Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
17. sep 2009

dezyre,po sexu se to muze stat,rikal dr. Ze mne taky ta krev nevyteka jen kdyz jdu na wc a zatlacim,ale ja bych si radsi skocila k dr. jak pise aktaka

aktaka
17. sep 2009

mně se to stávalo i před těhu, při sexu, že sem tam krvácím. teď v těhu tedy nevím, zatím nesexujeme 😅

bondy1
17. sep 2009

určite zavolaj Mudr. dezyre, istota je guľomet - predpíše aspoň duphaston na podporu

doli1
17. sep 2009

ahojky řekla bych že při sexu v těhu je to normální.čípek je hodně prokrvený a holt když se do něho naráží tak se trochu poškodí a pak se trochu krvácí.když pujdeš k dr budeš mít zakázaný sex 😅

dezyre
17. sep 2009

No uvažuju o tom, že mu odpoledne brnknu, dnes je tam do pěti, takže telefony si nechává přepojovat až kolem třetí, čtvrté..
Před chvílí už jsem na toaleťáku měla jen tmavý špinění.. takže si myslím, že to asi ustalo a ještě je ve mě pozůstatek z rána... Ale doufám, že je to tím..

aktaka
17. sep 2009

Dez, raději zavolej. pro klid duše. i kdyby ti měl ten sex zakázat, zbytečné riskovat 🙂

olga77
17. sep 2009

Ahojte kočky 🙂 tak sa po dlhšej prestávke pridávam, nejako som nemala čas medzi vás ako tak čítam tak staré osadenstvo 😉 + kopec nových tvári 🙂

Kým som to všetko prečítala fúú,stihli ste toho fakt veľa...
Ja idem k dr. až 25.09. a už sa neviem dočkať....babuly chcela som sa spýtať ste tu niektoré čo maju 8tt ako ja robili vám okrem sona aj nejaké iné vyšetrenia?... mne zatial len sono 2x naposledy bolo aj srdiečko ale kamka od nas je o týžden menej a mala už aj krvné testy.....tak teraz neviem či sa mám pýtať či počkať 😕

dezyre neboj po sexiku sa to stáva tak ako píše doli 😉 ale ak sa nebudeš cítiť ok radšej zbehni dr. pre istotu

bondy1
17. sep 2009

Chcela som sa spýtať kočky, beriete tehu vitamíny ? Ja už dlhšie acidofolan - kombinácia kys. listovej a B.vitamínu. Neviem či kúpiť calibrum babyplan, toriž - mám zníženú činnosť štítnej žľazy - beriem L thyrox, a niekde som čítala, že pri štitke by sa nemali brať vitamínové prípravky s obsahom jódu, aby sa nerozhasilo nastavenie, a baby plan práve jód obsahuje...

doli1
17. sep 2009

určitě je.dr klidně zavolej ale když mu řekneš že byl sex a ted trochu špiníš spíše hnědá krev tak ti řekne že to tak byvá.
já mám ted sex zakázaný a u prvního těhu taky až do 2trimestru pak mi byla doporučena poloha z boku(za sebou) aby se chlap nedostal moc hluboko a nenarážel do čípku a já nekrvácela.poloha dobrá a hlavně žádný problém nebyl

doli1
17. sep 2009

s vitamínama bych to příliš nepřeháněla.brala bych kyselinu listovou a nic víc.hodně čerstvého ovoce a zeleniny.to ti dá víc než vitamíny v tabletkách

aktaka
17. sep 2009

Bondy, mně tři doktoři nezávisle na sobě řekli, že těhu vitamíny jsou zbytečné, akorát na listovce se všichni shodli, že tu brát určitě

dezyre
17. sep 2009

Já jsem teď dobrala calibrum baby plan a koupila jsem si elasti-q.. no mě právě doktor řekl opak.. povídal, že nejde jakoby o ty vitamíny, který do sebe stejně dostanu jídlem, ale spíš o nějaký stopový prvky bo co.. takže jen kvůli tomu je to dobré..

bondy1
17. sep 2009

🙂 jasne, že čerstvá forma je nad tabletky - nechcem niečo zanedbať... O bábo sme sa snažili 14 mesiacov.

doli1
17. sep 2009

ještě mi bylo řečeno že po vitamínech jsou velké děti.u šimona jsme brala 2x za den tabletku po 12tt jen jednu potom jsem vynechala úplně.jak jsem začala chodit do porodnice tak mi dr říkal pokud bude mít nad 3kg tak ho neporodíte.šimi měl přesně 3kg a museli mi pomáhat tlačit a nikdy nezapomenu jak dr říkal vy jste papala vitamínky že.tak asi stim mají nějakou zkušenost

aktaka
17. sep 2009

Bondy, my tři roky a můj názor na vitamínové doplnky to nezměnilo 😀

andelka
17. sep 2009

dezyre: Taky si myslí, že to bude tím, jak jsou ty orgány víc prokrvené, tak že se to stává. No možná budu po víkendu psát to samé 😅
Já jsem brala od června listovku a teď potom co jsem byla u gyndr Femibion, aspoň na ty důležité týdny 1. trimestru. Já některý den tomu ovoci a zelenině moc nedám, nemám chuť, tak pro jistotu.

doli1
17. sep 2009

listovka je důležitá a ti kteří zvrací a moc těch vitamínu neudrží tak at to klidně jí.jinak bych řekla že to neni potřeba.ještě bych řeklato že pokud tělu něco chybí tak si o to řekne samo.dokonce jsem v těhu milovala ty hnusný smradlaví játra.prostě to tělo chtělo

bondy1
17. sep 2009

aktaka tri roky ☹
doli1 o väčších bábatkách z tehu vitamínov som tiež počula, asi bude lepšie to nepreháňať... 🙂
Olga77 mne krv brali len kvôli Hcg, na potvrdenie tehu, chodím do CAR, u svojho obvodného gyn. som ešte nebola

aktaka
17. sep 2009

Bondy, nám se zdá se povedlo až po prvním IVF. doufám, že už dál bude všechno v pohodě 🙂

holky, já myslím, že to s těmi vitamíny není třeba hrotit. pokud budete mít pocit,ž e máte nedostatek, tak si sem tam něco zobněte, už jen pro klid duše a spokojenost matky 🙂 , ale asi jen tak preventivně bych to do sebe necpala. přeci jen je to chemie

dezyre
17. sep 2009

Mě brali krev 2x na HCG a už mám za sebou i odběry na protilátky, syfilis, HIV a kdoví co ještě.. a krevní skupinu ;)...

aktaka
17. sep 2009

nám tohle všechno dělali ještě před ivf, takže já vůbec nemám páru jak to chodí v "normálním" těhotenství 😅

mayocka
17. sep 2009

ahoj kočky pridavam overenu kofolu fakt je to dobra metoda na upokojenie zaludka, rano sme zase vracali akurat ze vsetko bolo stravene tak to nebolo nic moc len nejaka ta voda kysla zo zaludka no 😖 ale lepsie ze som to dostala von 😉 aspon mi nieje spatne doobeda ako kazdy den 😉 😉 😉 s tym curanim je to hroza!!! kazdu chvilu musim behat ako cudak... 😅

andelka
17. sep 2009

Jó, wc, to je taky psycho. Já už teď chodím 3x v noci než usnu 😖

aktaka
17. sep 2009

mno holky, a to nemusíte pít 5l tekutin denně 😀 tedy pokud to nepijete zcela dobrovolně 🙂

dezyre
17. sep 2009

Tak to já mám opačnej problém 😀 vůbec se mi na záchod nechce .. na malou.. tak chodím jen občas.. když si vzpomenu, že jsem dlouho nebyla 🙂

wobludka
17. sep 2009

Dobré ráno, tedy vlastně poledne 😅 posnídala jsem trochu čaje, čtvrtku rohlíku a zase jdu s Utrošem zalízt do postele, to jsem teda fakt nečekala, že budu takhle nemožná 😅
vitamíny mi primář řekl, že jsou až dost koncentrované, že pokud jím normálně, tak nejsou třeba. Že dobrý kompromis je zobnout si třeba obden 🙂
aktako, mně řekli v CAR dokonce 6l 😀 Ale prostě piju, co můžu, nijak to nepočítám...

andelka
17. sep 2009

aktaka: Já piju pořád stejně 😉 Ani moc ani málo. Ale na wc chodím víc. 😕
a hlásím, že dneska je mi dobře, akorát nemám moc chuť na jídlo. Vstávala jsem před 10h a zatím jsem spořádala jen piškoty a čaj. Tak se jdu podívat, co bych si tak dala jako pořádné jídlo.

aktaka
17. sep 2009

Woblud, co ti dělá utroš? já beru crinone a musím říct, že bez problémů. když jsem ho brala poprvé na iui, tak jsem byla zoufalá, hrozně mi vadil, měla jsem z něj i mykozu,ale teď fakt bez problémů. tfuj tfuj
mně říkali 4-6, ale já víc jak těch pět nedám, a to že jsem zvyklá normálně pít docela dost. ale te´d už jsem tak na 3,5l. ohss se mi už nerozjel, tak snad to bude dobré

aktaka
17. sep 2009

holky já vás lituju, co je vám blbě. možná, že mě to taky ještě čeká, dnes teprve kočním 5tt, ale musím zaklepat, s žaludkem vůbec problém nemám. můžu jíst všechno. akorát nesmím mít hlad, to pak cítím, že by mi bylo blbě, takže já jím jednou denně - od rána do večera 🙂

terkajesterka
17. sep 2009

ahojky 😀 jen vás jdu pozdravit, jsem doma jen na skok pro nějaké věci a dala jsem Jiříka po obědě spinkat. jen jsem chtěla napsat, že úterní kontrola byla ok, srdíčko bije 😀 mám velkou radost, snad tedy bude všechno v pořádku.
Nestíhám dočítat a tak vitám všechny nové tváře 😉 co jsem tu zahlédla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre