Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nice202
10. apr 2010

antynka1 dakujem

aaadus
10. apr 2010

antyn ani mi nemluv. Malého cítím už hodně dole a ještě jak sebou začne mlít tak to je masakr. Kdyby mě viděl manžel jak jsem tu zase pochodovala, klečela na čtyrech a hekala 😅 Ale přiznávám, že ve mě byla úplně malá dušička, že ještě nemůžu rodit

antynka1
10. apr 2010

Adus - tak to hlavně vysvětly prckovi, že ještě nemůžeš 😀

aaadus
10. apr 2010

antyn já se snážím, ale nevím nevím jestli si dá říct. Už aby byl manžel doma, to budu zase trošku klidnější kdyby fakt něco. Ale nejhorší je, že mě ti posli totálně odrovnají. Když se potom vidím v zrcadle tak to je jako kdybych uběhla maraton. A mám potom strašný hlad

gabap
10. apr 2010

adus to co ty zazivam taky a fakt po tom clovek vypada desne 😒 ja jsem vcera myslela ze nedoziju rana 😔

gabap
10. apr 2010

a nejhorsi je ze jsem to mela i u maleho a trapila se tak dost dlouho 😒

antynka1
10. apr 2010

Tak to doufám, že to tahle brutální mít nebudu...
A myslíte, že stačí teplá sprcha místo vany na rozpoznání poslíčků od kontrakcí? Já se totiž do vany bojím - nemůžu pak vylézt 😀

aaadus
10. apr 2010

gabab já si teda zatím nedovedu představit, že něco takového budu muset vydržet x hodin a pak ještě tlačit. To mě vždycky strašně rozladí. Ale teď už je mi hej bo jsem snědla slaný štrúdl a vypila půl litra vody 😀 To abych si k porodu nabalila pořádnou svačinu a ještě dokoupila tunu hroznového cukru ať to nějak přežiju 😀

aaadus
10. apr 2010

antyn asi by měla stačit i sprcha. Já to tak asi budu muset začít praktikovat, protože když si napustím vanu tak vyplýtvám všechnu teplou vodu a trvá než se ohřeje další. A o účtu za vodu ani nemluvím

gabap
10. apr 2010

anty staci i sprcha,ale vana je prece jen lepsi 😉

adus my si to vytrpime ted a porod bude brnkacka uvidis 🙂

aaadus
10. apr 2010

gabab kéž by si měla pravdu.

Jdu spát ať to zaspím, malý je pořád nějaký akční a ještě k tomu dostal škytavku. A ráno vstávám na cvičení, tak ať se tam neutopím. Dobrou noc 🙂

gabap
10. apr 2010

dobrou 😵

antynka1
10. apr 2010

Dobrou 🙂

yanika
11. apr 2010

Krasne nedelne ranko,
tak uz aj my mame vymalovane, moj mm je neskutocny, vsetko spravil sam... Dnes uz len okna a dlazku umyt a je hotovo 😅

Vahovy odhad: mne minuly tyzden povedal moj porodnik, ze vazi neico cez 3kg, ale je to len odhad - na zaklade tabulky, vzdy ked mi robi sono, tak ju mam vyvesenu rovno nad hlavou a podla merania hlavicky by mal mat v 36tt 91mm = 3020g, ale merala o 1mm viac...

Ika: gratulujem k malinkej 😵 vela zdravicka a nech vam robi doma radost...
Adelka: vitaj domka, tak to mas super zlate babenko, ked neplace.... uzivajte si to 😅

xxx.klarka
11. apr 2010

ahojky,

já jdu zítra do poradny, tak ji poprosím o podrobnější UTZ - váhový odhad atd, chce za to stovku, tak to mě nezabije. A chci vědět průběžně jak na tom jsem, na kdy si naplánovat porod 😀

Kuchyň hotová, takže mi chybí už akorát dokreslit obrázky a ten přebalovák, ten snad bude každým dnem. A dodělat lišty okolo plovoučky, to snad bude rychlý. 🙂

Adelka, vítej doma a ještě jednom moc gratuluji. 🙂 😵

bramburka
11. apr 2010

holky dnes je divně, jsem jak zmlácená

antynka1
11. apr 2010

Krásné ránko,
Klárko, vy teda jedete 🙂
Yanika - tak to už je pořádnej macek 🙂
Bramburka - a copak jsi vyváděla? 😉

xxx.klarka
11. apr 2010

anty, to víš 😀 máme to s Natálkou naplánované 😀 ... v týdnu domaluji obrázky, dovezou mi přebalovák. Vše pěkně pofotím, hodím na internet. Po víkendu až budu 36+ začnu epinovat a až to nacvičím dáme sexík a jedeme rodit 😀😀 1.máje si to plánuju 😀 .............. pěkná naivka co 😅 😅 😅

antynka1
11. apr 2010

Klárko - hezky si to plánuješ 🙂 Já mám zase plán na 22.5. - chci to stihnout před tím malováním 😀 A taky chci aby to byl blíženec po mamince 🙂

gabap
11. apr 2010

holky hezke plany 😉 tak ja se pridam ja bych chtela 24.4. 😀

klarko vidis jak jste to hezky stihli 😉

xxx.klarka
11. apr 2010

antynka, tak ty to máš docela "pravděpodobný" 🙂 máš to blízko termínu.

gybap, stihli 🙂 taky jsem jeli každý den do padnutí 😀

antynka1
11. apr 2010

Klárko - právě, že se trochu bojím, protože žížala je o 10 dní mladší....

gabap
11. apr 2010

klarko ted koukam tobe je 20,krasny vek,i kdyz ja byla v tom veku jeste uplne"mimo" 😅

xxx.klarka
11. apr 2010

anty, aha .. no uvidíš 🙂

gabap, no jo 🙂 já nikdy nemohla bý "mimo" 😀 furt jsem se starala o sourozence a od 17 bydlím s přítelem. 🙂

zdenkapo
11. apr 2010

holky tedy hezké máte plány.... já doufám,že do příští soboty porodim,jinak nevim,kde budu rodit a z toho jsem teda nervozní....

Gabap
tak do 24.4. teda snad porodim,to mám narozky 😉

zzuzullka
11. apr 2010

Ahojte 🙂

vidím, že si tu pekné plánujete termíny pôrodov, už len aby vás tie detičky poslúchli 😀

adelka, vitaj doma, aj ja by som chcela také dobré bábo, ktoré vôbec neplače...tak dúfam, že vám to takto vydrží čo najdlhšie 🙂

sonita
11. apr 2010

ahojte ja som po dneskajšej noci kantri také bolesti som mala ale už toto je vlastne 3 den hrozné už sa to asi blíži raz som vstávala mm no ani nevstal chcela som nech mi masíruje bruško.Hrozné noce to budem mať takéto? ☹ teraz však už zajtra ide mm na nočnú čo budem robiť ked nebude doma vždy si nanho dávam nohu a teraz si zvyknúť zase že bude chodiť aj na nočné po dlhých rokoch ach jaj. 😒

lucik...
11. apr 2010

Ahoj holky 🙂

Klári plánuješ rodit ve stejný den jako já, taky mám v plánu 1.5. 😀 😀 😀 A epinovalaj sem jen jednou, pak sem byla v nemocnici a teď nemůžu protože mám nějaký zaváděcí tablety kvůli výtoku, tak nevim jestli budu moc potom, ale snad jo

xxx.klarka
11. apr 2010

lucik... , hehe to je pěkné. 🙂 Já uvidím jak mi dopadne zítra poradna a kdy půjdu na další. A potom podle toho začnu epinovat. 🙂

lucik...
11. apr 2010

klari no já se obávám že do toho prvního ani nevydržíme 😅 Snad jo teda, ale bylo by mi to fuk, dnes končím 36tt a tak už by měla být malá v pohodě i kdyby se narodila kdykoliv 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre