Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
29. mar 2010

doktor říkal že malá má trochu větší hlavičku

michalag
autor
29. mar 2010

anty, ja by som z toho nic nerobila ale maly ma este 2 dni brat ATB, tak preto sa citim ako ....

michalag
autor
29. mar 2010

a vsetky ste prali detickam vecicky detskym prachom/ gelom ci ste pouzilôi aj normalny prach?

pralinka25
29. mar 2010

medan myslim ze keby to bolo vazne tak by ti povedali. kamoske to tiez povedali a maly ju ma v pohode.

ja som este neoprala nic 😅 ale zajtra zacnem

hepinka
29. mar 2010

Miši, ja som prala zatiaľ všetky vecicky v detskom prášku, ale neskôr uvidíme 😉

nikkka
29. mar 2010

ja som este nic neprala...az ked budem doma na materskej operiem..
ale rozmyslam je vobec nejaky rozdiel v tych pracich praskoch? nie je to len nejaky reklamny tah?

xxx.klarka
29. mar 2010

michal, já prala v detské a dávala jsem trochu batolete máchadla. Jinak jsem ted dostala 3 body a neměla jsem už nic dětského na praní, tak jsem to přihodila k našemu a vyprala v persil gelu, tak snad to bude ok.

michalag
autor
29. mar 2010

lebo ja by som uz chcela oprat ale u nas na sidlisku nikde nemaju detske, to by som musela do mesta a to sa mi koli prachu/ gelu nechce 😅 ..... ja som Samkove veci prala v normalnom prachu a nic mu nebolo, len avivaz som nedavala

antynka1
29. mar 2010

Medan - to mě řekly taky na UTZ ve 22 tt. ale prý si z toho nemám dělat hlavu 🙂
Zdeni - ty máš tedy hodného manžílka
Já budu prát klasicky v Lovele.
Za chvilku vyrážím na nákup nějakých kojících košilek, tak snad na něco natrefím.....

nikkka
29. mar 2010

moja svagrina davala aj avivaz - lebo akosi nevedela ze to sa nesmie a malej tiez nic nebolo..

nikkka
29. mar 2010

mam nejake e-kupony na plienky, staci ich vytlacit a daju sa pouzit v dm dogerii, hypernove, 101drog a carrefoure, tak ak chcete niektora poslem vam mailom, len mi poslite do IP adresu...a v tescu maju momentalne akciu na plienky, tusim som to tu uz dnes pisala..

mishah
29. mar 2010

Ahoj holky 🙂 nestíhám dočítat, ani přispívat 😉 tak jen zdravím v letu..manžel šel na cvíčo s malým, tak mám chvilku pro sebe 😎
Jinak já používám persil sens. a prací ořechy, lovelu jsem používala u Lukyho,ale nějak mě nenadchla a prala nic moc(to ty ořechy perou líp 😀 -ale máme trvdou vodu, tak možná proto 😉 )

janulka04
29. mar 2010

tak ja som tiez pouzivala persil sensitive, lebo ta lovela mi pekne oprala iba na prve pranie, potom tie zlte kakanicky a vselijake fliacky, ktore deti napachaju nepustili ani povyvarkech s predpierkou, ked som dala Lovelu, tak som presla na ten <Persil...
a kedze tu Lovela ani nieje, budem prat aj teraz v Persile, tu vyjde smiesne lacno 😅
a avivaz som davala aj pri malych a budem aj teraz, ono je to citit aj na pradle...a pouzivala som tiez Lenor ci Silan Sensitive 😉
a vzdy len tak minimum, ale dala som... 🙂
ja este neperiem, ja mam este polku veci na Slovensku, pocitam, ze zacnem koncom aprila.... 😀 😀 😝

vavenka
29. mar 2010

Ja mam tiez kupenu Lovelu - no uz som citala ze nieje nic moc, tak nevadi, na tie prve prania snad bude ok a potom sa kupi Persil... A davam aj Silan sensitive, ´vecicky krasne vonaju a ta avivaz je aj pre babatkovske veci - tak dufam ze to je aj pravda 🙂

lucik...
29. mar 2010

já už mám vše vyprané a prala jsem v lovele, ale až jí dodělám tak budu prát v tom persilu sensitive

janulka04
29. mar 2010

vavenka...uvidis....ja mam kazdopadne dobru skusenost s Persilom aj s avivazom...len nememnit potom znacky, ci casto nestriedat....avivaze a prasky...aby sa babulko nevyhadzalo...
ja si viem, ze avivaz ma aj velke plus pri zehleni, bielizen sa zehli lahsie a aj chrani odev.... 😉 (aspon to do nas na strednej tlacili) 😀 😀

vavenka
29. mar 2010

Janul presne tak, kebyze sa nnaaahodou malicka vyhadze, tak vsetky veci sa hodia do pracky este raz, prinajhorsom....

vavenka
29. mar 2010

Lucik napodobne - ale ja som kupila v akcii tusim 6 kilove balenie, to bude este na dlho 😀

lucik...
29. mar 2010

vaven no já mám tu tekutou akce - 4,5l, tak to taky budu mít ještě na dlouho 😀 😀 😀

blanka.k
29. mar 2010

Já jsem všechno vyprala v Batoleti v gelu, a až ho vypotřebuju (mám malou láhev), tak mám Persil Sensitiv prášek, dnes v něm peru deku, co jsem koupila, ještě teď ji máchám v aviváži, protože smrdí jak kdyby olejem z auta (klas.kupovaná v obchodu), tak snad to pomůže a pak ji pořádně vymáchám.

michalag
autor
29. mar 2010

a nepouziva niektora z vas REX ? ja som s nim spokojna a rozmyslam ze dat prat vecicky s tymto prachom

janulka04
29. mar 2010

blani, vaven...ono sa to zda...pri babu sa toho jedna naperie..... 😀 😀 😀 😀
blani...batole bolo dokonca lepsie ako Lovela 😀, ale ja som ho pouzivala az neskor, vyslo lacnejsie 😀 😝

janulka04
29. mar 2010

miska, Rex som zacala pouzivat, az ked isli male do skolky...teda nase som v nom prala normalne, ja by som moc neriskovala, predsa len koza babatka je nieco ine 😒

blanka.k
29. mar 2010

Janulka - mě vydrží to Batole jen pár dní, hodně věcí jsem prala v ruce, ještě mě čeká vše co mamka ušije, a uvidím jak na to bude reagivat malej, jestli bude ok, tak pak peru v tom Persilu. Právě jsem tu četla diskuzi Batole vs.Lovela a to Batole si chválili víc, ale je horší ho sehnat.
Hodím vám sem aktuální pupík...

janulka04
29. mar 2010

ale inac, mas pravdu, pral na vybornu.... 😉

janulka04
29. mar 2010

blani, kocka....ja by som takto tie moje spuchnute nohy v mini vystavit nemohla....este aj do zadku mam dobrych 5 kilo navyse 😝 , takze na mna by bol hrozny pohlad....u teba kraaaasne 😵
a vravim, Batole bolo lepsie ako lovela... 😀

janulka04
29. mar 2010

baby z mojho "materinskeho" fora si robia srandu, ze: ide bruuuuuuuuuuskooooooooooo - potom JA - zaaaaaaaaaaaaaaadooooooooooooooook 😀

pralinka25
29. mar 2010

ja mam kupenu lovelu v akcii tak vsetko operiem v tom a ked miniem planujem prejst na persil sensitive.
klasickeho prasku by som sa v prvom roku asi bala. potom uz budem prat normalne

blanka.k
29. mar 2010

Jani - když se koukneš na boty, tak mě chybí pásek kolem nohy.... prootže jsem je nezapnula 🙂 A šaty jsou upravené ve Photoshopu, jelikož jsem měla strach je zapnout, aby to někde neruplo, takže normálně jsem je měla rozepnuté, ale v PC jsem si ten zip zaretušovala, aby to nebylo vidět 🤐 😵 Ale chtěla jsem se vyfotit v tom stejném, co jsem se fotila, aby nejlíp byl vidět rozdíl,... 😉

xxx.klarka
29. mar 2010

pěkná bříška, tak já taky přidám svoje z minulého týdne co mě pustili z nemocnice 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre