Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
12. apr 2010

Pokud vím, tak Blanka má číslo na Adélku - Adélka je už doma, tak bychom se snad něco dozvěděly, kdyby se něco dělo 😉

babara
12. apr 2010

Taky jsem myslela na Blanku, ta by se mela kazdej den ozvat, je vysoce podezrela 😀
Kdy rikala Doli, ze konci ten 36tt?

andelka, a co takhle obvolat dopredu nejaky taxikare a rovnou se zeptat, jestli maji problem odvezt rodici zenu do porodky? Mne to prijde divne, ze by to tak odmitali... a pripadne si zapsat kontakt na ty, co jim to neva.

monika.c
12. apr 2010

ahojte,tak arci,ja som mala streptokoka pri Lukym a praskla mi voda a oni ma este nechali 2 dni tak,cakali na kontrakcie,takze je asi naozaj na kazdom lekarovi,ako sa rozhodne 😉 ale zase na druhej strane mi dali hned atb v infuzii a mala som ich po cele dva dni a na treti den mi pichli vyvolavacku a az potom som dostala kontrakcie 😒 tak si vyber 😖 ja mam zajtra volat midwife,ci som pozit,alebo negat.na streptokoka,tak som sama zvedava 😕 ja som dnes prala vecicky pre baby a zajtra este pokracujem a potom budem uz len zehlit 😅

gabap
12. apr 2010

ahoj holky 🙂 asi uz vsechy spite,ja jsem byla v poradne a dr.rikal ze nalez hooodne pokrocil a ze by se vubec nedivil,kdybych v po neprisla 😉 trosku me "prohrabnul" a od te doby me boli bricho jak cert 😒 jsem otevrena na"nejaky prst"uz si to nepamatuju 😀

streptokoka tentokrat nemam,ale nejaky zanet se nasel,tak mam takovou masticku co se zavadi 😖

andelka
12. apr 2010

babara: No, taky by se dalo. 😕

simi.w
12. apr 2010

ahojky 🙂
gabap, že by další miminko bylo od tebe ?
a ty jsi měla v prvním těhu streptokoka ?

gabap
12. apr 2010

simi no nevim mozne to je,ale zatim v pohode 😉
v prnim tehu jsem koka mela 😒

simi.w
12. apr 2010

gabap, já taky toho koka měla, myslela, jsem že u dalšího těhu bude taky, že to tak bývá, ale zatím nevím...

gabap
12. apr 2010

me dr.rekl ,ze se to nemusi opakovat 😉

simi.w
12. apr 2010

to jsem nevěděla, díky

zuzana0409
13. apr 2010

krasne ranko 😅 tak ja sa dnes chystam do poradne aj na sono tak som zvedava co noveho sa dozviem celu noc som spat nemohla uz ma vsetko boli...mala by som to najradsej za sebou 😉 no uvidime......pekn den 😝

l.e.o.n.t.y.n.k.a
13. apr 2010

Přeji krásné ranko,
včera už jsem Vás nestihla ani dočít. Asi od čtyř odpoledne jsem měla pravidelné poslíky po půl hodině a po desáté to nějak přešlo, tak uvidíme jak dlouho budem ještě 2v1. 🙂

l.e.o.n.t.y.n.k.a
13. apr 2010

gabab, tak já jsem měla podobný nález minulý čtvrtek a zatím se to drží. Mě dr. vyšetřila docela brutálně další dva dny jsem špinila, teď je to už v pohodě.

aktaka
13. apr 2010

dobré ránko
tady opět hnusné zamračené ☹

bibi už se přišla podívat 🙂 tak jak válčíte, jaký byl porod?

že by další mimi bylo od gabap 🙂

jak jsem si včera stěžovala, že se malá nehýbe, tak večer lehnu do postele a začala se vrtět. což by mi samo o sobě nijak nevadilo, ale opřela se do močáku a už jsem letěla. mám vážné podezřejní, že to udělala schválně 😀

aaadus
13. apr 2010

Dobré ránko,
lucik postýlka je fakt náááádhernááá, taková princeznovská 😵
bibi vítej doma. Jak je? Co porod? Alexko je hodný?

Jsem se dneska vzbudila nějaká celá bolavá, bolí mě celá kostrč

dezyre
13. apr 2010

Dobré ráno 🙂
Holky sledujete, že Adelka i Bibi se nějak k porodu zatím nevyjadřovali? .. A to jsme se ptali asi stokrát už 😀 😀 😀 😀
Tak já sleduju to svoje svědění a představte si, že to budu mít asi z toho makadamovýho oleje. Předevčírem ani včera už jsem se po koupání nenamazala a předevčírem jsem svědění trochu měla a včera už vůbec .. Takže končím s mazáním celého těla a odteď si už mažu jen břicho, boky a prsa a když seschnou nohy, tak nohy...
Dnes jsem si na sebe ušila bič ... manžel pořád chtěl usmažit sumce, tak jsem vytáhla zbytek co máme v mrazáku, a ono je toho požehnaně, takže asi za chvíli jdu vařit a strávím u toho smažení zase celé dopoledne... Chjeje..
Jinak normálně na sobě pozoruju, že už tři dny prospím denně skoro 18 hodin. Pořád jsem brutálně unavená.. Buď je to to počasí nebo zase změna hormonů.. Měla jsem to na začátku těhotenství, pořád jsem spala.. Že bych tím spaním i končila? 😀 😀

vladkaz1
13. apr 2010

Ahojte co je s Doli ozvala sa ? Zdenka a Blanka????

xxx.klarka
13. apr 2010

Ahojky,

já v noci spím docela "ok" , ale k ránu se kroutím jak pako a nevím jak si lehnout, hrozný.

Lucík... , postýlka je úžasná 😵 😵 😵

Bibi, vítej doma a šup nějáké podrobnosti, jsme zvědavý 🙂

Zdenka, držím palce, snad to bude mít brzo za sebou a nebudou jí trápit.

aaadus
13. apr 2010

dezy asi nás holky s porodem nechtějí strašit 😀 Já jsem taky pořád unavená, ale to bude asi tím, že už to je ke konci fakt náročné. A pak pošli sumce jo? 😀 Když ho máš tolik a já dneska nevím co vařit

aaadus
13. apr 2010

vladka o Doli nevíme nic, Blanka se neozvala, Zdenka je v nemocnici kvůli špatnému CTG a možná půjde na vyvolání

vladkaz1
13. apr 2010

Klarka aj ja som ko .. este som sama vcera jednu stenu na chodbe vymalovala a plus nad dverami uz na to kaslem ,ja som padla jak mech do postele unavena a krize ma bolia este dnes ..
Decka je na kompletku hotova a uz len nabytok ten pride za 2 mesiace ,no a staru postielku este natriet to tento vikend a maly sa moze narodit .
Jak si na tom s bytom?
My sme to nakoniec dali taketo a druha stena je zlta a zelena takze to neni az take tmave ...

vladkaz1
13. apr 2010

Adus ty mas pekne foto 🙂 no teda drzkam im palce kockam ,ja idem teraz 14 teho na poradnu a uz budem chodit do nemocnice myslim

vladkaz1
13. apr 2010

Lucik postielka fakt nadherna 😉 😵

dezyre
13. apr 2010

aduš já bych sumce poslala, kdyby zbyl, jenže manža je za tou rybou jak Monty Jack za sýrem 😀 😀 😀 Ten se tím bude ládovat na oběd a večeři a to samé zítra a pozítří, abych zase vymýšlela 😀 😀
Holky jsou určitě v pořádku, snad.. Doli, ta už by měla mít po císaři..

aaadus
13. apr 2010

vladka ten pokojík je super, ty barvy nemají chybu

aktaka
13. apr 2010

já chci taky sumce, taky nevím, co budu vařit 😀

snad jsou všechny holky v pořádku

Dez a to spíš tedy i přes den? mně je líto jít si přes den schrupnout, že ztráta času 😅

aaadus
13. apr 2010

dezy já jsem sumce nikdy neměla a doma je mi zdechlo dělat rybu 😀
A Doli neměla jít na císaře, malá se nakonec otočila hlavičkou dolů, měli jí akorát vyvolávat

vladkaz1
13. apr 2010

Adus dakujem ,este detail ten pas hore neni dorobeny len muz u chodi do roboty a ja by som to pokazila takze sa nicoho nechytatm ved dorobime cez vikend ...
Som nejaka soplava tu prsi otrasne pocko ,treba ist dnes na nakup uz len to oddialujem a stale nam neprislo vyrozumenie zo skolky nechapem .
Uz mi mali aj navliecky prist a nic ...

vladkaz1
13. apr 2010

ved mne sa marilo ze Doli nemam mat cisarky ... 🙂

xxx.klarka
13. apr 2010

vladka, barvičky super, ta růžová je fajná. My jsme na tom dobře. Včera jsem sem házela odkaz na foto: http://klarysek90.rajce.idnes.cz/Byt/ jen jsou trochu mázlé a nejsou oc kvalitní, je to focené telefonem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre