Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
22. apr 2010

vladka jen to nevzdávej....a zkus to neni třeba házet flintu do žita 😉

iwonka
22. apr 2010

tak potom neviem co mi brusko robi🙂))ale cs mam zatial 0..ja ked kliknem na tn odkaz tak napise ze ta stranka neexistuje..

arcik
22. apr 2010

Iwon divný ale

monika.c
22. apr 2010

arcik,mne ten odkaz ani otvorit nejde 😖

kofolka12
22. apr 2010

Mne to islo, mam ju medzi oblubenymi, ale nie medzi vsetkymi temami, ako na konikuCZ

iwonka
22. apr 2010

no neviem skusim este neskvor ze co to spravy.... ☹

iwonka
22. apr 2010

no tu uz asi nikto neostal ☹

arcik
22. apr 2010

teda já nevim ale jsem se přihlásila na SK koníkovi a klikl ana odkaz a jsme tam tam potom nechápu

sonita
22. apr 2010

vladkaz-ja to chvala bohu nepocitujem ako na velký záchod.

nikkka
22. apr 2010

ja som tu, docitavam...

nikkka
22. apr 2010

inak mne uz tiez poslickovia asi zacinaju, par krat za den ma zaboli brucho ako keby som mala dostat...

arcik
22. apr 2010

iwon zkus to teď

arcik
22. apr 2010

holky takže odkaz funguje normálně,která z vás se tam nedostane písněte mi IP a já vám pošlu odkaz 😉

iwonka
22. apr 2010

super uz mi to ide🙂))))

arcik
22. apr 2010

šikula 😉

michalag
autor
22. apr 2010

baby tak kto je za ponechanie tejto temy a kto pre tej druhej???

zuzub
22. apr 2010

môže mi ina niekto povedať kvôli čomu sa vlastne vytvárala tá nová uzanknutá téma? 😕

allie69
22. apr 2010

ooo skoda... aj ja by pokecala s vami, ale asi chcete sukromie... no nic

allie69
22. apr 2010

😢

arcik
22. apr 2010

zuzub návrh na novou tému jsem dala já....
jelikož se nám už blíži porod tak jsem udělala soukromou místnost abysme si tomhly hezky popsat,jinač mám velice zlou zkušenost s jednou sousedkou,musela jsem si kvůli ní měnit nick.Našla mě tu a vykecala všem dřív než jsem to stihla já oznámit aspoń rodině že jsem těhotná ..tak proto,je tu víc holek co má špatnou zkušenost se šmírákama 😉 tak proto

arcik
22. apr 2010

allie nikdo nemluví o soukromí...pokud chceš povolim ti vstup....
jen je docela zajímavý že dokud to tu bylo normálně tak se nestalo aby se za den chtělo přidat k tématu 6 holek a víc...jako dneska 😉 😀 😀

allie69
22. apr 2010

jej, bola by som rada... hoci ja mam pocit ze coskoro porodim... aj dnes v noci by sa to hodilo 😀 😀 😀

arcik
22. apr 2010

no je mi to jasný..
takže tě přidám a klikni si sem



https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/maj-2010-2-cast/

vavenka
22. apr 2010

Arcik ale je normalne ze vela bab sem chodi len pre inspiraciu, popripade ukludnit sa, ze je vsetko v poriadku, alebo temy len cita ju a neprispievaju 🙂 nevidim na tom nic zle.....Proste niekedy nemas co napisat, tak len citas 😉 ja som vas tiez citala a zacala prispievat mozno pred mesiacom?? aj tak sa mi casto stava, ze moj dotaz sa "prehliadne", kedze je tu akokeby zhorata partia par vyvolenych, ale pisem to v dobrom, mne to nevadi, vela mi tato tema dala, kedze som tehotna prvykrat a tiez som nevedela, ci to, co sa so mnou deje, je normalne..... A ked som si precitala ze niesom jedina, tak ma to minimalne upokojilo.....

zuzub
22. apr 2010

tak tak zdieľam vavenka tvoj názor, si to napísala ako to aj já cítim 😉

arcik
22. apr 2010

Vavenka ale já nikomu ve vstupu nebránim stačí jen napsat IP a vstup je povolenej 😉 i pro ty co chtěj jen číst 🙂

vavenka
22. apr 2010

Arcik tak potom je to ok 🙂
Ja som len reagovala na to, ze ti prislo zaujimave, ze "zrazu" je tu vela novych tvari, tak som sa ti to snazila vysvetlit, nic v zlom 😵 😵 😵

arcik
22. apr 2010

no ale to je v pořádku,nové tváře si napsali o vstup a můžou číst dál 😉

arcik
22. apr 2010

nikoho nediskriminuju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre