Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
18. apr 2010

marti nevim co je lepší 😀 Ale aspoň víš kdy to bude, my nevíme dne ani hodiny 😀 A vždycky když se v noci vzbudim na WC (mimochodem poslední dobou je to každá hodina 😠 ) tak sem tak ospalá že si řikám že si nedokážu představit že bych měla jet rodit 😀

blanka.k
18. apr 2010

Mě furt ze začátku posouvali TP dozadu, a to pak i tak, že bych musela otěhotnět plus minus v době, kdy jsem objevila //.... to by byl asi mega citlivý těhu test, kdyby to tak bylo 😀
Prostě budu rodit 22.4., v poordnici bude volno, i na nadstandartu, bude to v pohodě, bez nástřihu, hodná PA, malej bude mít 3,2kg, 50cm, venku bude svítit sluníčko, nebudeme mít žloutenku a v neděli na oběd budeme už doma.... asi jdu psát Ježíškovi, aby mi to splnil 😀

lucik...
18. apr 2010

blani taky si to tak nějak představuju, ale s termínem 1.5. 😀 😀 😀

martina71
18. apr 2010

No ja chodim curat pokazde kdyz se otocim... 😀 se mi to nejak vse preleje a pocurala bych se... 😀 Mala uz tam ma malo mista, a ja jsem zvykla spat pouze na brise. Tak ted spim tak na polo boku a brise a malinka se uz naucila, ze si tam musi taky srovnat a udelat pohodlicko. Takze opatrne dolehnu, a srovname se a spinkame...jak se hnu curame 😀

martina71
18. apr 2010

blani 😀 😀 😀 no ja presny termin budu vedet az v patek, ale mam to naplanovano stejne na 27.4. v 9 rano... 😀

blanka.k
18. apr 2010

Luci - si taky napiš Ježíškovi 😀 Já teď našla při úklidu asi 6 let starý dopis, co jsme psali s M. kdysi před vánoci Ježíškovi.... on měl něco v tom smyslu: Bod 1. blnd prsatá milenka, Bod 2....ještě jednou bod 1, atd. 😀 Já začínala dopis něčím jako: Milý Ježíšku, jestlil naježíš pod stormeček tomu parchantovi M. to co si přeje, tak v tom případě já chci.... a taky tam bylo něco ve smyslu "chlap a lá R.Šebrle" ....😀

lucik...
18. apr 2010

marti a proč máš CS? Nebo nemáš? Já sem z toho blázen 😀

lucik...
18. apr 2010

blani když napíšu ježíškovi tak abych pak nepřenášela až do 24.12. 😀 😀 😀

antynka1
18. apr 2010

Blani 😀

antynka1
18. apr 2010

Teď jsem se pobavila, koukám na Itala v kuchyni a mluví o chřestu a říká: "ten hodně používali staří čínani a egypťové" 😀 😀 😀

lucik...
18. apr 2010

anty 😀 😀 😀

blanka.k
18. apr 2010

Anty - až mě pupík zabolel, jak jsem se rozchechtala 😀

zdenkapo
18. apr 2010

Anty
taky koukáme a to je hnus ty jídla některá,tak jdem radši k našim na kafe, já teda na maliníkový čas 😉

Blani
Ježíškovi jo? tak to fakt nevim,jestli by to šlo tak brzo vid? já,jedině napsat si přání k narozeninám 😒

lucik...
18. apr 2010

Holky sem vám zapomněla říct, co včera manžel zjistil..
Myl koupelnu a převrhl tu flašku s tim temešváryho roztokem (na tu plodovku), spadla na zem a rozbila.. Takže roztok všude.. Vzal mokrej hadr (namočenej normálně ve vodě z kohoutku) že to utře a ono se to zabarvilo 😀 Tak jsme to pak zkoušli nakapat na vložku pokapanou vodou a fakt to reaguje i na vodu z kohoutku.. Takže bůh ví na co všechno to reaguje 😀

martina71
18. apr 2010

Luci ...jsem po IVF, je mi 39, mam tehotenskou cukrovku, mala ma min 2x obtocenou pupecni snuru kolem hlavicky...tak pro to a normalne uz rodit nechci...segra je po cisari ted pred 4 mesici a v podstate uz 3 den byla naprosto v pohode.

antynka1
18. apr 2010

Zdeni - taky jsi nevydržela, jak tam rozmačkával ty hlavičky? Já to taky přepla.....

lucik...
18. apr 2010

marti aha.. já si právě nebyla jistá, ale nešlo mi do hlavy proč bys měla jinak naplánovaný přesně den.. Heh, to si nás uklidnila, že normálně už rodit nechceš.. 😅

blanka.k
18. apr 2010

Lucik - jako, že se to zabarvilo domodra? Nebo dozelena či jak se to má zabarvit? Já teda když mám podeření, tak se otřu obyč.papírovým kapesníkem a na to to kápnu, prootže třeba toal.papír máme nějaký voňavý a volžky se mi nosit nechtějí, já radši doma jsem pořád "naostro" 😅 A zatím furt žlutý 🤐

lucik...
18. apr 2010

blani jo, zabarvilo se to do zelena, to schválně zkus - ale třeba máte lepší vodu 😀 Ale docela mě to uklidnilo, že jak se mi to minule zabarvilo a byla sem v tý nemocnici, tak že to mohlo být fakt cokoliv.. asi to nereaguje čistě jen na plodovku

martina71
18. apr 2010

luci, segra a moje kamaradka rodily v rozpeti 2 tydnu cisarem a obe stejny prubeh a obe stejny nazor, ze sice prvni den je strasny, horsi nez po prirozenem porodu, nicmene druhy den potom pohoda...rodit me bude kamarad, tak jak neco posere bude sekec mazec 😀 😀 😀
Prirozeny porod je ale hezci na takovy ten zazitek rodicovsky... 🙂 kazdy by si to mela prozit... 🙂

blanka.k
18. apr 2010

asi nepředpokládají, že z tebe poteče chlorovaná, tvrdá voda 😀

xxx.klarka
18. apr 2010

Ahojky, tak už mám i přebalovák, jen mi tam choybí šupleto, ale to zítra nebo v úterý máma doveze. Dneska jsem už nevzala ani jednu tabletu Mg, ten jeden den to neposere si myslím. Zítra jdu na monitor a do poradny, tak jsem zvědavá co mi poví. Dneska jsem docela byla dost venku a i s tchýní uklízela letní posezení, tak mi docela tvrdlo břicho .... tak ted odpočívám. Jo a ještě jsme měli letos prvního letošního buřtíka. 🙂

blanka.k
18. apr 2010

Marti - aspoň víš, že si po porodu budeš moct bez problémů sednout na prd.... 😀 držím palce, ať to vše dobře dopadne.

lucik...
18. apr 2010

blani 😀 😀 😀 To asi ne, ale co já vím tak to reaguje i na parfémované vložky a tak že jo..

marti jasný, hlavně ať jste brzy v pořádku a když je to kamarád tak si dá určo sakra záležet 😀

antynka1
18. apr 2010

Já to Mg vysazuji postupně, ať tělo nemá takový šok 🙂
V úterý už konečně dovezou nábytek, tak ho snad manža z větší části o víkendu složí, tak už konečně budu mít kam nahrnout ty hromady věcí, co se mi tu všude kupí.
Zítra jdu do poslední poradny - je to zvláštní, už se to fakt blíží 🙂

antynka1
18. apr 2010

Holky nevíte něco o Januce a Matpaj? Leontýnka také pořád žádná zpráva......

lucik...
18. apr 2010

anty nevíme ☹ Nikdo o nich nic nepsal ☹ Snad jsou všechny v pořádku.. Hlavně leontýnka teda, když měla ten plánovaný CS.. Ale třeba jí to bolí tak nemá jen náladu 😖

martina71
18. apr 2010

dekuju holky, ale bojim se stejne. Na sal jde se mnou segra, manzel by pry omdlel 😀 a bude cekat pred salem, a po te bude s malou, kdyz ja budu ja JIPce. Necham si dat nejaky drogy na spani a musim se probudit az ten treti den hahaha 😀 😀

lucik...
18. apr 2010

marti dobrej plán 😀 probudit se až třetí den 😀

xxx.klarka
18. apr 2010

anty, já ty dávky snížila a dneska si ho nevzala vůbec, uvidím jak mi bude ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre