Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
23. dec 2009

kvůli namrzlým cestám dneska nikam nejdu. Když nemusím, tak co bych lezla kam. Na procházku s malým je taky ošklivo, tak až sem doklofu tohle, tak si půjdu umýt kebuli a vrhnu se do uklízení. Ale jen takovýho "optickýho," jsem taky hned unavená. Srovnám poličky, kazety, utřu prach, vyluxovat a vytřít nechám na Honzovi, on je větší pečlivka a nevadí mu to.

arcik
23. dec 2009

Ahoj holky,jdu jen na skok

chci Vám všem popřát šťastné a veselé vánoce plné rodinné pohody,dárečků a kopanečků a do Nového roku vstupte ve zdraví,pohodě a klidu a hlavně s vědomím co nosíte pod srdíčkem.... 😉 😉

iwonka
23. dec 2009

zdenkapo nie neberiem nic..lekar mi nic este nepredpisal a do poradne idem az 4 januara...tak ak by mi to robilo kazdy vecer tak pondelok pojdem lekarovy...zvykne stvrdnut len vecer..a aj panva vas boli niekedy tak velmi ze ani chodit niekedy neviete???

bibi13
23. dec 2009

ahojte.. takže ešte pár hodín v práci a idem domov.. no domov.. kopec vecí mám ešte povybavovať.. uf! ani neviem či to dnes stihnem.. ale tak snád hej..
no u nas prši a hnusne fuka vietor. sneh je uuuplne roztopený.. ☹
aj ja Vám prajem šťastné a vecelé Vianoce a všetko dobré do nového roku..

zdenkapo
23. dec 2009

iwonka tak pánev se ti asi roztahuje tak bolí a ten hořčík se dá normálně koupit i bez předpisu v lékárně,tak si tam skoč a moje gyndr. říkala,že se normálně může brát preventivně 3x1+tbl. a při potížích i 3x2 tbl.... ale preventivně je normálně můžeš brát bez porady s lékařem,je to jen minerál a já ho brala obě celé těhu a tdy ho bere taky vícero mamin a pomáhá to,tak aŤ máš přes svátky klid,než čekat do pondělí...

iwonka
23. dec 2009

zdenkapo..dakujem ti za radu ja cakam prve tak este neviem ako to chodi🙂))))aj tebe prajem prijemne sviatky 🙂

lucik...
23. dec 2009

Ahoj holkyyy 😉

Sem tu pár dní nebyla a faaaakt nedočítám...

Dneska v noci mě taaaaaak bolelo břicho, že jsem myslela že pojedem na pohotovost, ale pak sem si dala magnesko a trošku to přešlo.. tak snad to nic nebylo... 😒

xxx.klarka
23. dec 2009

ahojky,

tak jsem dorazila dobře. Byla jsem pro tu babičku. Venku celou noc pršelo ale sníh se zatím drží. Teplota u nás na nule, ale je to tu jak na skluzavce. Cítila jsem to i jak jsem řídila, že mi auto jede jak chce, jsem jela nejvíc 60tkou. To bylo něco.

Včera jsem vůbec necítila mimi, tak nevím.

bramburka
23. dec 2009

tak holky, viz profil, je to potvrzenej kluk 😵

xxx.klarka
23. dec 2009

bramburka, super, gratulace. další páreček 🙂 viz profil? Já nic nevidím ☹🙂

bramburka
23. dec 2009

no jako když si klikneš na moji fotku, ten myslím 😉

bramburka
23. dec 2009

holky, vše Ok, ale děs běs, já přibrala 4 kg za měsíc, to je ale tím cukrovím!

xxx.klarka
23. dec 2009

bramburka, já myslela že máš fotečku 😀

andelka
23. dec 2009

iwonka: Hm, tak asi vítej do party 😅 Mně tvrdne bříško několikrát denně, doktor říkal, že je to normální, nedal mi nic. Ale magnezium mám doma, tak si ho 2-3x denně beru a dávám si i Magnesku minerálku nebo klasické těhu vitaminy nebo Gravimilk (ne dohromady, střídám to). A bolesti - ty mi začaly asi před 3 dny, nejdřív se mi zdálo, že mě táhne břicho, jak se zvětšuje, tak že mě to bolí z boku. Pak se to nějak přesunulo a mám spíš pocit, že jsou to záda. Normálně bych si vzala Brufen, takhle jsem akorát v teple a masíruju to.

zdenka: Mně se zdálo, že už jste v Německu byli. Takže je to jakoby kontrola, jo? Tak to bude v poho. A snad to půjde i rychle.

brambu: Gratuluju ke klučíkovi 🙂 Ondrášek je krásné jméno 🙂 A o přibírání mi ani nemluv. Zatím jsem sice nepřibrala nic, ale až po vánocích stoupnu na váhu, tak to asi bude šok 😅 I když se snažím to nepřehánět. ale jestli mi to předsevzetí vydrží přes celé svátky a Silvestra, to nevim teda 😅

dezyre
23. dec 2009

Ahoj holky 😉
Andi na záda ti doporučuju nahřívací polštářek, nebo termofon ;).. na mě to působí jako zázrak ..
Brambu, taky gratuluju k chlapečkovi, budeš mít páreček, to je super ;)

Dnes jsem se byla "podívat" za paní doktorkou n a obvod.. vyšla z toho angína jak prase a samozřejmě penicilin, tak doufám, že to malýmu neublíží ☹

lucik...
23. dec 2009

brambur moooc gratuluju, budeš mít páreček, to je skvělý 😉

lucik...
23. dec 2009

brambu a kolik si přibrala celkem? Já už mám nahoře 6 a po těch svátků se úplně děsim 😀

terkajesterka
23. dec 2009

jéééé kila 😀 😀 😀 😀 dobrá diskuze. Já mám nahoře 3, ale po svátcích nevim nevim.....

xxx.klarka
23. dec 2009

Já se zatím držím, -2kg. Ale nevím nevím jak po Vánocích. 😅

andelka
23. dec 2009

dezy: A ten termofor (či jak se to jmenuje) se dá sehnat kde? Já teď chodím s králičí kožkou 😅 mám kolem toho místa omotaný ledvinový pás, ať to mám v teple.
No teda, angína na vánoce, to tě lituju. Tak ať je ti brzy lepší a neboj, doktorka víc co dělá.

dezyre
23. dec 2009

Andi, termofon by si měla sehnat normálně v lékárně, drogerii, či domácích potřebách. Určitě to znáš 🙂.. Babičky to používají, leje se do toho horká voda .. No a já mám doma nahřívací polštářky.. super věc, jen dáš do mikrovlnky na 2 min. a vydrží to docela dlouho teplé, a obvykle bývají naplněné i různýma bylinkama 🙂.. Já si dokonce v Brně na vánočních trzích koupila nahřívací plyšovou ovečku plněnou pohankou :D ..
Mrkni na tento odkaz 🙂
http://ml-stores.cz/cz-kategorie-45975.html

andelka
23. dec 2009

Dezy: Děkuju za tipy. Po svátkách to vyrazím koupit. tu ovečku jsem na trzích taky viděla 🙂

dezyre
23. dec 2009

A je úplně super :D .. Původně jsem ji koupila pro malýho do postýlky, aby pak na něj šlo teplo :D .. ale tak ... mě taky hezky poslouží :D :D :D

terkajesterka
23. dec 2009

ty termofory si spousta holek z naší prosincové diskuze moc chválila, pokud vím, tak to byly ty naplněné peckami z třešní, co se dávají do mikrovlnky. My mikrovlnku nemáme, tak jsme prdíky u drobka řešili teplými obklady, a taky to asi pomohlo.

andelka
23. dec 2009

Škoda že jsem ten pytlíček s peckama ještě nekoupila pro malého, jsem ho teď mohla pěkně využít ☹ No pár dní to vydržím a pak jdu nakupovat 🙂

terkajesterka
23. dec 2009

andelko, třeba chytneš nějakou povánoční slevu 😉 a koukám, že vy taky čekáte chlapečka 🙂 gratuluju.

terkajesterka
23. dec 2009

když tak prohlížím vaše profily, tak koukám, že přibylo těch, co už vědí pohlaví miminek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 většina chlapečků, řekla bych 😉

dezyre
23. dec 2009

Taky jsem koukala, že tu máme nějak málo holčiček 🙂

terkajesterka
23. dec 2009

je nás tu spousta, tak snad některá porodí princeznu, aby si ti naši kluci měli koho brát 😀
nebo se to třeba střídá - Květen 2010 bude chlapečkový, Červen 2010 naopak holčičkový 😀 😀 😀 😀 😀

protože naše prosincová diskuze 2007 je teda taky hodně zachlapečkovaná, holčiček je tam jenom pár.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre