Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
24. nov 2009

nas bol zatial len raz chory klop-klop-klop a teraz sa celkom drzi 🙂 , zalezi od imunity deti, ak papa casto zeleninu a ovocie, tak ... ale poznam chlapceka ktory bol za cely oktober v skolke 9 dni 😅

Idem dat maleho cikat a potom do hajan ... bruuu nocku 🙂 😔 😔 😔

vladkaz1
24. nov 2009

Dobru noc prajem ,moja mala lubi aj zeleninu a ovocie jak by dal .. pomarance zboznuje 😀 som rada
Moj uz papka a pojdem si umyt tvar a spinkat 🙂

pepibubu
25. nov 2009

ahoj, koukám že jste řešily triply, já na ně nepůjdu, když dopadlo dobře NT tak jsem tak domluvená s doktorkou, že mě na triply nepožene... nemá s tím problém.

yanika
25. nov 2009

Ahojte, dobre ranko,

opat po dlhsej dobe, bola som PN s takou nadchou ako slon a bez liecikov mi to trvalo nejakych 12 dni, katastrofa... No a teraz ako nasledok mam asi zapaleny mocovy mechur, neviete mi na to nieco poradit? Vcera na poradni mi zistili krv v moci, a ked tak spatne rozmyslam, podbrusko ma pobolieva uz zo tyzden... Asi to bude najskor zapaleny mechurik 😕 Citala som vraj brusnice su na to dobre..

A vitam nove tehulky.... a gratulujem k pohybom michalaq, ja sa na to strasne tesim.. a cakam kazdym dnom kedy to pride 😉

vladkaz1
25. nov 2009

Dobre rano kocky 🙂
Yanika ,no teda nic moc ,teraz si musis davat pozor na seba aj drobca ,neviem ziadnu radu ,ale ak chces popytam sa co a ako volakoho .
Inak Tusim mi raz niekto hovoril ze kupat sa v Lubovnikovom caji, ze to pomaha aj na zenske veci ... ale niesom si ista ,hod si do googlu tvoj problem mozno nieco najdes 😉

michalag
autor
25. nov 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
autor
25. nov 2009

yanika, to ma mrzi ze sa ta drzia choroby, dufam ze tento je posledny a potom uz budes zdrava 😉 ... a dakujem 🙂

yanika
25. nov 2009

vladkaz: googlila som vcera cely vecer🙂 co ma zarazilo bolo, ze doktorka mi povedala vraj mam pit urologicky caj, pritom vsade sa pise, ze tehotne nesmu... tak ja tomu nerozumiem. Pojdem sa dnes popytat do lekarne..
A citis uz pohyby? Ked mas uz jedno babenko, tak by si mala byt o nieco pred nami prvorodickami😉

vladkaz1
25. nov 2009

Yanika ,no teda super, to jak je mozne ze ti nieco odporuci ked to nesmies radsej sa porad jasne ...
Ja neviem ci citim ,asi ano 😀 sem tam take prezblnknutie , len niesom si ista 😀 ,ved mame chvilku este cas a bude este tolko hybania 🙂
Michalag dobre rano aj tebe 🙂

michalag
autor
25. nov 2009

yanika, racsej si precitaj letak, lebo mne sa uz stalo, ze som potrebovala nieco a v lekarni mi povedala ze to kludne mozem a ked som prisla domov tak som zistila ze je to nevhodne v obdobi I. a II. trimestra 😒 😠 mohla som ohrozit mimi a tiez zbytocne vyhodene eurace 😠

vladka 🙂

Ako ste sa inak vyspinkali?

zuzana39
25. nov 2009

Dobré ránko 🙂 tehulky.Večer nie a nie zaspať a ráno zas nie a nie vstať 😉 Ešte že je doma tato a malého odniesol do školy on 🙂 Dnes som sa rozhodla,že spravím miesto v šatníku pre nového člena rodiny,kedže som neodolala a niečo už nakúpila 🙂 Nie som poverčivá,tak čo už ked neodolám.Včera mi muž doniesol ten Besafe pás do auta pre tehulky,máte s ním skúsenosť?

bondy1
25. nov 2009

Dobré ránko maminky, ahoj Zuzka 🙂 Po páse do auta tiež pokukujem - uvidíme, čo nakoniec kúpime, dnes som objavila pekný darček na vianoce: http://www.uspavanky.sk/index.php?menu=kontakt 🙂 ráno som volala kvôli výsledkom, sestrička vraj po telefóne nemôže nič povedať - len ma objednala - dúfam, že budú dobré

aaadus
25. nov 2009

Dobré ránko,
blanka a jakou značku kočárku má ta tvoje kamarádka? podle popisu vypadá moc dobře
yanika se zánět močového měchýře není dobré si v těhu zahrávat ať se ti to nerozjede a neskončíš v nemocnici. a ten urologický čaj ti doporučili na gyne?

mishah
25. nov 2009

Dobré ranko 🙂 teda už spíš dopoledne 😉 koukám, že už se tu řeší kočárky....my máme Jané Nomad a spokojenost veliká 🙂 Začínali jsme s těžkou 3kombinací, po dvou měsících jsem to vzdala a koupili jsme kočárek nový,investice se určitě vyplatila 😎

mishah
25. nov 2009

Ale je fakt,že dneska bych se už nebála koupit kvalitní hluboký kočárek z druhé ruky a až pak nějaký dobrý sporťák🙂

yanika
25. nov 2009

aaadus: áno, doporučila mi ho moja gynekologička.. tiež tomu nerozumiem... 😒

Budem sa snažiť nič nezanedbať, ale keď teraz sa neviem ani nejako normálne pozorovať, napríklad to pobolievanie v podbrušku som pripisovala normálnemu vývoju, mechúr ma ani nenapadol.... Nonič, budem vás informovať, čo mi odporučili...

zuzana39
25. nov 2009

Jé ja som si tiež objednala JANé 3kombináciu,vraj patrí medzi najskladnejšie a najlahšie kočíky,tak uvidíme.Kamoška ho mala a bola spokojná,tak mňa dúfam nesklame.Tie polské,čo ich je teraz plno na nete sú na pohlad pekné,ale v obchode sa mi moc nepáčil ☹ ,sú hrozne ťažké - 13kg,to je moc.Nepáčilo sa mi ani ako sa skladajú.

aaadus
25. nov 2009

yanika budu držet palce ať se co nejdříve vyléčíš. já měla zánět močáku a to je tak hnusná nemoc a nedovedu si představit, že bych jí měla v těhu. a jdeš s tím k obvodnímu nebo na urologii? já jsem na to posledně brala homeopatika (nevím jestli se v těhu můžou?) a zabralo to

aaadus
25. nov 2009

zuzi já taky chtěla kočárek z Polska - abysme ušetřila, ale manžel nechce ani slyšet, že to jsou šmejdy. to jsem se teda až divila když toto řekl a kupodivu ani nic neříkal, že kočárek co máme vybraný není nejlevnější

zuzana39
25. nov 2009

aaadus moja kamoška tiež mala dáky polský ,tuším bexa,alebo čo,po 3mesiacoch to vzdala,kočík vrzgal,bol ťažký,nezmestil sa do výťahu,nakoniec kúpila iný.Ja nevravím,že treba tie najdrahšie,len z vlastnej skúsenosti viem,že šetriť sa neoplatí.Radšej si kúpim už po jednom dieťat,ale kvalitu,ako nový a šmejd.To je moj názor.

mishah
25. nov 2009

Tak s kočárkama z Polska zkušenost nemám, ten náš těžký byl české výroby.Pak jsem si koupila z MMB Peg-Perego za pár stovek a spokojenost velká🙂chtěla jsem houpací kočár k tomu našemu Janéčku(které se mi osvědčilo,ale nehoupe a korba vydržela do 6 měsíců- a to bych řekla,že je jedna z těch prostornějších..)V tom Peg-Peregu jsem malého vozila do 13 měsíců v hluboké korbě v pohodě.. 🙂

michalag
autor
25. nov 2009

sice su tie drahe krasne ale tolko prachov do kocika nevrazim, podla mna je to zbytocne a zase nie kazdy na 20-30tis. kocik ma 😉 ... my mame sice polskej vyroby, bol tazsi ale bola som spokojna hlavne preto ze v zime mal kopec miesta okolo seba. Tieto nove kociky su podla mna male 😒 ... ale este uvidime ja by som chcela novy, no tatino vravi zatial nie, tak sa pravdepodobne rozhodneme neskor

aaadus
25. nov 2009

Peg Perego je taky pěkný, jen se mi tam nelíbí to madlo že není v kuse a nevím, jestli má nafukovací kolečka. Zatím mám vybrané tyto: Cam Cortina, Jané Slalom Pro a Peg Perego. jen bych je chtěla všechny vidět na vlastní oči a podle toho jak se s ním bude jezdit a manipulovat - to je pro mě nejdůležitější, hodně budu jezdit autem sama a podle toho vyberu.

doli1
25. nov 2009

triply mám v pořádku.za chvíli napíšu víc

vladkaz1
25. nov 2009

cafte tak uz mam rannu nevolnost za sebou uz je to vonku 😝
Stale riesite kociky? No to este budeme ze? 😀
Mne sa Jane nepaci preto ,lebo ma tie vanicky take plastove .. ja som na take plastove kociky moc neni ,skor pokukujem po nieco takomto a je tam z druhe ruky aj bombasticka cena ,ja sa budem musiet zmestit tak do 15 nast tis. http://www.babybazar.sk/Quinny-speedi-s-vanicko...
alebo potom[24. 11. 2009 9:20:49] vladimira.kanova: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... kukam kociky kuk 🙂 to je moja predstava

mishah
25. nov 2009

No,právě že ten náš Perego má velká nafukovací kola a prostornou,polohovatelnou krobičku s odvětráváním..je fakt dobře propracovaný a lehký..to jané nemělo tak velikou korbu 😉 ale suprově se s ním manipulovalo do auta,z auta,lehce se skládal a moc dobře se s ním jezdili(í) 🙂

zuzana39
25. nov 2009

Akurát som pozerala inzeráty tu na MK a je tam ten moj,čo mám rezervovaný Jané Nomad za 350€,to neni zlá cena,podla mňa.Ja si ho kupujem od známej za 300 a je tam všetko- vanička- dosť velká,autosedačka,športová časť,fusak,námožník,taška,sieťka a pršiplášť aj slnečník.Kamoška už má len golfáč,tak mi ho posunula.Viem v akom je stave,tak sa nebojím.

zdenkapo
25. nov 2009

Doli super,moc blahopřeju...

Bram tak já bych dítě na tu měkkou studenou podložku na přebalovák jen tak nepoložila,obzlášť novorozence- vždy jsem pod dala ještě alespoň bavlněnou plenku...

Blani plymo- polštářek a peřinka do kočárku jsem ani moc teda nepoužívala- spíš rychlozavinovačku,fusak nebo deku,to plymo mi přišlo takové netvárné

Holky zítra ráno jdu zas na krev na lačno-fuj-ale snad to bude dobré 😒

vladkaz1
25. nov 2009

hod link na ten tvoj 🙂 som zevedava 😀
Ja som sa uz poucila mala som x1 x lander a bola som maximalne spokojna ,keby mal otacacie kolesa tak ho ani nepredam ,ale bol odpruzeny do terenu velky dobre sa mi snim chodilo a bol pekny ... 🙂 sice bol modry mali sme mat chlapca ,ale nevadi Lucka sa vyvozila na paradu ,moj chce len X lander ja ,uz pokukujem po niecom inom modernejsom 🙂

vladkaz1
25. nov 2009

Zdenkapo tak sa drz 🙂 , ja idem 30 ciateho na sono a neviem sa dockat 😀 uz aby to bolo ,idete niektora na to 4D sono?
Ja sa chcem objednat ale este mam chvilku cas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre