Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
19. feb 2010

ahojky holky,

ani náhodou nedočítám🙂 To bych musela dočítat snad 20 stránek, neli více. 😀

U mě docela se noc srovnala, tak jsem ráda, že se taky jednou vyspím🙂 Jinak včera jsem ležela na boku jednom tak druhým a beruška mě kopala furt do levého boku, tak mám takový pocit, že leží příčně. Protože po ránu mám vždy na pravé straně vyboulené břicho.

Co jsem to prolítla, tak jsem četla, že si někdo stěžoval na bolest v zádech. Holky mě už asi týden píchá v levém boku, je to hrozný. ☹

andelka
19. feb 2010

bibi: U nás ho měli na stojanu mezi věcma pro miminka - lahvičky, dudlíky,teploměry, nůžky, tašky na kočárek, noční světlo a pod. Měli různé barvy.

klarka: Mně malej nejvíc kope dole, uprostřed a na pravém boku - a podle včerejšího UTZ má hlavičku nahoře. Ale ony se budou děti ještě štelovat.
A půíchá tě tam i v klidu nebo třeba při nějaké aktivitě? Mně píchalo nějakou dobu taky, ale vpravo - při chůzi, musela jsem se zastavovat a bylo to hrozně nepříjemné. Ale samo to odeznělo. Narozdíl od bolestí v zádech nalevo - to řeším pohupováním na baloně.

xxx.klarka
19. feb 2010

andelka, občas když se blbě hnu, nebo když si sednu na záchod, tak se bojím udělat pohyb, jak kdyby mi tam někdo bodal něčím. Nevím co to je, jestli jsem si tam něco skřípla, nebo co. 😒 Mě taky hodně dole a nebo to dotoh boku, tak to jsme na tom asi stejně. Ještě je dost času na přetočení, to vím🙂

andelka
19. feb 2010

klarka: Jó, tak to jsem zažila včera taky, lehla jsem si nějak blbě a bodalo mě v boku. Holt jsem si musela lehnout jinak. Ono jak se nám to tam různě posunuje a natahuje, jak děloha roste, tak se to stává. Ale když je to sem tam při špatném pohybu nebo poloze, tak to myslím není problém.

xxx.klarka
19. feb 2010

andelka, jenže sem tam mě to pobolívá už týden😀 no jo, holt to budu muset přežít🙂

andelka
19. feb 2010

klarka: A na kontrolu ke gyndr jdeš kdy? Že by ses zeptala? Pokud se to nezhoršuje, tak to bude asi jen těhu nepříjemnost. Mně teď přibylo pálení žáhy, taky chuťovka. Nemůžu si dát ani ovocný čaj 😒

xxx.klarka
19. feb 2010

andelka, do poradny jdu 8.3. 🙂 To přežiju, do toho bolest zád normální a je to🙂 Uff, tukám že pálení žáhy jsem ještě nezažila asi. 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

ja tiež mával dosť bolesti chrbta, večer už neviem ako si mám sadnúť, a keď si predstavím že sa to bude ešte zhoršovať ako bude drobec priberať a ešte 3 mesiace sú pred nami... ☹

arcik
19. feb 2010

hoolky nemluvte o bolestech čehokoliv....
žáha to je hnus největší ještěže existujou nějaký tlumiče jinak bych už byla bez hlavy..

a ten prcek??tem mi nedá 2 hodinky klidu furt se mele,kope,blázní...je to malej šinter

andelka
19. feb 2010

klarka: No však uvidíš. Holt musíme něco vydržet, ale zas nic nezanedbat a jak to rozlišit, že? Já mám s žáhou problémy teprve krátce, asi poslední týden a většinou jen před spaním, tak si dám Gaviscon a je to dobrý.

zuzul: Ani nemluv. Taky si říkám, co mě teprve čeká. Vždyť malej bude přibírat snad kilo za měsíc, to bude síla.

xxx.klarka
19. feb 2010

Tý jo, si tu stěžujeme jak starý babky 😀 Hehe. No jo, co by jsme pro ty naše zlatíčka nevydrželi že. 🙂

Mě začínají pěkně schnout bradavky, musím furt mazat🙂

arcik, vidíš, a to moje dítě se zase skoro nehýbe 😀 .... přes den skoro nic, jen párkrát za to v noci kolem jedné se budí a řádí. 😀

sunny323
19. feb 2010

babulky a co keby sme zalozili novú tému? " Máj 2010 - 2.časť" 🙂 Aby sa nam lepsie citalo, hm?

arcik
19. feb 2010

Klári jakej paradox že?
já se nemůžu ani hnout aby byl v klidu a ty čekáš na kopance jak na pošťáka....no jo ale u holky jsem měla to stejný,čekali jsme na kopnutí pořád a jako že by kopla když někdo chtěl to nehrozilo

xxx.klarka
19. feb 2010

arcik, je to mrška. Někdy kope jak blázen a jakmile někdo položí ruku na břicho tak ani ťuk😀 ..... zato v noci by chtěla být hrozně aktivní. Někdy jí musím i přes den budit nebo s ní pohoupat, aby se ozvala😀

zzuzullka
19. feb 2010

sunny, no dobrý nápad, už máme 773 strán...to teda pekne píšeme 🙂

arcik
19. feb 2010

Klári to je ženská co bysme chtěly...ten můj šinter sice nekopne když někdo chce zato kope pořád....na požádnáníkopne jen malou a manžu jinak má všechny na háku 😉 🙂 celá maminka

xxx.klarka
19. feb 2010

holky, já bych byla pro založení nové až se narodí všechny miminka🙂

arcik, no jo. 🙂 ta naše potvora nekopne ani tatínka 😀

arcik
19. feb 2010

taky bych radši založila novou až se prcini naroděj,takhle bysme měly zmatky

andelka
19. feb 2010

Taky bych nového nic nezakládala, vždyť na MK je 773 stran nic. 😀

Mně malej kope jak kdy. Když jsem celý den na nohou a chodím, tak se moc neozývá, asi se mu to houpání líbí a uspává ho. Většinou se probere po jídle a večer a hlavně těsně před spaním. Většinou mám pocit, že má dost pravidelný režim spánku a bdění.
Nedávno jsme měli fajn zážitek s manželem - leželi jsme čelem k sobě, bříška k sobě a malý se vrtěl a kopkal a přenášelo se to i na manžela, kopal nás oba 😵

sunny323
19. feb 2010

téma založená, ale ako pozerám, tak nič 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

náš malý je tiež pekne živý, s malými prestávkami kope stále, mm nechápe, že ako môže taký drobec tak silno kopať 😅 ale keď niekto okrem mňa a mm položí ruku na brucho tak nekopne. akoby to tie deti cítili a povedali si,že nikomu cudziemu neukážu ako kopú 🙂

sunny323
19. feb 2010

No naša malá kopká tak mierne len večer, ked sa uložím spať.. Alebo keď som dlhšie v klude. Inak je velmi tichucko, tak nevieme, ci sa mame tesit,alebo nie...

nikkka
19. feb 2010

tak a teraz som z toho jelen..tato tema je ukoncena alebo sa presuvame do novej? 😕
asi nebolo treba zakladat novu temu, ved admin ju nenakazal ukoncit kvoli vela stranam..

zzuzullka
19. feb 2010

no sunny založila novú tému, ale zatiaľ je tam len ona a ja 😕 , tak myslím, že keď už je založená tak sa tam môžme presunúť veď kým mi porodíme tak stihneme zapísať ďalších 700 strán pri našom tempe 😀

bibi13
19. feb 2010

nieeeee, nevytvarajme novu temu.. na čo? a ak sem prídu tehule, čo tu dlho neboli a nebude sa im chcieť dočítavať? nechajme tutooo..

adelka89
19. feb 2010

¨taky si mylsim holky, ze je to zbytecne, ted uz je pocet stran neomezeny 🙂

zzuzullka
19. feb 2010

tak môžme kľudne ostať aj tu teda, mne je to v podstate jedno kde budeme 🙂 len by bolo asi treba tú druhú tému vymazať

zuzla85
19. feb 2010

adelka89 aj michalag
ďakujem za názor,ja s tým tiež nemám skúsenosť,ja sa tiež obávam tých následkov ked vraj vtedy žena nevie tak dobre spolupracovať a správne tlačiť.Pri prvom pôrode som to mala za dve a pol hodky za sebou.Toto druhé tehulkovanie ma trocha potrápilo a tak budem rada ak bude všetko v poriadku a hlavne nech je drobček zdravý.
ano nechajte túto tému,ja som tu len chvílu a by som v tom mala hokej

nikkka
19. feb 2010

tiez si myslim, ze je ta druha tema zbytocna..

zdenkapo
19. feb 2010

ahojte

tak jsme dorazili z nákupů a krom běžných věcí jsme nic nepokoupili- PLENY v tesci Pampers Sleep§Play sice měli dvoje za 299,-kČ, ALE TEDA V Děčíně jen velikosti 4 a 5 takže zase nic 😠

Michala
určitě budu kupovat poporodní vložky v lékárně,akorát je budu muset u nás objednat,protože nikde v těch lékárnách v supermarketech je nevedou...

holky
už se teda někak domluvilo,komu se budou posílat ty sms,kdo bude v porodce? myslim,že nejlepší by bylo někoho,kdo má termín co nejdéle- a je fuk zda z Čech,či Slovenska- SMS stojí stejně.... ikdyž je samozřejmě možné,že ta dotyčná nakonec porodí dřív,tak lepší nějakou náhradnici,že?
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre