Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
20. jan 2010

Holky, jak se jmenujou ty plýnky s vykrojrným pupíkem???

vladkaz1
20. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... ahojte dnes som triedila veci podla velkosti ,tak mam toho dost a velkost az po 86 takze chvalabohu .. ak chcete mrknite do albumu a posuvate sipkami dala som viacej fotiek 🙂

zzuzullka
20. jan 2010

mishutka, fixies alebo bella sú s vykrojeným pupíkom

michalag
autor
20. jan 2010

vladka, tak vy toho uz mate 😨 🙂

zzuzullka
20. jan 2010

vladka, pekná zásoba, to ja mám oproti tebe len pár kúskov 😅

blanka.k
20. jan 2010

Simi - mě právě taky napadly temprerky, tak ja ve škole, ale říkám si, aby se dítě neosypalo, no možná to risknu 😀 Mě teda z toho za mala nikdy nic nebylo 😅
Adus - chytrá jak rádio.... 😀 😀 😀 ti chlapi pro nás prostě namjí pochopení, proto je tu MK 😀
Babara - jojo, k Hradecké jsem chodila 😉 Před ní tam byl takový asi 70ti letý "dědek", ten byl nic moc, ale jí u něj byla asi jen 2x. Ty tam chodíš?
Bibi - mě na tom velké UZ veliskoti vůbc neměřili ,a el všude píšou, že se mají měřit. jsem dala pak ten papír mé mudr a nic neříkala, tak nevím. Jeidné, co tam bylo, že velikost odpovídá UZ, který tam dělali oni na NT+, a ne ms, a že máme zvětšené ty ledv.pánvičky a že je v děloze jeden plod. Toť vše 😅
A tím GTT, největší krize došla včera mezi 22 a 23 hod., prostě jak na mě došel klasicky hlad a já bych se najedla, pak kolem půlnoci to začalo mizet, a spát jsem šla asi v půl 2 a úplně v pohodě. A jediné co mě budilo, byl asi 3x stejný sen, že jsem v noci vstala a napila se sirupu, který mám furt na stole a pak ráno šílela, že jsem "zhřešila" a muž zdržoval a do nemocnicce jsme nedojeli včas 😅 Hlad jsem vlbec necítila, ani ráno, akortá asi hodinu po vypití toho nápoje se začal ozývat, ale pohoda, tak jsem ráda.
A VZP nedává příspěvky žádné, akortá tady místní pobočka dává asi 400,- na nějaký kurz, ale jen u jedné ženské 😉

doli1
20. jan 2010

ahojky všem
blani kolik se toho mělo vypit?0,5l?

vladkaz1
20. jan 2010

No vsetko mam poprate pozehlene ,okrem novej perinky tej hore kremovej ,no neviem ci sa to moze prat je naozaj nadherna ale na suchac ,dam tam prisit este stuhu aby bola pevnejsia ,pri malej sme tie klasicke perinkove zavinky teda hrozne vela vyuzivali ale aj su extra velke .. mam ich odlozene ..
Uz nic nekupujem ,Flasky mam od kamosky slubene ,odsavacku u kamosky zajednanu ,kocik sme dostali a s prispevku si kupim podla svojich predstav a s prispevku kupujem aj latkove plienky vybavu ... 🙂
Inak kocky graulujem k dobrym vysledkom 🙂 hrozne sa tesim s vami 😵

blanka.k
20. jan 2010

Doli - jo 0,5 l 😉 Ale fakt mi to přišlo třeba tak sladké jak Kofola, samo to bylo jiné, třeba jak víc oslazený čaj...tak bych to tipovala, kdyby mi někdo zavázal oči 😉 A paní moc milá, jak byla i do telefonu, akorát jsme to nemohli moc najít, prtože navigace ukazovala jinde,ale naštěstí ten barák koukal přes ostatní rodinné domky. Njehorší na to bylo, jak se mi chtělo spát a bolela mě prd..., ale na to tam nadávaly všechny 😀
Vlaďka - super zásoba 😉

matpaj
20. jan 2010

uf, vladka, ty čakáš trojičky?......tóóľko vecí....... 😲

mishah
20. jan 2010

blani: 😀 supr,že to máš za sebou
jinak jsme koukala ještě na ty zdrav.pojišťovny a kdo je u OZP,tak ta přispívá 1500,-(i na pobyt v porodnici a přítomnost otce u porordu) + 100,-na očkování pro děto pd naroz. až do 19 let🙂)

xxx.klarka
20. jan 2010

vladka, hezká zásobička. Já se chystám na takového přebrání a pořešení toho co mi chybí(jestli něco chybi😀) asi zítra, až dovyžehlím všechno prádlo co mám na věšáku a ještě mě čeká jedna pračka. Pak asi pomalu začnu prát něco na mimouška. 🙂 Ty to máš už také vyprané??

zzuzullka
20. jan 2010

teraz ide v Sama doma na STV 1 diskusia o tom ako sa chovať k žene po pôrode a hovorí tam nejaký lekár a práve povedal, že "Každý chlap je svojim spôsobom gynekológ amatér" 😀 😀 😀 😀 😀

blanka.k
20. jan 2010

Zuzul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
20. jan 2010

No mam to vsetko poprane ,aj pozehlene uz pekne pobalene v skrini , podla velkosti .. nenarvem tam uz ani F
To sa zda veci nieco mam po Lucke jak nove ,a ani som nevedela ze som kupovala vzdy nieco a nejako sa to nakopilo ,ved vyuzijeme ,babko sa velmi poti a malu som tak isto stale prezliekala bola zakadena az na usami ...
Kocky sak niektora co som tu pozerala mate aj viacej veci a ja tu stale radim nekupovat a raz som sa pristihla pri tom ze som kupovat ani nic nemusela aj kamoska mi pozicala veci ...asi za tasku 🙂

bibi13
20. jan 2010

vladka, nechce sa ti prísť to takto pekne rotriediť podla velkostí aj ku mne?? 😀 😀 😀 mne sa do toho nejako nechce.. len som dnes pofotila a dala späť do krabice.. 😀 😀
blani, mne ten humus dali to 0,3.. ble.. ešte teraz mám z toho husiu kožu a to sladké zbožnujem..

mishah
20. jan 2010

Teda holky, vy jste vzorné, že už i perete a žehlíte 🙂 To já teprve vybalila pytel s oblečkama 0-6 a vytřídila ty nejmenší z nejmenších 😀 a taky myslím,že toho nemám málo...ono se to docela nasbírá,protože něco přinesly kamarádky, něco příbuzní a hned je toho dost 😀 Pak se ještě chystám ke kamarádce, která má spoustu letních bodýček a nějaká si vypůjčím neb mám samá s dlouhým..

mishutka
20. jan 2010

Já už se těším až porodím, nějak se mi to vleče 😉 A možná je to i tím počasím 😠

vladkaz1
20. jan 2010

Mishah prestne ako pises ,nazbiera sa to ono sa to ani neza kde ... 😉
Bibi nadherne veci mas ,ako kazda v albume podla svojeho vkusu ze? 🙂
Keby ste vidieli, kolko mam ruzovych bokom veci ☹ uz az mi je luto no nic idu na bazar ..
Bibi vies co je nalpesie, ze idem kupit ten satnik tak zas to budem triedit od znova ved sa poznam nie? 😀 ale to je choroba na veci v skrini som lajdak priznam si uprimne 😅 ale som ti zavoxovala ,take uz prat a zehlit nic nemusim 😀

blanka.k
20. jan 2010

Bibi - mě to před 3 lety taky přišlo mnohem sladší 😅 tk snad mi to dobře namíchala 😅 nebo, že by se u mě už projevovaly příznaky'? Není to třeba příznak curkvkmy, že mi vše přijde málo sladké? 😀
Já budu prát a žehlit za 1,5 měsíce, cca 8týdnů před TP, protože budu pak muset vyházet 2 šuplíky věcí, co máme s mužem hned po ruce každý se spodním prádlem, tak to odkládm, co to jde 😀 A včem holky perete? Myslím, žena Lovelu tu byly stížnosti a že Batole ujde....nebo naopak? 🤐

zdenkapo
20. jan 2010

Vladka,tak taky jsem třídila dle velikosti už před měsícem, a taky toho máme... akorát fotit to nebudu,to bych musela mít x alb 😉 ale stejnek kupuju něco růžového 😀

vladkaz1
20. jan 2010

Zdrneka ja som vsetko nepofotila a po kusoch sa mi to teda nechce ,len ked to bolo na hromadke tak som par foto spravila ako spomienku 🙂

vladkaz1
20. jan 2010

zdenka prepac ..som ti schomolila Nick

babara
20. jan 2010

Blani, ja si rikala, ze urcite Hradecka, kdyz si studovala CVUT, tak Studentsky ustav Bechynova je jasny 😉 Ja tam chodila taky, az do prvniho sestinedeli. Ted bych to mela moooc daleko. Byla super, akorat teda me trochu zarazila, ze mi nechtela prvni pulrok napsat antikoncepci pri kojeni, a to teda jakozto po cisari teda, kdybych otehotnela, tak to by nebylo moc dobry tak brzo... Ona byla takova trochu asi na prirozene veci, coz je jinak fajn.

Zdeni, tak ZPMV zkrouhla prispevky na kojeni? Musim na to mrknout, neco tam snad pujde vyuzit. Letos jsem to pekne podelala, sem ztratila ucet z plavani, tak sem utrela ☹

vladkaz1
20. jan 2010

Lovelu neznasam ,mala bola z nej cela vyhadzana ,perem odjakziva v persile a nic 🙂

antynka1
20. jan 2010

Ahojky,
grtuluji všem co mají dobré testy na cukrovku. Já už mám za sebou peripetie s nový lékařem. Takže ta první mě nevzala, protože prý v těhotenství měnit lékaře není vhodné. No naštěstí jsem měla v zásobě ještě další tipy, uspěla jsem hned u té druhé. Tak jsem to sestřičce všechno vylíčila, tak mě objednala hned na zítřek po oběde do poradny. Akorát jsem říkala, že budu mít asi problém s dokumentací od mé bývalé lékařky a taky že jo. Takže jsem se s novou hned dohodla, ať tam za ní hned přijedu, že to všechno dáme nějak do kupy. Volám své bývalé a sestra mi oznámila, že výpis z karty mi sice dají, ale že na to mají 3 týdny. Tak jsem jí slušně požádala, že vzhledem ke svému stavu bych to potřebovala dříve, tak to mi řekla "v žádném případě s tím nepočítejte". Tak jsem jí řekla, že se tam alespoň stavím a nafotím si to - na to mám právo, dokonce jsem si našla i příslušném zákony a paragrafy, poté co jsme jí to řekla tak mi bouchla telefonem a řekla, že to ještě musí probrat s doktorkou a ať zavolám později. Já jsem tedy vyrazila k nové lékařce, tam jsem sestřičce všechno vylíčila, samozřejmě jsem se rozbulela - no prostě nervy, byla super, uklidnila mě, že to nějak zvládnem. Těžce se podivovala chování mé bývalé doktorky a říkala, že doktorka má zákonou povinnost mě na ten ultrazvuk poslat. Zítra jdu tedy k té nové do poradny, kde mi dají žádanku na UTZ a byla tak hodná, že mi řekla, že papíry od mé bývalé doktorky si vyžádají samy ať už tam nemusím chodit a nervovat se s ní 🙂 Teď jsem ještě volala na Bulovku a ukecala je, abych tam mohla přijít - byli nadšený - už je dost pozdě, no ale mám tam přijít v pátek ráno a uvidí co se mnou ještě zmůžou... Ufff, to je ale román.....

blanka.k
20. jan 2010

Já jsem včera fotila věci taky už po 2 naráz 😀 Ty albíčka nejsou moc velký 😀
Babara - taky jsi chodila na ČVUT? Já tam byla s mudr. spokojená, já k ní hcoidla jen na prev.prohlídky a napsat HA, takže jse s ní němlěa problémy. Ten dědula před ní bbyl hrozný (ještě vypadal jak doktor Slezák 😝 ), jsem k němu v prváku došla (mě tam poslala pratická kvůli bolesti v podbřišku) a on se mi snažil vnutit HA, že ji prostě musím brát a furt, že až budu chtít s někým spát, tak jimusím mít, a ať dojdu,....nějak nechápal, že i když mi už 15 bylo, tak prostě ještě spát s nikým nechci 😝 Fakt takový dědek protivný 😀 Ale obvodní tam byla taky super (matoušková), starší paní, ale hodná a ochotná.
Vladka - tak to bude ta Lovela, něku tu byla diskuze a vím, že na jeden z Batole/lovela nadávaly

bibi13
20. jan 2010

v persile? a je nejaký konkrétny pre mimi? inak ja som tiež všetko nepofotila, vybrala som jednu krabicu..

mnam, mám tu nachystané tousty, veterník a banan s mandarinkou.. idem sa do toho pustiť..

blanka.k
20. jan 2010

Antyn - gratuluji k nové mudr.! Tak konečně snad budeš mít klid 😉

vladkaz1
20. jan 2010

nieje persil sensitive pouzivam ,spokojnost nad mieru ,ale kazdy si uvazi sam nie?
Zacinala som s lovelou ,u mna 0 bod. 😝 zas mama kamosku co si ju neviem vychvalit
Musim ist off ... paaa pekny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre