Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
6. jan 2010

aaadus nakonec Jane Slalom Pro, ale kolekci 2009, to co dávala vlaďka má tu korbu už novou a ta se mi nelíbí, jinak bych ho brala asi hned

vladkaz1
6. jan 2010

a preco sa ti nepaci ta korba?

antynka1
6. jan 2010

On má ted takové to blbé období, kdy zkouší co může.. Tak uvidíme, jak mu to ségra vysvětlí.....

lucik...
6. jan 2010

vladi já ti ani nevim.. je úplně jiná jak ta 2009 a ani manželovi se to nelíbí 😒

vladkaz1
6. jan 2010

Aj nasa mala ma blbe obdobie vzdoru ...
Kamoska ma Jane a radila mi tuto novu ,ze ma najbezpecnejsie parametre a este neviem co ake testy ... ze su to najlepsie kociky .. tak uvidime .. mne jedine vadi ta rucka velka na vanicke ale da sa perhodit aj do zadu 😉
len prehovorit manzela nech ho chce aj on hihi

aaadus
6. jan 2010

lucik... jo aha, mi se ta nová taky nelíbí, starší je hezčí. a málem bych zapoměla - uuuuuuuuž to na tobě jde vidět 😀
antynka a co to je za značku?

lucik...
6. jan 2010

vladi fakt... a jak je to pak s reklamací když se to objedná z německa?? je totiž fakt rozdíl dát 23tis nebo 15tis

lucik...
6. jan 2010

aaadus 😀 😀 😀

antynka1
6. jan 2010

Lucik - je to Cortina Cam X3. Moc to nezkoumám, líbí se mi, dobře se mi s ním jezdí ahlavně ségra je stejný prcek jako já, takže i velikostně bude vyhovovat.
Je to tenhle (stejné barvičky), ale samozřejmě starší model:
http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&i...

antynka1
6. jan 2010

Tedy ten oranžovo béžový 🙂

vladkaz1
6. jan 2010

Lucik neviem to si musim zistit ale kamoska ma od tial 2 kociky a povedela mi ze ,nikdy neni problem poslat kocik kurierom na reklamaciu .. hmm tak ja silno namotavam manzela na tento jane ... on sa vyzna a uznal sam ze je super rozlozenie kolies aj stabilita kocika .. ved sme mali pri malej 5 kocikov nez som dosla na to co chcem a hlavne sa mi paci ,velkost vanicky ma jednu z najvacsich vaniciek na trhu ... a je polohovatelna a aj do auta ako autosedacka ,no neprakticke je to ked uz dieta mas ,ze sa ti zadu auta nevojde aj vanicka aj autosedacka aj niekto sediet .. no ale auto my nemame uz a chodime iba ked nam nasi pozicaju ze potrebujeme tak to ja neriesim ide mi o tu bezpecnost a kvalitu kocika ..

vladkaz1
6. jan 2010

Cam cortina je dobry kocik velmi dobry .. ma ho druha kamoska uz 2 he dieta v nom vozi jak novy je .. ale mne pride hrozne plastovy a ma take kolesa niesu nafukovacie ze?

lucik...
6. jan 2010

vladi my ho budeme kupovat 100%, ale asi tady u nás no ☹ Ale máme v tom obchodě známou tak třeba dá slevu 😀 Když jsme měli svatbu tak manželovi volala, gratulovala a slevu slíbila tak uvidíme 😀 😀 😀

vladkaz1
6. jan 2010

takze Lucik 13 526 sk je cena kocika prepocitaj si na CZ neviem aky mate kurz .... a 9E je postovne k nam na SK super nie? len si pozri co ten set obsahuje a su tam rozne kociky aj stara kolekcia .. dokonca mam pocit ze tato vanicka je starsi model

antynka1
6. jan 2010

Nafukovací kolečka se k tomu dají dokoupit.

lucik...
6. jan 2010

holky, co už máte dětičky, měli jste (využívali jste) přebalovací pult?

lucik...
6. jan 2010

vladi mají tam i ten loňský model ale ne celý ten set

vladkaz1
6. jan 2010

Ked nic ine nezozeniem ,pojdem uricite do tejto kupi Jane .. moc sa mi paci len sa neviem dohodnut s muzom ,ten spekuluje a chce X lander ze bol dobry a mame ho osvedceny .. ale ja chcem zmenu 😀 sak zeny nie?

lucik...
6. jan 2010

vladi my xlander chtěli původně, ale teď když koukám kolem sebe tak ho má snad celá ČR, to neni až možný.. Fakt je potkávám pořád a úplně všude

vladkaz1
6. jan 2010

ja som vyuzivala prebalovak ,ale bez komody len ten na postielku ... teraz mi kamoska pozicia tu vanicku na stojane s prebalovakom ,to je dobre v tom ze to mozem vypustit rovno do vane a nemusim sa darapovat alebo namahat chrbticu a na postielke budem mat tu klasiku prebalovak
Idem mrknut ten starsi model ..

lucik...
6. jan 2010

toto je předpokládám celý set, že...? Autosedačka, korba a sportak... Sice už ne tak levný, ale pořád levnější jak tady 😉
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

vladkaz1
6. jan 2010

http://www.o-baby.de/agr/Jane-Slalom-Pro-Sets_2... tu mas aj ine .. ale chcem bez vajicka .... 😉

lucik...
6. jan 2010

pořád bychom oproti nákupu tady ušetřili 3 tisíce.. No to není moc, ale každá korunka dobrá..

No já právě přemýšlím jestli ten přebalovací pult kupovat nebo ne...

vladkaz1
6. jan 2010

NO ved to na to ze set stoji 24 tis .. ta exclusiv kolekcia to mozem mat iny lepsi kocik .. takze zas som pritom ze spekulujem jak hovori moj muz .. inak x lander je naozaj dobry kocik ale ma ho tu kazdy ....

lucik...
6. jan 2010

vladi u nás stojí set 21 tis

aaadus
6. jan 2010

lucik... já budu kupovat komodu a na to nástavec na přebalovák. nekupujeme miminkovský pokojík, ale aby byl i pro větší dítě. nehodlám za 5-6 let poslouchat že takový trapný pokojík nechce 😀

vladkaz1
6. jan 2010

KC ked prepocitas jak u nas ...na Eura ...je to rozdiel ..

aaadus
6. jan 2010

jen furt váhám jestli koupit úplně obyč přebalovák z ikea i do koupelny, ať pak nemusím s okoupaným dítkem lítat přes chodbu

vladkaz1
6. jan 2010

NO kocky aj my chceme zneit detsku je taka starsia ale staci zatial .. tak postupne chcem kupovat manzelsku novu si hcceme teraz kupit aj malej uz svoju postel
Musim ist off muz mi tu stepuje za usami ze chce ist na pc...

vladkaz1
6. jan 2010

zmenit 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre