar 2010

Já mám rodiče oba okolo 55. Tchýně - ta mi pořád chce cpát nějaký starý, hnusný krámy, ale aby se třeba zeptala, jak mi je, nebo jak se mimču daří, tak to ani omylem........

zdenkapo
30. mar 2010

Ahoj holky

tak se hlásim -návrat od primářky.... tak na vyvolání vypsaná nejsem,ale musim 2x týdně na Doppler +UTZ a CTG,takže v pátek a pak ve středu a v pátek... dnes jsem v té nemocnici seděla přes 3 hodiny,no děs... Anička má 2900g,takže je to dobré... od rána mám takové ty zvláštní bolístky v podbřišku občas a taky jsem teda od včerejší kontroly na CS1,včera to bylo ještě CS0,tak jsem zvědavá... dnes je úplněk,tak třeba se do té porodky ještě vrátíme 😀 primářka mi řekla,že mám zapřáhnou manžela,ať nemusí vyvolávat uměle 😉

Adelko
tak se drž,v nemocnici to není nic moc na psychiku,ale mysli na mimi,za chvíli ho budeš mít u sebe...

antynka1
30. mar 2010

Zdeni - no tak třeba už se to blíží 😉 A co ti řekla k té porodnici? Kam máš tedy jet kdyby to na tebe přišlo?

lucik...
30. mar 2010

andelko tak to mě mrzí, ale po porodu se to třeba změní 😉
Mě zase mile překvapil přístup mého bráchy a jeho přítelkyně a i švagra 😉 Brácha se furt ptá a furt by mi s přítelkyní šahali na břicho a sou strašně vtipný 😀 😀 A švagr se na maličkou taky strašně těší. Sice to nedává znát, jen občas řekne že by chtěl cítit jak kope, ale vim to od jeho bývalé přítelkyně, jsou to dobrý kamarádi doteď a ona vždycky řiká jak jí vypraví jak se těší 😵

zdeni gratuluju k dobrým zprávám 😉 Tak vidíš, při úplňku se to třeba rozjede a třeba i adelce 😵 😵

andelka
30. mar 2010

zdeni: Já na vás pořád moc myslím, jak se vede tobě i malé, vždycky v úterý čekám s čím přijdeš a zatím to vypadá dobře, že jo? 😵
Jinak kočárek už máme od minulého týdne v kočárkárně, ale ještě jsme ho nevybalili z krabice 😅 Nějak není furt čas, ale chystáme se na to až bude mít manžel volno 🙂

nikkka
30. mar 2010

este som sa chcela opytat co budete robit s vanickou? budete ju pred prvym pouzitim nejako specialne umyvat?
lebo vsetko sa perie, vyvara, sterilizuje, ale co s vanickou...?

lucik...
30. mar 2010

andel my máme kočárek pořád u rodičů, dovezem ho až budem doma, jen si teď o víkendu přivezem autosedačku a do ní dám manželovi věci které chci aby přivezl na cestu domů

zdenkapo
30. mar 2010

Lucik
děkuji,... necháme se překvapit...

Anty
tak jak jsem vysondovala, v naší porodce normálně přijímají,protože primářka zrovna běžela k nějakému porodu... akorát tak měli zakázané vycházky na novorozenecké a porody budou přijímat do 18.4.,pak malujou... tak to snad stihnem,kdyby ne,tak musim až krajské porodnice....

lucik...
30. mar 2010

nikky nad tím sem vůbec nepřemýšlela 😕 asi jí jen omeju horkou vodou

lucik...
30. mar 2010

zdeni budu moc držet palečky aby ste to stihli do toho 18.4... to by byl pech ☹ V naší porodce malovali naštěstí vloni, ale přesně na můj termín 😀 Tak myslím že nemalujou každý rok, takže mám kliku

andelka
30. mar 2010

lucik: to je krásný 😵 Já nemám moc ráda šahání na břicho, to může akorát manžel, sem tam nějaká kamarádka když se zeptá. Jinak se moje těhu celkově moc neřeší, kamarádky mají hodně práce, tak se málo vídáme, mamka nebo tchánovci sem tam něco pro malého koupí, když se vidíme, něco jsem dostala po neteřích, ale jinak jsme 90% věcí kupovali a sháněli sami.

zdenkapo
30. mar 2010

Nikka
tak jistě vaničku omyju a vypláchnu horkou vodou a tu pěnovou podložku vyperu v pračce normálně...

Andělko
no Aničce se prý v bříšku daří a hezky roste,nebo spíš nabírá,akorát teda furt teď lítat po doktorech ,tak je náročné,kdo mne odveze +hlídání,ale už to snad nebude dlouho trvat...
super,že ti vyšel ten kočárek a ta béžová barvička je hezká a neutrální.... a jistě bueš s Baby Merc spokojená,nám už chybí jen dofouknout kolečka a hotovo...

sonita
30. mar 2010

ja mám nový kočiar a nič nebudem čistiť,možno keby som mala použitý tak vyberiem vnútro včom bude malé a vyperiem ho

andelka
30. mar 2010

luci: s tou autosedačkou to udělám taky tak, aby to měl manžel přikupě. Jinak to bude sranda balení, na etapy - taška pro mě na porod, taška pro tatínka k porodu, zvlášť věci pro miminko, zvlášť náhradní věci pro mě - aby muž věděl kde to je, budu mu muset udělat itinerář 😀
Jinak u nás se má jedna porodnice od května rekonstruovat, takže ty zbývající dvě budou mít asi dost nával 😒

nikkka
30. mar 2010

a aku tasku pre tatinka k porodu???? ved on nic nepotrebuje..

lucik...
30. mar 2010

andel no já se každým dnem chystám zabalit tašku pro mne do porodnice... Ale pak si řikám že ještě ne, že si to tim určo přivolám 😀 A manželovi nic balit nebudu, to jen pak nahážu do tašky nějaký sušenky a pití 😀

sonita
30. mar 2010

svokra ma 53 a svokor 56 a toto bude ich druhé vnúča no a na toto sa viac tešia lebo to bude chlapec ešte svokra ani nevedela že to bude chlapec a už dcérke jaj nech to je chlapec a furt rozprávala v mužskom rode jaj s dcérkou by sme ju vtedy aj .............A ked som čakala dcérku tak ona si to ani nevedela predstaviť že bude babka vtedy mala 42 a len mi kecala do toho že 4 deti vyhovala,lebo som musela brať dcérke do izby jesť lebo ako vyšla chned mala v ruke čokoládu a po dvoch rokoch som povedala mužovi bud odídeme od nich alebo odídem ja s malou a tak sme potom odišli

andelka
30. mar 2010

nikka: No, u nás přezůvky a hlavně svačinu a pití. Taky se hodí něco na převlečení, když by se jelo do porodky narychlo, ať tam třeba nemusí být půl dne v riflích, nebo v obleku nebo tak.
lucik: Já si říkám, že po velikonocích začnu, ať pak nezjistím, že něco nemám a vůbec, ať jsem trochu jistější.

zamilovana
30. mar 2010

Ahojte,dnes som bola na nakupy v dm drogerii,tak som vyuzila zlavovy kupon na tie biele pampersky co tu jedna z vas dala nan odkaz,a este ktora mate tu fialovu dm karticku tak je akcia ak si uplatnite body z nej do 11.4 dostanete dva zlavove kupony Joker na zlavu -25% na cokolvek,tak som kupila este jedny plienky,no nevyuzi to 🙂 tak sup do dm 😉

sonita
30. mar 2010

moji rodičia majú mama-55 otec-52 a toto bude ich 6 vnúča a majú dievča,chlapec,d,ch,d a teraz chlapec tak ked chce niekdo od nás zo 4 súrodencov dievča tak nech sa páči povedala som im.Takže z mojej strany sú zvyknutý na malých prckou

andelka
30. mar 2010

No, sourozenci mojí mamky mají každý už 4-5 vnoučat, tak moje se už těší aspoň na to jedno, ať není černá ovce 😀 Ze začátku byla zaskočená, ale teď už se fakt těší, tak to mám radost. 🙂

nikkka
30. mar 2010

ja som kupila plienky pampers v tescu v akcii - 78ks nieco cez 13€..je to dobra cena? ja vobec neviem kolko plienky stoja..tak som ich kupila, ked tam bolo napisane, ze AKCIA..

sonita
30. mar 2010

andelka-to je dobré keď sa teší. nikkka-myslím že dobrá cena ale od tohto nie sú ešte viac kusové ja myslím že hej.Kamoška mi povedala že keď ona kupuje tak 13:78=0,16*30´výsledok tích 5korún nech vyjde.to je dobrá cena

pugie
30. mar 2010

Chystáte se holky ještě některá z Vás někam dál jet autem? chtěli jsme zajet ještě do Ikei tenhle týden, asi hoďka a půl cesty do Prahy, ale M se bojí, že bych mohla třeba cestou začít předčasně rodit, tak má obavy a přemejšlí, jestli vůbec jet.. 🤐 😨

nikkka
30. mar 2010

pugie ja osobne by som isla, podla toho ako sa citis asi...

dezyre
30. mar 2010

Pugie tak stát se může všechno, ale popravdě já ještě v pátek byla s našima a manželem v Jičíně - cesta 4 hodiny tam a 5 hodin zpět. Jedinej problém u mě za celou cestu byly natíkající nohy.. jinak v pohodě 😉

antynka1
30. mar 2010

Pugie - No my máme jet příští víkend pryč-cca 2,5 hodiny autem - a druhý den zpátky. A tento víkend v pátek 2 hodiny a v pondělí 2 h zpátky - už se mi nechce, ale budu muset..... Ale já jsem teprve v 32 tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre