Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
7. apr 2010

dezy nesmí se nechat tvůj manžel překecat. Já bych tchýni taky u porodu nechtěla. Ona je i proti, když jsou tatínci u porodu, prý k čemu je tam dobrý. To jsou názory jak prase

doli budu držet palce ať to zítra dopadne na 1*

lucik...
7. apr 2010

Jeeee, bibi moc moc moc gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 A já myslela že je to zdenka... Mimochodem ta se ale taky dlouho neozvala že..?

dezyre
7. apr 2010

Tak Bibi... mooooc gratuluju..
Ale nebyla tu ještě dnes?

michalag
autor
7. apr 2010

vavenka, mne este neodisla, ale zatka moze odist kludne par tt ale aj tesne pred porodom, takze to nie je az take dolezite kedy odide 😉

vavenka
7. apr 2010

Ok, tak dakujem...

A gratulujem k Alexovi, krasne chlapatko 😵 😵 😵 😵

lucik...
7. apr 2010

aaadus to mi povídej, moje tchýně zase furt říká manžovi ať tam nechodí, že to s nim sekne a furt se mu strašně směje že tam chce jít a že budou mít víc práce s nim jak se mnou.. Nenechá si vysvětlit, že až přijde porod jako porod (tlačení) tak že bude u mojí hlavy a ne koukat dolu.. A v první době porodní nic neuvidím, max. mě jak lezu bolestí po zdi

aaadus
7. apr 2010

jéééé bibi gratulace velikááááááááááááááááááááá. Jsem na ní dneska myslela, že tu ještě nebyla. Mě se chce brečet, já chci taky rodiiiiiiiiiiiiiiiit

vavenka
7. apr 2010

Michalag viem ze moze odsit skor ci neskor, ale zas ty by si nebola prekvapena, kebyze ti odide? 😉 pre mna je to dost dolezite 😅 a hlavne som prvorodicka, takze uplne vsetko ohladom tehotenstva je pre mna nove a trocha som sa vyplasila 😉

xxx.klarka
7. apr 2010

Jůůů, bibi moc gratuluji🙂🙂🙂 😵 😵 😵

a doli držím palečky.

Loučím se, sedím u toho na zemi, protože nikde jinde nechytnu signál na net, a nedělá mi to moc dobře. Zase se ukážu. Pa

lucik...
7. apr 2010

aaadus jen si ještě počkej, bibi byla už ve 39tt tak měla nárok 😀 Taky se na ten porod těšíš? Já sem asi šílená, ale já se fakt těšim 😀
Bibi tu byla naposledy včera večer 😵

aaadus
7. apr 2010

lucik stará generace no. Já třeba jsem nerada sama v nemocnici a hned se tam rozbrečím. A určitě to psychická podpora a taky se k tobě budou chovat jinak, když s tebou bude manžel než kdyby jsi byla sama. A hlavně budeš moct komu drtit ruku při tlačení 😀

A zdenka má dneska kontrolu v porodce

michalag
autor
7. apr 2010

vavenka, ved ja viem ze trochu to beries inak, ja nie v zlom 😉

blanka.k
7. apr 2010

Bibi - gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Super, další mimčo, holkyjá mám radost, zrovna teď nekdy rodí i kamarádka z naší diskzue z beremka, no krása.... 😉
Jinak mě ve čtvrtek nebo pátek asi odešel kousek zátky taky, měla jsem na papíru takový 3 šmouhy do růžova, ale jiank nikde nic. Pak sjem se šla ještě překontorolovat párkrát, jeslti třteba nekrvácím nebo tak a nidke nic, takže jsem usoudila, že to byl asi kouset té zátky....
A zítra jdu na zkoušku líčení na focení, tak jsme zvědavá 😅

dezyre
7. apr 2010

Aduš tak já doufám, že budu za chvíli taky na řadě .. Kromě Doli teď rodijou holky, co mají termín ještě v dubnu a uklidňuju se tím, že pak jsem na řadě já 😀 I když při mé absenci poslíčků a jakýchkoliv náznaků porodu tu budu strašit ještě 7.5., dokud mi porod nevyvolají 😀
Tak jsem se sekla, bibi tu byla naposledy večer ...
Holky, tak já proti své tchýni nic nemám, mám ju moc moc ráda, ale teda u porodu ju mít nemusím.. 😉 On stejně manžel k porodu nepůjde, ale už jen ten pocit, že bude pryč, když budu třeba rodit. Takhle kdybych věděla, že čeká na chodbě, a že hned jak odrodím tak ho za mnou pustí, tak budu klidnější... Ale když bude někde v Německu...

lucik...
7. apr 2010

aaadus já si nedokážu představit že bych tam byla v bolestech sama třeba 12 hodin... To bych to celé prořvala 😀 Nesnášim nemocnice

nikkka
7. apr 2010

jeeej takze Bibi uz to ma za sebou 🙂 gratulujeeeeeeem..

aaadus
7. apr 2010

lucik na porod se hodně těším, fakt. Jsem totiž strašně zvědavá, jaké to bude, jak moc to bude bolet a tak. Jsem blázen no, ale asi lepší se těšit než mít panickou hrůzu

blanka.k
7. apr 2010

Jjá se přiznám, že co jsem se v nedšli rozhodla, že ti poslíčci jsou už nějací dlouzí a že se pojede, a začala se oblíkat, tak na mě došla depka a šla jsem se vybrečet na WC, aby to muž neviděl...najendou jsem si říkala, že je to tu, že se na to člověk tak těší, ale na druhou stranu prostě jsem ještě rodit nechtěla... fakt divní pocit, jak jsme jeli k té nemocnici , co se mi honilo hlavou, pak už tam na monitorech atd, to už szas člověk vnímal co se okolo děje a na nějaký velký přemýšlení nebyl čas...

lucik...
7. apr 2010

aaadus přesně 😀 Já to nikomu neřikám protože se mi pak smějou a říkaj počkej, uvidíme co budeš řikat po porodu.. 😀

aaadus
7. apr 2010

lucik no právě, už jen ta představa, že tam budu úplně samotinká je hrozná. I jsem uvažovala, koho bych tam tak místo manžela brala, ale vůbec nikdo mě nenapadl. Mamku ne, žádnou dobrou kamarádku nemám

lucik...
7. apr 2010

blani no já se těšim jen takhle jak to říkám, pak když mám bolesti nebo něco tak začnu panikařit a řikám si že neee, že ještě nechci 😀 😀 😀

m.c.
7. apr 2010

Velká gratulace bibi k miminku! Tady se to nějak rozjíždí, zítra možná Doli... No jsem zvědavá klik miminek vůbec bude těch opravdu májových 😅 😅

aaadus
7. apr 2010

lucik na mě se dívají jak na blázna když jim řeknu, že se na porod těším. Jenom dr to brala v klidu, když jsem jí řekla, že už se těším.

blanka já budu asi to samé když už fakt půjde do tuhého, začnu řvát jak malé děcko. Se znám, z hrdinky bude hysterka 😀

dezyre
7. apr 2010

Tak já se na porod taky hrozně těším 😀 😀 Já když jsem byla u doktora před 14 dnama ukončit neschopenku, tak se mě ptal jak se cítím, tak mu povídám, že nejlíp za celé těhotenství.. na mě koukal, jak kdybych spadla z Marsu, a povídá, no to je zajímavý 😀 😀 😀

blanka.k
7. apr 2010

Já pak chtěla řvát ještě jednou, když mi řeli, že mám jet domů, že rodit se nebude, a ta paní vedle mě šla na sál a šli ven pro manžela, že se jde na věc, já jí šíleně záviděla a fakt chtěla rodit... 😅

aaadus
7. apr 2010

tak mi to nedalo a taky jsem dneska vyfotila pupek

blanka.k
7. apr 2010

Dez - víš, že já to měla taky tak? V tom cca 34tt jsem se cítila skvěle.. v rácmi možností, žáha mě pálila míň, i pocit na zvracení skoro přestal, nějak jsem i měla větší elán chystat , prát a žehlit pro malýho...akortá ti blbý poslíčci to nějak teď zkazily. 😉

bramburka
7. apr 2010

si dělate prču, chvilku koukam na podprdy a oni uz budou 2 mimča!!! hele Aadus, tu presne shanim!!! ale maji jen M, to by mi nebylo...

dezyre
7. apr 2010

Aduš má pupík ještě hezky do vrchu 😀 Mě už čučí na bačkory 😀 😀

lucik...
7. apr 2010

holky jak často myslíte že se v porodkách maluje? Každý rok??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre