Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, a jak dlouho máš ještě školu??

holky je možné aby to moje dítko vůbec dneska nespalo?? 😀 no furt řádí v bříšku a ne ne a přestat😀 a to jsem si stěžovala že nic nic co😀 a teď mi dává mrně. 🙂 🙂 ale jsem štastná.

michalag
autor
5. jan 2010

klarka, ved aj minule si spomenula ze ho necitis a potom sa ozvalo a nevedelo prestat

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, jsem to asi nějak přehnala s tím přemlouváním aby bylo hodné a dělalo mamince radost😀 ..... teď né a né přestat🙂

michalag
autor
5. jan 2010

klarka 😝 😀 😀 😀

xxx.klarka
5. jan 2010

michal, kdyby to bylo třeba hodinové, ale to mrně takto řádí už od 8 od rána 😀 ..... ale je to krásný🙂
psala mi kamarádka - laktační poradkyně, bejvalá zdravotní sestra na novorozeneckm mi psala že viděla videjko moje a že by si tipla i pohlavi, tak jsem zvědavá jestli to pak bude souhlasit😀

sstupel
5. jan 2010

Končím vo februári 🙂 Potom mám indivindy školsky plán 😉

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, aha tak to ju. A kolik Ti ještě chybí do konce? Já jsem končili minulý rok v květnu, jsem ráda že jsem to ztihla. Snažit jsme se začali v únoru. 🙂

michalag
autor
5. jan 2010

sstupel to zvladnes, da sa to 😉 🙂

klarka, tak snad nam potom napises co tipuje, hmmm???

xxx.klarka
5. jan 2010

michalag, snad to ona napíše mě, abych věděla co si myslí😀🙂

sstupel
5. jan 2010

Ja som v štvrtáku 🙂

xxx.klarka
5. jan 2010

sstupel, takže Tě letos čeká maturita?🙂

michalag
autor
5. jan 2010

a ides aj na Maturitu, ci tu si nechavas na september?

sstupel
5. jan 2010

Idem v septembri veď teraz by som nezmaturovala ani na 4 😅

blanka.k
5. jan 2010

teda holky, vy jste odvážné 😉 Si nedovedu představit mít ještě na střední dítko, i když jedna holčina tam měla, ale nějak si nedokážu představit, že bych měla teď 12ti letého puberťáka 😅 Moje nej kamarádka z gymplu otěhotněla na VŠ, tak ta má letos 10 let a říkala, že s ní už začala mlátit puberta 😅 A taky mě za chvíli asi předroste 😅 Hrozně to letí, si pamatuju, jak jsem jí byla na svatbě, jaký měla pupík.... S mě to teď taky všechno letí 😅 Akortá když člověk seděl v práci, tak se to táhlo 😀
Manželovi jsem právě předala mikinu k narozeninám, o dokonce mu i je...a to je US velikost S (podotýkám, že můj muž má skoro 100kg, žádný drrobek) 😅 fakt to číslování nechápu 😅
Tak ještě jednou dobrou noc. 😉

basky
5. jan 2010

Michalag, tak to mas super doma zariadene. Mne aj ked ho muz odnesie z izby, maly je hlucny keca, smeje sa, a v tom malom byte ho vsade pocut, cize sa mi spat neda. A ked sme sami, zapnem aj rano telku, Bebe tv, no jeho to nebavi, radsej mi chodi po hlave, taha nos, vlasy, usi, pcha do oci prsty ... no je zlatucky, keca si pri tom svojou recou, a spat mi neda ani minutku 😉

sstupel
5. jan 2010

Blanka u nás na škole je teda dosť tehuliek 😵

xxx.klarka
5. jan 2010

blani, tak já věděla že za 3 měsíce končím a ani jsem nepočítala s tím že bych to neudělala😀

michalag
autor
5. jan 2010

ja som mala spoluziacku a tiez otehu v tretiaku, ale v stvrtaku sa jej narodila dcerka a uz nebola s nami ani na stuzkovej, akurat si musela dokoncit rocnik a potom v septembri isla na maturitu a zmaturovala lepsie ako ja 😅 , ale zase brali na nu aj ohlad aby neopakovala

sstupel
5. jan 2010

Hej aj mne hovoria,že sa nemám báť,že na mňa určite budú brať ohlad.
My máme na škole teraz tehotne dokonca aj prváčky čo počúvam naokolo.
Druháčka jedna teraz odišla už na MD 😀
Štvrtáčka ma už dcérku bola s ňou aj na stužkovej 😵
A tretiačky sme dve čo viem jedna (Julka aj sem chodí na MK je len v 10tt takže to zatiaľ drží v tajnosti) 🙂
Dalšie zase panikária,že su asi v tom 😀 Máme pri intráku obchod no Billu a tam tehotenske testy grčia viac ako rožky 😎 😀 😀

blanka.k
5. jan 2010

Já jsem bydlela na koleji, ketrá byla taková hodně stará, šprti tam moc nebydleli, pořád tam někdo dělal párty na chodbě, občas to bylo o nervy tam v klidu studovat...takže podle toho ráno vypadaly společné záchodky 😝 A uklízela tam na našem patře taková stará důchodkyně a ptala se nás, kdo je tam těhule... tak jsme říkali, že nevíme. A pak se pořád ptala, tak jsme si říkali, jak na to přišla. A ona, že tak 3x do týdne ráno uklízí poblitý záchody 😀 😀 😀 tak jsme jí nekazily iluze, že to není z těhu, ale chalstaček na chodbě a následků alhoholu 😀

basky
5. jan 2010

Stupel, tak to by som nepovedala, tak sa doba zmenila?
My sme zo ZS a SS mali vsetky deti az okolo 28 - 3O, teraz si ma riadne prekvapila, ze tolko tehotnych na SS.

sstupel
5. jan 2010

No u nás na intráku sa tiež pravidelne pije ja sa len čudujem,že tie vychovávateľky sa robia,že nič 😲
Ale až take strašne to nie je žeby každý deň alebo čo to nie ale na mňa teda dosť 😅 😀

basky no vyzerá to tak 😔

michalag
autor
5. jan 2010

kocky snezi u vas? vraveli ze ma husto snezit a u nas len poletuje ☹ a to sa maly na rano tesi ze ked sa zobudi ze sa pojde bobovat 😅

sstupel
5. jan 2010

U nas vôbec 😅 ale na sánkovačku to je 😵

basky
5. jan 2010

V Ba snezi, konecne, snad si aj my uzijeme troska sneziku. Sanky nas uz cakaju na balkone, a len smutne na ne pozerame 😒

michalag
autor
5. jan 2010

basky a snezi aspon poriadne? vies ci mozeme cakat ze to pojde aj nasim smerom

basky
5. jan 2010

Vyzera ze ano, uz su biele cesty aj auta, len nech to vydrzi, a neboj, pride snezik aj k Vam, teraz som to vybavila 😉 🙂

basky
5. jan 2010

Idem troska spratat kuchynu a skusit spat, tak zatial papa a doru nocku vsetkym Vam 🙂

michalag
autor
5. jan 2010

dakujeme 🙂 ... a ja ze uz ste vsetky isli spinkat

michalag
autor
5. jan 2010

idem uz aj ja, len neviem ci zaspim lebo ma otrasne pali zaha bleeee 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre