Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
8. mar 2010

doli to si mě nepotěšíla ☹

blanka.k
8. mar 2010

Doli - mě začínají až v 10 vycházky, takže když v 10 přesně vyrazím, tak tak 10:40 můžu být v centru, tak já se spíš k vám přidám, jen musím vědět, kam dorazit. 😉

doli1
8. mar 2010

no zatim to vypadá že pujdem jen my dvě takže já bych na tebe někde počkala.

yanika
8. mar 2010

Aké sme všetky rozdielne.. to ma vždy pobaví..
Ja keďže do konca tehu určite priberiem tak okolo 20kg tak určite normálne oblečenie dlhšie ani po pôrode neoblečiem. Takže z pôrodnice pôjdem určo ešte v tehu nohaviciach.. Samé uvidíte, tie brušká sa predsa nestiahnu zo dňa na deň 😉 Som optimista, ale nie až taký veľký hihi

blanka.k
8. mar 2010

Ještě jsem napsala IP Adélce, jestli se přidá, jinak to ais potáhneme ve 2 😉 Máš někde něco vyhlídnuté?

matpaj
8. mar 2010

ale ja si pamatam, ze ked som sla s Pajkou z porodnice, tak mi gate padali, lebo ten vak mi nemal na com drzat...

kitty123
8. mar 2010

Místo krásného těhu bříška zbyde jen prázdné s vytahanou kůží 🙂
Já jsem ještě pár týdnů po porodu nosila těhu džíny, mají ten bavlněný pás přes břicho, který jse stáhnout gumičkou na straně na jakoukoliv velikost.

blanka.k
8. mar 2010

Vzhledme k tomu, že teď mám o nějakých min10 cm víc přes prsa, tak 80% šatníku je mi malého. 😅 A sukně vel.S fakt přes stehna a prd... nenatáhnu, já se chystám po poordu na komplet nový šatník 😅

nikkka
8. mar 2010

ja mam teraz take nie cez cele brucho ten uplet, ale len taky kusok a este je tam aj snurka, tak snad mi nebudu padat a ved pojdem iba v aute a doma vystupim z auta, to zvladnem...

terkajesterka
8. mar 2010

mně teda těhu kalhoty na cestě z porodnice rozhodně nepadaly 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem měla pouze - 4 kg, když jsem odcházela. No a teď to asi taky nebude jiný, takže těhotenský kalhoty to jistěj, i během šestinedělí.

doli1
8. mar 2010

nemám ani nevim kam by se dalo jít.nějak ty kavárničky či cukrárny v brně neznám.to je spíše na vás

chystáte se někdo do brna na veletrh?

nikkka
8. mar 2010

ja sa chystam po porode schudnut a strasne rada by som si obliekla niektore veci co som nosila pred 2-3 rokmi.. 🙂 optimista.. 😀

blanka.k
8. mar 2010

Nika - mě by stačilo obléct věci, co jsem na sobě měla v září, ale to teď asi dlouho nehrozí 😅
Doli - u kostela sv.Jakuba kousek od Svoboďáku je taková dobrá nekuřácká kavárnička, zkusím najít www a hodit do IP 😉

matpaj
8. mar 2010

no kitty, na to si pamatam aj ja....prve co bolo po porode som si skusala brucho....tak to je trapas.....
ja som mala po prichode z nemocnice 8kil menej......neviem ako je to mozne.....

lucik...
8. mar 2010

blani já mám několik letních sukní na volných a na gumu, tak ty snad obleču 😀 Ty ostatní určo ne 😀

matpaj
8. mar 2010

blanka aj ja chcem ist do cukarne..... 😒 s vami....ale som daleko.......hm

nikkka
8. mar 2010

ja si neviem predstavit ist v sukni a mat tie vlozky v nohavickach..prinajhorsom pojdem v teplakoch z porodnice..

aj ja by som isla na dobry zakusok...

lucik...
8. mar 2010

taky bych s váma šla ☹

blanka.k
8. mar 2010

Tak šup, holky, na vlak, bus, a můžete přespat u nás. 😀 Naše fretky uvolní místo v pelíšku a bude 😀

lucik...
8. mar 2010

nikko z porodnice jen v sukni bych asi taky nešla 😀 Vidím to na legíny a nějaký dlouhý svetr - šaty

lucik...
8. mar 2010

blani no to nevim teda.. 😀

nikkka
8. mar 2010

brno nie je az tak daleko od trnavy...zaveziem rano manzela do prace a ja mozem ist na vylet 😉
v praci si nieco vymyslim preco som neprisla..

matpaj
8. mar 2010

ty kokos, tak to ja si dam z porodky urcite normal nohavicky, nie tie sietovky.....vsak ma prefukne.....

blanka.k
8. mar 2010

Nikka - to rozhodně není, M. jezdil 3 roky skoro denně do Bratislavy do práce, takže určitě se to dá 😉

nikkka
8. mar 2010

ja uz chcem byt doma z porodnice..

nikkka
8. mar 2010

boze baby ja som ani prstom dnes nepohla v robote...vobec sa mi nechce...

blanka.k
8. mar 2010

Příští týden je v MF 35 kuponu na slevy, zaujal mě 300,- v Mall.cz (možná bych tam koupila chůvičky nebo aspoň stelivo do záchodku pro ty naše smraďochy) , Rosmmann 25% (řasenka), Takko 30% (nějaká halenka) 😉
http://ona.idnes.cz/nakupy.asp

bibi13
8. mar 2010

nikkka to sme dve.. a to som mala na pláne toľko práce spraviť...xixixiix..

inak, ja tiež rozmýšlam čo si obliecť z pôrodky.. 😒

mishah
8. mar 2010

Blani, díky za tip.. já dneska objednala chůvičky...ale myslím,že i tak za dobrou cenu 😉 nakonec jsme vybrali ty avent philips SCD 530..ale třeba ještě něco vyberu jiného 😎

blanka.k
8. mar 2010

Víte na co já se těším? 😀 Jsem si loni koupila krásné botky na vyšším úzkém podpatku, nádherně červené, tak se těším na podpatky, lehkou sukni, halenky s výstřihem... 😀 To by bylo, aby mi pak chlapi sami nepomáhali do MHD s kočárkem... už mám dost těch silnýh ppunčoch, roláků, kabátů... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre