Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
7. apr 2010

mishutka, gratulujeme k malickemu 😵 😵 😵 😵 😵

blanka.k
7. apr 2010

Zuzul - přesně tak...co teda dát ještě do té tabulky Májovek ty tt, ve kterém se mimča narodili? Ať je to přehlednější, mě se to totiž nikdy nechce počítat 😅
Doli podle termínu by měla ukončit 36tt v sobotu, takže o víkendu by asi malá měla být na svetě 😉

zzuzullka
7. apr 2010

baby, veď nemusíte všetky opakovať po helinke 😀 ona to začala a teraz sa tu už veselo rodí...ale veď my máme ešte všetky čas 🙂 ...no teda zdenka by už mohla rodiť, ale žiadna iná 😀

vladkaz1
7. apr 2010

Mishutka srdecne gratulujeme 😵 😵 😵 😵

michalag
autor
7. apr 2010

luciku, drzte sa!!!! a keby nieco daj nejako vediet 😉

luciik
7. apr 2010

Já vždycky, když nakouknu, tak je další miminečko na světě 😅 😵
Začínám panikařit 😀

Každopádně, Mishu obrovitááánská gratulace a ať jste všichni moooooooooc zdraví 😵 😵 😵

blanka.k
7. apr 2010

Tak jsem to ještě napsala Doli, člověk jí napíše, že držíme palce, a že Lucka taky asi jde na věc, ale že zbytek se drží 2v 1, sotva smsmka odejde, už tu máme nové miminko... 😝

andelka
7. apr 2010

luciik: Nic, žádné takové - my dvě se potkáme v porodce až v době termínu 😉 Jsi pořád rozhodnutá pro FN?

michalag
autor
7. apr 2010

ale co je zaujimave zatial su to sami chlapcekovia a ani jedno dievcatko ....

aktaka
7. apr 2010

Mishut,obrovska gratulace! Ale sami chlapi,ti se na ten svet nejak tesi 🙂

greeri
7. apr 2010

jeeeeej, ďalšie bábenko a ďalší chalanisko 😀 tým sa chce nejako skôr
tak mishu hlavne teda to zdravíčko a pohodičku a veľa mliečka a to ostatné sa pridá už samé 😵
normálne začínam panikáriť 😒 😎

janefonda
7. apr 2010

ahojte majovky 🙂
Mozem sa k vam pridat aj v takomto zaverecnom stadiu? Vidim, ze tu sa uz zacalo vo velkom rodit, tak verim, ze nam to vsetkym dobre dopadne!

greeri
7. apr 2010

no fakt, dievčatká sú disciplinovanejšie 😀 😀

luciik
7. apr 2010

Andelka, tak to jsem zvědavá 😝
Já mám malého pořád KP a kamarádka, gynekoložka mi domluvila předběžný termín na 10.5. ve Frýdku. Ale pokud se porod rozjede, tak fičíme na FN. Snad mě neodmítnou, když malý není otočený. Mám z toho hrůzu, protože spontánně nechci rodit.
A jak ty?

vladkaz1
7. apr 2010

🙂 baby neblaznite ... zachvilku tu takto ostanem sama 😀

antynka1
7. apr 2010

janefonda - jasně, že můžeš, vítej! A jak se ti těhulkuje?

michalag
autor
7. apr 2010

luciik, chlapcov aspon tu na SK nerodia prirodzene ked je KP iba CS

michalag
autor
7. apr 2010

janefonda, vitaj 🙂 , jasne ze mozes 😉 🙂

andelka
7. apr 2010

luciik: Aha, tak ty to máš složitější s tím KP. To bych přirozeně taky moc rodit nechtěla. Pokud by se ti porod rozjel normálně, tak určitě bych jela do FN, v tom stavu by tě měli vzít a taky je možné, že se ještě do porodu otočí, třeba těsně před ním.
Já bych chtěla FN, mám to nejblíž, chodila jsem tam na spešl vyšetření, byla jsem tam i na pohotovosti, chodím na předporodní kurz...půjdem s manželem i na prohlídku, tak já pokud to půjde určitě tam. Ale dřív jak 10.5. ne ne 😅

mishutka
7. apr 2010

(Spokojený tatínek) Byl to docela mazec, kdyby mi včera ráno řekl někdo, že budu večer tatínek, tak bych tomu nevěřil!!! Včera o půl páté ráno začala Míši odtékat plodová voda, což se potvrdilo v 10 hodin v porodnici. V 15hodin jsem jel s kufříkem na návštěvu budoucí maminky a v 16:30 jsem byl převlečený k porodu. 😀 V 19:47 se nám narodil malý Štěpánek. Je to malý šikula, babičky byly z mrňouse hotové. 😀 Zítra vemu "mamce" notebook, tak se Vám ozve. Držím Vám všem palce ať vše dopadne stejně dobře jako nám!!!! Spokojený tatínek

janefonda
7. apr 2010

antynka dik za privitanie 😉 Tehulkuje sa mi dobre, teda v ramci moznosti. Uzivam si poslickov, tvrdnutie bruska, ale inak fajn. A som aj nejaka leniva, ale to pripisujem aj tomu, ze som sa uz dlho normalne nevyspala, nakolko chodim stale cikat 🙄

luciik
7. apr 2010

Micha, můj dr. mi tvrdí, že KP není indikací k císaři. S čímž já absolutně nesouhlasím. Ale nechci se s ním dohadovat, proto mám fdomluvený CS přes kamarádku 🙂
Andel, mě se malý už neotočí, protože mám menší dělohu málo plodové vody. Ale i zázraky se dějí 🙂
Jinak já taky chodila na předporodní kurz do FN. A navíc jsem zdravotní sestra, tak fakultku znám od shora dolů 😀

andelka
7. apr 2010

luciik: Aha, no tak uvidíme. Každopádně lepší plánovaný CS, taky bych to tak chtěla. Naštěstí se mi můj malej otočil.
Já nemocnice moc neznám, jen trochu FN, potřebuju mít informace co jak chodí, kde co je, jak to tam vypadá, takže doufám, že mi ta FN vyjde. A v dubnu se mi malej rozhodně narodit nemůže, protože předporodní kurz mi končí až 26.4., měla jsem teprve první lekci minulý týden 😅

mishu spokojený tatínku: mě ten popis úplně dojímá. 🙂Pozdravuj čerstvou maminku a buďte spokojení co nejvíc všichni tři 😵

gabap
7. apr 2010

holky to je mazec,kdo bude dalsi? 😀 hlavne at jsou vsichni v poradku 🙂

mishutka
7. apr 2010

Pokud koukneš na foto, tak je jasné, že všichni spokojení budeme! 😀 (Já už jsem určitě!)

luciik
7. apr 2010

Andel, to je jasné. Třeba se tam fakt potkáme 😉
Jdu na kutě. Tak jsem zvědavá na ráno.

Tak dobrou a všem držím palečky, aby všechno dopadlo co nejlíp a těším se na další miminečka 🙂

blanka.k
7. apr 2010

Mishut - teda to je krásný popis od tatínka, až ti ho začínám závidět, tak hezky to napsat 😉 🤐 Až se mi zaleskly očka...
Holky, všem dobrou noc, já jdu radši spát, na mě ty miminka nějak začínají doléhat a hormony působit, že zas pěkně se poslíčci rozjely, tak to jdu radši zas vyležet do vany 😅

michalag
autor
7. apr 2010

luciik, u nas primar tiez nedava CS pokial ide o druhorodicku, o dievcatko a ak nie je velmi velke ... pri chlapcekoch je to vraj vacsinou vzdy na CS

mishutka
7. apr 2010

Tatínkovi se očka také zaleskly, doporučuju všem partnerům. Přeji dobrou noc (mám po včerjšku taky dost 😀 )

martina71
7. apr 2010

Ahoj Jane, mame uplne stejny termin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre