Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
1. dec 2009

My budeme přebalovat doma na pracovním stole zn.Ikea 😀 Tam se mi vlezou i čtyřčata vedle sebe 😀 A ten zatím z ty roky drží, tak snad dítko přežije...

blanka.k
1. dec 2009

Já dnes potkala kočárek, co šíleně vrzal, ale ne, že by vrzala kolečka, prostě ty jednotlivé plastové díly vrzaly, fakt chudák dítě i matka, to poslouchat, dooopravdy, jak kdyby se měl rozpadnout, a značku to mělo Chicco 😉 A včea v Tesku jsem taky koukala na podvozek Quinny a sedačku Maxi Cosi, vypadalo to super a bytelně 😉

blanka.k
1. dec 2009

Teď mě napadla asi úplně "mimo" myšlenka, ale kyžd jdou různé značky autosedaček dát na různé zn. podvozků, to by mělo jít i s korbičkama, ne? 😅 😅 😅 Já chci spodek s Casulaplay, korbičku Perego a sedačku Maxi Cosi....co s tím? 😀 A taky byh chtěla aby můj chlap měl svaly jak Šebrle a vydělával jak Bill Gates,... 😀

aaadus
1. dec 2009

když mě se právě moc mutsy a quinny nelíbí, a kočárek maxi cosi taky ne, tak korbička se mi zdá strašně malá

terkajesterka
1. dec 2009

tu komodu máme taky, kupovali jsme jí z druhé ruky a jsme naprosto spokojení. Možná ta "rozvrklanost" nebo jak to nazvat, je způsobená nedostatečnou montáží - oni to montují rychle a nedají si s tím v obchodě práci, nedotáhnou šroubek a pak si s tím milion lidí hýbe, takže se to rozvrže. Ale doma při normálním provozu a dostatečném utažení šroubků při montáži (a to jsem to utahovala sama 😉 ) je postýlka i komoda po dvouletém provozu úplně ok, žádné známky opotřebení. Používáme to denně i několikrát 😉 takže bych se toho nebála.

aaadus
1. dec 2009

blanka jo to nevím ta tvá myšlenka jestli ti to v obchodě projde 😀 se na tebe budou dívat jak na stvoření z jiné planety 😅

terkajesterka
1. dec 2009

blanko 😉 tak to fakt nevím 😀 😀 😀 ale taky mi to přijde spíš sci-fi 😀
vím jenom, že Maxi-cosi prodává nějaké adaptéry na jiné typy podvozků, takže tam by to třeba mohlo jít, ale že by všechno bylo zas až takhle zkombinovatelné, to bych se dooooost divila 😀

doli1
1. dec 2009

zas ty kočárky 😀 😀
já se pěkně vyspinkala a ted se divám s šimkem na pohádky.přišel nějaký uražený ze školky tak se semnou nebaví.
víte kdy můžete cítit pohyby.pokud máte ráno čas tak si polešte.dítě se budí stejně jak vy tak 15min leště a čekejte.když to nepujde dobrovolně tak můžete bubnovat prstama do bříška aby se pohnul,nebo trošičku hlouběji zmáčknout.nebo si přímo lehnout na břicho to se mu určitě líbit nebude.toho dloubnutí se nebojte prckovi nic neuděláte a za pár týdnů to budete dělat častěji pro kontrolu jestli kope nebo aby se přesunul jinam.určitě už pohyby můžete cítit.

blanka.k
1. dec 2009

Adus - myslíš? 😀 😀 😀 😀
My máme tuto komodu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7005... a máme ji třetí rok, hned ze začátku se nám na dvou místech odloupla hrana, pak zas vypoukla jedna zásuvka, naštěstí od té doby drží a moc se to nezhoršuje, už ted a hůř jezdí ty zásuvky a drhnou, ale zas to člověk používá denně, řekla bych, že kvalita Ikei odpovídá ceně. 😉 není to prostě nábytek na celý život jak měli třeba naši rodiče, ale za ty prachy dobrý design, a třeba poličky nebo knihovna, kterou člověk moc nepoužívá, tak super. 😉

vladkaz1
1. dec 2009

Blanka s tou Murou si ma nepotesila ale zas stred nieje najhorsie cislo ,hmm a co mala ta S4 nakoniec sa naseriem a kupim asi tu kamoska ju mala a nevie si vynachvalit az na to ze ma jednu s tych mensich vaniciek ,ale zas sportak parada a ze sa s nim strasne dobre ide .

blanka.k
1. dec 2009

Vladka - v tom testu jim vyšly třeba super tyto kočárky a většina na Chicco nadává: Chicco Lite Way a Chicco Multiway a to nejsou kočákry pro dítě a mimo město 😉

kajamatus
1. dec 2009

Ahojky vcera som mala behacky, volala mi sestricka ze musim na konzultacku na genetiku, ze triply vysli blbo 😒 , bola som trocha vyvedena z miery. No pani doktorka na genetike bola zlata, vysvetlila mi, ze pocitac je len masina a ked zadali moj vek 37, tak uz som rizikova. Nastastie som bola na NT-ku a tako hodnota bola 10 mm co je dobre, no bohuzial toto meranie nemohla oficialne zahrnut do mojho profilu, pretoze centrum kde mi to robili nema este certifikat ☹ , no coskoro uz ho budu mat, na SR to maju iba 4 pracoviska . No tak neoficialne zadala NT meranie do profilu a vysledok bol uz daleko optimistickejsi .......nerizikova 🙂 🙂 🙂 .
napisala odporucenie na UTZ v 20 t.t. aby to este vsetko poctivo premerali , ja som podpisala , ze na amniocentezu nepojdem a stres som hodila za hlavu.

vladkaz1
1. dec 2009

No tak verit testom parada ,ja viem ze Mura je tazsky kocik ale velmi dobry ... niekto chvali niekto nie ... mam precitanu celu diskusiu ... 😀 😀 😀
A casual play .. niesom si ista .. tak isto je to kocik .. ktory je velmi stabilny a ma velku vahu 🙂

lucik...
1. dec 2009

kaja: uf, tak aspon že to dobře dopadlo 😉

blanka.k
1. dec 2009

Tak jsem konečně dočetla všechny testování časopisu Test a píšou, že leckteří výrobci píšou, že třeba ty spor´táky jsou vhodné i pro děti od narození (třeba pomocí vložky), ale že to jen tvrdí, a že fakt to není vhodné, pokud to nejde narovnat na min. úhle 150st., jak už jsem tu psala na min. stránce a nemá to nsatvitelné ty popruhy... tak bacha na to, vím, že se to tu taky řešilo, že někdo chce koupit jen sporťák s nějakou tou vložkou. :
Podle požadavků normy musí být kočárky bez možnosti sklopení zádové opěrky v úhlu větším než 150 stupňů vybaveny upozorněním, že nejsou vhodné pro děti mladší 6 měsíců. V žádném případě jej pro děti mladší 6 měsíců (které musí ležet) nepoužívejte. 😉

aaadus
1. dec 2009

blanka a peg perego nebo jane slalom pro tam nejsou?

lucik...
1. dec 2009

doli tak to zítra schválně zkusím 😀

lucik...
1. dec 2009

blani to jsem tu řešila já, ale já řešila až tak od těch 6 měsíců, ne uplne od prtěte

blanka.k
1. dec 2009

Adus - bohužel, tak jsou jen samo na houby kočárky, většinou golfky, atd...

doli1
1. dec 2009

luci zkus.přes den mít čas na soustředit se kdy spí a kdy ne je trochu obtížné i pro mě ale ráno ho citim vždy.můžu stávat kdy chci ale i on je do pár minut vzhůru a řádí tak si ho uživám.

blanka.k
1. dec 2009

Holky, poslala jsem vám do IP něco o kočárkách a autosedačkách, kdybych na někoho zapomněla (jako že určo 😀 ), tak mi písněte. 😉 Snad to někomu ulehčí vybírání 😉

blanka.k
1. dec 2009

Ještě jsem dostala tip na tento kočárek:
http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html a je tu o něm plnno diskuzí, tak uvidím, co o něm maminy píšou, "od pohledu" vypadá tak jak si představuju 😉

aaadus
1. dec 2009

blanka díky, přišlo, ale polovina názvů mi nic neříká 😀

blanka.k
1. dec 2009

Adus - nemáš zač, mě nic neříká asi 90% 😀 😀 😀 😀 Ale tak torchu je vidět, které značky si jak stojí.

aaadus
1. dec 2009

blanka jane slalom pro je favorit č. 2 a jak jsme byli v neděli v Brně potkali jsme asi 3 😀 a myslím že sporťák jde dát úplně do lehu jsem to u jedněch tak viděla.

jak se dá zjistit, jestli má e-shop certifikát na prodej určité značky. myslím to jako tak, když bych kočárek objednala přes net tak pro případnou reklamaci

blanka.k
1. dec 2009

Adus - to jsem ráda, teď v tom testu bylo psáno, že absolutně nešlo poznat, co byl levný a co drahý kočár, že to fakt na to nemá vliv 😀 u těch autosedaček to bylo už trochu poznat... takže asi rezignuju na Perego, Quinny, Casula a X lander a budu prohlížet všechny kočárky co kde uvidím 😀 😀 😀
Já se torchu objednáí přes net bojím, prý vě většině ocbhodů, když reklamuješ, tak ti dají náhradou kočárek, abys měla zatím s čím jezdit a to v naprosté většině eshopů nefunguje 😖 To jen poznatek kamarádky, která měla takto asi 3 měsíce půjčený kočárek během reklamace...

aaadus
1. dec 2009

blanka no právě toho se taky bojím. uvidím jak se k tomu postaví manžel, jestli raděj připlati za kamenný obchod a mít jistotu že to budeš mít kde reklamovat nebo to risknout a pak trnout když se něco vymele jak reklamace dopadne. no my jak jsme byli v tom brně tak jsme jezdili snad se všema kočárkama co nám přišli pod ruku 😀 některé mi připadaly strašné nízké, jiné měli malou korbičku, další zase neměl ten košík na nákup. každý kočárek má své pro a proti. my jdeme vybírat před vánocemi, to budu muset slíbit manželovi hory doly aby to vybírání se mnou vydržel 😀
manželovi se líbil kočárek patron, prý se mu s ním dobře jezdilo

blanka.k
1. dec 2009

My si taky říkali, že když bude rozdíl třeba 1000-1500, tak rozhodně radši koupíme v kam.obchodě. A třeba zrovna ten Perego tady měli ještě levnější než na netu, protože je vyprodávají 😉
Mě tak napadla jedna hříšná myšlenka.... co udělat nějakou tabulku, kdo má jaké zkušenosti s kočárkama....já už tom mám totiž fakt zmatek. Kdybyste měly chuť, tak mi napište, co se vám na jakém kočárku líbí anelíbí a já to zkusím nějak dát dohormady, ví chlv, víc ví.... takto si ještě projdu nějaké dizkuze tady a taky zkusím sepsat hlavní body, jaké jsou s konkrétní značkou problémy....co vy na to? kdyby kočárek nestál takové hříšné peníze, tak to neřeším,...ale nejsem milionář a s kočárkem se budu tahat denně do obchodu, občas do města, a doufám, že ho použiju i za pár let na druhé dítko (nebo třetí?) 😀

aaadus
1. dec 2009

blanka to myslíš jako aby jsme ti psaly i my co budeme kupovat kočárek poprvé?
já nějaké představy o kočárku mám, ale jestli jsou správné to nevím. já jen vím, že nechci takové ty velké kočárky, něco jako je tento:
http://www.mimistyl.cz/kocarek-breaker-rally-ed...

blanka.k
1. dec 2009

Já myslím, že jo...každá rada dobrá 😉
Jsem se rozhodla, že upeču svoje první vánoční cukroví, mám nový mixér.... tak jsem ho rozdělala, nastrouhala v tom 2 dávky mandlí, pak ho chci oddělat, jedna část spadne na zem a rupne ☹ Fakt šikulka, naštěstí je to jen taková "nálevka" pro snadnější sypání věcí do něj ☹ Kdybych se už neozvala, tak jsem podpálila barák 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre