Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
4. feb 2010

No, my ho v hlubokém opravdu udrželi do momentu než si sám sedl, kvůli zádům je to tak lepší. A sporťák používáme dodnes.

aaadus
4. feb 2010

lucik a však ji dávate pořád stejné granule ne?

lucik...
4. feb 2010

aaadus my jo, ale máme naprosto debilní sousedku která jí háže zbytky. I když jí tísíckrát denně říkáme ať jí to neháže, tak stejně jí to za našimi zády hodí.. Takže jí asi zastřelim, nebo nevim

vladkaz1
4. feb 2010

Jaj uz som sa docitala ze hovoris o psikovi ...
Ci budete dnes robit kocky ?
ja tusim idem uprata dat prat ,uz mam kopu a pojde s malu na boby von a k nasim

jemrykka
4. feb 2010

ja som vpráci za pol hodku idem na obed a potom do 4tej zassa práce:/ no čo už musím ešte nejaké eurače pošetriť 😀 a večer budem len oddychovať 😉

lucik...
4. feb 2010

vladi já musím vyluxovat a odpo mám jet s tchýní k sestřence (manželovo) - má 18ti měsíční dvojčatka a ta jedna jde zítra do nemocnice na operaci 😔 Moc se mi ale nechce, protože bych nejradši zalehla..

Ale víte co?? Už se mi vaří karamel 😀 😀 😀

matpaj
4. feb 2010

lucik, tak nasad psikovi dietu........ 😉

lucik...
4. feb 2010

mat to nemůžu, ona byla už před vánoci na operaci a vypadá teď jak z dachau 😀 😀 😀

vladkaz1
4. feb 2010

jemrykka
no tu pracu vam nezavidim ja som na materskej s malu takze aspon doma ,fakt neviem si predstavit ked som grcala ze ist este taka do prace ...
Pustam muza, sorac potrebuje nieco robit ,lebo ide za chvilku pracovat 🙂

aaadus
4. feb 2010

lucik to bych vraždila takové lidi. Sousedi taky našemu psovi hážou kosti a tak, ale mají to s náma domluvené. Bych babě donesla účet od veterináře 😠 a máš tu plechovku ponořenou úplně celou ve vodě nebo ti kousek čouhá? Asi dám taky vařit ať mám večer co mlsat 😀
vladka já teď půjdu udělat pořádek v papírech a odpoledne mám jógu

aaadus
4. feb 2010

lucik a s čím jde na operaci bobek?

lucik...
4. feb 2010

aaadus dala sem to do velkého hrnce tak je ponořená celá, akortá mi teda "putuje" po hrnci.. To je normální?? Doufám že mi to tu nebouchne, bych nerada měla salko po celém bytě 😀

Ona to má už od narození, že jí nějak nesrůstá patro v puse nebo co, takže jí tam budou dávat nějakou destičku 😢

adelka89
4. feb 2010

holky ja si ten karamel asi udelam taky 😀 jak dlouho to poom vydrzi v lednici?
Ucim se na tu dnesni zkousku a vubec mi to nejde uz za dve hodiny 😠
Luci to me mrzi,snad bude pejsek brzy zdravy, vim jak je to s nasi fenkou kdyz je nemocna,tak je cela rodina smutna ☹ pred rokem nez jsme ji dali na kastraci mela neustale falesnou brezost, ty jo lidi, kdybyste ji dali v te obe novorozence tak se o nej postara snad lepe jak nektere matky a to je jezevcik, fakt strasne hnizila a kdyz jsme ji jeji hracku vzali tak desne fnukala a ja jsem brecela s ni 😔

doli1
4. feb 2010

ahojky holky
musim si postěžovat.pěkně mě chytnul močák v noci jsem málem už nemohla vydržet jaký jsem měla křeče.ted jsem si nebyla 100%jistá jestli je to jen močák nebo i stahy ale přečkala jsem do rána a vyrazila k dr.naštěstí vyšla ta lepší varianta je to bílkovina dostala jsem prášky.řekla mě že na gyndě se to líbit nebude ale že nebude čekat až se to úplně rozleze zvlášt když mi je den o dedne hůř(už to mám tři dny)a urologický čaj mi byl zakázán.pěkně mám tři dny ležet a táta mi nosit čajíčky 😀

aaadus
4. feb 2010

lucik tak to asi musíš ztlumit ať se to vaří pomaleji
adelka já myslím, že to bude tak dobré, že to ledničku ani neuvidí 😀 a budu držet palce na zkoušce 😉

lucik...
4. feb 2010

adel no právě, to je nejhorší.. Teď to není tak strašný, ale před vánoci sežrala něco co nemohla strávit, několik dní byla jak mrtvá a nakonec jí operovali.. Sme byli s manžou uplne nešťastný.. Teď byl manžel spíš naštvaný že to je pořád něco ☹

Doli tak hlavně pečlivě lež a ať se muž stará !!

aaadus
4. feb 2010

doli ještě že jsi šla k dr, ono stačí když se ti to rozleze jako netěhu natož tak těhu. a nosí manžel čajíčky? 😀

lucik...
4. feb 2010

taky myslim že to ledničku neuvidí 😀 Teda až to vychladne 😀

aaadus
4. feb 2010

lucik a kdyby manžel zašel za sousedkou a pořádně na ni hukl? nebo nemáte nějakého velikého kamaráda, z kterého jde strach? 😀

antynka1
4. feb 2010

Krásné ránko holky,
já vstávám nějak čím dál později.... Uf, ono mě to přejde, příští týdne zase hurá do pracovního procesu.
Babar jsi čtvrtá nejmenší, protože já jsem ta nejmenší, mám 153 cm 😀
Doli - tak ať je ti brzy lépe.
Ten akramale pak vydrží v lednici hodně dlouho, ale jak, to přesně nevím. A nemusí se to vařit na plný výkon, stačí když to probublává. Hlavně ať je to pořád celé ponořené.
Lucik - tak je pejsek brzy v pořádku a sousedka bych být tebou asi uškrtila.....

lucik...
4. feb 2010

anty mám sto chutí.. jenže nechci dělat zle (na vesnici 😀) když manžel, kterej jí zná odmalička to řešit nechce... Nechci se pak hádat s ní a ještě pak s nim, že tady dělám zle 😒

doli1
4. feb 2010

díkuji za podporu.čajíček mám a i mi namazal rohlíky s domácí jahodovou marmeládou.až odezní ty křeče tak bude líp.
anty jen se pěkně vyspi když máš dovču.s prckem už to nenaspíš.
holky když jste tak malí nehrozí vám cisařem?

lucik...
4. feb 2010

doli tak snad to brzy přejde.. Jen ať se manžel stará 😵 😵

antynka1
4. feb 2010

Doli, taky jsem o tom přemýšlela, hlavně když jsem pod 155 cm, ale zatím mi nidko nic neříkal. Prý není ani tak důležitá výška jako velikost pánve a tu mám v pohodě. Tak doufám, že to bude v klidu....

adelka89
4. feb 2010

aadus diky snad to nejak okecam a konecne ukoncim zkouskove... kvuli teto zkousce se mi to natahlo az do unora.... 😠 no nic jdu se hodit do gala pak se ozvu 🙂
zitra jedu k nasim a kdyz nestihnu ten karamel snist cely dojidala bych to az v utery, nevadi to? 🙂 kolik to teda varite hodku nebo dve?

lucik...
4. feb 2010

adelko podle mě se tomu v lednici nemůže nic stát. Vařit dvě hoďky a pak nechat vychladnout

aaadus
4. feb 2010

už taky vařím 😀

doli1
4. feb 2010

kámoška právě furt chodila že pujde na císař kvůli výšce a potom ji nechali rodit normálně a zakončeno stejně císařem.je fakt že záleží na pánvy

lucik...
4. feb 2010

doli sestřenka co má ty dvojčata tak je taky prťavá a taky jí říkali že furt nevědí jestli normál nebo císař.. Nakonec šla normál, ale druhá se při porodu otočila KP tak řekli že s tou druhou půjde na císař a pak přišel jiný doktor a "sáhnul" pro ni a vytáhla jí KP..

aaadus
4. feb 2010

nedívala jste se včera některá na ten dokument Táta XXXL či jak se to jmenovalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre