Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
8. jan 2010

zuzulka alebo na predstavu pozri tento album 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... dufam ze sa zakladatelka albumu neurazi 🙂
Aka? diskusia?

blanka.k
8. jan 2010

Tak jdu na GTT 20.1. na 8:00, ještě mi nabídla 7:00 fuj, brrrr, tak brzo 😝

mishutka
8. jan 2010

V SM má být myslím i o nedonošených dětech 😉

antynka1
8. jan 2010

Zrovna tam řeší bambusové pleny - to slyším poprvé 🙂

vladkaz1
8. jan 2010

no ved kukni do toho albumu co som dala sem link hore 😉 su pekne my sme ich mali a su krasne farebne 😵

xxx.klarka
8. jan 2010

arcik, to jo docela to jde. Já pevně doufám že s tím svým budu spokojená. Už aby napsala paní že dorazil aby mi ho poslala k tátovi. 🙂

arcik
8. jan 2010

cheche Klári to těšení znám...

vibeke
8. jan 2010

baby vy ste ak dabli 😀
len na chvilu som si isla nieco pripravit k obedu a uz ste tolko stihli napisat ... 🙂
pomaly vypadavam z temy.... 🙂

zdenkapo
8. jan 2010

Mishu no právě,takže prevence je prevence 😉 vyhnout se čemu lze

zzuzullka
8. jan 2010

bibi no tak tá Bexa vyzerá fakt skvelo. aj ja som na ňu už pozeral a má všetko to čo chcem: v hlbokom sa dá polohovať matrac, športová sa dá dať do úplneho ľahu a tie zateplené nánožníky sú fakt skvelé a praktické. len tam nie sú uvedené rozmery vaničky a dĺžka športovej časti v ľahu, tak počkám kým ti príde a potom by to mohla premerať a dať mi vedieť. a tá cena je skvelá a ešte sa dá aj hojdať... no zatiaľ to je favorit 😀

xxx.klarka
8. jan 2010

arcik, nejhorší je, že otec řekl že mi ho do porodu neukáže, že se to prý nemá .... 😠 nějáká blbost zase.

mishutka
8. jan 2010

Teď jsem našla cenu toho epi-na 😕 tak to je masakr 😉

bara.c
8. jan 2010

Aaadus tak to máš ještě dobrý. Zvláštní je, že maminy kolem těch 60kg nabírají třeba i 20kg. To si jako dělají zásoby, aby mimíska tělo zvládlo nosit.... Co ty a EPI NO??

XXXklarko jak se dnes máme? Mám výsledky z genetiky II. a jsou negativní. 🙂 🙂 🙂 Neodolala jsem a koupila mrňouskovi bundičku, je opravdu moc krásná. 😉 Foto v albíčku. Jaké je u Vás počasí.?

arcik
8. jan 2010

Klárko ukázat by ti ho měl ale doma podle pověr bejt nemá
🙂 😉

blanka.k
8. jan 2010

Klárko - jo to se říká a co znám, tak většina holek kočárek fakt doma neměla kvůli pověrám 😅 To mě je docela jedno, já okolo něj chodím 100x denně, bych na něm měla hodit aspoň nějaký pytel, ať se nezapráší 😀

antynka1
8. jan 2010

Ono s tím kočárek - co se má stát, to se stane. No ale pro jsitotu ho mám u našich 🙂 Teď ho stjeně ještě nemám kam dát, nejdřív musíme udělat místo.

zzuzullka
8. jan 2010

ja keď si objednám kočík tak si ho dám hneď doviesť k naším- bývajú v tej istej dedine ako my- aby nebol doma ani na sekundu pred pôrodom ale pozerať sa na neho budem určite vždy keď budem u našich ako sa poznám a budem si ho aj voziť u nich po dome 😀

vladkaz1
8. jan 2010

sak ta diskusia tam neni? uz to skoncilo? bola som zvedava ... su tam nejaky 3 ja krali

aaadus
8. jan 2010

jsem se pořádně nadlábla - bramborový knedlík, zelí a kuřecí křidýlky, mňam to bylo
mishu tvarůžky jsou náhodou dietní 😀
bara kdybych přibrala 20kg tak by to byl masakr. epi-no nevím, času na rozmýšelní mám ještě vcelku dost, diskuzi o něm mám jakž takž přečtenou, ale určitě si sednu a přečtu ji celou, ale zatím jenom samé pozitiva na něj jsou. cena sice vysoká je, ale určitě se dá potom dobře prodat

tu sněží čím dál tím víc. jenom co vyfuním půjdu znovu odházet sníh ať mě večer manžel najde 😀

mishutka
8. jan 2010

Já mám kočárek doma, v dětském pokoji pod plachtou aby se mi na něj neprášilo 😉 A rodiče jsem otravovat nechtěla, už tak mám u nich spostů žďorb co jsem se odstěhovala 🙂

aaadus
8. jan 2010

a k tomu kočárku, tchýně na takové pověry věří, já na ně kašlu. pokud se něco stane nějaký kočárek doma to neovlivní. některé ty babské pověry jsou otřesné, nejenom ty co se týkají těhu

mishutka
8. jan 2010

Všechny pověry stojí za ... 😠

nikkka
8. jan 2010

tak my mame doma na povale aj kociky dva a aj kolisku a nic sa nestalo ani ked sestra bola tehotna..to su vsetko povery = hluposti...

lucik...
8. jan 2010

teda holky, vy ste toho zase nažvanily 😀

Já sem dnes poslední den v práci.. Hi hi 😀 Od pondělí jdu na PN..

Jak je to vlastně s tou dovčou, sem z toho jelen 😀 Máme nárok na celý rok 2010 - tedy 20dní a nebo jen od ledna do konce mateřské (tedy do září - říjen)??

zzuzullka
8. jan 2010

vladka tiež som prepla neskoro až keď tam boli 3 krali ☹

xxx.klarka
8. jan 2010

bara, koukala jsem Ti to albíčka a koukám že máš už slušnou výbavu 🙂 bundička je hezká🙂 A k výsledkům samozřejmě moc gratuluji!!!!!!! 🙂 já se mám v celku dobře, teď kuchtím svíčkovou a začíná mi to tady pěkně vonět, už se na ní těším 🙂 jinak u nás trošku poletuje sníh, jinak je zima, ale je to krásný.

arcik, vím, taky mu to musím říct 🙂

blani, já taky na tohle nevěřím, ale on to platí tak on rozhoduje 😀 ale ukázat mi ho bude muset!! 🙂

mishutka
8. jan 2010

Sledujete někdo McDoulový dcery???

blanka.k
8. jan 2010

Já jsem šla na oběd do restauračky, ale nevšimla jsem si, že mají k tomu dršťkovou polévku 😝 Tak jsem pak zhltla těstoviny se sýrem na ledovém salátu (ten asi nebyl problém v téhle kose 😀 ) a bublaninu s melounem ☹ A nějak mě chytla mlsná, ž ebych to zakončila nějakou čokoládou 😀 Jsem chtěla udělat pudink, ale nekoupila jsem mléko, bez něj to asi nepůjde 😀

aaadus
8. jan 2010

mishu já se divím, se včera plakala u nich 😢

aaadus
8. jan 2010

bože já píšu jak tatar
mishu - mělo to být dívám a jsem, no debil 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre