Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kely
29. mar 2010

Marti a nechceš si tam znovu zajít. Já teda měla něco obdobného přes víkend, ale bylo to tím že jsem až tak zase neodpočívala jak bych měla. Byla to ukrutná bolest, mě na to nejvíce pomáhá opravdu odpočívat a ležet. Já myslím že už ted jsme takové bolavé protože se vše chystá a připravuje. Mě moje doktorka říkala když to jde tak ležet ležet, ale s tím dítětem je to prostě horší, tak dělám co můžu...

lucik...
29. mar 2010

bibi no já mám 17, až budu v 37tt jako ty tak těch 20 budu mít, neboj 😀 Ale přesně jak říká dezyre, když někomu řeknu že mám nahoře tolik tak na mě civí kde to jako mám 😀 😀 😀 (Ale já vim kde 😀 )
Moje dr. naštěstí váhu neřeší, zrovna dneska mi říkala že si s tim vůbec nemam dělat hlavu, hlavně že se máme dobře, takže já sem spokojená 😵
A nebudu si odříkávat když při kojení toho odříkávání bude až až

monikapd1
29. mar 2010

jani aj ja som bola KP a mal je furt hlavickou na pravej strane pod rebrami (akurat ma aj pästickuje, ze co to o nej pisem 😀 )a zadocek ma vytlaceny nedaleko pupku 😖 no tak uvidim, ci sa este za tie 4 tyzdne otoci i ked tomu velku nadej nedavam bo je tam tak priecne ze to by sa musela riadne poskrucat, aby to zvladla.

martina71
29. mar 2010

Ja se snazim odpocivat, ale taky si asi za to muzu malinko sama. Vcera odpoledne jsem prijela z Harrachova. Byla jsem s rodinkou na horach, sice jsem se jen tak povalovala, ale preci jen sem tam delsi prochazka nez jsem zvykla.... ☹ Tak ctu, ze to nektere mate take, tak to snad bude dobre. Ja jsem se spis bala jak se mala najednou divne vrti. Tu ji mam napravo hned si zase preleze...No uz to neni to prijemne stouchani 🙂

janulka04
29. mar 2010

moni...no moja mala stvarala pred dvomi dnami strasne rosambo...a dooost to aj bolelo, tak my sme mozno uz pretocene...len ked ja pri nej vazne neviem, kde co ma...male boli dve a vedela som...toto je nejake zahadne dieta 😀

vavenka
29. mar 2010

Martina presne - dnes ma tak boli cela pisula, ako keby mi tam niekto jednu fukol zeleznou palicou...... Aj podbrusko pobolieva, ked som slapala hore kopcom z poradne, som myslela ze mi vypadne alebo co, tak tlacila aj na krcok aj na mocovy mechur... Hold uz to asi lepsie nebude 😅 a pritom nalez ukazkovy - CS 0 - co je na 35tt krasa......

Monika presne ! V noci aj ja mavam riadne bolesti - ale to prisudzujem tomu, ze nehybne lezim nejaky cas a potom ked sa chcem otocit, tak to mam akokeby strpnute alebo co..... No a ruky mi zacali trpnut - to je u mna novinka 😀

kely
29. mar 2010

Marti to bude asi ono, já si dnes zase s malou hrála fotbal a pak večer skučím 😔 😅 ono fakt odpočinek a asi tam prdolky už mají mene mista, ja taky malou hrozne citim. Dva dny se tam mele že počítám andělíčky a z toho pak o ní dva dny nevím. Hlavně bud v klidu a uvidíš bude to dobré a v klídku to donosíme 😉

monikapd1
29. mar 2010

no ja viem bo mi to doktorka na sone ukazal ked som bola a stale je tak isto, takze viem ze sa este nepretocila, keby mi dnes zavolali, ze mam ist rodit, tak som uz aj tam 🙂

kely
29. mar 2010

No VAv já se v noci probudila křeče do lýtek jako prase a koleno jsem nemohla vůbec ohnout, jsem nechápala co to je. ALe naštěstí celý den pohoda.

bramburka
29. mar 2010

cau holky, tak jsme dnes byli na kontrolnim monitoru a nebyt Margotky, tak to Ondráš zase prospal, ale dobry, nemusela jsem do porodky.

JInak mam doma lovelu, ale nepere to, vyprala jsem tim jen vypaerné veci, protoze jsem ji dostala, takze perinky, zavinovačky a tak, na věcičky mam persil sensitive, do zitra je v akci v Albertu, od stredy v Bille, tak to je jen tak pro info. Stejne jako akce pampers - ted Schlecker a od stredy Tesco

bramburka
29. mar 2010

Kely taky ted mam porad ty krece do lytek v noci, je to dehydratace taky trochu

janulka04
29. mar 2010

ja budem mudrejsia o dva dni 😉

baby a mne doki minule na poradni, ze nebojte, bude lepsie, naozaj...to vam viem slubit....o 10tyzdnov!!! hahahaha...chcel byt vtipny asi

inac, mna uz nici aj dlhsia chodza

bibi13
29. mar 2010

hej hej, podobne.. ked sa ma niekto spýta a ja mám chuť prezradiť koľko som pribrala, tak na mna pozeraju, že kde to mam..

kely
29. mar 2010

Brambur fakt, ty jo já vypiju denně tak 3litry vody. Tak to asi musím pít víc 😅
To je fajn že monitor byl dobrý 😉

vavenka
29. mar 2010

Kokso ja tak zavidim tehulam, ktore nemaju ziadne problemy az do porodu .- teda aspon to tvrdia 🙂 ja mam uz zo seba pocit ze som hypochonder - furt sa na nieco stazujem - teda doma uz ani nie, uz len tu na kona sa pridem vyzalovat 🙂

martina71
29. mar 2010

Tak krece do nohou mam obcas take...ale to jsem zase myslela, ze je to tim jak jsem vic chodila... A jak jste na tom se striema?? Ja mazu a mazu, a zatim je mam jen trosku na prsou... Prsa mi popraskala a zacalo tect mlezivo...ale hodne...

martina71
29. mar 2010

Vavenka nejsi 😀 a ja jak jsem starsi, tak vse nejak nesu hur... 😀 Porad si rikam, ze horsi to uz byt nemuze a je... 😀

blanka.k
29. mar 2010

Mě štve brnění v prstech 😖 A nateklé ruce. Včera jsem asi 4 hod. seděla u PC a klikala myší, protože jsem sestřence slíbila projekt na barák jako takový svatební dar, tak se budu snažit toho udělat co nejvíc do porodu, ale dost mě to unavuje a s amo pak ty prsty natíkají ještě víc 😅 Jsem si za těch pár měsíců doma odvykla klikat myškou celý den 😅

monikapd1
29. mar 2010

no ja mam strii straaasne vela, bo som dllho ziadne brusko nemala a potom zrazu hups a bolo vonku a to som mohla kremikovat kolko som chcela predtym ☹

xxx.klarka
29. mar 2010

martina, já zle, mám je všude kam se podívám a můžu mazat jak chci ☹

monikapd1
29. mar 2010

klari ja tak isto

martina71
29. mar 2010

Ono to bude malinko geneticke. Máti je taky nema a pritom po segre stloustla o 40 kg. A ja mam uz asi 10 let takovou mazaci uchylku. Mazu se 2 x denne detskym olejickem v gelu. Dela mi to dobre a asi jsem si na to vypestovala zavyslost 😀 Ted si mazu ty prsa jeste nejakym specialnim kremem a podle me ten olejicek je lepsi. Ty prsa mam vetsi o 4 cisla tak mozna pro to. JInak jsem pribrala 10kg a myslim ze tak polovinu mam v tech kozach 😀 Co bude po porodu to fakt nevim 😀 ale manzel je ted spokojeny...

xxx.klarka
29. mar 2010

martina, já naštěstí v prsách moc nepřibrala, takto mám G 😀 ještě větší bych asi nepřežila 😀

lucik...
29. mar 2010

holky tak já se přiznám že kromě toho výtoku mě nic netrápí 😵 😵 😵 (ťuk ťuk ťuk, nerada bych to zakřikla) Poslední dny mi je teda občas divně.. tak jako slabo.. motá se mi hlava a tak, ale vždycky je to chvilkový, to je asi tlakem nebo nevím čím 🙄

martina71
29. mar 2010

Klarka...No tak ted ja mam taky G. 😀 a delaji jeste vetsi? Proto jinak nevim co budu delat... 😀 Mam je tak nalite, ze kdyz zmacknu bradavku normalne mi strika mlezivo na pul metru... Jsem zvedava jak to bude s mlickem po porodu...

martina71
29. mar 2010

Luciku, tak to ti zavidim, ja to mam asi obracene...jedine co nemam je vytok....

pugie
29. mar 2010

Já mažu břicho každej den, zatim dobrý, ale čekám, že může ještě pořádně popraskat, teď se začlo zvedat jakoby odspoda, tam je to asi nejvíc náchylný? 😕 připadám si divně, protože mám navrch prozatim 6kilo 😵 a to skoro všechno jenom břicho, to mám od začátku viditelně velký, že se každej ptal, jestli budem mít dvojčata 😀
Marti, taky mám těhu cukrovku, omezila jsem skoro úplně sladký, sem tam zhřešim, když mi třeba zrovna vyjde nízkej cukr.. pečivo jim teď celozrný, což mi vůbec nechutná.. ale kdo by přibral z takovýhle diety? říkala jsem minule doktorovi, že bych umřela hlady, že jim trochu víc, než je stanovený, jen se usmál, že prej když mám hlad a nepřeženu to 😝
Jinak je to v posledních dnech horší, špatně se spí, křeče do nohou, malá tlačí ukrutně na močák a šmrdlá se víc po celým břiše 😀 takže jsme na tom stejně.. ale nějak to doklepat musíme - si občas představuju, co by dělali chlapi na našem místě, to by asi chudáčci nepřežili 😀 😵 😀

lucik...
29. mar 2010

pugie si piš že by to nepřežili 😀
Když jsme byli na předporodní besedě tak si pan dr. dělal srandu a mluvil k tatínkům co tam byli, že můžou být rádi že to je na ženských, protože chlapi by to rozhodně nezvládli 😀

martina71
29. mar 2010

Pugie to ja jim temer vse, mimo tech nutell, cokolad, a peciva. Bohuzel mi to vyskakuuje i po celozrnem. A mocak tak na ten jsem zapomenula. Nekdy mam pocit ze mi ho malinka chce vysroubovat a ze si snad cvrnknu... 😅

vavenka
29. mar 2010

Martina no ja tiez niesom uplna mladica 😀

Jooj jake fajne prsia, ja som sa tesila ze aspon pocas tehotenstva tam konecne nieco bude, a teda z Bciek mam Bcka 😀 akurat co sa mi zvacsili a stmavli dvorce 😠 😠

Strie zatial klop klop nemam, ale je pravda ze mne brucho slo postupne pekne uz od tretieho mesiaca... A teda nejak moc stihla som nebola ani predtym, takze kozka asi bola natiahnuta 🙂 a samozrejme mazem 2-3 x denne, mozme byt unavena ako chcem, ale namazat sa musim 😉 aj ked jasne ze tym nic nezarucim.... Kamoske teraz uplne popraskalo brucho v 38tt, vecer si lahla a rano neverila vlastnym ociam.... Hold co uz, viac, ako natierat, uz pre to spravit nemozeme.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre