Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

miska1981
8. apr 2010

aaadus ano my tak isto, tak ale mne to nevadi, nechcela by som, aby ma zacal brat ako rodicku a maminu a nie ako pritazlivu zenu 😉 poznam aj take pripady, hlavne ak bol muz pri porode, ale je to indi-vindi.

jane ak muzik chce, tak je to ok, ja tam chcem maminu priamo na sale a potom nech mu dcerku daju ako prvemu do ruk.

miska1981
8. apr 2010

tak baby ahoojte dufam, ze dnes uz neporodi ziadna 🙂
a ak ano, tak len niektora, ktora ma termin po mne, krasny vecer.... 😉

aaadus
8. apr 2010

miska přesně, nemusí vidět všechno 😉 Já si momentálně připadám absolutně nepřitažlivá 😝

janefonda
8. apr 2010

u nas je to tak, ze mm je z lekarskej rodiny, cize vsetko berie racionalne, svokor je gynekolog tak nam to aj jasne popisal 😉 . Ja ho tam rozhodne nenutim byt, on sam chce. Ale ako vravis, je to na kazdom, nie je pre kazdeho vhodne zucastnit sa porodu. Hlavne, ze tam budes mat niekoho blizkeho- mamina je dobra volba 😉

dezyre
8. apr 2010

Zdeni mě se maximálně u doktora ten tlak zvedne tím jak se tam těším 😀 😀 😀 😀 Fakt se tam necítím jinak než doma.. Uvidím co zítra, jdu na přeměření na obvod..

zzuzullka
8. apr 2010

som bola dnes v poradni a CS mám 3, ale keď ma gyndr vyšetroval, tak povedal, že je to dobré, že to vydrží a možno budem ešte aj prenášať 🙂

aktaka
8. apr 2010

Zzuz,ja mela cs3 v 33tt a dr mi rekla,ze hranicni nalez. ze by ty 2 tydny hraly takovou roli?

lolita.9991
8. apr 2010

jejj cco tu citam niektore uz maju miminka.gratulujeeem

dezyre
8. apr 2010

Holky tak já měla ve 32tt CS 4 a teď ve 36tt CS5 😉

dezyre
8. apr 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat jaké máte rozměry pánve v průkajdě? .. Podle toho co jsem si vygúglovala, tak mám v pánvi místa na porození asi dvou dětí 😀 Mám DBS 27, DBC 31, DBT 33 a CE 29...

aktaka
8. apr 2010

já mám 26-29-33-19 a prý bych měla být schopná porodit i větší dítě. ale ten poslední údaj, to je slušný rozdíl

aktaka
8. apr 2010

a co jsem vygooglila, tak ideál prý je 26-28-31-20, takže já s tím posledním zaostávám

aktaka
8. apr 2010

Antyn už ses rozhodla s tím pupečníkem, když je to tak rychlé?

mishutka
8. apr 2010

(spokojený tatínek) Dneska jsem byl za maminkou a Štěpánek i maminka jsou v pohodě!!! Všechny testy O.K. A votom to je!!!
Pomalu to začínám zapíjet každý den, ale alespoň nepíšu s hrubkama!!! 😀

Maličký je (velmi maličký) ale nádherný, každému otci (partnerovi) vyhrknou vždy při vzpomínce na porod slzy do očí,MILUJU MAMINKU a ŠTĚPÁNKA!!!

mishutka
8. apr 2010

Přeji Vám všem takové štěstí!!!!

vavenka
8. apr 2010

Spokojeny tatinek gratulujeme 🙂 je to naozaj stastie 🙂, pozdravuj od nas maminu......

mishutka
8. apr 2010

Děkujeme moc, není nad to když otec (prvorodič) vezme miminko do náruče. Sqvělý pocit! Už se těším, až je budu mít doma. MILUJU JE!!!!

vavenka
8. apr 2010

Michut co si dnes pil? 😀 😀 ale je to hrozne mile 🙂

simi.w
8. apr 2010

spokojený tatínku, píšeš to moc krásně............prožíváte obrovské štěstí, snad to bude takové i u nás ostatních 🙂

mishutka
8. apr 2010

Jen čtyři Bechery a čtyři pivka 😀 Zítra musím do práce, za maminkou a za malým!!! 😀

simi.w
8. apr 2010

tak to je skvělé, moc je pozdravuj, těšíme se na ně, ať už jsou rychle doma

vavenka
8. apr 2010

Mishut pohodkaa 🙂 tak na zdravie 😀, hlavne ze je vsetko ako ma byt.... A ozaj, ako to vyzera? Kedy by mali Misku pustit? Ci to sa teraz este nevie?

Joj ale becherovku by som si dala 😅 no musim este nejaky ten piatok vydrzat 😀

simi.w
8. apr 2010

medan a co u dr., v pořádku ?
a dal ti ten kurz něco nebo ti to přišlo o ničem ?

mishutka
8. apr 2010

Vavenka neboj, taky se dočkáš 😀 ( a tatínek ještě dřív 😀 ). Kdy je pustí ještě nevím, malý zatím moc nechce pít, ale už má první náznaky. Vzhledem k tomu, jak jim fandím je velmi brzo pustí a budeme spokojená rodinka!!!

vavenka
8. apr 2010

Mishut no to mi je jasne, tatik bude isto oslavovat o 106 😀 😀 teraz sa v nasom okoli vela deti narodilo, a samozrejme ten moj nechybal na ziadnom privitani 😀 takze bude s kym pooslavovat 😀

Neboj sa nic, Stepanek sa rozbehne.. A ako bilirubin? Zltacka bude, ci nebude?

mishutka
8. apr 2010

Tatík se šetří na víkend (i když bude v nedeli trpět 😀 ). Ale přece si nenechá utéct návštěvu svého syna

mishutka
8. apr 2010

Pan táta jde do pelechu, přeji Vám všem krásnou dobrou noc!

vavenka
8. apr 2010

Mishut tak to ma byt 😉

dezyre
9. apr 2010

Dobré ráno holky 😉
Koukám, že jste tu měli včera veselo 😀 😀 Je to úžasný vidět jak je i tatínek šťastnej 😉 😵 😵 😵

pepibubu
9. apr 2010

Ahojky holky, zatím jen na skok, jdu si lehnout, malej - vlastně už velkej 😀 dneska měl "hutné ráno" kdy řádil jak černá ruka a teď spí tak toho jdu využít....

Spokojený tatínku, gratuluju celý vaší rodince... já mám schovaný textovky co mi H. posílal do porodnice, a občas si je pročítám když mi je smutno protože z nich je patrná jeho láska k nám 🙂 Je krásný vidět, že moderní chlap se za city nestydí... Jen tak dál a doufám že naše kluky vychováme zrovna tak.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre