Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

sonita
30. mar 2010

lucik-no tak to nie je také drahé tak to sa ešte dá. bibi- ja to nechávam na mm že kím prídeme domou tak on to zmontuje a dá na miesto ale ináč určite aj preto lebo nemáme až tak veľa miesta,že by sme to mohli teraz poskladať.Lebo by som tam aj hocičo dala tak myslím šaty alebo niečo také tak radšej nie

sonita
30. mar 2010

martina -pekné 🙂 .A zase neodolám dneskajšie fotky 33+6tt čo sa mi najviac páčia

bibi13
30. mar 2010

no ja už ju mám postavenu, dve izby navyše mi to dovoluju..🙂
ale myslela som už pripraviť..

martina71
30. mar 2010

Tak to je 30 tt...ted vypadam jako kdyz jsem spolkla medicimbal 😀

adelka89
30. mar 2010

ahoj holky, tak jsme zase doma, natocili nam monitor, vzali krev a moc, zmerili tlak a dobre. Tlak klesl uz jen 137/81 krevni obraz a moc v poradku ted uz jen biochemie, za chvili si mam vola,t kdyby to bylo spatne, tak asi jeste dneska pojedeme ale verim, ze to bude OK.,
Jinak Lukasek ma 2,5kg 🙂

aaadus
30. mar 2010

adelka to je super, že nemusíš ležet v nemocnici 🙂

antynka1
30. mar 2010

Adélko - to jsou super zprávičky 🙂 Tak držím palce, aby biochemie dopadla dobře 🙂

dezyre
30. mar 2010

Adelka moc gratuluju, že to dopadlo dobře 😉

adelka89
30. mar 2010

diky holky 🙂
jsem fakt moc rada, verim, ze ta biochemie dopadne dobre a nebudou me tam chtit 🙂

lucik...
30. mar 2010

adel je tak to je super 😵 😵 😵
my máme postýlku taky už postavenou, jen to budu v dubnu chystat, jako povlečení a tak 😵 😵 😵

sonita
30. mar 2010

martina-dobré 🙂 adelka- to je fajn že si doma

martina71
30. mar 2010

No tak to ja mam peknou obryni 😀 Adelky Lukasek v 37 tt 2500, a my mame uz 2370 ve 34 tt... byla jsem na kontrolnim screeningu a pan doktor se smal kdyz rikal, ze holcicka nam pekne roste... 😀
Adelko drz se... 🙂

janulka04
30. mar 2010

adel, to je fajn...super a drzim palceky na dobre vysedky

ja som si pospala trosku... 😅 a tie moje kocky su take dobre...Linduska pekne lezala v posteli, ako mala nakazane a Laurinka jej nosila cajik pit, aj jej ze naliala z kanvice a aj psovi dala zrat a pit...a to si pekne zapla telku a pozerala na kablovke potom rozpravky...no niesu deti poklad? A ked som vysla zo spalne, este mi tak pekne, ze : dobre rano mami a spustila na mna co vsetko "stihla"...juj, ja som za ne taka vdacna..to je aka pomoc, normalne som pysna 😵 😉

janulka04
30. mar 2010

<marti, kamoska z "mojho" fora ma uz 3 kiloveho macika a je v 35tt 😉

aaadus
30. mar 2010

martina tak my jsme dnes ve 34tt měli 2600g 😀

janulka04
30. mar 2010

Marti, kamoska ma uz 3 kiloveho macika, teda aspon podla vysetreni, lebo bola aj v nemocici na pozorovani a to je v 35tt

lucik...
30. mar 2010

já nevím kolik má malá ted ale ve 32tt jsme měli 1900g a to bylo tady asi nejvíc 😀

janul ta je zlatá 😵 😵 😵

aaadus
30. mar 2010

lucik my těch 1900g měli ve 30tt 😀

martina71
30. mar 2010

No tak to jsem klidna...uz jsem se lekla... 😀 budu rodit cisarem, tak je to nejak jedno, ale kazdy den se vic a vic bojim...pustila jsem si na netu video s cisarem a nic moc 😅

adelka89
30. mar 2010

diky holky 🙂
aadus ja jsem prave myslela ze budeme mit velke miminko ve 30tt mel 1650g ale ted odpovida tak tomu 35tt co se vahy tyce 🙂 ale to nevadi, treba se bude lepe rodit 🙂

xxx.klarka
30. mar 2010

tak to jako odmítám dočítat ........

Jináč máma vymalovala kouplenu, záchod a jedu zeď v jedné místnosti. Sundali jsme poličky co tam byli, vyndali hřebíčky ... já umyla kompet záchod, sporák a digestoř ... zítra budu pokračovat s kachličkama v kuchyni a začnu s koupelnou. Pěkně se to rýsuje, mám radost 😵 😵 😵

jinak vítám novou členku 🙂

martina71
30. mar 2010

Adelko, oni jsou to stejne jen odhady...muzou se seknout treba o 500g, takze kliiid 😀

aaadus
30. mar 2010

adelka mě taky nejdříve dr říkala, že bude větší a dneska říkala, že odpovídá danému tt. Takže jsem klidná.

doli1
30. mar 2010

martina to me nenapadlo najít na netu císaře jak se to dělá

medan29
30. mar 2010

Mám dotaz kupujete i probiotické kapky na koliku?Dnes jsem byla na kurzu a paní říkala že u nás jsou drahé kolem 500,- a v polsku v lékarně za 200,-

aaadus
30. mar 2010

medan zatím ne, až kdyby byly potřeba. A levněji vychází i na Slovensku, u nás stojí 690,- co nám říkala PA (sama je kupovala)

martina71
30. mar 2010

doli, ja jsem zase nekde vycetla, ze jsou dva ruzne zpusoby cisarskeho rezu, no a narazila jsem na video... 😅
Nejprve doktor rozrizne vrchni vrstvy a pote prsty jakoby roztahne, nebo roztrhne tu tkan az k blane ve ktere je plodova voda....potom pinzetou propichne, voda zacne rychle vytekat, doktor tam strci obe ruce, a behem nekolika vterin je mimi venku...
na druhy zpusob jsem se uz radeji nedivala 😀 😀 😀

aaadus
30. mar 2010

martina to jsi stejný blázen jako já, dívat se během těhu na porod 😀

kely
30. mar 2010

Teda holky já vám závidím,já váhu tentokrát nevím vůbec.

kely
30. mar 2010

A já jsem teda manžela měla u porodu hned od rána co začali vyvolávat, řeklli mu at ráno o půl 8 dojde a byl tam se mnou až do konce. Placentu nám taky ukazovali, mě to teda zle dělalo ale manža byl naprosto v poho. On se i během porodu se sestřičkou koukal jestli už jako ta hlavička fakt kouká 😅 😀 ale šňůru stříhat nechtěl.

Adelka to je fakt super zpráva!

Jani to je malá hodnounká, to ses opravdu musela nadmout pýchou, to je nádhera 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre