Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
9. jan 2010

my sme si to stiahli z netu, miska 😀 ...ja sa bojim medzi ludi...vselijaka pliaga naokolo... 😉

xxx.klarka
9. jan 2010

janulka, taky to mám v notasu, ale v tom 3D to je úplně něco jiného, je to zážitek 🙂

janulka04
9. jan 2010

my sme to klari supli na USB a kukli cez domace kino...i ked atmoska a 3d...juuuj....to ano....ale ja som strachopud..hlavne teraz...
pozeram, ze tiez dievcatko...Natalku chcel mm, som mu nedovolila 😀

xxx.klarka
9. jan 2010

janulka, v tom 3D to jsou fakt uplně jiné ty efekty a tak🙂
ano děvčátko, já o Natálce snila už jak dlouho, jsem věděla hnedka že to bude Natálka kdyby to byla holčička. Jéé takže 3 baby, to má manža asi radost co. 🙂

zzuzullka
9. jan 2010

vítam novú tehulku medz nami 🙂

mne dnes volala kamoška, že mi kúpila v Londýne niečo pre malého, takže:
3ks body s dlhym rukavom
7ks body s kratkym rukovam
1ks osuška
10párov ponožiek
1 ks svetrík
1ks tepláková bundička
6ks tričko s dlhým rukávom
1ks rifle
1ks menžestrové nohavice
4ks tepláčky a všetko je to vo veľkosti 0-3 mesiace takže na začiatok.
no a cena: za toto všetko dala len 45 libier-cca 1300Sk, čo je neuveriteľné, u nás by som ani polku tých vecí nekúpila za takú cenu.

monika.c
9. jan 2010

dievcata,tak my dnes v noci opustame SK a ideme naspat do uk,ale ked si predstavim tu cestu,aj sa normalne trochu bojim,nic nepocujem,len tam a tam snezi,cesty hrozne, ☹ no bude to zaberacka,hlavne pre mojho muzika 😒 s tymi vecami mate pravdu,v uk je vsetko o polovicu aj viac lacnejsie ako tu,ja som sestre skoro vsetky veci na malu pokupila tam.ja som vcera mala perny den,mama ma vyslala k dr.lebo uz nemohla pocuvat,ako hrozne kaslem a dr.ma hned zvozila,ze kde som bola doteraz,dala mi atb,tak dufam,ze uz budem fit.vcera sme boli aj na 3 D sone,len male nechcelo spolupracovat,tak sme videli len malo,ale dr.opat povedala,ze to vidi na dievcatko,tak to bude asi fakt baba,comu som velmii rada 🙂

michalag
autor
9. jan 2010

monika.c prajeme vam stastnu cestu aby ste domov prisli vsetci v poriadku 😉 🙂 !!! a kedy by ste mali prist domov? ... jej tak dalsie dievcatko 🙂 , blahozelaaam 😵
akosi tu pribudaju konecne aj dievcatka 🙂

zzuzullka
9. jan 2010

monika, gratulujem k dievčatku 🙂 a prajem pohodovú cestu bez problémov 🙂

michalag
autor
9. jan 2010

zzuzulka, tak to tam naozaj kupila super tu by si dala v detskom obchode mozno za 3 veci 😠

vladkaz1
9. jan 2010

baby v ikei maju zlavy osusky za 1E takze chcem aspon 5 osusiek ha novych pre babenko 😀
Monika prijemnu cestu a srdecne gratulujem k dievcatku 😵
idem hajat dobru .. ja rychlo pridem aj odficim co? 😅

michalag
autor
9. jan 2010

vladka, to si sa zdrzala 😀

monika.c
9. jan 2010

dakujem dievcata,dufam,ze prideme v stasti a zdravi,v uk by sme mali byt zajtra okolo 10.00 vecer,ja len dufam,ze cesty v nemecku budu ok,potom vam napisem,ako sme dosli 😉

michalag
autor
9. jan 2010

monika a idete autom?

michalag
autor
9. jan 2010

ved jasne, ja blba

zzuzullka
9. jan 2010

ako som si tak pozerala zoznam čo treba, tak si myslím, že na začiatok z oblečenia mi stačí keď dokúpim: 4ks dupačky, 2 ks čiapočka, 3ks overal na spanie. čo vy na to?ale som ešte na niečo zabudla?

michalag
autor
9. jan 2010

zuzul, ja som overal nikdy nepouzivala, ale nie je to zla vec, este neviem ci mas klasicke plienky pod hlavicku ak by si mimi grclo ...

greeri
9. jan 2010

ahojte babenky 🙂 tak ja vás čítam asi už od októbra, ako som objavila túto tému 😅 a chcem vám len napísať, že ste super, toľko rád, tipov, informácií, čo, kde, ako - no proste na jednotku 😵 tak hádam odteraz aj sem tam napíšem, aj keď je vás tu už požehnane 😀

zzuzullka
9. jan 2010

michalag, hej klasicke plienky už mám nejaké, ešte budem niečo dokupovať lebo chcem používať aj látkovky a len občas jednorázovky. a v čom také miminko spinká, som myslela, že ten overal je na spinkanie. a pod dupačky sa asi dáva nejaké tričko aby neboli holé ručičky, že? sa pýtam ako nezvdelanec, ale to vieš...ešte zatiaľ bez detí, tak si to neviem dobre predstaviť 😅

michalag
autor
9. jan 2010

greeri a tiez cakate babo v maji???

michalag
autor
9. jan 2010

no ja som maleho obliekala do kosielky, plienka, latkova plienka, postolky a nato latkova plienka aby neboli hole nozicky a potom zavinovacka a ked mu bola zima tak som ho zakrila dekou

janulka04
9. jan 2010

monika tak stastnu cestu prajem, cesty, co ja viem, su ok, my sme sa vracali zo slovenska v stredu...i ked par vlociek popadalo...takze hvorim len za Bayern, cesty ok, ale zima straaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaaaaa... 🙄
a co sa veci tyce, je fakt, ze v cudzine nejako nederu ludi z penazi....ja etse nenakupujem, mam haldy po malych a vsetko duplovane, ale ked kuknem znackove obchody...neda sa so Slovenskom porovnat, takze mne sa oplati tiez nakupovat znacku 😉

janulka04
9. jan 2010

klarka, mm sa tesi..on babu chcel, respektive babinec...ale vyvesteneho mam od troch ludi chlapca...preto este cakame na oficialny verdikt 😀

zzuzullka
9. jan 2010

greeri, vitaj. a tiež čakáte bábo? 🙂

tie ceny na slovensku sú hrozné, preto som rada, že mi skoro všetko potrebné nakúpila kamoška v tom Londýne a zbytok vecí budem kupovať cez inzeráty. už mi veľa z oblečenia netreba, kozmetiku aspoň z časti kúpim v lekárni za poukážky... a jediná taká drahá položka je kočík ale aj ten sme si vybrali za super cenu 300Eur 🙂

michalag
autor
9. jan 2010

zuzul, takto som ho obliekala kym bol v perinke https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

antynka1
10. jan 2010

Krásé ránko holky,
tka jak jste se dneska vyspinkaly? Já dneska docela dobře. Teď si půjdu udělat kakao a pomalu se začnu rozkoukávat 🙂

janulka04
10. jan 2010

ahoj babule, pridala som foto nasej lasky.... 😅

michalag
autor
10. jan 2010

Ahojte zienky 🙂

jani, mala je nadherna 😵 🙂

monika.c dufam ze ste docestovali v poriadku 🙂

zdenkapo
10. jan 2010

Blani 😀 tak na dospělé to křesílko nebude... a ten jedlý papír na dort je super,vykouzlí se z toho pěkný dort...
mrkni do mého alba-na Tomáška,tam má fotku s dortem s Cars,co jsem mu pekla v červnu k 2.narozeninám 😉

Manža odjíždí v 1 hodinu do Německa na týden pracovat,tak snad ty cesty tam budou sjízdné 😖

antynka1
10. jan 2010

Kdy jste cítili poprvé kopance, Já pořád jen citím jak se tam mimčo mele-takové to lechtání, ale kopance ještě ne.....

mishutka
10. jan 2010

Ahojky, včera jsem byla nějaká znuděná tak říkám manželovi o tom kolotoč s medvídkama FP a ani sem nedomluvila už se oblékal a jeli jsme pro něho 😀

Takže už mám doma další ptákovinu pro prcka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre