Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
31. mar 2010

bibi právě že ještě víc 😀 😀 😀 známá mi říkala že největší chutě měla poslední měsíc 😀 😀 😀

matpaj
31. mar 2010

ale nie bibi, este si to uzi....... 😀

zuzana39
31. mar 2010

chlapy si myslia,že my ženy nevieme šoférovať 😠 mne tiež zo začiatku mudroval,ale jed videl,že si z neho nič nerobím,vzdal to.vždy si pustím nahlas hudbu,viem,že by sa to nemalo,ale čo už aspoň som nepočula,čo žundral 😀

monikapd1
31. mar 2010

mne zas svagrina, bratova zena vravela, ze posledny mesiac mala take chute ze az a to aj najviac pribrala 🙂

bibi13
31. mar 2010

lenže ja už tých kg mám na sebe dosť.. a vždy sa takto nažeriem a potom si nadavam, lebo ma pali žaha.. no hruza.. 😔

monikapd1
31. mar 2010

j toho mojho zas zluftim, ked vidim, ze ide tak ako ja a uz do mna brboce tak mi to neda neodpustit si to a zluftim ho tiez 😀

martina71
31. mar 2010

Ahoj tehulky, tak jsem dnes byla na kontrole kvuli cukrovce a musim zobat metformin... Ale co je horsi, ze jsem vcera dostala od MUDry maltofer a mam po nem takovou sragoru, ze jsem trasu po Praze planovala podle pristupnych WC. 😀 Zjistila jsem, ze nejhorsi jsou WC pro invalidy, protoze si na nej musim sednout, ve stoje to fakt nelze, a s mou vyskou 163cm na tom sedim jak maly dite s nahama ve vzduchu...no byl to tedy boj... 😀

lucik...
31. mar 2010

bibi to mi povídej.. Mě teda žáha nepálí, ale kil mam taky požehnaně 😅

zuzana39
31. mar 2010

o priberaní radšej nechcem ani počuť ☹ predchádzajúce tehu som pribrala 27 kg,ležala som síce posledné 4 mesiace v nemocnici,takže pohyb mi nehrozil,ale bola som ako slon 😒 teraz som si povedala,že ani za svet už tolko nepriberiem a budem chodiť cvičiť a podobne a aha ako som dopadla od 5 -teho mesiaca som zas na rizikovom,takže cvičenie mi nehrozí ☹ pribrala som už 14kg !

lucik...
31. mar 2010

zuzi závidím ti 14 😀 Já mám teď nahoře 17,5 😅 😅 😅

bibi13
31. mar 2010

zuzana ale 14 kg je v pohode, nie?

lucik ako si na tom? koľko? 😀

bibi13
31. mar 2010

lucik tak už vidím...

ja som nad 20.. 😒

lucik...
31. mar 2010

no bibi neboj, já v 38 budu mít určo min. taky 20 ne-li víc

bibi13
31. mar 2010

normálne sa bojím lekarovi hovoriť aku mam vahu.. vždy zhodím kilo.. 😠

lucik...
31. mar 2010

tak moje dr. je naštěstí v pohodě... Minule mi říkala ať to vůbec neřešim 😵 😵 😵

zuzana39
31. mar 2010

bibi - lenže ja ešte nie som vo finále 😉 určite to pojde ešte hore,doktor hovoril,že ku koncu to bude najviac,takže sa teším ☹

miska1981
31. mar 2010

ahojte tehulky, maminky,

ja vahu uz neriesim, lebo by som depkacila len ☹

kupovali ste aj nejaku podlozku proti pretoceniu babatka, ked ho date na bok, aby sa nepretocilo na brusko???
lebo neviem ako sa uklada babatko na bok kvoli prelezaniu hlavicky, ci sa len podoprie o postielku, alebo podlozi dekou...?

zuzana39
31. mar 2010

ja som podložku nekupovala,budem ho polohovať v zavinovačke a podoprem dekou,alebo niečím podobným,ked bude teplo,tak len ho podoprem bez zavinovačky a hotovo.

vavenka
31. mar 2010

Ja mam momentalne + 17, pricom za posledne 3 tt sli hore 4 kila, aj lekarka mi v pondelok vravela ze treba uz opatrne s tou vahou.... No co, dietovat istoze nebudem..... 🙂 ratam ze este take 3-4 priberem, takze to nebude az take tragicke 🙂

Tiez som nekupovala podlozku, ale mam taky vyvyseny plosinovy vankus do postielky.....

miska1981
31. mar 2010

vavenka s tymi kilami sme velmi podobne na tom 😒

a vankus sa moze dat babatku?
precitala som rozne diskusie a niekde sa pise, ze trosku vyvysene sa moze dat pod hlavicku, niekde odporucaju spinkat na uplnej rovine, mozete mi povedat ako vy budete ukladat svoje babatka. mam v tom nejasno.

m.c.
31. mar 2010

miska, já jsem Peťuli podpírala hlavičku kilem rýže obaleným v plíně 😅 . Podle mě je zbytečný utrácet za takový věci

zuzana39
31. mar 2010

ja mám pocit,že ani toho tolko zas nezjem a váha ide stále hore 😠 problém je ten,že celé dni len ležím a moc sa nehýbem,najem sa a zas šup do postele alebo na gauč.

vavenka
31. mar 2010

Miska taketo nieco som myslela

zuzana39
31. mar 2010

ja malému nebudem dávať vankúš,nechám ho ležať rovno,myslím,že je to lepšie.Moj stredný syn,spí doteraz bez vankúša,nechce ho ,doktorka ma pochválila,že pre chrbticu je to najlepšie 😉 tak uvidíme.

mishah
31. mar 2010

miska: u nás v porodnici měly normálně pod matracema Pet lahev(1,5l), tím to bylo trošku vyvýšené 😉

vavenka
31. mar 2010

Zuzi ja sa tiez uz moc nehybem - jednoducho nevladzem, staci ze s prejdem na zastavku autobusu a mam na cely den dost...
A to som pritom relativne sporotovo zalozeny clovek......
Uz kaslem na to, kolko bude tolko bude, toto obdobie je jedine, ked si mozem dopriat a nemam pri tom vycitky svedomia 😀 tak si to nebudem kazit 😉

mishah
31. mar 2010

vavenka:efekt byl presne asi takový 😀

bibi13
31. mar 2010

zuzana39 ja som mala v tvojom tt už 20 kg

zuzana39
31. mar 2010

no idem sa z rodinkou navečerať,tak sa tu majte.

zuzana39
31. mar 2010

bibi- tak teraz som sa naschvál odvážila,ale mm mi to musel prečítať lebo cez to brucho nevidím na displej mám + 15. radšej som to nemala spraviť ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre