Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
20. apr 2010

já doufám, že u mě to bude s kojením naopak ... že to půjde dolu a ne nahoru 😀

zdenkapo
20. apr 2010

Klarka
nemáš zač,ale co já vim,tak v to pondělí minulé tam se mnou ležela na riikovce mamina,že jí zjistili vysoký tlak a dělali jí krevní testy a moč jako mě a zjistili jí vysoké množství cukru v krvi a bílkovinu a ketony v moči a prý ty ketony můžou mít souvislost i s tou cukrovkou,tak radši aby ti to v poradně hlídali.... ta pani taky netušila,že má zvýšený cukr,ale prý se to někdy stává na konci těhu

Lucik
tu zavinku máš určo tuto,že? http://www.detskedeky.cz/zavinovacka-dvojity-fl...
pamatuju si,že jí tenkrát nabízeli k předplatnému a je tam psáno do 3-bodových sedaček,tak by to mělo jít do všech vajíček...

xxx.klarka
20. apr 2010

zdenka, tlak mám normální, tak snad je všechno ok. Kdyby ne tak by doktorka snad něco řekla.

zdenkapo
20. apr 2010

Klarka
tam šlo o souvislost s tou cukrovkou,ale určo ti ty ketony sleduje v každé poradně...

xxx.klarka
20. apr 2010

zdenka, určitě, vždy jsem měla vše negativní až do teď.

mili1pu
20. apr 2010

klárko já také doufám že mi ty kila pak spadnou 😀 ,mam jich dost nahoře přibrala jsem už 19 kilo. 😖

mala.lenka2
20. apr 2010

maminky, přeji pohodový "finish" těhotenství, a kdyby jste měly chuť se kouknout:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=102992

janulka04
20. apr 2010

😀
aj ja som pri kojeni priberala 😀

xxx.klarka
20. apr 2010

ehm, já mám nahoře 15kg, a doufám že dolu pak půjde minimálně 20😀 ... jsem naivka, ale nechci ve 20 mít metrák ... 😕

lucik...
20. apr 2010

ahoj holky,tak sem doma,ale jen na chvíli.. Tlak samozřejmě 150/110 a na tom obyč barometru 140/90 takže mě poslala na krev na biochemii a za dvě hodiny tam jedu pro výsledky a přeměřit tlak.. Je jasný že mi nenaměří nízkej když mám nervy, takže počítám že mi naměří stejnej a pojedu si lehnout

mili1pu
20. apr 2010

to já doufám že mi váha půjde dolů nechci zůstat boubelka 😀 .no uvidíme,zase mě pobolívá bříško jako bych to měla dostat,to budou určitě ty poslíčci,poslední dobou se ozývají často

antynka1
20. apr 2010

Lucíku - tak držím palce a ozvi se.

lucik...
20. apr 2010

neberu si sebou věci takže od ní stejně ještě pojedu domu, tak dám vědět

lucik...
20. apr 2010

Jen doufám ža když tam fakt pojedu, tak buď mi to vyvolají dřív a nebo když se ustálí tak mě pustí.. 3 týdny tam ležet fakt nechci

xxx.klarka
20. apr 2010

holky, to já nemám ani posla snad .... to není možné. 😀 To mi asi moc nevyjde ten porod na 1.máje. Od zítra prostě se do toho dám, vytírání na kolenou, sexík, dlouhé procházky a budu doufat. 😀

mili1pu
20. apr 2010

je luci to ti nezávidim ☹ ,ale na druhou stranu budete obě pod dohledem anebudeš muset mít strach jestli je vše v pořádku jak má být,nenervuj se,tím nic nevylepšíš.
klárko taktak 😀

xxx.klarka
20. apr 2010

lucik, držím palce. Určitě dej vědět.

antynka1
20. apr 2010

Lucíku - tak uvidíš, třeba to bude v pohodě a ani si tě tam nenechají.
Klárko - proč tak chvátáš? Máš ještě chvilku čas 🙂

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, to by bylo aby něco nezabralo. 🙂

xxx.klarka
20. apr 2010

anty, mám, ale ten 1.máj prostě chci 😀😀

xxx.klarka
20. apr 2010

anty, a no co, 9. měsíc jsem už začala, zítra začínám 37.týden a stejně nevěřím že by sexík atd tak rychle zabralo. Tak to musím jen malinko popohnat.

mili1pu
20. apr 2010

luci určitě dej vědět ale tři týdny to je dlouhý,to jo 😒
klárko mě to začlo tak pět dní nazpátek,já doufám že jsou to oni 😅 ,co jinýho malá se vrtí jak řertík mě je fajn a zítra na kontrolu tak snad je vše o.k..

zdenkapo
20. apr 2010

Lucik
tak držim pěsti,ale na druhou stranu,buď ráda,že je to první mimi,kdyby si měla starší a měla tam ležet,je to mnohem horší,mě s´tačil jeden den a teď mám taky obavy,jak se mi bude stýskat a navíc budu tak daleko...

adelka89
20. apr 2010

holky pred chvili jdem zazila sok. maly si ublinkl u me na rukou a nejak to vdechl a nemohl se nadechnout.... uplne jsem se klepala. ze mam tu maturitu z prvni pomoci, jinak bych snad ani nevedela co s nim 😔

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, snad jo, Ty už máš nárok na to jít rodit. Tak snad. 🙂

Je možné aby mi poslíčky atd tlumilo to Mg?? Asi jo že. Už 2 den ho neberu a cítím jak mi tvrdne břicho, to před tím nebylo. Ale to tvrdnutí mezi poslíčky zrovna nepatří co... 😀

mili1pu
20. apr 2010

bříško už chceš dolu viď klárko 😀 ,jo to já taky už je to dlouhý a připadá 😀 m si jak nemotornej tučňák

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, nejde mi ani tolik o bříško, jako toho tvorečka co je schovaný uvnitř. 🙂 😵

xxx.klarka
20. apr 2010

adelka, juj, taky bych plašila. ☹ hlavně že je všechno v pořádku.

simi.w
20. apr 2010

Ahoj holky,
vítám Doli s Eliškou, malá je krásná 😵 😵 😵

Lucik, tak ať ti to dobře dopadne a nikam nemusíš

U nás nic nového, žádný posel, bolesti, nic...............

simi.w
20. apr 2010

adelka, to já bych asi zmatkovala, ani nevím co pak dělat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre