Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
26. nov 2009

taky jsem ted uchyl na kočárky.vždy koukám jak pako ale v té chvilce musim stihnout jaký má podvozek,velikost korbičky,barva atd 😀 😀

aaadus
26. nov 2009

mě dneska zas tak mravenčí prsa to je hrozné. a jestli zas povyrostou tak mě klepne 😀

blanka.k
26. nov 2009

si pamatuju, jak jsem před svatbou koukala furt lidem na prstýny a zkoumala, jak který vypadá 😀 😀 😀 😀 No a teď jsem se zas "přeorientovala" na věci pro mimčo 😀 Myslím, že to s náma ještě není moc zlé, jsou horší úchylky 😀

vladkaz1
26. nov 2009

Cafte som doma konecne ,ale idem kupat uz som vas docitala a neskor napisem .

doli1
26. nov 2009

jj jsou horší uchylky 😀 😀
po porodu se nalijou jak pra.... stoho už taky nejsem moc štastná mě už by to stačilo.zajímalo by mě kdy mě začne týct mlazivo u šimona to bylo v 5měsíci. 😠

blanka.k
26. nov 2009

Novomanžele sedí u oběda a žena se ptá muže
-Jak ti to chutnalo?
-Sůl výborná.Jen se ti tam připletlo trošku polívčičky miláčku. 😀

Já si teď před Vánoci připadám jako moucha.
To jste tak slabý?
Ne. Ale jak si doma sednu, už mě někdo honí... 😀

Baví se dvě sousedky před Vánocemi:
Dáváte taky do cukroví ořechy?
Ale kdepak, můj starej psy nejí! 😀

michalag
autor
26. nov 2009

Ahojte 🙂
mne sa casual paci, ale na moj vkus drahy kocik 😝

baby, neviete preco mi Dr. ked som bola na sone v 12tt povedal aby som si dala ruky do pasti a dala pod zadok???

vladkaz1
26. nov 2009

Dnes mi kamoska vestila s karat a s kyvadlom ze chlapec 2 hy krat ,ale ze uz sa nemam pytat 😀 tak som zvedava baby moj by odpadol od stastia ten chce chlapa 🙂
A citam, ze tu bude mat dalsia pipika 🙂 😀 Gratulejeme 🙂

vladkaz1
26. nov 2009

Michalag a nepotreboval len ,aby si si nejako zdvihla panvu? alebo neviem si to vysvetlit nejako 😕

vladkaz1
26. nov 2009

casual sa mi nepaci ...

aaadus
26. nov 2009

michalag mě taky tak ze začátku dělali sono aby šel lépe udělat utz

zrovna utěšuju kámošku, ten její zrušil svatbu protože se mu kamarádi posmívali že bude podpantoflák

blanka.k
26. nov 2009

Adus - ty sis taky objednávala ten těhu autopás z Vitalshopu? Za jak dlouho ti došel?

aaadus
26. nov 2009

blanka objednáno v pondělí, včera přišlo

blanka.k
26. nov 2009

Díky, já si to taky objednala v pondělí a v sobotu jedeme na otočku autem k rodičům (abych to stihla ve 4hod.vycházce 😅 ), tak bych ho ráda měla 😉

aaadus
26. nov 2009

já budu zkoušet zítra, docela mi trvalo než jsem pochopila jak se to používá

aaadus
26. nov 2009

doli to už teče tak brzo? ani nestraš, to abych si šla koupit vložky do podprsenky už teď 😀

michalag
autor
26. nov 2009

ano chcel aby sa mu panva zdvihla, ale preco? mozno bol malicky nejako inak otoceny

doli1
26. nov 2009

u šimona mě teklo tak brzo.zkoušela jsem ted ve sprše zmáčknout a už tam je tak jsem zvědavá kdy začne týct.většinou teklo jen přes noc
co to vůbec je ten pás?

aaadus
26. nov 2009

michalag asi, já to tak dělala do 12tt

michalag
autor
26. nov 2009

aj ja ked si stlacim tak zacina vytekat ... doli, len nestras ze zacnem v noci vytekat, lebo ma svihne 😒

michalag
autor
26. nov 2009

aaadus, pri Samkovi mi to nekazali, a ked mi to vtedy povedal tak som bola dost prekvapena

aaadus
26. nov 2009

doli ten těhu pás drží pás od auta až úplně pod pupkem kde už není děloha kdyby došlo k nehodě ať tě ten pás neskřípne a neutrhne se ti třeba placenta

já jsem taky zkoušela mačkat a zatím nic. ale to se nemá mačkat ne? prý je to pro mimčo to nejlepší

doli1
26. nov 2009

já taky doufám že tentokrát nebude nic vytíkat byla to docela otrava

michalag
autor
26. nov 2009

mne to vadilo ku koncu tehu

aaadus
26. nov 2009

no vidím že se mám v těhu ještě na co těšít 😝

michalag
autor
26. nov 2009

aaadus, vidis co to vsetko obnasa, ale potom ked uvidis malicke tak na to aj zabudnes

zzuzullka
26. nov 2009

ahojte baby, to už tak skoro vám začalo vytekať mledzivo? ja som si myslela, že to začne až tak v ôsmom alebo až deviatom mesiaci 😅

doli1
26. nov 2009

já myslim že ikdyž se dítě narodí tak je to stejný jako v těhu.radost se střídá se strachem.přijdemi jak kdyby nikdy nebylo vyhráno ale jadiný úsměv nahradí ten strach co byl před chvíli

michalag
autor
26. nov 2009

doli, uplny suhlas

doli1
26. nov 2009

zuzu vytékat nee ale už tam je.každý to má jiný kdy to začne.trochu bych řekla že to ovlivnuje velikost prs

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre