Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
4. dec 2009

já se taky začala vzdělávat kvůli tomu že už mě to doma lezlo na nervy.byt dva roky zavřená s dítětem je děs.takto se šimi naučil byt s tátem a i on si odpočinul odemě.myslim že to prospělo všem

babara
4. dec 2009

doli, tak drzim palce at to dotahnes, je to zajimavy. Ja si ted koupila pexeso se znakovou reci, tak nejakych 20-30 znaku budu taky umet 😀 😀

doli1
4. dec 2009

😀 😀 no vidíš ono je to lehké ale takovích 20 znaků máme na jedné stránce skript. ze začátku se to dalo pak se to začalo motat.
po první lekci jsme už dokázali říct.jméno přijmeni že bydlíme tam a tam,jsem vdana,mám syna,noví dům no byla jsem stoho trochu paf ale jinak se to nedalo.když učitelka je hluchá ale dobře mluví a odezírá.

terkajesterka
4. dec 2009

barčo, to bude Hyneček umět hned 😀 pokud pexeso hraješ s ním 😀

no holky, já jsem taky zvědavá, v lednu začínám diplomový Montessori kurz, který trvá rok, no nevim, nevim, jak se mi to bude s miminkem studovat a hlavně dokončovat........ kdybych nebyla líná, tak jsem ho v pohodě mohla dělat už letos, to by bývalo bylo lepší.... no jo, ale kdo mohl tušt, že se miminko povede, že? 😉

terkajesterka
4. dec 2009

my musíme ven, Jirka se už vzbudil, tak dokud je světlo, musíme aspoň na hřiště. Zase nakouknu.

babara
4. dec 2009

antynko, tobe taky drzim palce. Co studujes?
Ja bych si zas rada udelala prekladatelsky zkousky, ale to je jeste beh na dlouhou trat. Chce to jeste hodne praxe. Ale aspon jsem zacala chodit do kurzu, tak aspon neco 🙂

antynka1
4. dec 2009

Já studuji ekonomii. Původně jsem se vrhla na psychoterapii - taková ta univerzita 3. věku. Bavilo mě to, ale zistila jsem, že bych se tím živit nemohla... Já když slyším nějaký lidský trápení, tak si to strašně beru... Takže by mě to semlelo... Takže jsem přešla od humanitních větví na čísla. Ty jsou také někdy k pláči, ale ty mě tolik netrápí 🙂

doli1
4. dec 2009

terko tak to jsem zvědavá jak to budeš zvládat.jestli to dáš tak seš borec.to tě budu obdivovat.ten první rok je toho fakt hodně s dvouma dětmi.dnes jsem byla ve cvičení a někteří už mají dvě děti a jen jsem zírala jak to zvládají trochu se bojim že to nedám a do toho ještě školu
babara jaký jazyk chceš překládat?

antynka1
4. dec 2009

No holky, nějak to všechny zvládneme - všem držím palečky 🙂

mishah
4. dec 2009

Jé,holky,všem vám držím palce, co studujete 😉 podle mě se dálkově studovat na mateřské dá,ale musí mít člověk zajištěné hlídání 😉 Já s malým dodělávala pedák(1.st.uč.),dojížděla jsem cca 1xza 3 týdny do Olomouce a dalo se to.Nejhorší bylo napsat diplomku a pak se naučit na státnice( hlídání na víc dní jsem neměla)..ale je to za mnou, v červenci jsme odpromovali 🙂 Holek na mateřské nás tam bylo docela dost a vlastně všechny jsme dokončily🙂

doli1
4. dec 2009

mishah jj dá se to ale mít to hlídání.jak to mám já jednou týdně na pár hodin ale víc dní si nedovedu představit

babara
4. dec 2009

antynka, to ja cisla moc rada. Taky jsem studovala ekonomii.
doli, pro zacatek anglictinu. Taky se venuji francouzstine a spanelstine, ale ta prvni je hooodne tezka a kvuli ty druhy jsem ji dost pozapomnela, hlavne se mi ty 2 reci pletou 🤐
tery v takove zime jdete na hriste? To jste pekne otuzili. My pujdem asi jen sundat pradlo na zahradu, az se malej probudi.

medan29
4. dec 2009

No mě řekl doktor že když výsledky budou špatné tak mi zavolá a jinak na kontrolu až 16.12, jinak u mě no jde to, druhý den bez špinění, jen doufám že zas nezačnu, to je vždy pro mě taková rána k zemi,

zdenkapo
4. dec 2009

holky tak mi teda už rok a půl bydlíme s mýma rodičema,dostali jsme půl baráku,ale vše máme odděleno,takže když nechceme tak se nevidíme,je to finančně výhodné a konflikty nejsou,takže v poho... předtim jsme teda bydleli několik let sami v paneláku,tak jsme byt prodali a použili prašule na celkovou rekonstrukce,takže to splácíme,ale až děti povyrostou a bude třeba peněz pro ně na školy atd.tak bude vše doplaceno a nebude v ničem problém,takže taky jsme si hmotné statky zajistili ještě před dětma,měli svatbu a cestovali,takže vše popořádku 😉

KLarko a proč čekáš na tvou gyndr. co ti řekne? Já jsem se taky objednala do toho Německa sama,stejnak si to platíš sama a s gyndr. to nemá nic společného,dokonce jí to říkat nemusíš,že tam jdeš

xxx.klarka
4. dec 2009

zdenkapo: Já vím, ale chci se jí zeptat kde tady všude to je víš. Nejsem si jistá a moc lidí o tom neví. Vím že je v Mostě, ale to je docela daleko. Tak chci první zjistit kde je blíže a kde jsou nejlepší víš.

lucik...
4. dec 2009

klari tak se koukni na net 😉

aaadus
4. dec 2009

klarka ale ona nemusí vědět kde všude je 3D utz když to není povinné

xxx.klarka
4. dec 2009

lucik... :Hledala jsem, ale nic moc jsem nenašla.

aaadus: Na začátku těhu jsem se koukala na nástěhnu a měla tam o 4D UTZ, ale nevím kde to bylo. A jak jsem byla teď na tý krvi, tak jsem byla vykolejená a nekoukla jsem se.

antynka1
4. dec 2009

Tak teď jsem se úžasně pobavila - doporučuji přečíst tento deník těhulky, určitě vám to zvedne náladu 😀 :
http://elora.nepise.cz/14698-denik-tehulky.html

skretik
4. dec 2009

Anty ty mi davas 😀 . Jsem skoncila u 5.mesice, protoze se musim hrozne smat a tak jaksi vypadam v praci u PC jako magor 😀 😀 😀 . No jdu cist dal, diky za pobaveni v patecnim dnu 😀 😀 😀

mishah
4. dec 2009

Doli:přesně tak,bez toho hlídání to nešlo,já si malého na přednášky brát nemohla,nebyl zrovna celodenně spací mimčo..mamka ho vozila po chodbách nebo venku a ja chodila kojit🙂byl to záhul,hlavně to finále,ale šlo to a určitě bych do toho šla znova 🙂
Terko:ty nejdeš na prohlídku do gennetu?Mě tam dr taky posílá,nevím teda jestli je to Echo nebo co přesně,ale myslím,že velký UTZ okolo 20tt,byla jsem tam i s malým a teda podrobné,půlhodinové vyšetření.

xxx.klarka
4. dec 2009

antynka1: super, zasmála jsem se hezky =o)

skretik
4. dec 2009

ty jooo, ja to nemuzu docist 😀 😀 😀 . Naproti me sedi sefova, tak se musim drzet 😀 😀 😀

antynka1
4. dec 2009

Já když jsem to četla tak mi také málem povolily od smíchu svěrače jako oné dotyčné 😀

mishah
4. dec 2009

Antynka:dobrý 😀 😀

xxx.klarka
4. dec 2009

Holky, rozhodli jste se některá pro odběr pupečníkové krve????

zzuzullka
4. dec 2009

Ahojte baby, teda vy ste toho zasa nakecali za tú dobu čo som tu nebola. som sa musela učiť, lebo v nedelu mám skúšku.sa mi strašne nechce ☹

inak, vítam nové tehuľky, už nás tu je hodne, to je normálne nemožné si vás všetky zapamätať, ale zasa tých ktoré chodíme každý deń až tak strašne moc nie je tak sa to dá 🙂

ste tu riešili bývanie, my bývame u svokrovcov a musím povedať, že by som nemenila. si neviem predstaviť, že by som bola napr. sama doma keď je manžel v práci a takto je tu stále veselo keď je plný dom 🙂 ale to je asi aj tým, že ja vlastne svokrovcov poznám už od malička, rodičia sú dobrí priatelia, takže ich ani ako svokrovcov neberiem, ale skorej ako rodičov, takže mám štyroch rodičov 🙂

zzuzullka
4. dec 2009

klarka, ja si asi nebudem dávať odoberať tú pupočníkovú krv, ale ešte som nad tým nejako veľmi nepremýšlala, tak možno ešte do porodu zmením názor. ty si to chceš dať odobrať?

xxx.klarka
4. dec 2009

zzuzullka: Nevím, asi ani ne. Jen mě to zajímalo. Stojí to docela dost peněz, vím že by to možná dost usnadnilo kdyby náhodou něco bylo s dítkem. Ale zase tolik peněz nevím kde by jsme teď splašili.

Tak teď sama nevím co je svokrovcoc?? 😀 😅 Stydím se, ale nevím. Ani mě nic podle textu nenapadá.

zzuzullka
4. dec 2009

klarka, svokrovci sú tchýnovci alebo ako sa to u vás povie, proste manželovi rodičia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre