Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
22. sep 2009

Janulik, ja myslim, ze ani nalacno byt nemusis na tydle odbery, a moc bych taky neresila, pokud ti to rovnou nereknou.

Holky, mne se zas vubec nic nedeje s prsama, ani mi nijak moc nenarostly 😅

bramburka
22. sep 2009

prsa nic nic mi neni, jen citim porad tlak v podbrisku,a le to je asi ta deloha.
Ja jsem prestala kojit loni v cervnu a stejne, kdyz si ty prsa zmacknu mi z nich dodnes teče mlíko, takže mozna ze je to tim, ze jsou proste porad jeste nejaky navyklý 😀

dezyre
22. sep 2009

Ahoj holky.. zdravím vás po delší odmlce 😉 jsem poslední dobou úplně KO.. prostě únava.. nevolnost.. nechce se mi ani psát 😀 jde to se mnou z kopce 😅 Ale mimís je naštěstí v pořádku.. na kontrolu ke svýmu gyndru jdu ve čtvrtek 🙂
Dále vítám nové budoucí maminy 😉
Brambu.. přeju ti hodně moc sil .. 😒 drž se...

dezyre
22. sep 2009

Tak já můžu zase říct, že za celou dobu mě podbřišek bolel asi tak 2x nebo 3x, a to jen tak zlehýnka ;).. ale prsa .. ty šíleně moc .. a bolí ještě teď trochu.. samozřejmě rostou jako o život ;)... a nevolnosti.. o tom raději ani psát nebudu :D

janulka04
22. sep 2009

bondy, veru, su to expertky...na babatko mi povedali, ze to musi byt dievcatko, lebo ked to bude chlapec, tak nevadi, ale pojdeme este dievcatko dokupit 😀 😀
dezyre: ja uz moje prsia a ich zvacsovanie sa nekomentujem radsej...a okrem podbruska, ktore ma dooost boli, niiiic 😒

dezyre
22. sep 2009

Jani ono ten zbytek ti asi přijde později.. mě začalo být špatně až mezi 5 - 6tt.. ale teda stabilně.. už jsem si myslela, že budu ta světlá vyjímka .. že mi špatně nebude ani trochu :(.. ale fakt mazec..

simlenka
22. sep 2009

Tak ja dneska mam stridave hlad a stridave nechut,ale nic extra vaznyho.Fakt uz mi je cim dal lip.Vcera jsem mela nejakou pesimistickou naladu,ale dneska naopak a to mala celou noc knourala.Cekam na postacku,dnes mi snad prijde balik s hadyrkama na malou,udelala jsem na konikovi super kup,tak se tesim 🙂 ja to prehrabovani v tech pidi vecickach miluju.No jeste musime na zimu koupit nejakou bundicku.Jedna supracka mi tady utekla,tak zkusim mmb.Ale to az se dostanu k PC,pres ten mobil je to horor! Premyslim jestli mam odpocivat,nebo jit zehlit 😀 To je ale dilema,co?

dezyre
22. sep 2009

Simi co je to mmb? .. 😅

zuzub
22. sep 2009

ahojte, vítam medzi nami nové tehulky 🙂 ja idem zajtra na kontrolu, tak držte palce,aby bolo všetko ok.

stanulav
22. sep 2009

dezyre to je isto mimibazar.
Da sa tam super nakupovať.
My máme tiež aj na Slovensku mimibazar, najdeš tam fajn veci, či už nové alebo nosené, ale za fajn cenu.

Žienky chcem sa vás opýtať, ako je na tom vaša pleť. Či sa vám zhoršila počas tehu.

dezyre
22. sep 2009

Stani tak mě se permanentně dělají na obličeji bebáky 🙂.. už jsem z toho fakt zoufalá.. ale tak používám na to docela dobrou kosmetiku (teda pro mě vyhovující), takže to rychle mizí .. ale objevují se další a další a nejhorší je, že nejdou ani ven :(.. Ale jinak celkově pleť na těle v pohodě.. krom teda, že se musím víc mazat, protože se mě víc vysušují nohy a ruce 😉

dezyre
22. sep 2009

zuzi.. držím pěsti 🙂.. Palce jsou kopance .. pěsti štěstí :D :D :D

zuzub
22. sep 2009

kočky chcem sa spýtať,máte niekto problém zo zápchou?mna teraz pošas tehu dosť trápi, neviete niečo poradiť?

angel11
22. sep 2009

ahojte tak gratulujem vsetkym a pridavam sa

angel11
22. sep 2009

zuzub... ja zatial nie a ale pri prvom som mala. musis jest veeela vlakniny a veeela vody pit.a este pomahaju susene slivky, rano ovsene vlocky.

zuzub
22. sep 2009

vody pijem veľa, sušené slivky som neskúšala len také svieže

doli1
22. sep 2009

zuzub hodně vody,mleka a jogurty ještě hodně pomáhají fíky nebo ten espumisan
dezyre www.mimibazar.cz za chvíli tam budeš jako doma 😀
už tam taky stále nakukuji co koupit nového jaké kočárky se dostali na trh atd.

simi.w
22. sep 2009

Ahoj holky, taky se přidávám, naše druhé miminko by se nám mělo narodit 22.května, příští týden jdu k doktorovi, tak uvidíme. Zatím pozitivní testík v neděli a krásné dvě čárky 🙂

dezyre
22. sep 2009

Zuzi, tak já mám spíš opačnej problém 😀 .. chodím hodně často 😉 ale nejvíc mě proženou taky kadlátky .. to jsou asi ty slivky 😉 no a dnes teda mě prohnal meloun :D .. ale jak píše Angel.. je potřeba hodně vody.. a vláknina, a na to jsou dobrý banány ;).. a hlavně po nich není špatně 😀

angel11
22. sep 2009

vyskusaj, mozno zaberie...

simi.w
22. sep 2009

zuzub a co rozpustná vláknina...........

mayocka
22. sep 2009

Ahoj kočky! Cez vikend som tu nebola a dve hodiny sa nemozem docitat co sa tu vsetko stalo tak Dezy som rada ze si stale s nami a brambu drzim nechet nech je maminka este dlho dlho babickou aj dalsieho milacika rodiny a nech ti este vela s nim pomoze a pohra sa 🙂

Inak dobre temy ste rozoberali som bola cela paf zaujata ohladom tych prestrihavani a hojenia a tak inak som to zacala ja tak som rada ze sa to rozvinulo v takej miere fakt ma to nesmierne zaujimalo.

No tak aj mne zacali nevolnosti asi v 5-6 tyzdni tak ziadna slava a teraz kazde rano pozeram na dno misy a vidim tam len žlč a potom sa to nejak urovna ale ajtak to vstavanie a praca fakt to nezvladam nejak vpohode...len co pridem domov som KO unavena a hned je vecer a idem zase spat tak vam zavidim ktore ste doma a mate pianko ale teraz mi treba kazdu korunku tak ci chcem ci nie...tak musim

angel11
22. sep 2009

mayocka ak ti je zle, zober si dovolenku a oddychni si. ak teda este nejaku mas na tento rok. buduci rok mas narok na celu....takze budes jej mat dost. ja som si ju ani nestihla vycerpat. este stale mam 10 dni.

mayocka
22. sep 2009

angel ahojik no moje to je na tom to najhorsie ze som v praci novacik a koncom oktobra mi konci zaucna doba...a kebyze odidem skor tak sa bojim ze sa uz nemusim ani vratit...a z tej PN toho moc nedostanem iba ak polovicku z minimalnej mzdy...

ivanka612
22. sep 2009

Ahojte tak s tou zapchou som to vyriesila,kazdy den si dam jedno acidofilne mliecko s nejakou prihutou a nemam problem a tiez tie banany,naozaj to zabera. Inak u nas je este babybazar.sk,su tam aj fajn veci pre tehulky ja som si tam napr nasla rifle za 4,5 eura,ale je tam naozaj vsetko mozno staci mrk...

Junulka:ja ked som bola prvy krat u doktorky tak nechcela ani moc a ani krv,ukazala som jej testy a ona mi hned urobila vnutorne sono,ale u mna to bolo mozno aj tym,ze sa mi nedarilo otehotniet a tak som si davala robit horm.profil. a tam mi vyskocil vysoky prolaktin a ostatne hodnoty super a vysoky prolaktin je bud v tehotenstve a pocas kojenia alebo ak je problem s hypofizou.
Mne dala sestricka skumavky na moc domov a mam ho doniest az pri dalsej kontrole teda o mesiac,tiez som myslela,ze mi bude brat krv ale kedze mimi videla tak to nepotrebovala...
No ja sa dnes idem v praci zblaznit,stale sa mi drieme a dnos tu este nebola ani noha tak sa skutocne nudim

angel11
22. sep 2009

jaaaaaj...tak to je ina rec.Pn je slabo platena...a na dovolenku nemas narok.tak sa len opatruj...

mayocka
22. sep 2009

no to ano takze teraz aj prerabky aj kadeco ale tak vytuzene babo ajked sme s nim ani neratali tento rok ale tak snazili sme sa a predsa tak sa musime poponahlat s budovanim hniezdocka lasky 😉 tak mamina musi cosi pretrpiet kvoli tomu no ☹ nie som z tych co si mozu dovolit ostat doma aj uver aj zivnost ma mily aj pausaly a tak takze dost toho mame na krku ...

ivanka612
22. sep 2009

No aj ja pracujem este radsej ako keby som mala platit niekoho,lebo chceme kupovat vacsi byt a peniazky bohuzial nerastu na strome,ked som zacala pocitat kolko bude stat detska izba a vsetka ostatna vybava tak mi az zle prislo,tak som si teraz zvysila plat aj ked platim nehorazne odvody len aby som potom z materskej mohla platit uver

angel11
22. sep 2009

ivanka..moje dieta este stale nema poriadnu detsku izbu. hlavne ze ma priestor na hranie. beha po celom byte. a polovicu z toho co som si myslela ze budem z vybavicky potrebovat som vooobec nevyuzila. co da zabrat je hlavne kocik , postielka ak to nemas po kom dedit. 🙂

misicka85
22. sep 2009

Ahojky,

tak se taky přidávám! Ještě nevím přesně kterého května mám termín, ale tipuju tak někdy koncem. na kontrolu jdu v pátek, to se dozvím i kolik miminek čekám, protože na minulé kontrole to vypadalo na možné dvojčátka, ale bylo ještě brzy tvrdit to 100%
Doma máme 9-ti měsíční Adélku, druhé mimi bylo sice plánované,ale nečekali jsme že výjde tak rychle, protože jsem u dcerky měla dost problémy s otěhotněním, snažili jsme se 2,5 roku... No a te´d jsem otěhotněla i přes kojení a i když jsem ještě od porodu neměla menstruaci 😀 Příroda si s námi pěkně zahrává... Ale jsme šťastni, to jo Akorát manža teda furt doufá že mimi bude jenom 1 a ne 2 😀
Nevolnosti zatím nemám, ani v prvním těhu jsem je neměla jinak extra silné tak snad to bude v pohodě i tentokrát 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre