Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ciknori
4. feb 2010

Díky aadus, jsem ujetá do klasicky vypadajících kočárků 🙂 a na tento jsem zatím ještě nenarazila, tak jsem to chtěla obhlédnout.
Jinak při OGTT jsem taky musela zůstat v čekárně, byly jsme tak tři pupenda a jedné se udělala špatně, asi spíš z odběru, tak potom celou dobu ležela v ordinaci.

xxx.klarka
4. feb 2010

a do toho mě hrozně od 3 hodin bolela pravá část podbřišku. 😒

aaadus
4. feb 2010

ciknori já jsem do něj úplně zamilovaná, pořád na něho musím šahat, popojíždět s ním a tak 😀 ale je to fakt úplně obyč kočárek, žádné vymoženosti nemá, ale já jsem spokojená 🙂

lucik...
4. feb 2010

Ahoj holky 😔

dneska si půjdu pro salko 😀 😀 😀

A máme opět nemocnýho pejska.. To snad není ani možný 😔

pepibubu
4. feb 2010

ahoj holky, my Roan Maritu máme a nemůžu si ji vynachválit. Jsou jen dvě maličkosti který mi chybí, ale na druhou stranu to není nic takovýho kvůli čemu bych ho nemohla doporučit: Hodila by se buďto přehazovací rukojeť nebo snadný otočení korbičky. A taky by se hodila taková ta "prolamovací" rukojeť, protože v autobuse se všichni samozřejmě musej řítit tudy kde stojím já s kočárem.

jemrykka
4. feb 2010

dobré ránko tehulky🙂
jaaj o tom salku ani nehovorte, lebo už mám chute a som v práci, ale mám tu aspon Milu 😝
Lucik a čo je zo psíkom:( aj ja mám doma maltezačika.... vždy som z toho viac ja na nervy ako on ked mu niečo je, lebo oni nevedia povedať čo ich bolí a ticho sa trápia, tak snád mu nieje nič vážne...

lucik...
4. feb 2010

Jemry já nevim
V noci pořád kňučela a štěkala v boudě.. Ráno normálně vylezla, v poho chodí, vrtí ocáskem, ale pak zničeho nic lehne a začne kňučet a štěkat... Pak zalehla pod stromy a když k ní manžel šel tak na něj vrčela.. Taky ho kousla (ale lehce) a kouše do všeho - rohožka, boty - to jindy nedělá.. A nežere... Teď přijel manžel z práce, tak jedem na veterinu, tak držte palce 😔

aaadus
4. feb 2010

lucik a co je bíglouškovi?
pepi tak teď jsou zkoušela a rukojeť mi jde dát tak, aby byla jakoby nad tím kočárkem a nevadila v cestě. jenom zmáčknu takové te velký čudl co je narukojeti a sklopím tu rukojeť jestli myslíš tady to

aaadus
4. feb 2010

lucik držím palce ať to je nějaká "prkotina" 😉

pepibubu
4. feb 2010

čudl je na korekci výšky madla, aby vyhovoval člověku vysokému 160 cm i 2 m, tedy podle mýho... tímhle to korigovat mě nenapadlo...

aaadus
4. feb 2010

pepi a jak dlouho ti Pepino vydržel v hluboké korbě? a sporťák používáš nebo jste kupovali jiný?

jemrykka
4. feb 2010

lucik, no dúfam, že to nebude nič vážne, ale to čo opisuješ tak moja susdka mala psíka vlčiaka a on mal niečo s črevami dosť vážne, že začal byť agresívny a odťahoval sa preč od ludí. Tak držim veelmi palce!!!

ciknori
4. feb 2010

Já minulý týden taky jedno salko vyžáhla 😀 No, mám dnes poradnu, tak uvidím jak mi dopadlo ogtt, ale předpokládám, že by volali, kdyby se jim nezdálo.

babara
4. feb 2010

lucik, to jemi lito, snad to bude dobry.

aaadus 165cm je prumer, ne? Ja mam 163cm, to jsem tady druha nejmensi?

vladkaz1
4. feb 2010

Dobre rano kocky, uz mi je lepsie mala ani sople nema,ja este mam ale uz nemam aspon taku silnu nadchu ..chvalabohu
Jaj nic sa mi nechce a musim ist upratovat ,muz isiel do Orange predajne im vynadat ,alebo dohadovat sa s nimi zapatila som mu cez IB fakturu a jeho vypli ,zevraj za nejake euro nezaplatene no tak som zaplatila euro a etse ho nezapli uz 4 ty den nadava jak pohan 😀

ciknori
4. feb 2010

Já mám 158 cm, myslím že na konci těhu tak budu mít i v pase...

aaadus
4. feb 2010

babara myslím, že blanka má 160cm, takže jsi třetí 😀

vladkaz1
4. feb 2010

🙂 Baby jak sa robia tie salmove krovky?

jemrykka
4. feb 2010

vladka, ako orange a tmobile ani nekomentujem.... ja som bola v tmobili a teraz mám už tretí mesiac O2, je to ooovela lepšie, a ovela menej paltím...tam som pomaly ani nevedela, za čo mu účtujú také horibilné sumy!! a dokonca mi zarátali nejakých 18 eur za to že som rušila zmulvu, po 2 rokoch čiže mi vlastne vypršala doba viazanosti, ale že to je nejaký administratívny poplatok..debili!!!

matpaj
4. feb 2010

no, ja mam 171, niektore kociky mi pridu fakt nizke a musela by som sa pri nich hrbit...... 😒

jemrykka
4. feb 2010

inak ja mám 164cm a 66kg a ako som bola u kaderničky predvčerom ona že jeej vy budete mať bábo, že v ktorom som sa ma pýtala, som jej povedala že 6ty mesiac ona že čoo? že max tak tretí štvrtý mi typla tak som sa potešila heheheh, ale to priberanie príde podla mna posledné 2 mesiac to vraj ide najviac hore ale tak je individuálne..tak uvidíme 🙂

jemrykka
4. feb 2010

inak som sa chcela spýtať... dnes cítim že ma malá kope inde tak ku rebrám smerom a predtým som ti cítila v podbrušku a pri močáku...asi sa otočila hlavou dolu lebo na poslednom uz bola priečne...ale nič som necítila, ale ani neviem či niečo extra mám cítit ked sa pretáča...

matpaj
4. feb 2010

boze a pausaly.....ja mam orange a teraz som si dala kvoli mame aj o2,tak platim do nemoty.... 😒 vsak na materskej ma to prejde, ked budem mat polovicny prijem...... ☹

matpaj
4. feb 2010

jemrykka, tak toma nestras ze posledne mesiace sa najviac pribera......mozno na babo......ja uz mam svoj "vahovy ukol" davno splneny, tak dufam, ze teraz to uz bude mierne.....a vraj v poslednych mesiacoch uz ani tak nechuti....babo tlaci na zaludok a nieje miesto......... 😒 na styri rozky 😀 .......

matpaj
4. feb 2010

inak dnes som sa rano ohla pred mm-v nohavickach, to ste mali pocut......hlupi chlapi.... 😠

jemrykka
4. feb 2010

matpaj no neviem aj mamina mi tak hovorila, že som asi po nej aj babka bola tak že ledva bolo vidno že pribrali a potom v tom 8 mesiaci to prišlo, ale mamina 15kg vraj somnou pribrala tak si myslím, že ak to budem mať po nej tak to bude ok🙂
jaj ano inak to bude zaujímavé ked sa napapám a potom ma kopne do žalúdka, to si nechcem ani predstvaiť asi moc nebude jesť 😀

vladkaz1
4. feb 2010

No to oni su jak drbnuty v tom Orange ,zas mu povedali ze to Euro .33c neni zaplatene ,a pritom som to zaplatila im hrabe????Aj potvrdenku mam a oni to nemaju jednoducho vedene tak muz je vypojeny 😀 😝 do kedy im akoze nenabehne euro 😝

jemrykka
4. feb 2010

bože to sú fakt .... no nemám slov, najlepšie je o2 podla mna

lucik...
4. feb 2010

Tak jsme zpět. Prý jí jen nesedlo nějaké jídlo, tak nevim

vladkaz1
4. feb 2010

No uz sa nevyjadrujem .. som zevdava co ma teraz bez telefonu robit chudak ..
Lucik a co ti nesadlo?
ja som vcera spravila sosovicu taku sladko slanu hustu zo zeleninku a dnes chcem k tomu spravit bales so smotanku .. nejako sa mi nechce ,neviem sa prinutit dat ani prat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre