Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
17. apr 2010

ahoj holky 🙂 vy nakecate to se neda docist 😀

me dnes nejak chytlo uklizeni,tak mame byt vzhuru nohama

dezy ze by??? 😀 ted je na rade chlapecek 😀

dezyre
17. apr 2010

Já myslela, že holčička 😕 nebo nám někdo porodil? .. Gabi, ale toho chlapečka na řadě nechám mayocce.. 😀 (tuším, že ta čeká chlapečka) .. Já jak jsem psala ještě nespěchám 😉 Včera jsme ještě k tomu koupili ještě jednu komodu, spíš jen takovej sloupec šuflátek, ze stejného dřeva jako přebalovák a postýlka, protože potřebuju někam narvat kosmetiku a drobnosti pro malýho, takže ještě to chceme složit a nachystat a potřebuju dožehlit a ještě do toho ten manžel.. no nejde to teď 😀 😀 😀 A ještě jak jsem psala včera, když jsem viděla tu porodní kozu v porodce.. no jen ať malej ještě je v bříšku, ale ať už moc neroste 😀 😀

xxx.klarka
17. apr 2010

to doufám, dala jsem sprchu a vzala si vložku radši 😀 nejhorší je že doma žádný pořádný nemám, jen ty maxi co jsem koupila na šestinedělí. Musím v pondělí koupit. 😀

gabap
17. apr 2010

sonita psala ze kluk,tak ji verim 😀

aktaka
17. apr 2010

Gab, asi nějaké erupce na slunci, já taky od rána šůruju 😀
dr by ze mě měla radost, když mám mít ten klidový režim 😅

xxx.klarka
17. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/... furt tam chybí ten jeden kluk, ale nevíme furt co ehm ... ted si nevzpomenu na přezdívku. ☹ jak měla mít včera cs.

dezyre
17. apr 2010

Leontynka Kláry tuším ;)

xxx.klarka
17. apr 2010

to je ono, mi to úplně vypadlo 😔

blanka.k
17. apr 2010

Dez - kozy u gyn. mi nepřipomínej, Když jsem byla na Obilňáku (a pominu jak ten mudr. bolestivě vyšetřoval), tak tam měli tu starou, co má ty kovový "třmeny", po 5 min. jsem dostala takovou křeč do nohy, fakt jsem tu nohu v tom skoor nemohla vydržet, evidentně to nebylo nachystaný pro takový podvýšky jako jsem já 😀 Tak doufám, že při porodu se to dá nějak naštelovat podle sebe, abych tam ty nohy udržela 😅

dezyre
17. apr 2010

Tak v Ivančicích v porodce měli normálně jakoby takový polorourky na položení noh, kožené, že když jsem se dostala do té správné polohy, tak jsem je měla někde v půly lýtek, možná a kolena skoro u uší.. Kupodivu to nebyla nepříjemná poloha, jen se do ní dostat...a v bolestech si to fakt nedokážu představit, krom toho jsem tam byla hrozně moc roztáhlá (to u doktora ani nejsem), že jsem normálně cítila, jak se mi ta hráz tam napíná.. a celej spodek. A dotoho mi na pipku šplíchla sestřička nějakou dezinfekci nebo co, až to zapálelo 😀 ...

blanka.k
17. apr 2010

Dez - v Bohunicích mají taky ty "polstrované" kozy i moje mudr. ji má, takovou růůůžovou 😀 A ta desinfekce, to na nás taky v Bohunicích před každáým vyšetřením stříkali 🤐 😨 Taky jsme si z toho s holkama na pokoji dělaly prd..l, že to je jak kdybychom měly dole nějaký breberky 😀
Teď mi kamarádka poslala odkaz na dizkusi na BRM , kde holka popisuje, že se přes Skype seznámila s nějakým Arabem, porpvé k němu jela až na svatbu, vzali se a teď na něj čeká 3/4roku na SK až dostane vízum atd. 😅 🤐

dezyre
17. apr 2010

Blani ono asi ty porodnický jsou trochu jiný než ty co mají normální gyndoši.. protože u svýho doktora nejsem tak roztáhlá.. Kdežto když se rodí tak tam asi potřebujou líp vidět 😀 😀 Bo já nevím..
S tím Arabem to je docela síla.. takhle si někoho hned brát, koho ani neznám v podstatě..

antynka1
17. apr 2010

Krásné ránko,
Blani - tak ta holka je teda dorý blázen...... A ještě k tomu Araba - bych se bála, oni přeci jenom mají jinou mentalitu co se manželství týká - já zrovna teď čtu jednu knížku o tom tématu a je to hodně drsný. Tak snad bude mít holka štěstí a narazí zrovna na toho "civilizovaného".

dezyre
17. apr 2010

Tak holky, gulášek dovařenej, docela se poved.. akorát jako vždy je ostřejší.. Já si asi nezvyknu potom vařit neostrá jídla 😅 Tak ještě umýt nádobí .. manžel přijde později na oběd, tak asi prolítnu vanou ..

dezyre
17. apr 2010

Anty já taky četla jednu knížku, bylo to teda o Saudské Arábii tuším a jmenovalo se to Zpověď princezny... A fakt dost zajímavá knížka.. Já bych asi taky neměla odvahu ani sílu se tam mezi ně přivdát..

blanka.k
17. apr 2010

Taky se tam objevila reakce, že aby mu nešlo jen o to dostat se legálně do EU 😅

dezyre
17. apr 2010

Blani, to by byl ten lepší případ 😉

antynka1
17. apr 2010

Blani - to mě taky napadlo......
Dez - já čtu teď knížku která je o nějaký Somálce. No hnus - jak je vychovávaly atd. A když popisovala obřízku, tak to jsem málem ani nebyla schopná přečíst - uříznou jim zaživa klitoris i pysky a pak to zašijí... no hrůza.... Hodně dívek, dělají jim to asi kolem 5ti let, kvůli tomu umře na infekci....

aktaka
17. apr 2010

holky moje kámoška si tak jednou vyrazila na dovolenou do tuniska, seznámila se tam s nějakým klukem... ve zkratce, vzali se, žijí tady spolu už rok a půl a zatím v klidu, všechno klape. ale musím říct, že když mi to pověděla, myslela jsem, že půjdu do vrtule. přesně takové ty řeči "ale on je jiný" atd. tak teď nezbývá než doufat, že tenhle opravdu bude jiný 😅

zdenkapo
17. apr 2010

Dez
no je to síla,kdyby u toho stála,tak jí to rozbilo obličej.....

Blani
tak asi něco jak máme,taky to byla nějaká sada,dva hrnce,menší a větší,poklice tlaková a poklice skleněná a nějaké sítko.... a už nevim,co ještě.... a je to super,ušetří spoustu času,jak na polévky,tak na maso na omáčka a tak....


máme 5 chlapečků a 2 holčičky,tak holčičky jsou na řadě a já se klidně hlásim,ale bohužel to není na mě 😒

dezyre
17. apr 2010

JO Jo Anty ta obřízka byla popisovaná i v té knížce, kterou jsem četla já 😉 .. úplně jsem se vždycky u toho otřebala, jak kdybych tu ocel cítila na sobě.. brrrrr
Akti já ti nevím, ono ti Araby můžou být k tobě pozorní a všechno, ale nedej bože když je v takovým manželství dítě a ti dva se budou chtít rozvést... On plus jeho rodina by ju chuděru zašlapaly do země (myslím obrazně) ...

dezyre
17. apr 2010

Naštěstí nestála Zdeni, zapla to a dělala někde něco jinde..
Zdeni neboj už to bude brzo 😉 Hlavně, že se malá má v břiše dobře 😉 a porodit musíme.. no néééé?

zdenkapo
17. apr 2010

sestřenka si má v červnu brát Tunisanamfakt na palici,jezdila tak od Exim tours jako delegátka a začli spolu chodit,byla tam i měsíc v kuse,furt za nim jezdila i jen na víkend,psali si přes Skype a facebook... měli se brát v únoru,ale nějak se rozešli a pak zase sešli.... no hrůza,svatba bude tam bez naší rodiny a půjdou bydlet do Prahy k ní,do je úplně blázen.... on je sice vysokoškolsky vzdělaný,ale tu mentalitu nezapře si myslim...

zdenkapo
17. apr 2010

Dezy
no u těch tlakáčů by to měl člověk hlídat a ne třeba jít ven nebo tak.... třeba kmín by se tam neměl vařit a samotné brambory kvůli škrobu se musí hlídat,aby se neucpal ten odvod páry,ale pokud člověk slyší,že to odfukuje,tak je to ok....

jj,mimi nějak ven musí,akorát teda já nevim,jak zjistim,do jaké porodky mám jet,musim to nějak vymyslet a zjstit 😠

blanka.k
17. apr 2010

Já bych hnedle rodila, ale mám čerstvé info, že Bohunice mají stopstav, takže rodit ještě nemůůůůůžu 😀
Jsem viděla dokument, jak jely 2 Češky do Afriky, bojovat proti ženské obřízce, nebo aspoň aby to dělaly ty obřezávačky pokaždé čistou žiletkou atd.... no, zlatá Evropa 😅

antynka1
17. apr 2010

A Zdeni jaké máš alternativy s tou porodkou? Kolik máš co kilometrů.
Já se papiňáku taky bojím - žádný nemám, ale věřím tomu, že to ušetří čas. Proto také nevařím hovězí - trvá hrozně dlouho - vařila jsem ho tak 2x v životě....
Od Leontýnky pořád žádné zprávy, co?

antynka1
17. apr 2010

Že by??? Holky co už kojíte, nechcete mi trochu poslat ať zas vypadám jako člověk??? 😀 😀 😀
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/197801-maters...

blanka.k
17. apr 2010

Antyn - že bych to aspoň zkusila s mlezivem? 😀 Mě se teď udělal beďar i na prstu u ruky, to že jich mám plný ksicht, záda, prsa, pupek, atd... to už jsem si zvykla, ale když se udělá třeba na stehnu nebo ruce, to už fakt šílím 😝 Našětstí se ty jednotlivý flíčky v PC hodně dobře retušují 🤐

blanka.k
17. apr 2010

ještě mě napadá, že bych musela být pořádná dojná kráva, aby mi zbylo ještě vždycky dost mlíka na to moje celý beďarový tělo 😀

antynka1
17. apr 2010

Taky se ti na stehench atd. dělají takový obrovský tvrdý boule, který bolí jako blázen?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre