Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
4. jan 2010

Luci - teda já bych ti netipovala ani kilo navíc 😅 U mě je úplně jasné, kde jsem přibrala... 11cm přes prsa, 3pod prsama, přes pupek až 30cm (meřeno v tom nejširším místě oproti pasu před těhu), a zadek 5cm 😝 Zatím podle dnešního vážení 5kg navíc 😉 A nohy taky,jelikož nezapnu kozačky ☹

vladkaz1
4. jan 2010

klarka samozrejme aj ja ,uzite si to .. ja som sa netihla objednat na 3D .. tak neviem teraz banujem

michalag
autor
4. jan 2010

ja som zajtra zvedava ako dopadne poradna a kolko mi ukaze rucicka na vahe po sviatkoch 😅

michalag
autor
4. jan 2010

vladka a uz sa u vas neda objednat? ved u nas sa objednava najskor v 20tt

xxx.klarka
4. jan 2010

vladka, však by se určitě dalo ještě objednat ne?? zkus to jestli chceš🙂

No holky, jdu se pokusit usnout, jsem natěšená jako malé dítě tak snad zaberu😀 ..... zítra se ozvu asi až navečír, tak toho moc nenapovídejte, ať nemám moc dočítání 🙂

......................... Dobrou noc.

pugie
4. jan 2010

Ahojte holky, tak jsem dneska byla po 14dnech dovči opět v práci a jsem úplně k.o. 😝 začínám mít problém sedět celej den u pc, to břicho přes ty svátky nějak vyrostlo 😀 jinak jsem dávala trochu dohromady oblečení, který už mám, ať vim, co ještě chybí, tak až bude chvilička, tak nafotim a přidám 😉

Klárko, ať Vám zítra 3D dopadne dobře! my jdeme až koncem ledna, tak jsem zvědavá...

adelka89
4. jan 2010

klarko taky na vas budu zitra myslet, ja mam rano zkousku z psychilogie, tak jsem taky zvedava, jak se bude chtit malickemu dneska spinkat, zatim to nevypada na unavu 🙂

blanka.k
4. jan 2010

Klárko - držím palce, ať jste zdraví 😉
Adél - a tobě u zkoušky 😉 teda klobouk dolů všem studujícím těhulkám a maminám, když si vzpomenu jak jsem před zkouškama jela nococvky pár dní za sebou a trávila poslední den na WC nervama 😝 Ale zas jsem byla hubeňoučká a mohla jsem do sebe cpát co jsem chtěla 😀

vladkaz1
4. jan 2010

baby u nas mesiac do predu ,ale skusim sa opytat ten na pockanie je hrozne drahy u moje gyndosa 88Eur .. a inak v Hlohovci za 45 to je pohoda na ten by som chcela len cakacka mesiac 😒
ja mam tak isto problem sediet u PC ,vsetko ma boli len sa obsivam ..

antynka1
4. jan 2010

Tak jse si objednaa na MMB těhotenský pás. Už se těším až dorazí, snad se zádům uleví 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

vladka ved ak robia 3D od 24tt tak to je akurat cas ... ja by som tam skusila zavolat do HC a co najskor teda ak tam chces ist, ved ja som sa objednavala pred mesiacom a to som bola v 21tt

inak ja ked dlho sedim pred PC tak ma boli normalne spodok tak si potom musim ist lahnut na nejakych 30 minut aby sa malicke netlacilo na spodok ... inak aj vas malicke obcas kopne do mechura az tak ze vas to zaboli?

adelka89
4. jan 2010

blani dekuju 🙂

blanka.k
4. jan 2010

Já se taky objendávala na 4D a dala mi termín za víc než měsíc a měla jen dva termíny na výběr 😅
holky, neprodáváte někdo něco na Aukru? Já chci prodat pár věciček, jak nových, tak použitých (oblečení, nevhodná kosmetika jako dárek) a našla jsem nějakou dizkzui o placení daně finančáků ze zisku 😅 Já na AUkru ráda nakupuju, je to docela zabezpečené a na MMB nemají to co potřebuju, ale teď přemýšlím kam to hodit na jký server.... ☹

vladkaz1
4. jan 2010

Michalag to ano to ma nenapadlo dohodnem sa z muzom
Inak mna lubi maly kopnut tak v momente ze ,taka ostra bolest niekde na spodu myslis taky pocit?????

michalag
autor
4. jan 2010

u mna praveze taka tupa ako keby mi naliehal na krcok, co dufam ze nie 🤐

michalag
autor
4. jan 2010

chlapcekov 23:4 dievcatkam 😀

vladkaz1
4. jan 2010

aha no u mna nie ,ked vstavam zo sedacky alebo resp. chcem spravit rychly pohyb ze idem sa postavit tak taka bolest az no ... normalne sa zlaknem nahlas a moj len pozera co sa deje 😔

lucik...
4. jan 2010

blani tak já mám přes prsa taky asi o 11 víc, pod prsama 4 a v pase asi 15 😀 Sem měla dřív v pase 63 😉 😉 😉 Přes břicho nevim, to sem si nikdy neměřila, ale tam jak jsou takové ty kosti vylezlé pánevní 😀 tak ty už mám zalezlé 😀 Mám tam o 5 víc a přes prdel nevim 😀 😀
Holky na té fotce to není tak vidět a neznáte mě předtím 😵 😵 😵

vladkaz1
4. jan 2010

Lucik ved ty sa poznas najlepsie.. ja som bola tlstejsia nez som teraz .. ja sa nestazujem a som rada ze je mimi zdrave asi si taha zomna vsetku energiu a ziviny

blanka.k
4. jan 2010

Vlaďko - mě i na tyhle bolesti pří kýchnutí, otáčení v noci, spaní na boku, protahování...pomohlo to magnézko 😉
Lucik - tak já mám nejvíc přesně přes pupek, i když to není vidět, tak přes pupek mám míň než přes prsa 😀

vladkaz1
4. jan 2010

tak mi poradte nejake to magnezium dobre ,kolko toho uzivat nech si vybehnem kupit 🙂 prosim

blanka.k
4. jan 2010

Vlaďka - mám tyhle:
http://www.glenmarkpharma.cz/image.php?img=img_... 50ks za 110,-, mám brát buď 1-1-1 nebo 0-2-2 nebo 0-1-1, záleží jak mi bude 😉
A tímhle mě předávkovali v porodnici, když jsemměla jíst 8tbl. denně 😅 , tam je hrozně vit.B6, to max.2 denně!
http://www.paralekarna.cz/10-eshop/366-vitaminy... 😝

zuzanky
4. jan 2010

Ahojte baby chcem sa k vám pridať a sem tam aj niečo aby ste mi poradili. Ja čakám prvé a vela toho neviem a v knižkách je toho aj zbytočne veľa popísané 🙂

lucik...
Ja som tiež moc nepribrala a ani ma to moc netrápi hlavná vec, že je malý v poriadku a dokonca je o týždeň väčšie ako ma byť.

A čo sa týka toho sedenia pri PC tak ja to mam lepšie lebo mám NB a môžem si sadnúť na gauč a vyložiť nohy. 🙂

blanka.k
4. jan 2010

Ale myslím, že když si kpupíš jakýkoliv Magnesii lactici O,5 (nevím, co to je za ozn. 😅 , ale takto to prodává X výrobců), tak neuděláš chybu, když si vezmeš třeba 1 po obědě a 1 večer, pokud třeba míváš problémy večer, tak 2 večer.... uvidíš, jak to to pomůže 😉

michalag
autor
4. jan 2010

ja sa zajtra chcem spytat na to magnezko tak som zvedava, ale v lekarni mi vraveli ze magnezko+B6 (sumive) by sa nemalo davat moc casto, ze to su lepsie potom tabletky

inak vladka, nevies kedy sa berie opat krv myslim na zistenie dostatku zeleza? ... to ma napadlo teraz ked som si umyvala zuby 😅 😀

michalag
autor
4. jan 2010

zuzanky, jasne mozes a vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂 😉

zuzanky
4. jan 2010

Ďakujem 🙂

blanka.k
4. jan 2010

Zuzanky, ahoj 😉

zuzanky
4. jan 2010

Ja som pravé dnes bola u lekára a dopadlo to dobre a tiež som rozmýšľala nad 3D ale môj lekár je drahý tak som to nechala tak. Síce ma znovu objednal o 2 týždne na kontrolu krčku. A ohľadné toho kopania tak môj si myslí že vajíčko je futbalová lopta a to dosť boli a aj mechúr sa mu páči. 🙂

michalag
autor
4. jan 2010

no kocky, idem ja do hajan .... zajtra sa sem dostanem najskor okolo obeda, len dufam ze tam doki bude a nema dovcu inak ma klepne rovno tam 😠 😒
bruuu nocku 😉 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre