Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
24. nov 2009

diamond, tahanie mozes citit, ak sa ti roztahuje maternica, ale tie tlaky neviem

diamond_doll
24. nov 2009

No tak ja to neviem opisat poriadne ale uz som to sem tam mala davnejsie niekedy ..aj v 13 tyzdni obcas

zzuzullka
24. nov 2009

michalag, poslala som ti cez IP moje údaje, takže keď budeš najbližšie aktualizovať tabulku tak ma tam môžeš pridať 🙂

michalag
autor
24. nov 2009

zzullka, auz ju aktualizujem 😉

blanka.k
24. nov 2009

Diamond - tahání mám pořád skoro od začátku těhu a tlaky taky občas, a teď zjisš/tuju, že je to třeba v místě, kde s emi udělá "boule" pod kůží,tak si říkám, že to je to, jak se ten malý mele a otáčí. 😅 tak doufám, že mám pravdu

vladkaz1
24. nov 2009

Ja poslem ked okupem malu 🙂

diamond_doll
24. nov 2009

blanka.k ja som to uz tiez mala..potom som dlho necitila nic a potom v urcitu dobu zas..niektore baby pisali ze to moze byt roztahovanie maternice ?

zzuzullka
24. nov 2009

diamond, ja myslím že pokiaľ to nie sú vyslovene nejaké bolesti silné tak by to malo byť ok, veď už aj to maličké je dosť veľké a môže ti začať na niečo tlačiť a tak ale aby si bola v kľude tak môžeš pre istotu zavolať svôjmu lekárovi a spýtať sa. za opýtanie nič nedáš a radšej sa 10 krát zbytočne spýtať ako 1 krát niečo zanedbať 🙂

michalag
autor
24. nov 2009

vladka, vy ste este hore 😕 , ten nas cert uz spi od 20:00 🙂 ... jasne potom posli IP, napisem ta 🙂

blanka.k
24. nov 2009

mě mudr říkala, že ten tah i tlak je to roztahování dělohy, že pokud se to nějak výrazně nehorší nebo nejsou to křeče, tvrdnutí břicha, je to ok... 😉

diamond_doll
24. nov 2009

zzuzullka no ved prveho idem lekarke tak sa jej mozem nato spytat ci je to normal ked to sem tam citim chvilku..nejsu to bolesti ani krce len take slabe tahanie alebo ako to opisat 😝

lucik...
24. nov 2009

Ahojky, tak jsme se vrátili z nákupů vánočních dárků a už skoro vše máme 😀 A mám i těhu kalhoty.. z C&A za 850 takové společenské 😉

diamond_doll
24. nov 2009

blanka.k no tak sima torcha upokojila 😀 a krize vas nebolievaju niekedy ?

zzuzullka
24. nov 2009

diamond, neboj budete v poriadku, a vieš ten maličký v brušku nemá žiadne hračky tak sa možno trošku hraje s tvojimi vnútornosťami alebo si upravuje maternicu do pekného tvaru, veď sa tam musí tých 9 mesiacov aj nudiť 😀

blanka.k
24. nov 2009

Diamond - někdy mě bolí, ale mě snad bolely odjakživa 😅 Akortá občas mám velké bolesti v kyčlích, že skoro nemůžu chodit, a to mi mudr. říkala, že může být z hormonů, který v tom 3, 4 měsíci vyletí třeba na 100x hodnotu než před těhu a je to díky nim. Ale už je to lepší. To mě trochu vystrašilo, že po cca 30 min. chůze jsem skoro brečela bolestí a další den úplně klid 😅
Všem dobrou.

michalag
autor
24. nov 2009

babenky a uz viete niekktora aj pohlavie?

zzuzullka
24. nov 2009

sa teším na to až bude väčšie a ma len tak zo srandy kopne tak riadne do žalúdku až hviezdičky uvidím pred očami 😀

diamond_doll
24. nov 2009

zzuzulka no to si ma potesila ...ze si upravuje maternicu do nejakeho tvaru :D..Aj vy mate inak obcas take hrcky na bruchu ?mne sa to uz par krat stalo..a pohyby uz citite ci este nie?

michalag
autor
24. nov 2009

mne sa to uz tiez stalo 🙂 , ale co bude super ked vas kopne az tak ze to na bruchu uvidite 😀 ... my uz citime od 16tt+0 🙂 (zaciatok 17tt)

michalag
autor
24. nov 2009

dia a ty mas ked TP? vam to vychadza na april vsak

zzuzullka
24. nov 2009

diamond ja cítim krásne pohyby ale bohužial len čriev 😀 prcka ešte necítim vôbec, dávam tomu čas tak do vianoc ale pred pár dňami sme si s manželom všimli, že som mala na jednej strane takú hrčku 🙂

diamond_doll
24. nov 2009

Ja uz tiez citim najprv som si tym nebola ista lebo to bolo take jak creva..ale teraz to uz aj priatel citil vcera 😀 normal kopanec.....michalag ja mam 21 aprila ked sa to rata podla poslednej ms..ale na tom NT creeningu i povedali ze je to o tyzden vacsie tak neviem ci mi to nezmeni lekarka nahodou aj na 14 teho

vladkaz1
24. nov 2009

michalag zavidim ze ti tak spi , mne mala od jakziva neskoro chodi spat a rano si lubi pospat ,ale kupem ju pravidelne len dnes sme sa zamotali sme same . 😀

michalag
autor
24. nov 2009

mne maly zaspi takto len ked je v skolke a dnes este naobed nespinkal, takze ... a je hore od 4:00, tak sa mu ani necudujem, inak ked je cez vikend doma, tak mu to trva dlhsie a obcas si v postely rozprava este o 21:00, ale zato hore je od 6:00-7:30 najneskor

zzuzullka
24. nov 2009

babulky idem pozerať TV tak sa s vami rozlúčim. prajem dobrú noc 🙂

michalag
autor
24. nov 2009

zzuzullka, bruuu nocku 🙂

vladkaz1
24. nov 2009

No vidis, zas mala spala dnes do pol 8 smej tusim ,po obede uz nespime ,ale niekedy ju to zmohne a zaspi ako dnes na 3 hodky ,potom ja sa uz nudim ked tak dlho spi .. som konikovala 😀
A teraz herecka nechce este spat ,ja sa tesim na to obdobie ked pojde do skolky ,aspon sa budem most venovat druhemu dietatu ,len tu v TT nieje iste ci mi ju zoberu ,sme davno bez plienok od 19 teho mes. aj sama papa .. ale zevraj ked budem na matreskej , tak mi malu do skolky nezoberu .. tak som zvedava 🙄 , bolo by lepsie aj pre nu ,keby sa ucila medzi detmi 🙂

michalag
autor
24. nov 2009

skolka, je fakt super 🙂 ... s tymi skolkami je to skoro vsade rovnako 😒 😖

vladkaz1
24. nov 2009

No jasne ze ano ,len zevraj su deti dost chore ..a casto toho sa bojim .. ze to budeme prenasat aj na druhe mimi 😒
Oki a teraz nieco prijemne ,mala mi lezka v posteli a prikazom ma spat 😀 Nie maminka ,nie nejdem hajat .. ne spat 😀 😀 bohovska je 😀 , ale uz spiskuluje 😅
Ja si neviem predstavit , ze pribudne k Lucke druhe mimi 🙂

vladkaz1
24. nov 2009

Musim ist MM -lovi spravit masko k salatu na veceru za pol hodku pride tak nech je napapkany hlados .. ozvem sa priebezne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre