Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
19. nov 2009

lentilky jsem neměla ani nepamatuju. zítra jdu na nákup, tak jestli nezapomenu, zuzul přiberu i tobě 😀

mahulena
19. nov 2009

ciknori-diky za info🙂,jsem jen zvedavka,nevim,jak to chodi, tak jsem zase chytrejsi🙂
jeste me napadlo, zda jste nektera CR-SR ockovana proti praseci chripce prip. o tom vazne uvazujete?

preju peknej vecer, letim se valet k TV 🙂 , hezky tehulkujte a at je vsem dobre, pa

aaadus
19. nov 2009

mahul očkovaná nejsem a ani o tom neuvažuju

zzuzullka
19. nov 2009

adus, dakujem a aj si na mna spomen ked ich budes jest 🙂

mahulena, ja nie som ockovana ani proti obyc. ani proti prasacej chripke a ani sa nebudem davat

andelka
19. nov 2009

zdenka: No, mě se líbí červené kombinace, ale měli tam úžasný béžový kočárek s hnedobéžovobílým vzorkem, to jsem si říkala, že na léto super a byl takový zajímavý, apartní. 🙂

adus: Fakt to tam psali? Jsem si nevšimla 😅 Mně psali, že se mám řídit jejich rozměry, tak jsem se měřila, i tričko svoje a tipla jsem to. Kdyžtak pošlu dál, kdyby mi to bylo malé, no.

medan: Zas takové trápení? to mě mrzí. Ale všechno dobře dopadne, věřím tomu.

xxx.klarka
19. nov 2009

holky dneska mi přišla lehačka a povlečení, mám z toho radost 🙂 jukněte do galerky. 🙂

aaadus
19. nov 2009

andelka a jak to tričko vypadá? je to kvalitní pevná bavlna? a co ty pásy? já sem baba zvědavá, ale když už to máš doma tak proč se nezeptat že

aaadus
19. nov 2009

xxx.klarka jsem se už dívala, ty jo, tolik věciček

doli1
19. nov 2009

taky ani neuvažuji o očkování.říkají že průběh je jak u normální chřipky jak u normální může dojít k vyhrocení situace a horšímu průběhu.dívala jsem se v lékarně už prodavají roušky proti chřipce.3 za 350,- někdo chce zas vydělat

zzuzullka
19. nov 2009

klarka, pekné vecičky, tak ty už takto nakupuješ? ja nemám ešte ani jednu jedinú vec, začneme asi až po novom roku pomaličky.

aaadus
19. nov 2009

ta rouška si myslím stejně nepomůže. a nebudu chodit jako šašek. zase dělají z komára velblouda no

xxx.klarka
19. nov 2009

aaadus: hehe, a to mám ještě pytel věcí do roka a pytek od roka po ségře 😀 moc mi toho už nechybí 😀 jsem blázen 🙂

xxx.klarka
19. nov 2009

zzuzullka: nakupuju 😀 jsem doma a nudím se, furt projíždím net, a když s emi něco líbí, tak to koupím. 😀 nejsem jedna z těch co věří na pověry, podle mě když se něco má stát, tak se stane i tak. 😉

aaadus
19. nov 2009

klarka já nemám po kom dědit, takže všechno budu nakupovat nové a najednou to jaksi nejde. to bych musela být poslanec abych si to mohla dovolit

doli1
19. nov 2009

já už chci taky nakupovat ale musim čekat co to bude.
teda výbavička už pěkná.vše je tak krásný na pomazlení se 🙂
pokud to bude holčička tak mám vybraný stejnou kombinaci barev a kytiček na kočárek co ty jen jiný styl.

zzuzullka
19. nov 2009

klarka, tak keď máš veci po sestre tak to je v pohode, to by som sa v tom už tiež prehrabovala. ja si budem musieť všetko kupovať ☹ to aby som si rýchlo podala nejkú športku 😀

aaadus
19. nov 2009

mi sportku koupil manžel v neděli a vyhrála jsem kulové. ach jo, zase budu muset chodit do práce 😀

zzuzullka
19. nov 2009

adus, to mi tiež tak stále vyhrávame 😀

zzuzullka
19. nov 2009

no teda takú školácku chybu som urobila, to sa normálne hanbím teraz,samozrejme tam malo byť my 😅

xxx.klarka
19. nov 2009

doli1: děkuju. Mě se ta kombinace taky líbí, uvažuju že ji zvolím i pro kluka kdyby náhodou. Myslím se, že není nic špatnýho na tom, když bude mít kluk červený kočárek. Jsem ráda, vše je dobrý materiál a příjemný. Dneska mi máma dovezla i postýlku. 🙂

zzuzullinka: jsem za to ráda. mám po ní skoro všechno oblečení a peřinku do postýlky i do kočárku, včetně zimního pytle. 😅 jsem ráda, jinak nevím kde by jsme na to vše vzali.

zzuzullka
19. nov 2009

ja kebyže mám čakať na mojich bratov aby mali najskôr oni bábo aby sme niečo podedili tak by som deti nemala skorej ako v 30-tke 😀

michalag
autor
19. nov 2009

klarka, krasne vecicky 🙂 😉

ja som dnes bola tiez v detskom obchode a uz som obzerala cumliky, hracky od 0 mesiacov, flasky na cajik, odsavacky, kociky, nastastie som odolala 😝 😀 ... pockam kym nebudeme vediet co to bude a potom sa rozbehneme 🙂

andelka
19. nov 2009

adus: Poreferuju zítra. Dneska jsem to nestihla už večer. Taky jsem zvědavá.

klarka: My budem taky dědit, jinak též nevím, kde bysme na to vzali.

medan29
20. nov 2009

Moc dík všem, snažím se jen ležet a nic nedělat, každé ráno letím na záchod a říkám si dnes už to bude ok a ono zas nic ale aspon ted už jen špiním, a to jsme už v 16tt

klaarka22
20. nov 2009

Ahoj holky,
jak se máte??co miminka nezlobí vás??

koukám že se tu nakupuje ve velkym,co??ale zase na jednu stranu to nakupování vám schvaluju,nikdy nevíte kdy se nejdejůh dostanete do prekérky nebo na rizikovku a pak se budete jen nervovat že nic nemáte 😉 tak jen tak dál...včera jsem si četla ty pověry a podle nich by se mělo nakupovat na mimi až se narodí,což je taky hovadina páč z porodky by šlo asi v eráru nebo co 😉
no touto pověrou se řídí manžovo rodina,nic nedostane mimís dokud se nenarodí...ještě že se tim neřídí ta moje famílie 😉

jináč manža mě zas odkroutil od x landera a nemotal mě na camarelo Q12....nemáte s tim některé zkušenost?
jináč se mi líbí kočík co má varanej Klárka..jakáže je to značka prosím?? 🙂

klaarka22
20. nov 2009

Medan držim pěsti ať je líp 😵

lucik...
20. nov 2009

Dobré ránko 😉
Teda holky, sem tu zase nebyla jeden den a nemůžu to dočíst 😀

aaadus
20. nov 2009

medan já vím jaké to je lítat na záchod a sledovat jestli už na toaleťáku nenajdu žádnou krev. a bereš Utrogestan nebo něco jiného?
klaarka taky si myslím, že je lepší raději nakoupit dřív než pak lítat s mega břichem po obchodech a stresovat. já bych chtěla mít vše nakoupené do konce února, v březnu to vše nachystat ať kdyby náhodou to bylo dřív, nemusel dokupovat manžel, to by dopadlo 😀
lucik... dnes jdu vařit tu kulajdu, našla jsem si recept

michalag
autor
20. nov 2009

Dobre ranko 🙂
medan, silno drzim pasticky nech ti je co najskor najlepsie a nech sa to uz nevracia a uz si mozes tehu len uzivat 😉
klaarka, tak aj mne sa velmi paci X-lander, ale asi z toho tiez nic nebude kedze mi mame kocik este po prvom ... a aky typ sa ti paci?

lucik...
20. nov 2009

aaadus já jí dělala v tu středu 😀 A dnes tam mám zbytek, tak se na ní moooooooc těšim 😀

Klaarko, mě se taky moc líbí xlander (XA 09) ale nakonec to stejnak vyhrál casual S4 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre