Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

cumelila
11. máj 2010

Hasmenka 😉 ....aj ja som chcela na den matiek a aha..kde nic tu nič 😀 ..tiež bude ta naša asi šidlo ...

monikapd1
11. máj 2010

no tak petus sidlo bude aj ta nasa🙂 najskor mi hrozil predcasny a teraz nie a nie 😝

cumelila
11. máj 2010

monika 😀 ...aj tak ešte malujú novorodenecké 🙂 tak dámy vedia prečo čakajú 😉

miska1981
11. máj 2010

newyorkgirl tak to je sila, ze ti robili hamiltonov hmat kazde dva dni, vsak mne ho robil raz a mala som dost, uz sa desim, ze zajtra mi ho znova urobi....
cele tehu som mala v pohode a toto je uz fakt trapenie, take silne krce ako pri menst.mam, ze uz je to na nervy, tak dufam, ze to coskoro pride, alebo nech si ma tam uz zajtra nechaju, mne sa uz aj zle chodi.
antuanet vidim, ze sme na tom podobne, ja sa bojim, ze budem mat 4 kilove babo a nevytlacim ho, pred tyzdnom mala 3200 g 😲

noemisofia
11. máj 2010

Tak my sme uz dvaja - 29. aprila sa narodil Valérko o 19.50, vazil 3650g a meral 49 cm na Kramaroch. Porod bol tazky, velmi tazky a skoncil cisarskym... Najprv som nemala ziadne kontrakcie, iba odtiekla plodova voda, potom som sa neotvarala a nakoniec sa maly neposuval dole do porodnych ciest. Takze som si uzila nekonecne dlhe kontrakcie, este aj tlacenie a doteraz mam traumu "tlacte na zadocek" (mam des ist na zachod 🙂)) - necitila som takmer ziadne tlak na zadocek, iba taky slaby a citila som sa tak "nezensky", ze som ho nakoniec nevedela vytlacit, aj ked sme boli tak blizko.... Ale bola som vycerpala, lebo kontrakcie poriadne islne som predychavala asi od stvrtej do siedmej, pol osmej, kym som sa otvorila.... Takze ja som uz bola od unavy a bolesti trocha mimo... Ale ked vam donesu potom ten pokladik, hned vsetko sa vytlaci do uzadia a uz clovek zabuda na vsetko zle. Zrazu sa do hlavy dostane len ten malicky cloviecik, ktory je len vas a je odkazany na vas a je to krasny pocit. Tak si uz vychutnavame vzajomnu spolocnost a ucime sa kojit, vstavat v noci a vsetky tie veci okolo 🙂))

Prajem vam vsetkym este bezproblemove porody a velku radost so zdravych ratolesti...

miska1981
11. máj 2010

srdecne gratulujem k Valerkovi, krasne miery mal, hlavne vela zdravicka a spolocneho stasticka do dalsieho zivota prajem 😉

cumelila
11. máj 2010

noemisofia..gratulujem k babatinku a aj keď to bol ťažky porod tak určite to stalo za ten malinký uzlíček menom Valérko...veľa zdravíčka 🙂

pralinka25
11. máj 2010

noemi gratulujem a prajem obom hodne zdravicka. 😵
fuha teda si si uzila, tak snad uz bude len dobre

shaarka
12. máj 2010

prali, drzte sa 😵

susann83
12. máj 2010

pralinka isla rodit????

vladkaz1
12. máj 2010

ano isla do nemocnice bola otvorena na 4 ry myslim ,alebo na 3 neviem ale jednoznacne asi dne sbudu na svete 🙂 da vediet s sms

susann83
12. máj 2010

Vladka ďakujem ti za odpoved 🙂
držím palce

vladkaz1
12. máj 2010

Jupiiiiiiiiiii konecne som na slobode.V brusku mi bolo sice fajn ,ale tesno s mojimi mierami 3600G a 50 cm.
Utek sa mi podaril 12.5 0 14 H s pozdravom Timko a Pralinka

janulka04
12. máj 2010

teda, vladi, to je rychlovka 😀
tak gratulujem...kocky, vy co ste sa dohodli, ze dnes vsetky odrodite? a akoze mna nechate samu tehulu??? aj ja chceeeeeeem, ale ze vraj tak skoro to nebude 😝

sendy1981
12. máj 2010

Gratulujeeem Pralinke!

michalag
autor
12. máj 2010

tabulky

newyorkgirl
12. máj 2010

no super babenka pribudaju, nasmu sa nechce 😖 zajtra nam prileti do UK babka, tak asi caka na nu 😎 ak do soboty nic, tak mi pride tuna porodna asistentka domov spravit hamiltona, a potom asi ked do 3dni nic, tak do nemocky na infuzky, stale dufam, ze sa umudri a pojdem sam od seba, no neviem asi to bude ako pri prvej a skoncime na vyvolavackach, vdaka bohu aspon za tu EPI ked uz... bru nockuuuuu 😔

zuzanek
13. máj 2010

teď mi psala Blanka, že je dnes pouští domů, tak už balí!!!!

xxx.klarka
13. máj 2010

zuzí, to je super🙂

noemisofia
13. máj 2010

Dakujeme krasne za gratulacie a drzim palce ostatnym, nech to ide rychlo a "bezbolestne".... 😀

sonita
13. máj 2010

čaute-7.5.som rodila cisárskym a po 4dnoch nás pustili 11.5,ale mám sa hrozne všetko ma bolí sama nič neviem mm mi pomáha aj vstať obrátiť sa atd,skočila som len na pár slov aby ste vedeli niečo ked mi bude lepšie tak napíšem ale pár dní to potrvá možno je to aj skrz operácie chrbtice tak neviem zatial sa majte.páááááááááááááá.malý cez den spí aj 6 hod a večer sa budí po 1 či 2 hod.ppppppaaaaaaaaaaaaaa

berenisse22
14. máj 2010

ahojte, nasa Rebecka sa narodila 8.5.2010 o 4,25 h, jej miery 3300 g a 51 cm, vsetko prebehlo hladucko, konecne sme uz domka 🙂)

marcelka123
14. máj 2010

Jej ako vam pribudaju deticky 🙂 🙂
Vsetkym cerstvym maminkam blahozelam... sa k vam chodim vytesovat, ze uz to mate za sebou alebo tesne pred sebou... 🙂

Noemisofia - hlavne, ze to je uz prec, netrap sa a nemaj traumu, nalad sa na synceka a nechaj odzniet vsetko zle.. Ale nedus to v sebe, to nie je dobre, tu na konikovi je dobra tema, tak sa tam kludne "vyrozpravaj a podel o svoju skusenost... 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/jaky-byl-p...

michalag
autor
14. máj 2010

berenisse gratulujeeemeeeee 😵 😵 😵 a prajeme vam hlavne vela mliecka a rychle zotavenie po porode 😉

evka444
14. máj 2010

bože baby aj ja chcem mať už potom 😒

monikapd1
14. máj 2010

ahojte babule tak ja nastupujem 18.5. do nemocky a na druhy respektive az vo stvrtok mi budu robit SC

michalag
autor
14. máj 2010

monika tak sa drzte a potom nam daj vediet 😉 .... a mas na niekoho cislo?

evka444
14. máj 2010

jaj monika tak vidíš hovorila som ti že to budeš mať skôr za sebou ako ja

monikapd1
14. máj 2010

michalag veru nemam tu na nikoho cislo

evka no len aby si nesla aj ty teraz cez vikend 😉

evka444
14. máj 2010

čo by som ....zabehnem si koliečko a pojdem hned 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre