Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
6. jan 2010

aaadus my budem kupovat tenhle nábytek https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...... Myslím že není jednoznačně dětský 😉 Jen tu první skříň asi ne, místo toho chcem přebalovák kterej je někde dál v tom albu 😉

michalag
autor
6. jan 2010

Krasne dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

lucik...
6. jan 2010

Kolik je potřeba povlečení do postýlky? A stačí jedna peřinka a polštář nebo víc?

michalag
autor
6. jan 2010

lucik my sme mali dvoje, ale plachty az 3,nahodou ked sa prekakal alebo precikal a malicke babatko nepotrebuje vankusik, odporuca sa nedavat vankus do 2 rokov

lucik...
6. jan 2010

plachty...? To je co 😀 ? Peřina? Polštářek vim že nepotřebuje

aaadus
6. jan 2010

lucik peřinka a polštář myslím stačí jedna tenká na léto a jedna teplejší na zimu. teda aspoň já to tak budu kupovat. a povlečení aspoň dvoje bych řekla. já budu kupovat asi troje, ale levné, tak za 300,-, to úplně stačí

aaadus
6. jan 2010

lucik plachat=prostěradlo 😉
a polštářek budu mít jenom takovou placku, ale ten dám až později

lienka1076__2
6. jan 2010

Dobré ránko kočky. Tak ako som si to čítala, každá z vás sa na bábo riadne tešila. Až na mňa. Ja som v júni skončila výšku a chcela som si užiť posledné prázdniny. Antikoncepciu som vysadila ešte pred rokom a akosi som sa nebála že otehotniem. Ale manžel už chcel bábo, len ja som chcela najsôr pracovať a dokončiť dom. Keď som si chcela konečne v septembri nájsť robotu, tak som zistila, že som tehotná. Som myslela, že ma porazí ☹ ☹ . Manžel si to odniesol ako prvý a potom všetci naokolo. Robotu som nakoniec ani nehľadala, lebo mi začali tehotenské nevoľnosti a konečne teraz mi prestali, ale zas už ma nikde do roboty nezoberú. lebo je to už riadne vidieť. Tak mi naše neplánované bábo pokazilo plány, ale konečne som sa naň začala tešiť, keď začalo kopkať. Aj moja lekárka sa smiala, aká som nešťastná, keď som tehotná a hovorila, že príde deň, keď sa začnem tešiť. Ale som jej neverila. No a nakoniec mala pravdu. Tak teraz mi to je ľúto, že som sa netešila ako vy. Je to krásny pocit 🙂

doli1
6. jan 2010

ahojky všem nejste někdo zapadlí 😀 tady je sněhu
holky já komudu s přebalovákem budu kupovat a asi už tento měsíc protože věci se kupěj a nejsou kam dávat.jeden pán na MMB vyrábí přebalováky dost levno.
moc bych o nábydku nepřemýšlela co bude třeba za 8let.koupila bych klidně i dětské co se vám ted líbí.věřte že do té doby než děti odrostou budete doma měnit úplně všechno.ježdění po bytě s odrážedlem je zaručená likvidace 😀 krásně se do nábytku bourá a výkresy na zdech či pohovce jsou taky krásný.pokud chcete dvě děti věřte že časem budete kupovat vše nové

michalag
autor
6. jan 2010

inak suhlasim s doli, podla mna sa takato izbicka velmi neoplati skor kupit nejaku detsku alebo sektorovu detsku kde sa da dokupovat, ved z nejakej komody sa da kludne urobit aj prebalovak ...

aaadus
6. jan 2010

doli já jsem zapadlá a potřebuju do města odpoledne 😠

lucik...
6. jan 2010

a co matrace? Stačí molitanová nebo je lepší ten molitan + kokos?

doli1
6. jan 2010

lienka určitě nejsi sama kdo se netěšil.kámoška má termín o měsíc a když dostala na vánoce oblečení jen je odložila a když ji mamka řekla aby si přebrala oblečení co zůstalo doma tak ju málem vyhodila 😀 ona dítě ještě nechtěla ale manžel jo.myslela že to nepujde tak rychle.měla super práci,noví dům,chvílu po svatbě atd snad taky dojde ke dni kdy se začne těšit.

aaadus
6. jan 2010

lucik blanka to tu psala že ji kamarádka co je fyzioterapeutka psala, že stačí nějaká obyč, myslím že i ta molitanovaná stačí. já mám matračku co jsme na ní spávali já a brácha a je jak nová. bohatě to stačí. lepší matračku koupíme až do veliké postele

doli1
6. jan 2010

lucik molitan kokos to máme my a dobře se na tom leží

antynka1
6. jan 2010

Prý je dobrá ta matrace s kokosem, prý je tvrdší a je to jako prevence náhlého syndromu úmrtí. Takže já koupím asi tu kokosovou s pohankou nebo samotnou kokosovou - jestli to vyrábí.

doli1
6. jan 2010

adus my měli u šimona taky madračku po nás a víš co se mi stávalo že to nepropouštělo monitor dechu.nevim proč asi byla moc tlustá.
ta molitanová se mi zdála moc měká na dětský zádička.ted si uživám pěkný tvrdnutí bříška 😖

lucik...
6. jan 2010

anty samtoný kokos sem viděla ale myslím že to bude moc tvrdé.. Tak koupíme kokos + molitan

zdenkapo
6. jan 2010

Ahojky, vítám nové tváře...

Blani do průkazky ti toho Streptokoka napsat dokonce musí,tak si to radši pohlídej- mě to dokonce přetřela žlutým zvýrazňovačem,aby si toho hned všimli,ptotože na to není žádná zvláštní kolonka...

Adus ten kruh po šití některé maminy využijí,já měla to štěstí,že mne šil šikovný dr. tak jsem mohla i normálně sedět- jo a ten kruh je přímo na tento účel v lékárně nebo dětských potřebách je to tento http://www.elefantshop.cz/detail.php?zbozi=1555734

Lucik peřinku a polštář jsme měli jedny a polštář teda byl docela nevyužitý a peřina jen občas, měli jsme celkem v bytě příjemně a regulaci na topení,tak jsme si nastavili jakou chcem teplotu a bylo a když bylo chladněji,tak jsem přikrala jen tetra plenkou,nebo byl v zavince... povlečení stačí tak 2-3,záleží jak moc ho budeš používat právě...

antynka1
6. jan 2010

Tak mi právě přišel těhotensky pás z MMB od Anity a zjistila jsem, že jsem se lehce přecenila, je mi velký..... Ach jo. Myslíte, že když ho vyperu na 60 (měl by se prát na 40) tak by se mohly trochu srazit? Nebo ho raději šoupnout na 90?

zdenkapo
6. jan 2010

holky stačí pro mimi normálně molitan o síle 6cm bohatě- je tak lehoučké že to matrace ani nepocítí, Tomáškovi jsme kupovali teda pořádnou zdravotní ve 2 letech do velké postele a teď taky budu kupovat molitanku- a bála bych se toho kokosu,jestli bude dobře fungovat monitor dechu na novorozence...

aaadus
6. jan 2010

doli to mě ani nenapadlo. to vyzkouším jak to budeme montovat do postýlky a kdyby to nefungovalo tak koupím novou matraci. ale ta matrace je docela tenká, jen nevím z čeho je vyrobena
v prenatal boxu jsem měla vzorek a letáček na tyto matrace:
http://www.matrace-by-gumotex.cz/
zdenka a nestačí obyčejný nafukovací kruh na plavání?

doli1
6. jan 2010

šim i vůbec polštář nedostal a když jsem mu minulé vánoce koupila polštář s krtečkem tak jen leží na druhé straně postele a on spí jen na madračce.prostě si na to zvykl.povlečení mam troje.
šití já nemohla sedět ty první dva dny a pak už pohoda.jen jeden steh se mi nechtěl hojit.

michalag
autor
6. jan 2010

http://www.mojkocik.sk/index.php?main_page=inde... ... co myslite su tie ceny dobre? ... my sme mali nieco podobne ako je ten molitan 6cm

xxx.klarka
6. jan 2010

ahojky holky,

vy jste toho zase nakecali, to dočítání mě jednou zabije asi😀

já mám koupený přebalovák na dětskou postýlku.

lienka, to je dobře že se už těšíš. Miminko je nejkrásnější dárek na světe🙂 Určitě Ti bude dělat jen samou radost aby jsi už nikdy nelitovala že jsi ho nechtěla🙂

doli1
6. jan 2010

holky tady jsou ty nové přebalováky.myslim že cena je super a ještě si můžete vybrat barvu a typ.určitě ho budu tady kupovat.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=95918

aaadus
6. jan 2010

michalag myslím že to je dobrá cena

vladkaz1
6. jan 2010

Michalag cena je pefris ja ani neviem aky mame ale nas bol drahsi ,ma tam pohanku ,kokos plus nieco .. neviem uz naozaj ...
ved u nas sa cisto pohybuje molitanovy za 600 sk tak nevahaj nad nim urcite 😉

xxx.klarka
6. jan 2010

michalag, tak mi psala že tam prý vidí pindíka, ale že si není jistá že je to blbě vidět😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre