Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
19. dec 2009

holky pijete alkohol? manža udělal domácí vaječný koňak- je tam teda sirový žloutek,ale to by v alkoholu nemělo vadit a rum,ale jen maličko... říká aŤ si trochu dám na vánoce,ale nevim teda 😒

doli1
19. dec 2009

no uleva je to velká.před chvíli mi poprvé stvrdlo za celí den.prostě super.
alkohol piju.poslední dobou mi přijde že i často 😅 ale neni to víc jak deci vína nebo piva přesto už stoho mám černé svědomí ikdyž vím že jen stálá konzumace alkoholu by mohla uškodit.upřimě do vaječného likéru bych asi nešla.vajíčko nijak tepelně neupravovaný nee ani perníčky jsem nezdobila kvůli vajíčku.to raději svařáček po převaření tam moc alkoholu nezbude a krásně zavoní.

aaadus
19. dec 2009

tak jsem zpět z nákupů. byla jsem v Tescu a výprodej měli i u nás na zimní věci, co jsem koupila je v albu. kupovala jsem velikost 6-9 měsíců. a ještě měli slevněné komplet dupajdy a tričko s dlouhým rukávem z 240,- na 120,- tak jsem taky jeden koupila
jinak ten alkohol - mamka dělá bayles domácí, takže si určitě malého panáka dám 😀

m.c.
19. dec 2009

Taky jsem byla v Tescu, nevěděla jsem že mají slevy na oblečení, tak jsem byla příjemně překvapená a nakoupila jsem oblečenáí pro Peťulu za supr ceny🙂. Pro druhý bejby nic nekupuju, ani se nechystám, myslím že nakoupím až se narodí. Mám po Peťuli spoustu neutrálních věcí v 56 a 62 co je skoro jak nový a pak dokoupím co budem potřebovat.

aaadus
19. dec 2009

m.c. já jsem to taky nevěděla, šla jsem tam jenom pro mlíko a rohlíky a nechala jsem tam 800,- 😀 ale zase když bych ty zimní věci všechny měla kupovat až někdy v září tak to zase bude drahé a mimču je jedno jestli je to kolekce 2009 nebo 2010

m.c.
19. dec 2009

Jo a alkohol v malé míře piju, občas si dám svařák a dneska jsem na rodiné oslavě měla trochu šampusu. Taková trocha podle mě mimču neublíží🙂.
Konečně mám dokoupený dárky, jsem ráda že už nemusím lítat po obchodech. Teď už jenom všechno zabalit 🙂 .

aaadus
19. dec 2009

já jsem taky dokupovaly poslední dárky. a na zabalování mám jen 5 dárků, tak málo jsem jich snad nikdy nebalila

lucik...
19. dec 2009

Ahoj 😉
Alkohol si taky občas dám. Trošku svařáčku nebo sklenku šampusu, ale jen výjimečně..
Do Tesca jdem v pondělí tak se těším 😉 Musíme dokoupit právě ty poslední dárky a pak je zabalit 😉

mishutka
20. dec 2009

Ahojky, někjak nemůžu spát 😅 Snad si to vynahradim odpoledne 😉
Včera jsem si šla kopit něco pro sebe konečně a zase prd ☹ Hlavně, že malý má zas nové manšestráky a mikinu 😀
S tím alko bych to neviděla tak horké 😉 My byli včera odpol. na jedno pivko protože jsem měla na něho strašnou chuť. Trefit v zimě dobré černé pivo je kumšt, lidí ho moc nepijou tak se rychle kazí 😕

Jinač už to asi nejsou střeva ale delší dobu kope jak o život a prej, že to prvorod. nemůžou cítit tak brzo 😅

Tak se hezky vyspěte a odpočívejte 😀 😀 😉

bramburka
20. dec 2009

Ahoj, no tak pivo bych si dala určitě, ej to zdravější nez lecjaká limonáda, ale to mi nechutná. íno si dávám, když někde jsem, tak tu 2dc vypiju postuúně a zapíjím odně vodou, at se to zredí. Dělala jsem domácí čoko likér, vejce tam nebylo, ale rum jo, ale min, asi tak 2 dc do litru zredene a vypila jsem panáka a po lzickách na nej teda chodim, docelami i prijde, ze z toho ten rum vyprchal, tak si myslim, ze to neuskodi.

Dokonce tchyni doporučovali prý kdyz byla těhu denně 2 dc vína červeného.

vladkaz1
20. dec 2009

Ahojte ja nepijem vobec nikdy som nepila ,mozno deci sampusu a staci uz by som bola natrtulena ale teraz sa davam sakra pozor.
vcera sme postavili stromcek ,tak mala ma ohromnu radost s neho len chodi a gulicka ,ozdoba ,darcek 😀 a dokola vysvetlujem ze budu az v stvrtok darceky 😀
Baby to mate super s tym tescom my mame tak isto tesco tu kusok ale az take akcie tam nemame je rozsiel medzi vasim a nasim tescom?? 😕 Oni maju nejake normy nie?

zdenkapo
20. dec 2009

dobré ránko...¨¨

tak dárky poslední 3 musím koupit v pondělí,ale naštěstí vím,kam pro ně jít,tak jsem v klidu...

dnes udělám plněné pečené ořechy a vosí hnízda a taky chci zabalit nějaké dárky už,tak uvidim,jak mi to časově vyjde a v kolik se manža vrátí z nákupů aby hlídal 😉

toho alkoholu se taky až tak nebojim,ale spíš ten žloutek mě tam rozptyluje,ale ten je i v majonéze,tak si člověk nevybere 😉

bramburka
20. dec 2009

Záleží jak je asi kdo zvyklej s tim alkoholem, ale myslim 1x tydně 2 dc...no ale jak říkám, nikoho do toho nenutím, ptala jsem se Dr. a on říkal, nonemůžu vám říct, pijte alkohol, ale mý ženě jsem říkal, at si večer klidn dvojku kvalitního vína dá...tak asi tak. Asi bych se bála tvrdýho.

V našem Tescu jsem byla v pátek a taky jsem nic neviděla, ale mě to stejně moc nevyhovuje, mají tam body jen nahore s přehýbacíma ramínkama - jakože tam nejsou patentky a to prostě nedrží a z ramínek sklouzává. když se pak takové body vypere, je to jeste horší. Mozná nějaké dupky, ale těch mam dost po Xendě. Kombineza za 114 kč, to by asi taky neodolala, ale ja nevím, naše malá vel. 9-12 měs nosila v pul roce, takže na zimu určo počítám s vel. 12-18 měsíců, kor ty kombinezy, nevadí, když je to větší, když ještě nechodí.

xxx.klarka
20. dec 2009

dobré poledne, tak na svícnu hoří 4 svíčky. To je krása. Už se to krátí 🙂
Venku u nás asi -12, krásně bílo a svítí slunce. To je krásná kombinace.

Jakpak se Vám vede?? S tím alkoholem, když jsme byli na myslivecké zábavě, tak jsem si taky dala sklenku vína se spritem a dalo se to. Popíjela jsem jí celý věčer. 😀

michalag
autor
20. dec 2009

Ahojte dievcata 🙂
krasnu 4 adventnu nedelu vam zelam
baby, ktore chodite do kik http://www.kik-textilien.com/sk neviete ci tam maju oteplovacky velkost 104-110??? My sme vcera nezohnali (maly to mal dostat pod stromcek), ale akosi sneh nas predbehol 😝

michalag
autor
20. dec 2009

vladka, dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam 😵 🙂 😉

ciknori, mne pomaha homeopatikum Stodal bud na cmulanie, alebo sirup, ale dobry je aj Hedelix (ale toto neviem ci mate)

andelka
20. dec 2009

Tak už je tu poslední adventní neděle, to ani není možné, jak rychle to uteklo.
My teda poslední svíčku budeme zapalovat až při adventním koncertu, ale už začínáme chystat byt na vánoce. Pomalu uklízíme (ale ne moc, protože se budeme v lednu rozestěhovávat, tak proč to dělat dvakrát nebo zbytečně), máme větvičky ve váze už ozdobené, včera jsem dělala kuličky Rafaelo, ještě zbývají úlky a marokánky a je cukroví hotovo. Dárky už mám nakoupené, balím je buď den před nebo na štědrý den ráno.

Jinak- zpravodajství od nás - nasněženo, obloha zatažená, -7. 🙂

Já už jsem dlouho pro mrně nic nekoupila, chystám se po Novém roce, snad ještě nějaké slevy budou. Pokud mi v úterý řeknou co čekáme, tak bude nakupování hned jednodušší. Slevy jsou fajn, ale většinou mívají vyloženě holčičí nebo klučičí, neutrálních věcí málo. Zvlášť když bych chtěla koupit větší vělikost, jak píšete, na víc jak půl roku, rok. Škoda, protože je fakt, že teď jsou zimní věci levnějšík, než až když to budeme aktuálně potřebovat.

Alkohol - no já si dám. Ne pravidelně, jen když je vyloženě příležitost. Když je oslava nebo návštěva a otevře se víno, tak si dám decku. Na Vánoce bude sekt, tak na ten se těším. Ale taky se budu krotit. Sem tam máme v cukroví nějaký rum, ale zas nesním celou várku, že. 😅

michalag: Máme Stodal i Hedelix. Též doporučuju. Já jsem si zatím vystačila s Oscilococcinem a stříkáním vincentky do nosu, ale sirup mám taky. Zima bude ještě asi dlouhá. 😒

zzuzullka
20. dec 2009

Ahojte babulky, už sa nám tie Vianoce krásne približujú a my stále nemáme kúpené darčeky 😅 No ale ešte máme 3 dni 😀

inak drobec krásne kope, stále silnejšie a silnejšie. už to nie sú len tie jemné bublinky ako na začiatku ale normálne kopančeky, samozrejme, že také slabšie ale občas ma až prekvapí, že ako už vie silno kopnúť. a tom som myslela, že na Vianoce začnem cítiť len tie bublinky a ono už to je tak krásne cítiť. a necítim to len večer ale už aj cez deň, tak sa z toho vytešujem 🙂

zdenkapo
20. dec 2009

Brambu ta kombinézka je skvělá a ta velikost mi přišla na 9-12 právě dostatečně velká a 12-18m mi přišla tak na 2 roky a to by v tom ANička plavala... ale za ty prachy 😉

Andelka to je fakt,mají spíš pro kluky a holky neutrální moc ne,ale nám to neva už 😉

holky tak mám zabalenou asi 1/3 dárků,tak mě toho ještě čeká,ale těšim se na Vánoce

přeji krásnou Zlatou neděli 🙂

babara
20. dec 2009

Ja jsem holky mela dnes na obed k vrabci pivo a vypila jsem skoro 4dcl! No tak mi nesmakovalo ani za netehu! Ale k tomu jidlu jsem to necitila a to citim tedka vse vzdy hned po prvnim druhem locku. Vinecko jsem si taky dala, to mne chudokrevne neuskodi, stejne tak max. 0,5dcl, hned mi to totiz stoupne do hlavy ci do koncetin.
Planuju delat taky domaci Baileys, tam vajicka nejsou.

Taky mi od vcera prijde kopani daleko silnejsi, ale teda vetsinou jen navecer. A mam u toho pocity jako pri tom tvrdnuti bricha teda 😒
Su zvedava co mi rekne zitra dra, porad to tvrdnuti je, ac magnesko zabira.

Holky, my bodycka z USA 6-9 mesicu a 9-12 nosili jeste donedavna 😀 (skoro rocni zpozdeni) Kazda znacka je fakt jina, ale byli jsme drobci a ta bodycka byla pekne natahovaci, no.

yanika
21. dec 2009

Ahojte, dobre ranko a krasny vianocny tyzden! 🙂Zase ste toho popisali za tych par dni!!!!
Takze: ja som sa postavila na vahu a bum! +6kg 😅, no a dalsi sok - ked som si vcera obliekala nohavicky, tak som zistila, ze polovicku uz nenatiahnem hahaha A tehu rifle H&M som si kupila cislo 42, doteraz - 38, no srandy kopec..
Michalaq: co sa dialo?
Aaadus: tak si nakoniec vybrala ten PegPerego? Ja sa stale neviem rozhodnut....

xxx.klarka
21. dec 2009

dobré ráno,

musela jsem jít pustit ven slepice, protože drahý zapoměl a při pohledu na teploměr se mi udělalo normálně zle 😀
u nás dnešní teplota -17 ..... velice pěkný 😅

yanika, já ani nezkoušela moje kalhoty jestli mi jsou. Nosím teď těhu je mi v nich dobře. 🙂

arcik
21. dec 2009

Dobré ránko holky......
tak Vám přeju poklidný předvánoční týden,hlavně bez stresu a v poklidu holky....vánoce budou i příští rok.... 😉

Klárko tak co ??už máš pohyby??nedočítám tak se ptám.... 🙂

holky já mám zabalený dárky,připravený cukroví,udělanou jídelnu,uklizeno.....já se snad do čtvrtka unudim k smrti 😀

arcik
21. dec 2009

jo a vyčetla jsem tu cosi o alkoholu....holky já normálně nepiju ale teď co čekámmalýho chlastám jak duha...minulou sobotu jsem vyřachla 7 červenýho 8 % vínka a 2 topinky s tatarákem...jinak tak obden lupnu jedno frisco večír v klidu.... 😉

aaadus
21. dec 2009

Dobré ráno,
moc teda dobré není, protože musím k zubaři s tou bolavou osmičkou ☹ se normálně bojím, že mi ji budou muset vytrhnout ☹
yanika no já jsem za poslední 3 týdny přibrala 2,5 kg a to ještě není po vánocích a hned 28.12. mám poradnu. no jestli budu mít 70kg tak mě dr zarazí 😀 jj, rozhodla jsem se pro PP GT3, sporťák má prostě velký, bytelný a budu s ním jezdit dýl než s hlubokou korbičkou. i manželovi se líbí, takže ho v lednu objednám

aaadus
21. dec 2009

arcik tak přijeď ke mně dodělat cukroví jestli se budeš nudit 😀
my jsme včera s manželem byli na těhu plavání, pak si zašli na veeeeeeliký oběd a spala jsem celé odpoledne, pak se šla sprchnout a spala jsem dál 😀

xxx.klarka
21. dec 2009

arcik, ahoj , já tady mám holky na hlídání, takže u mě dneska jen mini úklid a zítra se vrhnu na uklid a možná stromek, uvidím. 🙂
Pohyby? Možná, nejsem si jistá, neumím to zaregistrovat když nemám ruku na břiše. Pak to cítím takový ťukání. Jinak se mi hrozně zrychlil tep srdce, až nemožně 😀 ....... a jo včera když jsem vytírala, tak jak jsem si dřepla na bobek, tak mě chytla taková křeč do břicha. Nevím jestli jsem mimí třeba skřípla a vjelo mi někam do nervu nebo co ... :-/

xxx.klarka
21. dec 2009

jéé dneska má Natálka svátek 🙂 🙂

arcik
21. dec 2009

Aaadus haha dobrej pokus....já dneska pojedu tak maximálně s malou na saních..toť vše 😀 😀 😀

KLárko to je v pohodě při prvnim jsem taky netušila co to je lae neboj je to bezečně ono,takový spíš sťouchání až lechtání....a s tou křečí....to je taky normálka musíš svůj pohyb už vís přizpůsobovat tomu mimču.... 😉

aaadus
21. dec 2009

arcik tož nic no 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre